Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
25. apr 2009

dobré ránko maminky ,
tak ako ste sa vyspali.???
jahody - dnes na teba budeme myslieť v tvoj veľký deň, nech všetko dobre dopadne a poriadne si to už

zuzanka.h
25. apr 2009

ahoj katika ty si nejaké ranné vtáča....

katika82
25. apr 2009

noo ja som dnes v práci vieš mojko aj zajtra potom cez týžden máme voľno lebo sa ťahá už len víkendy
takže super.a včera ma povíšili na šéfku pokladní tak len neviem ako im potom poviem že odídem na materskú
ale hádam to prežijú.
a ty ako sa cítiš už je lepšie???kedy máš najbližšiu poradňu?

zuzanka.h
25. apr 2009

no ja mám poradňu až 4.5. dúfam že sa dovtedy nič nestane. mali by mi robiť už nejaké krvné testy a tak....tak to je super že ťa povýšili a neboj oni to prežijú.... a kedy Vám končí sezóna??????

katika82
25. apr 2009

no tak to máme skoro naraz ja mám 5.mája,
sezona nám končí 10 mája a potom letná začína 12 júna.
ja som včera bola v nočnej pri drahom hore na chopku tam tak svietilo slniečko som sa opaľovala a teraz ma štípe tvár že až.to horské slnko je také zradné.som si myslela že to ani moc nesvieti a teraz som červená ako paradajka dúfam že to za dva dni zhnedne, lebo tak mi zvykne, apson budem čokoládková 😀 aspon v tvári

zuzanka.h
25. apr 2009

no teda a kedy máte svadbu???? Budeš pekne vyopalovaná 😀

katika82
25. apr 2009

svadbu máme 27 júna už vybavujeme všetko potrebné. no ešte sa musím trošku zobliecť nech mam aj ruky opálené

katuska15
25. apr 2009

Katika ja takisto teraz 2 mesiac beriem clostylbegyt, vcera som bola na sone, som mala 12 mm vajko, takze mame prist v stredu a pichne mi pregnyl...a potom je to ako s tym snazilkovanim???Lebo minuly mesiac, neviem ci sme neboli moc spolu po pregnyle sme boli rano, vecer, na dalsi den znova rano vecer a potom znova...neviem ako casto... 😠

katika82
25. apr 2009

katuška pokiaľ viem tak čo najčastejšie do 12 hodín po pichnutí pregnylu

zuzanka.h
25. apr 2009

katuška nám zase hovorili že vajíčko praská 36 po podaní pregnylu ....

katika82
26. apr 2009

zuzi no tak vidíš čo lekár to iný názor,
kati dôležité je sexíkovať čo najdlhšie po pregnyle ak sa to má podariť tak sa podarí ak nie tak nie.
podla mna to je to že ti ho pichnú a potom že tak rýchlo teraz skúšajte, to je také umelé proste že teraz podme lebo sa to možno podarí. neviem ja som sa necítila dobre po tom možno aj preto sa to vtedy nepodarilo

katika82
26. apr 2009

a dobré ránko maminy,
tak ja som tu zasa dnes prvá dúfam že nebudem sama celý deň,
dnes ešte pracujem juj a potom celý týžden voľno paráda.

zuzanka.h
26. apr 2009

no teda tak to sa máš. a potom cez víkend zase pracuješ???? Ja už by som tiež išla do práce ale vizerá to tak že budem rizikové tehu do konca... ☹

katika82
26. apr 2009

no ťaháme ešte cez víkendy takže potom týžden voľno a zasa víkend ale to sa prestriedame s kolegynou.len ona ma teraz voľno lebo potrebovala.
no ja idem v utorok budúci na kontrolu tak dúfam že ma nenechá tiež doma ked som chudla 4 kilá a nič nepribrala.
ale ked mi je stále akosi zle dnes ráno zasa mi bolo, a nechutí mi jesť

katika82
26. apr 2009

ja keby som bola doma tak sa asi zbláznim neviem čo by som celé dni robila. aj ked sa mi teraz treba učiť takže do júna by som sa asi nenudila ale čo potom

smajli
26. apr 2009

ahojte:o) 🙂

katika82
26. apr 2009

ahoj smaily no konečne nejaká dušička sa tu objavila

sakura77
26. apr 2009

ahojte tehulky!
ja teda obdivujem vsetky co ste "schopne"chodit do prace,ja som sice na Md s malym(co je teda narocnejsie ako ked som pracovala 😅 ),ale pomaha mi dost manzel a dedo,tak sa da
ale ked si predstavim tieto posledne tyzdne jak mi byvalo zle,ja by som ani do tej prace nedosla 😀

ale uz je par dni lepsie,nastastie,tak dufam ze uz bude len dobre

katika82
26. apr 2009

sakura tak nieje to najlahšie ale čo musíme prežiť.
rano si pogrciam najskôr doma potom v práci a už ked ako tak niečo zjem tak sa dá potom už je dobre celý deň.
len som dosť nervozna a neviem ako budem cez leto robiť ked robím s ľudmi tak dúfam že nebudem na nich zlá moc.
niekedy mám také zmeny nálad a to ešte asi len príde to horšie čo som počula tak už len veľa nervov fakt.

sakura77
26. apr 2009

juj,nervozna aj ja byvam teraz,chuda moje male si to odnesie,nooo,snad to prejde,hormony jedny,robia nam neplechu
😠

katika82
26. apr 2009

no ti poviem ja jednu chvíľu by som asi niekoho zmlátila inú zasa opak.
chvíľu by som zožrala aj slona potom zasa mi je zle,
a tebe už vidno bruško či ešte nie?

zuzanka.h
26. apr 2009

no ženušky mňa nejak tá nervozita obchádya, ale asi som si zvykla s toľkých hormónov čo som pred tehu zjedla tak si telo myslí že je to normálne....... 😀

sakura77
26. apr 2009

rano absolutne nie,ale jak zacnem do seba ladovat tak to hned vyskoci a vecer teda uz dost
pri prvom som este v stvrtom mesiaci nosila obtiahnute tricka a nik si to nevsimol,teraz to uz bude asi skor vidiet

aj ked kto nevie,asi by si este nevsimol,maximalne by si pomyslel ze som sa prezrala 😅
ale ono to vyskoci tak naraz zo dna na den doslovne

katika82
26. apr 2009

zuzi tak to máš ten lepší prípad ale vraj to ešte príde neskôr. ja zatiaľ tiež pri televíznych novinách neplačem ako niektoré hovorí ale občas mám nálady že až.

zuzanka.h
26. apr 2009

no ja mám mužíčka preč aj tak by som si nemala na kom tie nálady vybíjať ..... 🙂

matulik284
26. apr 2009

ahojte 🙂 baby nie ste tu niektora taka, ktora mala silnu ms a aj napriek tomu bola tehotna? alebo nepoznate niekoho takeho?

zuzanka.h
26. apr 2009

nie nepoznám nikoho takého... skôr iba slabé špinenie miesto MS

sakura77
26. apr 2009

aj ja som mala kolegynu,mala tri mesiace ale tiez len velmi slabe

matulik284
26. apr 2009

dakujem zuzka...lebo som mala pred ms druhu ciarocku na teste slabulinku...dr. povedal, ze sa pravdepodobne babo neuchytilo, ale ms trvala iba 4 dni ( moja bezna ms 7-8 dni) a teraz 2 dni spinim...a strasne ma bolia stale prsia, vcera bola hnacka cely den a dnes mam zase zapchu, tak ja uz vobec nerozumiem co sa so mnou deje ☹

zuzanka.h
26. apr 2009

tak si skús urobiť druhý test..... moja kamoška mala raz tiež pred MS pozitívny test ale dostala silnú MS a lekár jej povedal, že to bol mikro potrat a že kopu žien ani nezistí že boli tehotné.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre