Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
24. sep 2009

Ahojte maminy,

no tak ja som mala dnes najhoršiu noc za život.
asi o desiahej sa mi začalo driemať tak že si idem lažkať, ešte mi drahý volal že je vporiadku že sa dobre bavia a guáš je super že sa nemám strachovať a kludne spinkať. no ale akosi som nemohla zaspať, som sa len prehadzovala z boka na bok, drobček sa vrtel až nenormálne kopal tak som len tak driemala o jednej som chvíľku zaspala do druhej potom som sa zobudla a do štvtej nespala potom sa malý trošku ukludnil a tak som ešte aspon driemala ale spať sa mi nedalo veru a už o pol šiestej som sa prebrala uplne

poviem vám neviem či to bolo tým že ocino nebol s nami alebo niečím iným ale asi ma drobčerk pripavuje že takáto noc nebola posledná a že sa mám pripraviť na to ked bude na svete

tie ťažoby mávam aj ja uplne ma pot obleje a hlava sa mi točí. a mne sa v poslednej dobe aj ťažko dýcha uplne ako keby mi niečo riande pritlačili na pľúca

no začína to byť fakt čím dalej tým viac riadna záťaž na telo

no a to moje bruško?? ja tiež nechápem ako sa tam ten malý drobček poskrúcal ked je veľký taký ako má byť na daný týžden a bruško nejak nevidno ale mne doktor hovoril že je uložený viac priečne tak to je asi preto tým to bruško také menšie

luka04
24. sep 2009

akurat som sa sla pytat na nasu katiku 😅 kde sa flaka..chuda, tak si sa nevyspinkala???? aj ja mavam taketo prebdene noci, potom som cez den jak mača.... nejako castejsie zacinam chodit aj na wc v noci...pred tym som nechodila vobec...sama na sebe sa smejem, ze sa ledva vytrepem z postele, potom musim preckat bolset krizov kym sa narovnam a idem jak kacicka z nohy na nohu na wc-ko.... 😅 uz mi aj vravia, ze to zacina byt vidiet na mojej chodzi....dufam, ze to nic neznaci 😨 😨

monika131
24. sep 2009

klauduš....no nebudem sa nejako extra lúčiť, možno skočíme na nejaký spoločný obedík. Uvidíme, ale žiadna extra rozlúčka. Ty niečo také chystáš?

katika....tak to bola teda príšerná noc, takže drobček úradoval. No náš tiež niekedy v noci vystrája, ale zatiaľ mi to neprekáža, nie je to až také, aby som nemohla spať. Uvidíme, čo bude o také 2-3týždne.

luka....čo vidno na tvojej chôdzi?

luka04
24. sep 2009

ze chodim nasiroko jak kacicka....dufam, ze mi neklesa brusko a malinka este chvilku pekne vydrzi tam 😕

monika131
24. sep 2009

aha, to som nevedela, že sa to tak hovorí, som o niečo múdrejšia 🙂

ja si myslím, že vydrží, len sa už asi uložila troška nižšie 🙂

klauduska
24. sep 2009

moni...no,chystame si ist posediet na pizzu cele oddelenie,tak to bude celkom fajn... 😉

kati...no pekne,tak si aj ty nevyspata...esteze si do robotky nemusela ist,lebo to by si bola uuuplne vyriadena,coo?
Tak snad si nieco cez den oddychnes.....

nas maly tiez vystraja v noci,ked idem na wecko a potom si lahnem,tak normalne tak zacne kopkat,ze si len brusko chytam a usmievam sa,ze mi ani spat neda.... 🙂

kati...ozaj,mozes napisat tej babe ohladne porodnice aj ty sama,vravela som jej,ze si sa chcela trosku informovat ako a co v porodnici v DK,tak povedala,ze jej kludne mozes napisat do IP....jej meno je
anjelikbambulka 😉

monika131
24. sep 2009

smajli....chcela by som sa ťa opýtať, že kde si našla email na doktora Dosedlu? Ja idem 8.10. na IPP ultrazvuk a chcela by som sa s ním skontaktovať. ďakujem pa

monika131
24. sep 2009

klaudi...ja som tiež rozmýšľala, že dáme nejaké posedenie, obedík, ja mám iba dve koleginky, takže to nebude až také ťažke zorganizovať, len aby sme tu mali šéfa, lebo ten ustavične niekde poletuje.

Tak babenky, idem ja domčov, zajtra sa ozvem,papapa 🙂

lubi44
24. sep 2009

ahojte,ja som v 8tt,mna tak isto bolia strasne prsia,ale mooc,zatial nezvraciam,ale dost ma bolieva hlava a citim sa moc unavena,no neviem,co budem robit v takom 8-9mesiaci 🙂

klauduska
24. sep 2009

nas je na oddeleni dokopy 7,ale tak vzdy sa nejako dohodneme......

tak papa a pekne si doma oddychni.... 😉

lolita.9991
24. sep 2009

pekny vecer.

aj mna dnes strasne boli hlavka na nevydrzanie,co bude neskor

pehinka ako si dnes dopadla?

klauduska
24. sep 2009

ahojte!!!

lolita...bolieva ta casto hlavka?

tak supravicka ozehlena a nasadena.... 😵 😵 😵 Aj som to odfotila,ale uz je zle svetlo a je to take tmave,ze to nie je dobre vidiet...tak odfotim zajtra a pridam....Ale je to kraaaasne!!! 😵 😵 😵 Tesiiiim!

silvia1983
24. sep 2009

ahojte,

a stalo sa niektorej z vas, ze naopak, prsia vas nebolia, akurat mate taky pocit ako keby mala prist MS ale neprisla a na teste sa objavili //?
ide mi skorej o tie prsia

klauduska
24. sep 2009

silvia...ja som ten pripad nebola,hned ako mi doktor oznamil,ze tam nieco je,tak som citila prsia,take napate a trochu bolestive...ale neskor to preslo.... 😉

luka04
24. sep 2009

ahojky klaudy...vravis ze postielka hotova???? 😵

lolita.9991
24. sep 2009

klauduska dnes vecer chvilku a vcera
a niekedy zase citim aka som horuca,akoby som mala horucku,nevies co to moze byt a preco

klauduska
24. sep 2009

tak s tou hlavkou to nie je az tak hrozne...treba viac oddychovat.... 😉
horuco sa citim aj ja,teraz kazdy den,ani cez leto mi tak horuco nebolo ako teraz...vraj su to hormony,takze netreba robit paniku,vraj je to normalne.... 😉

luka...ano,aj postielka,aj supravicka..... 😉 😵 Najprv som dost maturovala ako tam ten baldachyn naistalovat,ale nakoniec to slo.....
no a my tiez ideme v sobotu nakoniec do Mlynov.... 🙂

lolita.9991
24. sep 2009

v kolkom mesiaci si kladuska?
a o zaj kde vo vrabloch byvas?

smajli
24. sep 2009

http://www.nemocnicasaca.sk/modules.php?name=Ne...

moni,tu je ta stranka s adresami mailovymi tych doktorov porodnikov v Saci...
a co je to IPP... a ides priamo za Dosedlom? on ma teraz na oddeleni novy ultrazvuk,spominal,ze ho to stalo vela namahy,aby nemocnicu prehovoril,nech ho zakupia....

smajli
24. sep 2009

:o) a to som nespominala,ze malicky mal v nedelu podla ultrazvuku 3400g? :o) ale je tam vzdy odchylka +-400g :o) ale uz mame valibuka:o))) a som uz na dva prsty otvorena... tak uvidime,ako dlho este budeme 2 v 1 🙂 🙂 🙂

klauduska
25. sep 2009

Dobre ranko tehulky!!!

Tak ako sa dnes mame?Ja celkom OK,tato noc uz bola omnoho lepsia..... 😉

smajli.....pekna vaha,tie posledne tyzdne vraj babatka priberaju najviac.....tak drzim palce,uz to mas naozaj za par....A citis sa dobre?Aj nejake zmeny?

lolita....byvam na sidl. Zitava,to je hned za mestskym uradom. 😉 A v mesiaci som uz v 8. 😉

lolita.9991
25. sep 2009

drahy byva na sidlisko luky
juj tebe sa to teda uz blizi
inak pekne ranko

monika131
25. sep 2009

Dobré ránko maminky....

Tak, ja som dnes posledný deň v práci, hurá 🙂 No poviem vám, že už sa mi teda nechce chodiť do robotky, už sa mi hlavne nechce ráno vstávať a sedieť v robote na tej stoličke. Ale dnes to už zvládnem.

Smajli...ďakujem ti veľmi pekne za adresu, no na ten ultrazvuk som objednaná na 8.10., ale neviem, či tam bude priamo Dosedla. Preto by som mu chcela napísať e-mail, že či by som po poslednej poradni, ktorú mám u svojho lekára 14.10. nemohla chodiť do konca tehu k nemu.
No a ten váš drobček je teda riadny valibuk a vám to už asi nebude dlho trvať čo?
Čo si písala Dosedlovi do e-mailu? 🙂

monika131
25. sep 2009

ahojky klaudi...
takže dnes si už spinkala dobre?
U nás bola v noci taká búrka, že som sa pár krát normálne zľakla, také hromy, blesky. NO nič príjemné. Ale inak som aj ja spala celkom dobre. 🙂

klauduska
25. sep 2009

loli...veru blizi,strasne rychlo to ubehlo,ani som tak neratala,ze to tak rychlo pojde.....

A ja som predtym tiez byvala na Lukach,vlastne 24 rokov... 😉 v ktorom panelaku byva?

bre ranko Moni.....ako Ti je fajn,ze posledny den v praci.....Tak si ho teda uzi s mierou a myslienkou,ze bye,bye!!!Mna to caka na buducu stredu.... 😉

monika131
25. sep 2009

klauduš...veď aj tebe sa to kráti. Ale nám to rýchlo zbehlo čo?
Ja som si práve prezerala nemocnicu, v ktorej by som chcela rodiť, že aký sú tam doktori a prostredie. Je tam pekne, a všetci vyzerajú tak ľudsky. Tak hádam to bude OK. 🙂

lolita.9991
25. sep 2009

luky 1152 tusim
a co to bude?

luka04
25. sep 2009

ahojte tehulky..neska mame nejako zamracene, neviem sa rozobrat 😅 ale nejaka som zas chuchmava 🙄
klaudy..tak mozno ta tam aj zbadam ak pojdem, ja mam pamet na tvare 😀 potom ta drgnem...alebo ty mna, ked sa bude gulat oproti tebe taky maly slonik 😵 😵 a vravis ze si byvala na sidlisku Luky???? odtial som mala spoluziaka na Hotelke.... uro Macák, nepoznáš náhodou????

moni....teeda, posledny den, paradny pocit, vsak?? jak to rychlo uslo, ani nehovor, akurat som si spominala ako som vsetkym vravela, ze doki videl na maternici 4mm dutinku, ze to nie je iste a pozri teraz!!!! hadam ti najrpv domka aj troska smutno bude, ale hned sa adaptujes a zacnes pripravovat na malinke...to je krasny pocit, ja pren vsetko robim s takou radostou..este aj do nemocky, /co sa dost bojim/ som sa balila s radostou...vcera mi kamoska poslala mms toho malinkeho co sa jej narodil, stale sa na to pozeram aky je krasnucky.... 😵 😵

klauduska
25. sep 2009

Moni,veru celkom dobre,vcera mi aj celkom dobre padlo,ze som nakoniec sla trosku neksor do robotky,ten cas a den hned rychlejsie siel.... 😉
A u Vas bola burka???Tu vobec,dokonca aj dost teplo sa mi zdalo,teda spon mne bolo,som mala dokoran okno otvorene..... 😝

loli....taky tusim nie je,ale 1132 je,mozno to je ten... 😉

luka...bre ranko!!!Vyspinkana?Ani sa Ti necudujem, ze sa Ti nechce z postielky......Ja sa uz tak tesim,ze budem domka,ale ako sa poznam,po par dnoch sa zacnem nudit.... 😒 planovala som poumyvat okna a to mi vsetci zatrhli,že si nemam natahovat brusko..... 😒 tak neviem co si vymyslim.....
A inak ten Macak mi bol sused z vedlajsieho vchodu.....snad ich tu nie je az tak vela,tak by to mohol byt on... 😉

monika131
25. sep 2009

luka...no, je to celkom dobrý pocit, že posledný deň v práci, lebo už mi tu všetko ide aj troška na nervy. Ja som poslednú dobu taká dosť rozcitlivená a všetko mi vadí, takže doma mi bude super. Prvé týždne budú asi o držku, ale ešte nemám nič nachystané pre drobčeka, myslím popraté, požehlené, takže sa budem venovať tomu a ešte ma čakajú nejaké nákupy, takže hádam sa zabývam doma. 🙂
A ten drobček musí byť krásny, ja mám tiež kamošku, zo západu, býva v Solčanoch a im sa pred mesiacom narodilo dievčatko, takže tiež sa vytešujú. 🙂

klauduš...no u nás bolo včera tiež teplo, ale okolo piatej poobede začalo pršať a pršalo asi do deviatej. A v noci okolo pol jednej bola riadna búrka. 🙂
Ale dnes zasa svieti slniečko, ale troška sa ochladilo, no mne to neprekáža, lebo mne je teraz stále horúco, ale to asi každej z nás. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre