Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

klauduska
24. júl 2009

moni..tak toto Ti zabera???No musim aj ja vyskusat... 😉

Takze idete oslavovat dnes???No supis,my tiez,manzelovi krstni rodicia mali obaja narodeninky,tak tam dnes ideme posediet von a maju aj bazenik,tak to mozno vyuzijem-asi tam nehrozi tolko bakterii ako na normalnom kupku,nie?
A zajtra ideme opat oslavovat,kamaratove narodky az do N.Zamkov,budeme tam aj spat...Takze o zabavu amme cez vikend postarane a to som si myslela,ze nasadim kludovy rezim...Ale budem sa snazit neponocovat....

A kde dnes mame vsetky tehulky???Varia,kupu sa ci nakupuju??? 😅

monika131
24. júl 2009

klaudi - vyskúšaj a daj vedieť či to zaberá aj na teba.

Takže vy tiež máte nabitý program. Tak to kúpanie v tom bazéniku Ti závidím 🙂
No ja už pomaličky odchádzam domkov, takže sa maj pekne a príjemný víkend.

Aj ostatným tehulkám prajem príjemný víkendík. Dávajte na seba pozor.papapa 😀

klauduska
24. júl 2009

papa Moni a dobre sa zabavte... 😉 A vela oddychuj,nech Ti je lepsie a brusko poslucha.... 😉

Vsetkym ostatnym pekny vikendik!!!

katika82
25. júl 2009

ahojte tehulky,

tak ja som bola vo štvrtok v poradni, všetko dopadlo dobre, drobec je oki, ozvy tiež.
a v nedeľu idem na 3D lebo potom už má dovolenku takže tak.

katika82
25. júl 2009

takže ma dal hned teraz v nedeľu lebo vraj potom na poradňu ideme až 3.9 lebo má celý august dovolenku.a vraj potom je už dosť ťažko ten 3D lebo bábo je už dosť veľké na to.
tak preto ma vezme teraz v nedeľu a už mi povie aj čo to bude tááááák sa teším dúfam že sa drobec otočí tak ako má.
a včera sme boli na výletíku v oščadnici a boli sme na bobovej dráhe, tak sa to malému tak páčilo že celý čas tíško driemkal . juj som sa aj ja riadne vybláznila 😀

luka04
25. júl 2009

kati ahoj....teeeda, ty takto adrenalinujes?? 😀 a kedy zajtra ides??

katika82
25. júl 2009

ahoj luka, no zajtra idem o 14tej. tak sa teším juj.

no a hej ja som taký adrenalínový drak.som sa pýtala že či je to bezpečné a vraj hej. a sa mi to bohovsky páčilo fakt som sa vyšalela riadne. drahý ma ani dobehnúť nemohol 😀

klauduska
25. júl 2009

kati...tak to je dobre,ze je vsetko oki....Takze mas 3D este aj predbehnes????No nevadi,aspon uvidime na co sa mam tesit.... 😀 😉 takze nam daj hned zajtra vediet co to bude a pridaj fotecky.... 😉

kati..inak dobry adrenalin...... 😉

luka04
25. júl 2009

klaudy ako sa mame??? 😉

cherryblossomgirl
25. júl 2009

Ahojte kocky, ked som si nasla na teste 2 ciarky, je mozne, ze by som nebola tehotna? ja tomu stale nemozem uverit, ked som tu druhu ciarku na tom teste videla, prve, co ma napadlo bolo, ze 'test je urcite pokazeny' 😀

katika82
25. júl 2009

cherrry to napadlo asi každú. skús ešte jeden

cherryblossomgirl
25. júl 2009

🙂 ano skusim..

katika82
25. júl 2009

je to najistejšie,ale je to asi 90% pravdepodobnosť že ked ti vyšiel prvý tak si tehu. a mešká ti už aj mrška či ešte nie?

cherryblossomgirl
25. júl 2009

ano, meska, asi 4 dni.. vyskusam si urobit druhy test a budem mudrejsia

katika82
25. júl 2009

tak si myslím že ty si istá, určite si tehu. ked ti aj mešká aj test je pozitívny.

cherryblossomgirl
25. júl 2009

kati, uz som si robila aj druhy test: pozitivny! 🙂

emilly821
25. júl 2009

cherry gratulujem k babencovi 🙂

katika82
25. júl 2009

cherry tak gratulujem no vidíš hovorila som ti to???

inak ešte som zabudla povedať že v poradni mi dal zasa na kvasinky nejaké tabletky a aj to magne B6 na tvrdnutie bruška aj ked vraj to u mna nijak krčok neovplyvnuje ale tak že pre istotu mi ho dá.

cherryblossomgirl
25. júl 2009

no baby, ja som z toho taka mimo 🙂 tento mesiac som to fakt necakala

emilly821
25. júl 2009

to tak byva, ze to pride zrovna ked to necakas 😀 my sme cakali kazdy mesiac takmer rok, ze ci "uz" a stale nic a nakoniec babo prislo vtedy ked som si povedala, kaslat na to nebudem sa stresovat...a sup ten mesiac boli hned dve // 🙂

emilly821
25. júl 2009

inak ja idem teraz vecer k dokymu s tymi vysledkami mocu, tak uvidim co mi povie. sa aj trochu bojim.teda trochu viac ☹ moc im nerozumiem, kedze je to v anglictine a este aj vselijake skratky, ale co som akurat pochopila, ze mam zvysene ph mocu a fosfaty na 2++, ale neviem co z toho vyplyva. a este pri hnise bola nejaka skratka ze 1-3/H.P.F. takze som z toho jelen. dufam, ze to bude v pohode, hlavne aby to mojmu zlaticku neublizilo ☹

katika82
26. júl 2009

emily neboj určite to bude v poriadku.dajú ti nejaké liečiky na preliečenie a bude dobre.

cherryy a vy ste chceli bábo už alebo to bolo len tak nádoda,

luka04
26. júl 2009

ahoj kati..co ty zase v praci dnes???

cherryblossomgirl
26. júl 2009

Kati, no my sme uz aj chceli, ale som netusila, ze sa to podari tak rychlo 🙂 preto som ostala taka zaskocena.. ale som stastna!

lucinka83
26. júl 2009

Baby poprosim Vas o radu. Neviem totiz, co mam robit. V januari sme prisli o babatko- MA 😢 Doki mi potom nasadil na 3 mesiace HA, tu som vysadila, pockala mesiac/menzes som dostala normalne po 4 tyzdnoch/ a zacali sme sa znovu snazit o babatko. Poslednu menstruaciu som mala 19.6., odvtedy som bola prechladnuta, brala Zinnat antibiotika 5 dni, vtedy sme sa milovali podla rady doktorky len s ochranou,ale dva dni predtym a po antibiotikach sme sa snazili🙂 a este stale som nedostala/cize mi meska asi 8 dni/ Ak som otehotnela, tak asi okolo 6-8.jula, ale mozno aj pred antibiotikami,ale to sa mi nezda/. Dnes som si rano spravila tehotensky test, ten bol negativny. Viem, ze to este nic nemusi znamenat, aj prvykrat/v decembri/ mi ten prvy test vysiel negativny, ale moj problem spociva aj v tom, ci mam cakat alebo nie s navstevou lekara/ak ovsem nie je na dovolenke/. CO sa tyka tehotenskych priznakov, tak ma len pobolieva v podbrusku a dnes sem tam akoby lavy vajecnik/ale to moze byt aj psychika, lebo vcera mi volala kamoska, ze jej to meskalo 2 tyzdne, bolelo ju brucho a nakoniec ma vajecniky plne cyst a nie v brusku babatko/ plus mam taky belavy vytok/co moze a nemusi byt tiez tehoten.priznak, lebo ma to nesvrbi a kvasinky viem rozoznat/ ak nie je tak mam strach, ci to nie je nieco ine vaznejsie...a tak mam skratka dilemu, co urobit, ci este cakat alebo ist k lekarovi, lebo ked mu poviem, ze som si robila test a bol negativny, tak neviem...skratka aj to vysetrovanie a ultrazvuk by som radsej vynechala, kym nemusim...tak neviem. Inak aj prvykrat som otehotnela hned prvy mesiac🙂 tak by to bol maly zazrak, keby aj teraz🙂 🙂
Mali ste niektora rovnaky problem?

katika82
26. júl 2009

luci no je to ťažké ja by som vyskúšala ešte nejaký iný typ testu nalepšie mamatest tie sú najspolahlivejšie,
no a potom ak nepríde mrcha išla k lekárovi, aby to nebol nejaký zápal alebo čo.

luka - no ja dnes zasa v práci, blíži sa koniec mesiaca takže musím. 😖

luka04
26. júl 2009

juuj to ti nezavidim este aj v nedelu...ja som dnes hrozne unavena, neviem co mi je, len pospavam..uz som sa okupala, aby som sa prebrala..inokedy som plna energie, neni som zvyknuta na toto 😖 asi to na mna dolahlo po tych teplych nociach, co som nespavala....

katika82
26. júl 2009

ahojte lásky

tak som späť z 3D. bolo to úžasnééééé, drobec tam stváral premety že až.
no a úúúúžž vieme čo to bude. bude to chlapec. pravdu povediac trošičku som sklamaná lebo som myslela
že to bude baba, ale sme rady že je zdravý a má sa dobre. vážime 752 g takže rastieme ako z vody.
zajtra skúsim stihnúť fotky dorobiť a pridať.

klaudy - zážitok na nezabudnutie, to dvd stojí za to a budem musieť drahému očká zavizatať na dve minúty kde sme kukali čo to bude, kedže on sa chce nechať prekvapiť. 😀

luka04
26. júl 2009

jeej kati, no vidis...a muz ani nevie teda ze to bude chlapcek, len ty??? kolko ste platili??

katika82
26. júl 2009

no platila osm 50 eur za hodinový záznam. na dvd nám dal krásnu fotočku bábatka.
drobec riadne vystrjal ked sme ho kukali.mne to hned bolo divné že také kopance od baby nemôžu byť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre