Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
9. apr 2009

tinik a ako dnes mi bolo riadne ak som nebola 5 krát grcať ale keby aspon mala čím ale to ma len tak naťahuje a slinami grgá sa mi stále proste hnus.
môj mi asi ani neveril že mi až tak zle je ale ked ma minule počul na záchode tak ma potom skoro na rukách nosil. ale dnes mi bolo fakt zle aj tak na odpadnutie

tinika
9. apr 2009

no tak to moj ma na rukach nosit nebude, lebo mne zle neni 😀 ale nezavidim ti

jahody11
9. apr 2009

mne byvalo zle ale tak, ze ma iba napinalo ale nezvracala som, ani mi neveril ze mi je zle, az kym som tiez raz tak nepobudla pri mise, potom mi aj vodu na zachod doniesol 😀 😀

katika, skus co najviac oddychovat ak sa ti da a spon tekutiny do seba daj ked uz jedlo nemozes...

viete co je najhorsie? ze budeme pupkate akurat cez tie najvacsie horucavy v lete, to nam len bude zle, ja sa teraz tak zadychavam, hruuuza, vleciem sa ako slimak 😀 😅

katika82
9. apr 2009

jahody - no mi hovor ja som chcela ísť cez leto že na rosotec pomaličky že vyjdem ale ked idem len do obchodu tak fučím ak lokomotíva nevládzem som stále unavená tak neviem ako sa tam vyterigám ale určite nechcem tvrdnúť doma a mať trošku pohybu.

snažím sa aspon piť aby som sa neodvodnila

no a to leto tak to bude teda jo, teplo horúčava no už len v plavkách chodiť. 😀

tinika
9. apr 2009

jahody no to hej, ale su na tom aj horsie, ze v auguste v 9 mesiaci 😀 nevyberies si proste, prezijeme ako mnohe pred nami a mnohe po nas

zuzanka.h
9. apr 2009

timika ja užívam 2x2 denne

jahody11
9. apr 2009

tinika, ja budem v auguste v 9 mesiaci 😲

katika82
9. apr 2009

jahody však ona myslela teba 😀 😀 😀

tinika
9. apr 2009

jooj jahody fakt ved ty si teraz 20 tt no tak ti nezavidim no ja budem este len cca 6mesiac hihi

zuzanka.h
9. apr 2009

no baby ale má to jednu výhodu že namusíme chudnúť do plaviek 😎

jahody11
9. apr 2009

tak ako ja teraz, no uz aj teraz je to uplne ine.... wuaa, ked bude velmi teple leto, tak budem chodit asi po kanaloch 😀 😀 ale od jula materska, doma mame super chladok, tak sa vyvalim na zahradu a budem liezt mamke a sestre na nervy 😀 😀 segricka (18) ma akurat prazdniny, tak ma moze obskakovat, niesom narozna, ze 😠

zuzanka.h
9. apr 2009

no jasné treba si dopriať potom sa človek najbližších 18 rokov nezastaví

katika82
9. apr 2009

no moja segra chodí na výšku tak už mravčí že ako sa ona bude učiť ale ked som povedala že som tehu tak výskala od radosti.

inak baby už som prišla na dalšiu vec čo je dobré na zápchu. dnes som zjedla balíček tých polystyrénových chlebíčkov no a malo to svoj účinok fakt je to super 😀 😀 😀

jahody11
9. apr 2009

hej katika, aj ja som to tak riesila, ale vsetkeho sa raz prejes.. ja uz na nich nemozem ani pozriet 😖

zuzanka.h
9. apr 2009

katika veľa vlákniny papaj - rajčiny, cereálne pečivo a tak

zuzanka.h
9. apr 2009

ženy a ako to máte s vôňami????? mi máme psíka a strašne mi smrdí jeho žrádlo keď mu ho dávam ma napína....

jahody11
9. apr 2009

rajciny su vraj alergeny.. hlavne teraz tie zimne, cey leto su dobre, niesu preumelkovane..

ludia, moj drahy je uz z prace doma a to dochadza z BA 100 km domov a ja koncim az o 18:00 😠 sakva, vraj ich pustili skor, ked uy je zajtra volno...to je nespravodlive .. a ja este aj zajtra do roboty, ma rozhodi.

jahody11
9. apr 2009

zuzanka, no ja nemozem prejst v obchode okolo peciva, to ma napina neskutocne a este ked tam aj pecu, katastrofa a doma tiez robili hami pre nasu sucku a som pomali na wcko nedobehla...

zuzanka.h
9. apr 2009

no ja nejak nevraciam mne sa spraví zle a som jasná.... strašné možno by mi bolo lepšie keby to išlo von alebo ani nie??? ja neviem inak aspoň viem že to maličké rastie keď mi je takto...
inak vy zajtra cestujete na východ????
to je asi lepšie lebo mi volal mužíček - on robí v Lipt. mikuláši v demänovskej doline a hovoril že cesty sú strašne zasekané smerom z BA na východ

jahody11
9. apr 2009

sak som aj vravela, ze lepsie ze ideme zajtra lebo dnes by to bola katastrofa... prisli by sme az v noci a v zapche sa mi nechce sediet...

zuzanka.h
9. apr 2009

no pred považskou - 1 hodina a medzi žilinou a vrútkami tiež a aj v sučanoch za Martinom

jahody11
9. apr 2009

klasika, tam je to vzdy ucpane, pred povazskjou sme raz stravili 2 hodky, som myslela, ze ma vystre, to tak 4 dni volna, BA sa stahuje na vychod 😀 😀 😀

mi.mimi2
9. apr 2009

jahody bolo to okolo 16tt ale bolo to také šteklenie...taky naozaj kopanec bol presne na štedrý deň..a to bolo 20tt neboj nič za chvílku ta to čaká......a inak sa máš ako???? 😉

shpirti
9. apr 2009

babenky,v auguste to bude aj moj 9mesiac!uf-uf 😕

jahody11
10. apr 2009

dobre ranko, tak sa mam celkom dobre, nic mi nieje len cez den mi stale opuchne len lava noha od kolena za dole, a este mam starosti koli tym pohybom ale inak mi asi asi nic nieje a este sa mi nechcelo strasne vstavat ked som videla ako drahy chrni 😀

katika82
10. apr 2009

dobré ránko
no kde ste závisláčky koníkové

akosi tu dnes nikto nieje každý asi oddychuje pri telke pri rozprávkach čoooo?

jahody ja som tiež v práci a najradšej by som domka vegetila

jahody11
10. apr 2009

aspon niesom sama 😀 ale niesom skodoradostna 😀

katika82
10. apr 2009

no a ja ešte aj zajtra ☹ ☹ ☹ ☹
ale pojdem skôr domkov

smajli
10. apr 2009

🙂 pekny den prajem :o) ja kusok pratam,za pol hodinu tu mame 4-rocneho synovca z BA, pride s nim brat :o) mame o radost cez sviatky postarane :o) tesim sa,lebo nie su tuna casto, mladsieho 2-r..synovca tentokrat nechali s mamkou doma :o) ani vas nestihnem precitat,potom to dobehnem :o) majte sa a pekne sviatky 🙂

janahad
10. apr 2009

ahojte, tak ja som bola naa sk bola som aj u gyn. a urobil sono,ze som v 5tt a vsetko je v poriadkuu uz len davat pozor 🙂 aj som kludnejsia ako sa mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre