Som ako v druhom stave. Môžem byť tehotná?

empire
13. nov 2010

Ahojte , chcela by som Vas poprosit o radu,nazor. S manzelom sa pokusame o druhe dietatko. Teraz 9 novembra som mala dostat menstruacia, ktora ale neprisla. V piatok som si urobila test ale bol negativny. Uz 2 tyzdne pred terminom menstruacie sa mi nafuklo brusko aj prsia. Klasika ako pred menzesom,lenze menzes sa nedostavil a ja som nafuknuta 🙂 brusko mam dost velke a vobec nesplaslo. Mozem byt tehotna aj napriek negativnemu testu? ked som cakala prve dieta brusko sa mi zvacsilo az niekedy v 5 mesiaci,a teraz ho mam akoby som bola naozaj v druhom stave. Neviem rozoznat ci mi byva zle kedze som momentalne chora tak sa citim na celkovo na nic. Kedy by som si mala spravit druhy test?poprosim vas o vase nazory co si o tom myslite ?dakujem

burka777
13. nov 2010

Ahoj.Podla mna ti menzes moze meskat aj kvoli chorobe...osobne sa mi stalo ze ked som bola chora tak mi menzes meskal.Ale najistejsie bude urcite navstivit svojho gynekologa 🙂 Ale drzim palceky aby Vam to vyslo 😉

traktor
13. nov 2010

zopakuj si test a ak nic, skoc si pre istotu k doktorovi..môzes byt tehotna ale nemusis,...mozno si len prechladena, tak preto ti to meska / pises , ze si chora/,..mozno je to len velka tuzba po babatku...na brusko je este skoro, jedine, ze by si bola uz viac tehotna,hoc si mala minuly mesiac mrchy 😉 / ja som ich mala skoro do stvrteho mesiaca/...pockaj este a ked nic, tak skoc k doktorovi...

pink_lady
13. nov 2010

"Uz 2 tyzdne pred terminom menstruacie sa mi nafuklo brusko aj prsia" - pokial mas 28 dnovy cyklus, tak to bolo pocas ovulacie, kedy by teoreticky bola najv.sanca otehu...a pocas ovu je take nafuknute brusko a prsia normalne, menzes ti mal prist 9 dnes je 13 pockaj este tyzden a ked nepride menzes, skoc k dr, neminala by som prachy na testy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre