Som 7 týždňov po pôrode a stále krvácam

vecicky42
10. jún 2014

Ahojte som 7 týždnov po pôrode a stále dosť silno krvácam niekedy silnejšie niekedy slabšie. Asi 3 týždne po pôrode som už nekrvácala ani nešpinila a o niake tri dni som zas začala. Potom som mala aj krvácaie aj spinenie . a teraz dosť krvácam a hlavne cez noc, vcera vnoci som mala vložku uplne čistú. Niekedz mam tmavsiu krv a niekedy takú čerstvú. Stretli ste sa už s niečim takýmto? Je to normálne? dakujem

shania31
10. jún 2014

@vecicky42
Bola si uz na kontrole po sestonedeli? Robili ti UTZ po porode?

vecicky42
autor
10. jún 2014

nie este som nebola, volala som doktorke a ona mi nic npovedala iba ze mam nabuduci cize tento tyzden prist.

nativanativa
10. jún 2014

@vecicky42 ja by som zašla za dokim, 7 týždňov je už dosť a aj tá intenzita krvácania je divná

shania31
10. jún 2014

No tak treba to povedat, a v nemocnici po porode ti vobec nerobili UTZ. Napr. mne pred prepustenim robili, aby zistili, ci tam nezostali nejake zvysky, ktore sa musia vycistit.

vecicky42
autor
10. jún 2014

to ano to mi robili a ze je vsetko v poriadku. v nemocnici mi isli aj take velke zrazeniny ale potom uz som nemala ziadne.

vecicky42
autor
10. jún 2014

ano je to divne cele, ja tomu sama nechápem, tento týzden zajdem ku doktorke.

adky
10. jún 2014

@vecicky42 krvacanie az do 8 tyzdnov po porode je este stale v norme...ale ma mat postupne slabsiu intenzitu. Neviem ci dojcis, ale ak nie - moze to byt aj nastup menstruacneho cyklu. Ale urcite zajdi za Dr....aby skontrolovala ci sa maternica vratila do povodnej velkosti 🙂

gr
10. jún 2014

@vecicky42 ahoj, ja som tiez krvacala a stale sa mi to nezdalo, az jeden vecer som skoncila na pohotovosti, kde ma museli "docistit". Rodila som sekciou a zostal vo mne plodovy vak (alebo jeho podstatna cast) a to mi v nemocke robili pred prepustenim sono ... Ked som to riesila po sestonedeli so svojim gynekologom tvaril sa, ze sa to obcas moze stat. Na kazdy pad som ale nekrvacala dlhsie ako 6 tyzdnov. Skoc co najskor za svojou lekarkou.

vecicky42
autor
10. jún 2014

Ja kojim aj dokrmujem, lebo ked iba kojim tak stale chce papat ako keby ani nic nepapal.

vecicky42
autor
10. jún 2014

@gr fuu, to docistenie ako robia? lebo ja mam strach s takych veci.

gr
10. jún 2014

@vecicky42 mi hovor, tiez som pri tej informacii skoro odpadla 😀 ale nebolo to nic hrozne a nebolo to bolestive, len to vsetko musel dostat von. Do par dni som prestala krvacat.

lenka07
10. jún 2014

Neboj sa ja som po porodoch krvácala 9 týždňov pri všetkých 3 no mám slabú zrážanlivosť a dosť som stratila aj železa pri krvácaní tak ak dojčíš dopĺňa si železo a mala by si prestať krvácať cca do týždňa ak nie zajdem za lekárom a poraď sa s ním 🙂

janka_mamka
10. jún 2014

ja som krvacala skoro pol roka uf :(

jarmillka
10. jún 2014

podobne ako @gr ..tiež vo mne nechali zvyšky aj napriek utz.. akurat že ja som to zistila v sprche kde ma skoro slak trafil..som to zo seba normálne tahala von ako čreva 🙄 🙄 potom mi ešte pichali injekcie na stiahnutie maternice a vyšlo všetko...a tiež som dlho divne krvacala..ešte dobre že som nedostala zapal 😖 mojej sestre urobili to iste a ona už so silnym zapalom musela íst na kyret 🤐

vecicky42
autor
11. jún 2014

@lenka07 Ja po pôrode mam velmi zle vysledky zo zelezom aj uzivam tabletky ale potom mam problemi so stolicou a zapeka ma a potom vyprazdnovanie je velmi bolestive, tak niekedy aj tri dni neuzijem tabletky,.

vecicky42
autor
11. jún 2014

@gr a to ako cistia? niaka injekcia alebo niaku hadicku vopchaju? jooj boze uz teras nechcem ist ku doktorke.

denisafono
11. jún 2014

@vecicky42 ja som krvacala 8 tyzdnov a na 9tyzden som dostala menzes a kym sa to uplne vycistilo preslo aj 12 tyzdnov.

denduska
11. jún 2014

@vecicky42 ahoj, určite ti treba spraviť sono, mne sa stalo to iste s tým plodovým vakom ale už 3.týždeň po pôrode to zo mňa vypadlo na wc, takmer som omdlela keď som to videla, bez srandy, volala som svojej pôrodníčke a šla som hneď za ňou. Povedala že sa to môže stať, lebo tie plodové obaly majú viac vrstiev a nedá sa to po pôrode skontrolovať či to vyšlo úplne celé. Ostali mi tam ešte zrazeniny, ale nič mi nepichala ani ma neposlala na čistenie kvôli kojeniu. Dala mi tabletku zospodu, a to som dávala ešte 3 dnit a vypadli ešte ďalšie kúsky bleee. Potom som ešte doooosť dlho krvácala ale tak slabo, a to prešlo po ascorutine do 2 dní. Som jej strašne vďačná, že to tak elegantne vyriešila. Samozrejme keď sú už horúčky alebo silné krvácanie či bolesti tak sa to už čistiť musí 😒

teruskaa
11. jún 2014

Ja som takto krvácala až 10 týždňov..podla Dr.všetko bolo ok, je to individuálne. A zo dňa na deň to prestalo.

lenka07
11. jún 2014

@vecicky42 skus riedený jablkové džús ja som si riešila 1:1 na stolicu to zabralo a malinké to ani nepocíti nebude bolieť bruško - ale pozor nie liter ale tak dve deci

vecicky42
autor
13. jún 2014

@lenka07 dakujem za radu 🙂

vecicky42
autor
13. jún 2014

Tak a uz som bola u doktorky urobila mi sono pozrela ma zospodu , a nakoniec mi pichla injekciu na stiahnutie maternice , ze do troch dni uz nebudem krvacat tak som zvedava 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre