Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

kacka.h
15. apr 2009

To praveze vsetko mam, potom si zadam poslednu MS, tam sa mi objavi baby...a potom je tam napisany nejaky dlhy kod a ten treba niekde skopcit, nie?

majkaa
15. apr 2009

Ahojte, prosim vas od kedy sa to pocitaju tyzdne tehotnosti???? Od zaciatku ms, alebo od ovulky???

kacka.h
15. apr 2009

Ahoj majka, rata sa to od posledne MS

kacka.h
15. apr 2009

resp. zaciatku poslednej MS 🙂

jahody11
15. apr 2009

ten kod skopiruj a daj ho do popisu tvojho fotoalbumu, das tam zmenit popis albumu a ten kod tam vloz, uloz a bude tam ten sticker...

tyzdne tehu sa pocitaju od prveho dna poslednej MS 😉

kacka.h
15. apr 2009

No vacsinou som celkom chapava, ale mne to nejde. Uz som si aj album vytvorila v "mojom albume", skopirovala som to tam, dokonca sa tam ticker objavil ale pise mi, ze tam nemam ziadne foto a ani pri mene mi nie je vidiet fotacik(fotky)

majkaa
15. apr 2009

Dakujem Vam 😵

marci149
15. apr 2009

caute baby, dlho som vás "nevidela". blahozelám novým tehulkam a nech to dobre dopadne...
inak kacka, k tej svadbe...dobrá tema, lebo ja tiež neviem, čo a ako. s mojim drahým sme sa chceli vziať na buduci rok, ale kedze teraz čakame bábo, tak nás všetci tlačia do svadby, ale ja sa akosi nekcem vydávať. teda nie ako tehotna. takze neviem čo robiť. ja som si kcela svoju svadbu užiť-ved je to raz za život, teda dufam, že to tak bude. kcela som sa baviť a nie sedieť ako pena, nemôcť si nič dovoliť, dávať si na všetko pozor. jedna moja kamoška sa vydávala v piatom mesiaci a bola to pre nu vraj hrôza. vraj, by to spravila až po pôrode...ale ja fakt neviem

jahody11
15. apr 2009

kacka, tak uz neviem 😖 , skusaj, skuasj a skusaj, urcite sa ti to podari 😉 😉

lydia22
15. apr 2009

ahojte kočky, tak som sa rozhodla aj ja zapojiť do tejto temy,nudím sa som totiž na marodke a na matersku idem od 1.5
som v 31tt trermín mám 14.6 takže sa mi to pomaly kráti,
tak všetkým tehuľkám držím palce a nech si tehotenstvo všetky riadne vychutnávame lebo mne to ubieha hrozne rýchlo. 😉

kacka.h
15. apr 2009

No veru marci- mne viacmenej ani nejde az tak o to uzivanie, aj ked je pravda, ze svadba je len raz za zivot. Ale tak celkovo, pokial sme tak boli rozhodnuti, preco to babatkom menit. Ved nic nezmeskame hadam. Sama uvidim, ako to dopadne.

Inak, to vcerajsie spinenie sa mi opakovalo opat aj dnes, tak som radsej sla na pohotovost, doktor mi predpisal Duphaston a zaroven ascorutin, tak dufam, ze to prejde. Podla velkosti plodu povedal, ze v skutocnosti to vyzera tak este len na treti tyzden a do papierov mi napisal termin az 15.12. Inak odovzvi srdiecka boli uz vidiet ale slabucko, ze ak na dalsi tyzden nebudu jasne, tak to nie je dobre. Tak myslite na mna, nech malinke rastie a nech mu bije srdiecko o sto dusu 😉 .
Bolo by teda vlastne mozne, ze by som 9dni po oplodneni mala jasne dve // ?

klauduska
16. apr 2009

Krasne ranko tehulky!!!

kacka....tak jasne,ze budeme na Teba mysliet!Ale poviem Ti,ze to,ze Ti povedal,ze to vyzera len na 3 tyzden sa mi zda cudne,kedze ste poculi odozvy srdiecka,aj ked slabucke....lebo tie pocut az v 6 tyzdni...... 😒 😒 😒
Tak fakt neviem....ale neboj,treba verit,vela oddychovat a davat si pozor! 😉

kacka.h
16. apr 2009

Klaudi, mne sa to zda tiez celkom divne, lebo mi napisal do spravy, ze GS do 11mm a ze embryonalny disk do 2mm. To by znamenalo, ze babatko ma 2mm, co je nejaka hlupost, ked bolo vidiet srdiecko, resp. odozvy. Som z toho aj ja celkom blba. No nic, pockam tyzden na svojho lekara a uvidi sa, nic ine mi neostava.
A aby som nezabudla DAKUJEM. 😉

zuzanka.h
16. apr 2009

no presne kacka a aj termín ti posunul iba o necelé dva týždne takže 5 - 6tt. A srdiečko počuť ku koncu 6 tt

klauduska
16. apr 2009

Tak to bude urcite nejaka blbost....pekne si pockaj veru na svojho lekara a nestresuj....urcite to bude v poriadku a malicke je ovela vacsie ako tvrdi.....

Tak budeme na Teba mysliet... 😉

Inak,prave sa napchavam chlebikom a rajcinkami...mnaaam....je mi trosku lepsie... 😎

zuzanka.h
16. apr 2009

klauduska ja sa tiež - chlebík s maslom a šunkou a rajčínky !!!!! mňam

klauduska
16. apr 2009

zuzi....trefa...ja papam uuuplne to iste!! 😀 😀 😀

klauduska
16. apr 2009

a tebe zuzi nebyva zle???

zuzanka.h
16. apr 2009

no býva ale od hladu

kacka.h
16. apr 2009

Dakujem Vam kocky, v kazdom pripade budem pekne papat Duphaston(som sa stazovala, ze mi nebyva zle, tak mozno zacne 😉 ) a tiez ascorutin. A o tyzden budeme mudrejsi.
Dobru chutku Vam prajem

klauduska
16. apr 2009

tak to je ten lepsi pripad.... 😉
ja cakam,kedy sa to uz zlepsi...takze ste mesiac.... 😒

zuzanka.h
16. apr 2009

mňa začne páliť záha a musím sa najesť!!!!
Avšak nevraciam.

zuzanka.h
16. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 možno aj preto mám také vypasené brucho....

kacka.h
16. apr 2009

Mna bolela zaha iba asi tyzden...a uz nic. Ja momentalne som aj hladna aj neni, tak vobec neviem , ci jest, ci nejest 🙂

zuzanka.h
16. apr 2009

rozhodne jesť 😀 😀 😀 čo keď ti potom začne bývať zle a už sa nenaješ

klauduska
16. apr 2009

kacka...presne tieto stavy mam aj ja......boli ma zaludok,nechuti mi jest a potom ani neviem ci sa najest a bude mi zle alebo nejest a je mi zle aj tak.....hroza......citim sa,ako keby som kazdy vecer chlastala do rana a zazivala kazde rano opicu..... 😠

kacka.h
16. apr 2009

To je co, citit sa ako alkoholik ked ani pit nemozes. To je zivot 😀

mirka333
16. apr 2009

ahojte baby, mám na vás otázku, tiež som tehotná a strašne šťastná, len sa bojím, či je všetko v poriadku, ked som bola na 15 deň po transfere na kontrou, doktor na sone nič nevidel, ale s krvi mi bolo potvrdené tehu.HCG 1200 myslíte, že je to v poriadku ked tam nebola ani bodka? o týždeň idem znova na sono a neviem či to to vtedy vydržím...nemáte podobnú skúsenosť? dakujem

kuspitka
16. apr 2009

Ahojte dievcata ...mozem sa pridat???
od vcera viem ,ze cakam dvojicky.viete mi pomoct ktorom tyzdni som.
dakujem

kuspitka
16. apr 2009

mirka ja som po IVF vcera som bola na sone mala som tam 2bodky.
to nevadi ,ze nic tam nevidno obcas sa schovaju...
neplas sa...HCG je dobre tak sa raduj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre