Som tehotná a mám mrle. Čo mám robiť?

sonne
25. apr 2009

Ahojte tehuľky. Mám k vám prosbu. Asi som dostala mrľu detskú. Včera som sa bola pýtať na ten červený sirup, ale už sa nevyrába. Len lieky aj tie sú na lekársky predpis, a magistra mi povedala,že tehotné ich nemôžu užívať. Mamina mi poradila piť vodu z kyslej kapusty a papať kapustu. neviete, čo by ešte pomohlo? Sestra sa o nich dozvedela až po pôrode a že je to veľmi nepríjemné, keď lozia po štichoch. Ďakujem

scandya
25. apr 2009

mamka mi hovorila ze pomoze: cesnak medvedi- nakrajany ako pazitka na chleba, dalej tekvicove jadierka- kupis v supermarkete aj na trhu- vies tie slane, alebo caj z nechtika lekarskeho
dufam ze som ti pomohla 🙂

bashka
26. apr 2009

obycajny cesnak...schrumat par strucikov a malo by byt po nich 😉

bodzlomu
26. apr 2009

Ahojky babule... ja som ale citala, ze cesnak a skorica vyvolavaju dost silne kontrakcie!!! Neviem,ci to je velmi dobry liek prave v 34tt 😒

vladkaz1
26. apr 2009

cesnak 😉 aj ja som pocula , dufam ze ti to prejde , chuda no musi to byt neprijemne, drzim palce 😉

andrejka10
26. apr 2009

Ahoj sonne, s týmto problémom som sa trápila aj ja. V podstate od detstva. Na druhej strane som mala perfektnú postavu, ktorú mi závideli aj tie najnáročnejšie modelky 😀 😀. Z mojej skúsenosti mi naozaj pomohol len cesnak, 1-2 strúčiky som schrúmala len tak. Ten červený sirup mi veľmi nepomáhal. Ináč všetko zabralo, ale len na niekoľko dní a boli znovu späť. Aj cesnak zaberal dočasne, ale aspoň trochu na dlhšiu dobu.Úplne som sa ich zbavila až pri prvom pôrode, keď mi dali klystír. 🙂 Predpokladám, že mi prečistil črevá tak perfektne, že dnes tento problém nemám. Veď načase mám takmer 36 rokov. Držím ti palce a verím, že budeš úśpešnejšia ako ja a zbavíš sa ich skôr.

katka1981
26. apr 2009

sonne, ako si k nim prisla? To nsa da bezne dostat?

katka1981
26. apr 2009

bodzlomu, nemozu ublizit pokial nema zena rizikove.

katka1981
26. apr 2009

Jaj to su hlisty.... no vzdy som pocula ze nejest sladke a jest cesnak. Podla mna nemoze cesnak ublizit, iba znizi tlak.

bihan
26. apr 2009

Choď k lekárovi, pokojne k obvodnému a niečo ti predpíše. Lieky proti črevným parazitom pôsobia lokárlne a neprechádzajú do krvi, takže riziko je minimálne, ale chce to konzultáciu s lekárom 😉

leishmania
26. apr 2009

mrle nie su hlisty 😉 a radim ist k lekarovi.

katka1981
26. apr 2009

a co su mrle? parazity v stolici alebo co to je? Odkedy som tehu som trosku obmedzena, len tymto smerom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre