Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

allinka79
24. jún 2009

spinila som... blbe, ze uz druhy krat (prvykrat v 7tt)... dva dni som spinila a odvtedy nic... trochu som si oddychla, malicke rastie a je vesele.... ktovie, co sa stalo...
ked mala nasa 7,hrozne sa bala vsetkych okrem mamy... teraz uz nema problem... tak na chvilu 🙂 je to uzasne a tesim sa, ked aj nase bude take... vacsie ako malicke, aj ked vzdy to ma svoje caro

luka04
24. jún 2009

hmm aj aj som si so spinenim a krvacanim uzila ☹ ja sa zas tesim na malinke, ked bude len v perinke a taaak..kym to nebude robit zlotu po dome 😀

allinka79
24. jún 2009

aj ked bude, to nevadi... kedy mas vlastne termin? co bude o 19 tyzdnov? 🙂

luka04
24. jún 2009

7 Novembra mam termin... co ma byt o 19 tyzdnov? nerozumiem otazke 😅

allinka79
24. jún 2009

tvoj termin..
nasa mala - teda sestrina, je 10. novembra 🙂

luka04
24. jún 2009

jaaaj ano...aj nasa mala ninka je tak...o tyzden skor..ak sa zadari, budu mat sesternicky narodeninky spolu..

allinka79
24. jún 2009

ja ich budem mat plus minus s babom... 🙂 dufam ze mi casom na o nebude nadavat, ze sa jeho narodeniny spajaju s mojimi.

luka04
24. jún 2009

no neviem neviem 😀 aj si si pospala poobede??

luka04
24. jún 2009

ja idem teraz, cely den som nieco robila, uz ma taha nejako 🙂 ajooj neskor

katika82
24. jún 2009

ahojte tehulky
juj tak ja nestíham vás ani čítať toľko roboty okolo tej svadby sa to ani nezdalo

my sme boli včera v poradni, robil nám aj ultrazvuk aj drahý bol pri tom tak sa vytešoval že aké to bolo super.
drobec je vporiadku aj ja, tie injekcie že nevadia že to je pohodka no akurát niečo s placentou hovoril že zatial je nejak dole ale že to sa ešte časom zasa inak dá.tak neviem či to je zle či nie.
neviete náhodou???

sisinka76
24. jún 2009

katika82, ja som bola v pondelok na UZV a doki mi tiez povedal, ze placenta je polozena nizko a vpredu, ale ze v tomto tyzdni je to este v poriadku. tak myslim, ze nemusim stresovat ani ty 😉

smajli
24. jún 2009

fuuha tak som vas docitala,to ste sa rozbehli....
ja este kupovaniu malych veciciek odolavam,ale chodim ich obzerat a roztapam sa pri nich:o) brat ma zas dvoch synov,a ked aj ten moj kopkajuci zazrak bude chlapec (podla sono vraj ano,ale v okoli mam dva pripady,ze to nakoniec bolo dievca) tak budem mat oblecenia dost :o) ale uz sa neviem dockat kedy nieco malicke kupim:o)
zatial sa vytesujem,ako ma krasne kopka,ako uz koplo obe babky aj muzicka a dnes zacal kopkat dajako silnejsie:o)))) pokladik nas:o))) 🙂

klauduska
25. jún 2009

Ahojte!!!

katika...ty mas tuto sobotu svadbicku?Tak Ti budem drzat palce,nech Vam vsetko vyjde podla predstav..... 😉
a ty si uz bola v poradni na sono?Nemala si ist 30.6 ako ja? ☹Tak to je fajn,ze ste ok,s tou placentou neviem,mne naposledy vravel,ze ju ma vzadu,co je vraj dobre,tak neviem....

smajli.....aj s mojim dr. maju baby skusenosti,ze sa pri pohlavi par-krat sekol.....tak snad 3D sono to bude istit,aj ked to ma caka az 17.8..... 😒.A ozaj,tie kopanceky citi uz aj mangel cez brusko???Moj mangel sa stale vypytuje,ze kedy to bude aj on citit....Takze v tom 25tt uz ano?

luka04
25. jún 2009

Ahojte tehulky, ahoj Klaudi 😉 uz zarezavas v praci?? ja pijem kafe a premyslam co idem robit.. male ma v noci tak kopkalo, ze som nemohla zaspat 🙂 aj moj drahy stale chyta brusko a je smutny, ze on to neciti este..snad to pride coskoro..zistila som, ze male neznasa, ked sedim pri PC, vtedy sa vrti a kope..asi ho tlacim ...normalne ma kolko krat vyzenie, musim sa postavit 😀

smajli
25. jún 2009

:o) ahojte
muzikovi sa podarilo zacitit kopancek baba tak 2 tyzdne neskor ako som ich zacala citit ja... ,babkam sa to podarilo ale az teraz:o) lebo babo vzdy prestane kopkat ked k nemu prilozime ruku 🙂 ale teraz uz to zacina byt silnejsie,tak sa im to uz podarilo:o))
a volakde som citala,ze ked chodime,tak babatko spinka,lebo ho hojdame a ked si sadneme,lahneme a nehybemme sa,tak sa babo zobudi a zacne si robit zabavku pohybom samo :o)))

klauduska
25. jún 2009

cafte,cafte....

luka...uz zarezavam....ale rano by som este taaak hajala... ☹ Musis drobcekovi vysvetlit,ze sa pri PC dozvies veeeela uzitocnych veci a dobre si pokecas..... 😉 😉 😉 🙂
ja mam tiez pocit,ze hned ako mangel prilozi ruku na brusko,tak prestane....Ale ved,dockame sa...Mna kopka dost casto aj v robotke,ked sedim a doma,ked sa vyvalim pred telku,tak tiez pekne kopka.....

jahody11
25. jún 2009

caute babky, tak skusku som zvladla 🙂, zas ma nastvali v praci ale uz kaslem na nich, ved uz koncim, nastvali ma koli tomu, ze tvrdia, ze som nevravela, ze mam ist 30.6. k dr a to este nic nieje, od 1.7. ma byt byt prazdny a ja by som mala ist do roboty a potom vecer vsetko balit? ( byt mi platia sefovia lebo pracujem v CR a inak by som sem nesla, keby nebolo byvanie....) takze neviem, kedy budeme upratovat byt, serem im na hlavu uz. este tyzden a uzivam si tehulkovanie doma na vychode 😀
a vcera sme kupili kociar, quiiny speedi , parada 😉 😉

smajli
25. jún 2009

ahoj jahody,tak blahozelam ku skuske :o)
a v praci nech sa fakt daju vypchat... somari jedny
a uz mas pekne brusko,vsetko si dobehla,pozri namoje,som zvedava ake velke az bude:o)
a ked budes mat cas,mozes hodit foto kocika do albumu...,kde ste kupili kocik?
nech si spravim prehlad,ze aky kupime my....
a...a... este ma napadlo...este jednu foto sem hodim...uz mame namalovane na stene v izbe to co som chcela... bratova frajeka mi to nakreslila tak krasne,ze sa nam ani nesnivalo,ze takuto izbietku pre babo budeme mat... mame sice len jednoizbak... tak xixi... muzikovi som vravela,ze vsak ked mame len jednu izbu,tak to musi byt detska,obyvacka a spalna spolu xixix:o))) takze mame velku detsku :o))))ale obom sa nam to strane paci:o))))))))

surviver
25. jún 2009

Ahojte 🙂
jahody blahoželam ku skuške,a v tej praci,je to vačšinou tak,ak človeka potrebuju,tak su zlati,ale ked vidia,že už z neho nič nemaju,tak su často arogantni a drzi...ale Ty sa tešiš na babo,tak ich možeš mat,vieš kde.... 😀

smajli,tak to mate fakt krasnu stenu,isto sa vam tam bude dobre spinkat a vsetko ostatne robkat 🙂

klauduska
25. jún 2009

jahody..blahozelam!!!A zo sefstva si nerob hlavu,treba kaslat na nich a tesit sa z drobceka.... 😵

smajli...vy tiez mate jednoizbak?Aj my!Tiez uz vymyslam co kde a kam dat,otocit,premiestnit...Teraz sme si dali na mieru dorobit na minichodbicku take ulozne priestory,tak to nam snad pomoze,lebo sa mi zda,ze mame stale malo miesta... 😒

jahody11
25. jún 2009

jasne, potom doma, ked ho poskladame, tak vam ho pofotim, kupovali sme ho cez internet www.eniki-beniki.sk

jahody11
25. jún 2009
monika131
26. jún 2009

Ahojte budúce mamičky.
Ako sa dnes máte, píšem iba tak na rýchlo, kým tu nemám šéfa.
Na východe nás dnes čaká 30 stupňov. Tak to bude riadne horúco.

Jahody a ktorý z tých krásnych kočíkov ste si kúpili?

klauduska
26. jún 2009

Ahojte!!!

Aj u nas ma byt 29 stupnov,je teda riadne dusno,v noci tu bola aj burka,ale akosi je teraz zamracene.....Nemuselo by prsat,lebo tu dnes a zajtra mame jarmok,tak by to pocasicko mohlo vydrzat...

monika131
26. jún 2009

Ahojky klauduška.

Na východe už prší. Nie veľmi, ale prší, ale poviem Ti, že hneď je lepší vzduch.

Ako sa máte, bábo kopká, to moje sa zatiaľ ešte nehlási, asi bude lenivé po mamičke ale aj po oteckovi.

Moja svokra dnes cestuje k vám na západ, bude tam celý týždeň, ide k švagrinke - vlastne k svojej dcére. Aspoň budem mať celý týždeň iba pre seba. Manželíno tiež pôjde na týždňovku a ja konečne postíham obehať všetky kamošky, ktoré tak troška zanedbávam odkedy som sa vydala. Ale čo už narobím 😀

V nedeľu sa chystáme do Maďarska - troška sa počvachtať, dúfam, že bude pekne. Chceli by sme ísť do Thiuszajvároszu. 😎

klauduska
26. jún 2009

ajoj moni...

tak uz aj u nas padli prave prve kvapky...... 😠 My dnes mame volno o 11,30 kvoli jarmoku,dobry to sef.... 😀

mimi sa dnes este neozvalo,aj vcera kopkalo tak poslabsie,ale za to predvcerom ako o dusu... 😵

Tak Ti bude fajn,oddychnes si aspon...Nasi maju plny dom navstevy,predavajucich na jarmoku,aj nasi predavaju,tak bude veselo....o program mame postarane,ideme si vecer sadnut niekam a zajtra k nasim na obed....

Tak sa dobre vykupkajte,snad bude pekne... 😉

monika131
26. jún 2009

klauduška - tak takého šéfa, čo ťa pustí domov kvôly jarmoku nemá hoci kto. To musí byť dobrý šéf. 😅

Vlastne ani ja si na toho svojho nemôžem sťažovať, pretože mám všetko čo si poviem, a keď potrebujem ísť niekedy skôr domov, tak v pohode. Minule mi povedal, že u mňa pracovná doba neplatí, ale ráno aby som bola v robote na 7.00, tak začíname a poobede, keď nemám robotu, že môžem ísť domov. Ale zatiaľ to nechcem zneužívať, zatiaľ ešte vládzem sedieť v robote do 15.00, radšej si to nechávam na neskôr, taký 7-8mesiac.

Tak u vás bude veselo. Taký jarmok, ešte som to nezažila. To musí byť riadna prča. 😝

A naše zatiaľ nič, nekope a nekope. Uvidíme budúci týždeň, možno sa už ozve. Lenivec jeden. 😀

susisus
26. jún 2009

Ahojte maminky, neviem do ktorej témy to mám hodiť, tak skúsim sem, aj vášmu drobčekovi sa štikúta - čká? Môjmu aj 2-3 x denne a neviem ako mu mám chúďatku pomôcť a aj mňa samu to niekedy privádza do šialenstva keď sa mi niekedy aj skoro pol hodiny nadhadzuje bruško, tak čo už to chúďatko v brušku musí prežívať? ☹

luka04
26. jún 2009

ahoj 🙂 mne robieva brusko to iste...uz som pocula, ze to viacerym..neboj, nie je to nic..momentalne im este asi nijak nepomozeme...

jahody11
26. jún 2009

caute babenky, tak obrazok kociara mam uz aj vo fotoalbume, tak mozte kuk 😀
my dnes cestujeme navychod, zas 4 hodiny v aute, umrem ☹ a mala bude zas skakat az do noci... ale musime lebo sa stahujeme z Hodonina domov na vuchod, este pondelok v praci a hura na matersku 😀
v stredu musime uplne definitivneopustit byt v Hodonine, tak to bude fuska...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre