Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

subidubi
11. aug 2009

dik klaudi, ale ja neviem ci sa to rata tak, ze ked je napr. 5tt+6 tak dalsi den uz je 6tt alebo len 5tt+7. A nesmej sa 🙂) hihi

klauduska
11. aug 2009

ved v poho... 😉

ked mas 5tt+0 uz si v 6tt....

subidubi
11. aug 2009

čoo tak teraz nechapem, ked som bola u lekara bola som 5tt+6, takze to som uz v siestom to jasné teraz mi to doslo hehe, ale ze ked som 5tt+6 tak nasledujuci den som uz 6tt alebo ?

subidubi
11. aug 2009

na dnes sa s vami lucim, cautee 🙂

kessy11
11. aug 2009

ahojte babulky,
Katika super, že si to zvládla 😀 a aj vieš výsledky alebo na tie musíš počkať????
Neviem kto sa to pýtal na tie mená ale u mna vyhráva asi Nela a potom Ema 😉
Subidubi ked si 5+6 tak si vlastne v 6 a na druhý den si 6+0 čiže už v 7 😉 😉 😉 a inak gratulujem 😀
Katika už máte meno pre chlapčeka??? Neviem či som nestihla ale tušim este si nevedela??
My idem zajtra konecne na ten 3D tak sa teším, ale až poobede, tak budem netrpezlivá 🙂

luka04
12. aug 2009

Dobre ranko...koho tu dnes mame?? moni je uz na dovolenke, asi ze? klaudy poctivo zarezava??? aj kati?? 😉

klauduska
12. aug 2009

Ajojte tehulky!!!

Tak ja veru zarezavam luka.....u nas uz vykukuje slniecko,vyzera,ze bude pekne....Vcera vecer este u nas o 21,30 sa spustil letny dazd..... 😅

tak uvidime ci sa moni ozve ako dopadlo rozhodovanie resp. manzelova dovolenka a vylet na "zapad".....snad sa ozve..... 😉

luka a ty ako,co mas dnes v plane?Ja mam dnes dlhy den.... ☹

luka04
12. aug 2009

viem, ze mas dlhy den, sak je streda 😒 no ja prave pijem kavu a premyslam co budem robit...uz som dlhsie hore, bo ma zobudili smetiari 😖 asi pojdem vypratat spalnu /okrem nabytku/ dnes sa chce drahy pustit do prerabky po praci...musime ju spravit, kym bude babo..lebo sme tam menili okno, aj vselijake upravy, tak treba dorobit steny, aby tam bolo cistunko a vymalovat..no myslela som, ze moni sa este vecer ozve, rano mali vyrazat...tak dovie..

subidubi
12. aug 2009

cauko dobre ranko, trosku som vam to tu naburala ale diky pomohli ste mi lebo nevedela som ako sa to rata, takze dnes som 6tt+4. Pozeram ze vsetky ste "novembrove" tak to uz je za chvilu, ja si este dost pockam, ale je to supeeeeeeeeeeeeeeeer strasne sa tesim : )

luka04
12. aug 2009

ahoj subidubi...a nezadas si do profilu v kolkom si tyzdni? 😉 veru, este si pockas, ale prejde to rychlo, ako nam, ani neviem ako a sme tu 🙂

klauduska
12. aug 2009

veru leti to.... 😅
subi...a tebe teda kedy vychadza termin???

katika82
12. aug 2009

ahojte babulky

no tak ja už dnes v práci tak sa mi nechce že až.
klaudy somnou bol tiež manžel lebo asi by som po ceste domov odpadla keby som mala ísť autobusom. on bol zatiaľ darovať krvičku čo chodí stále a ja som zatiaľ čakala. takže sme to tak spojili.

dnes je drobček zasa tak otočený že mi tlačí na všetko z vnútra ani chodiť nemôžem 😲

luka04
12. aug 2009

kati a ake su vysledky??? uz mas??? nieco mi hovor o tlaceni, v poslednej dobe to aj mne mala robi, niekedy sa mi nadychnut neda, alebo ma pichat zacne strasne v boku...citim, ze tlaci na nieco...

katika82
12. aug 2009

no luka výsledky pošlú môjmu lekárovi a ak bude niečo zlé tam mi hned sestrička zavolá. tak hádam to bude oki.
no a veru mne tak tlačí na pravo v boku ma tak pichá ani postaviť sanemôžem. ale čo by som nevydržala pre tohto môjho anjelika. 🙂 idem upraviť fotočky s bruškom a dám ich na koníka konečne som si zobrala z domu kábel

luka04
12. aug 2009

no odfot sa konecne, nech ta vidime 😀 nech ma slak trafi aka si ty chuducka 🙂

klauduska
12. aug 2009

tak ja som uz po obediku,teraz uz len kavicku a zakusok.... 😎 😎 😎

tak Vas drobcekovia takto tlacia???Mna ani nie,aspon to nejak az tak necitim....Ale mozno to este len pride,ved vy ste o par tyzdnov dopredu...

luka04
12. aug 2009

neboj klaudy, urcite to pride 😀 a co dobre si mala na obed???

klauduska
12. aug 2009

dnes sme mali fajn obedik.....kuracinku v cesticku s ryzou+salatik...

tak baby,zase nam rachol PC doma...pred ani nie mesiacom sme menili graficku kartu za 55 eur a teraz nam povedali,ze odisla zakladna doska a je cely naprd,ze take sa uz nevyrabaju a musi sa to skoro na komplet vymenit....takze si mozeme pripravit cca 500 eur...to je zatial odhad...takze super....do toho nam vcera prislo vyuctovanie a nedoplatok 70 eur a este aj pokutu musime zaplatit,ze sme nemali dialnicnu znamku...... ☹ ☹ ☹ Proste mam pocit,ze ked sa to serka,tak sa to serka riadne!!!! 😠 A zrovna teraz ked treba pre mimi kupovat vecicky..... ☹

katika82
12. aug 2009

klaudy ako sa hovorí na posratého aj hajzel spadne nič v zlom ale tiež to poznám ked sa niečo serie tak poriadne

no my sme mali na obedík madarský guláš a karfiolovú polievku a na večeru idem robiť placky hore na chopku. drahý ma zasa nočnú tak sa idem vyventilovať hore 😀

luka04
12. aug 2009

klaudy...my mame podobne obdobie...prisiel na mnedoplatok za plyn 300 eur a do toho mi zhorel ten vysavac..takze okrem beznych splatok a uverov a sekov este toto 😒 aj ja som z toho znechutena, aj pre male sme kadeco potrebovali...este aj prerabame...a ja na miesto vyplaty peenku 🙄 je to o hubu aj u nas... musime si hovorit, ze nemoze byt tak zle aby nemohlo byt este horsie...a napokon, vsetko zle raz skonci a bude dobre 😅 len VYDRZAT !!!

kati..uz si dala tie foto bruskate?? a chcela som sa ty spytat, ty si z DK, poznas dedinku Zuberec???

katika82
12. aug 2009

luka ešte som nedala mali sme veľa ludí tak teraz poobede ich pridám. no a áno poznám tu dedinku je to síce trošku dalej od kubína ale je tam pekne

klauduska
12. aug 2009

no baby,tak vidim,ze vsade nejake problemy su.....Ale cloveka to pekne nastve,ze sa to prihdi zrovna vtedy,ked to najmenej caka... 😒 Ale co uz,tiez sa to snazim brat tak,ze sa stavaju aj horsie veci a hlavne,ze sme zdravi... 😉 Len som sa potrebovala niekomu postazovat..... ☹
luka....tak to mate tiez pekny nedoplatok....na nervy s tymito platbami.... 😒

kati...tak placky?A ake,robis cuketove???

luka..inak Zuberec poznam aj ja,bola som tam raz na tych folklornych slavnostiach,pracovne predavat..... 😉 Tento vikend tam boli tiez,nie?

katika82
12. aug 2009

tak fotočky pridané poslušne hlásim

klaudy no placky klasické zemiakové

klauduska
12. aug 2009

kati...no super...brusko mas velmi chutne.... 😉 😉 😉 a dokonca v tom modrom, karovanom ani nie je vidno,ze nejake brusko mas.... 😅 😅 😅 A dokonca na fotke sa mi zda,ze v tom v 25tt mas o nieco vacsie brusko ako v 28tt...ale to sa mi mozno zda....AJ vies kati,kolko si pribrala?Vyzeras velmi dobre!!! 😉

luka04
12. aug 2009

kati, zato sa pytam, lebo sme tam kusok od tej dedinky chodili od malicka na jednu chatu, co mali znami z Kubina..nadherne tam bolo.. idem pozriet foto

klaudy..aj mne vzdy pomoze, ked sa mozem vyzalovat, ponadavat si 😀

katika82
12. aug 2009

klaudy no pribrala som celkovo nejakých 7 kíl ale fakt len na bruško nikde inde mi to nevidno. no a v robote mi chlapi merajú obvod bruško tak v tom 23 tt som mala nejakých 84 a teraz minulý týžden ma merali a mala som 98 tak sa smejú s robia si šťastistiku môjho bruško 😀 zlatí sú no nie.

no vyžalovanie aj mne pomôže veru sa človek omnoho lepšie cíti. a vždy si poviem že sú aj taký čo sa majú horšie.

klauduska
12. aug 2009

kati...to takto sa o Teba chlapi staraju???No povedz...a veru na teych fotkach to vobec nie je vidiet,ze si 7 kil pribrala,ani ten rozdiel v cm.... 😉 Mas to fajn.... 😉
Ja sa nemeriam,iba vazim.....

subidubi
12. aug 2009

caukoo, este si nedam do profilu, idem az 2.septembra doktorovi tak potom to setko roztrubim 🙂
Ozaj, kedy ste tu skvelu krasnu spravu povedali doma pripadne v praci?

klauduska
12. aug 2009

subi...doma hned ,ked som bola v 6tt...a zamestnavatelovi az v 12tt,ked som dostala aj tehu knizku..samozrejme,najblizsim kolegom tiez hned s tym,aby to este neroztrubovali.... 😉

katika82
12. aug 2009

subi - no ja som tiež najbližších teda rodičom a svokrovcom hned ako mi to lekár potvrdil no a manželovi hned ako som videla pozitívny test. v práci tiež až ked som mala tehu knižku a dala som hned aj papier o oznámení že som tehotná. je to lepšie dať vtedy ťa nemôžu prepustiť z práce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre