Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

qwalitka
1. dec 2009

Ahojte baby, ja som si robila test tyzden dozadu a ukazalo mi dwe widitelne ciarky,da sa nejak zistit w ktorom tyzdni som??diik

zlatickoo24
1. dec 2009

ahojky qwalitka,si v 6 tyzdni,mas to napisane hned vedla tvojej prezivky 😉 🙂

selyma
2. dec 2009

TAk Monika ma to uz za sebou predpokladam, kedze sa dlho neukazala. Dufam, ze vsetko dopadlo OK a ze su obaja v poriadku.

luka04
2. dec 2009

klaudy, kati kde ste??? ci uz di tejto temy chodit nebudete? nebudeme?? 😅 kde teda?? ozvite sa.....kto vie co MOnika...

katika82
2. dec 2009

luka no mali by sme si založiť tú čo sme hovorili čo vy na to???

zajtra nejakú vymyslíme čo vy na to a založíme. 😉

luka04
3. dec 2009

no mohli by sme..ale ja neviem ako na to 😅 ty vies?? a ako sme to vraveli? ,,konecne maminka,, ??? ci inak..

katika82
3. dec 2009

noo tak ja ju založím ja viem ako na to. takže dáme tak "konečne maminka" takže moni, klaudy,smajli emiliy šup sem. 😉 teda aj ostatné tehulky ktoré sú už maminami.

luka04
3. dec 2009

a to ostane vo fore TEHOTENSTVO??

katika82
4. dec 2009

nie nie sme vo volnej diskusii

smajli
4. dec 2009

ahojte:o)
skoda,ze doma net ani PC nemame...
takto sem pridem,len ked sme u babky a dedka....
a ani nemam cas vac vela citat... dufam,ze sa mate vsetky ok a s vasim deculenkami:o)
presne tak... konecne maminky :o)
ja premyslam,ze sa tu pokusim najst nejaku kocikujucu maminku na sidlisku,kde byvam,aby som mala s kym kocikovat... lebo ked kocikujem sama a aj cez den som s malym sama,tak mi uz pokecanie chyba... aj to,ze vyjst si viac mezdi ludi... aj vy to uz badate ?
ale nam tie nase pokladiky rastu :o)
tak sa drzte:o)

smajli
4. dec 2009

kusok som vas precitala...
tak sa drzte a nech vase zlaticka bruska tolko nebolia...
ten moj maly Miki ma zas taky silny hlas,tak silno krici,ked je hladny a aj ked sa naje,tak tak silno krici,ze ma malo,kym mu dojde,ze je napapany... nic vtedy nepocujeme...az srandujeme,ze na nas poslu socialku,ze co s tym dietatkom robime... stale mam pocit,akoby mu to davkovanie podla navodov pri mliecku umelom nestacilo... no nevieme,uvidime...
ideme papat a prebalovat...
:o) 🙂

smajli
7. dec 2009

fiiiha,tazke uz mate novu temu.... asi...

monika131
10. dec 2009

no ahojte maminy.....

ja som sa dlho neozvala, lebo pri tom našom drobcovi nie je čas.

Tak Brunko sa narodil 1.12.2009, mal 3800 g a 52 cm, rodila som normálne, ale bola to makačka. Išlo to veľmi ťažko 11 hodín, ale podarilo sa.
Problémy s bruškom máme aj my a dokonca aj s kojením. Musíme ho prikrmovať, lebo ja asi nemám dosť mliečka, ale skúšame, skúšame a trápime sa.
Tak, idem do tej novej témy, túto necháme tehulkám. 🙂

bahara
26. jún 2010

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať nemá niektorá skúsenosť z umelým oplodnením ?Chcela som len vedieť ako to prebieha..čo môžem očakávať atd..dosť som z toho nervozna..

matelko1
26. jún 2010

@bahara najprv budes chodit na vysetrenia,v 3 DC-ak dostanes kramy,potom 15 DC a 21DC.manzel musi dat svoje spermie,vysetria ich a potom vam doki povie co a ako.ak bude vsetko ok,da ti ziadost do poistovne na schvalenie a pichas si injekcie,chodis na kontroly ci sa jajka vyvijaju a ak bude vsetko ok pojdes na odber,poobede ti povie kolko jajok vybral a kolko sa ich oplodnilo a potom ides na vklad a opyta sa ta ci chces predlzenu kultivaciu atd.
a co mozes ocakavat?hlavne hlavu hore,mysliet optimisticky.niekomu to vyjde na prvykrat,.....ak sa ti oplodni viac vajok,tak si to zmrazis a potom ak ides na KET-kryoembryotransfer tak to uz nieje take nakladne ako ET-embryotransfer.

bahara
28. jún 2010

Hm..je toho dosť no zvládnem to 🙂 musím..veď som nie prvá ani posledná no nie? 🙂 🙂 🙂

a0n0j0e0l
16. júl 2010

Ahojte kocky...uz 4 dni mi meska ms a asi 4 testy mi vysli pozitivne...mam sa radovat,alebo je este skoro...k lekarke pojdem buduci tyzden v piatok...poradte dakujem za odpovede🙂))

nicky655
20. júl 2010

ahojte, chcela by som sa vas spytat, ak s tym mate niektora skkusenost:

poslednu menstruaciu som mala 5.juna. cize meska mi 15 dni menstruacia. uz dvakrat som bola u doktorky a stale nic nevidi na sone.tak ma posiela na to vnutorne sono.
viete mi niekto popisat,ako to prebieha a ci je to bezpecne pre dieta?
pripl. ci by nebolo lepsie ete chvilu pockat,ci sa neobjavi aj na klasickom sone?

diky moc

moniciak
20. júl 2010

@nicky655 ale krvne uz mas potvrdene???

moniciak
20. júl 2010

@nicky655 lebo to by uz teraz malo byt vidno aspon vacok ked plod este nie...

nicky655
20. júl 2010

moniciak:

ona ma najskor poslala na to vnutorne sono, ze az potom mi urobi krv:((

som si robila domaci test,a tam vysli pekne dve ciaarky.tak neviem teraz co robit,ci este chvil pockat alebo ist. ale bojim sa ,aby sa nieco nestalo pri tom vysetreni:(((

lusil2005
1. dec 2010

ahojte! tak ja pokracujem v tejto teme: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/testy-pozitivne-no-na-uzv-nieje-nic-vidiet/ 🙂

tak som volala s lekarkou a krvne testy potvrdili tehotenstvo... v piatok idem znovu na krv a v pondelok na uzv. ostava len dufat ze v pondelok sa bude moja maternica tvarit ako tehotna ☹

juliagregor
1. dec 2010

@lusil2005 gratulka 🙂 🙂

lusil2005
2. dec 2010

@juliagregor dakujem 😅 ale este sa netesim. zajtra idem na druhu krv a v pondelok znovu na sono. tak dufam ze uz tam bude to co ma byt, a nesplnia sa moje obavy ☹

evita1233
21. jún 2011

Ahojte snazilky ,tehulky....Chcela by som sa opytat ak s vas ma niektora takuto skusenost ... Dnes som 9 dni po ovulacii , ovulaciu som mala 13 juna a som 22 den cyklu ... Od soboty ma bolia prsia a v nedelu rano som sa nevedela dospat pritom som sla spat ako vzdy...Taktiez som v praci viac unavena ako inokedy...Prsia ma zvyknu boliet ,nevravim ale iba najviac tyzden pred ms. ppreto viem , ze ked ma prsia zacnu bolit o tyzden je tu mrcha lenze ja mam mat menzes az 2-3 jula t.j. viac ako 2 tyzdne... Prosim vas baby ma z vas nejaku takuto skusenost ???? DAKUJEM

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre