Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

allinka79
24. jún 2009

ano chcem, ale potom by som nemohla na dovolenku... radsej to teraz 2 tyzdne vydrzim nejako v praci, potom pojdem na dovolenku a potom to budem mat totalne na haku a bude mi jedno, co sa tam deje a pri prvom naznaku problemu ostanem doma do konca... ale radsej ostat v praci a bez problemov...

luka04
24. jún 2009

allinka- ani ja nemam priamo v mojej dedinke nikoho..kamoska je o 3tt viac ale stretavame sa len sem tam..nebyva tu..ja mam svagrinu, co ma 7mesacnu dcerku a ta mi je skor na blizku..este to ma cerstve, tie pocity 🙂 a moje kamosky, ani jedna tehotna, tie len lietaju a zabavau sa, a ja kedze som vypadla sa citim trosku opustena ☹

monika131
24. jún 2009

alinka - nie, ja nie som doma. Chodím do práce. Ale tá PN ma celkom zaujímam, lebo človek nikdy nevie. Zatiaľ to nepotrebujem, v robote sa nenarobím - robím v jednej stavebnej firme ekonómku, a cítim sa perfektne. Iba večer som troška viac unavená. 😀

allinka79
24. jún 2009

babule, idem sa na chvlu vyvalit, este sa tu ukazem. Dakujem za podporu, dufam ze vsetko dobre dopadne, budeme mat krasne dietky a potom si este budeme vymienat poznatky... 🙂 mna to caka tesne po vianociach mozno na moje narodky 🙂

luka04
24. jún 2009

ok papaa 😎 len oddychujte vy dvaja 😉

klauduska
24. jún 2009

luka...a kolko mas rokov?Moje kamosky,resp. aj zname su teraz tehulky,takze sranda,ze nam to takto vyslo....Len jednej nie,ktorej by som to velmi dopriala a nejako sa im nedari.... ☹
A na zabavu som uz tiez moc casto chodila,akosi ten osial rokmi opadal,ale bude mi smutno,ked partia vybehne a ja budem doma....Ale neva...baby bude zasa ine statsticko.... 😎 😎 😎

luka04
24. jún 2009

klauduska- to si aj ja vravim ked ma to prepadne, ze sa chystaju von a volaju ma na damsku jazdu ako kedysi...ze mna caka ina radost coskoro a ked mi ostane smutno, tak si pohladkam brusko a spomeniem si na vybavicku a predstavu ako bude vyzerat asi..a hned mi je lepsie..ja mam 25, ale mame taku velku partiu, stale sme niekam chodili, na chaty, stanovacky, aj smuzikom mojim samozrejme ale casto ma aj samu pustil s babami..aj ja mam jednu,ktora je tak stara ako ja a rok sa im nedari, tiez ma to mrzi, lebo by sme boli spolu domka..na materskej...ostatne su mladsie, a to maju uuuplne ine zaujmy 🙂 skor riesia rozne party a co si oblecu ako moje rastuce brusko, a vtedy sa citim sama trosku... a ty mas kolko?

klauduska
24. jún 2009

Ja mam 27,v januari budem mat 28.My sme tiez velka partia,vacsinou rovnaky rocnik a potom ostatni aj viac...Aj na dovolenky k moru sme vzdy chodili partia a teraz sme boli prvy krat sami,ale bolo aj tak dobre....Lebo som si mohla ist lahnut a oddychnut kedy sa mi chcelo a keby sme s partoiu,tak mi je luto,ze sa sli zabavat a ja na izbe,unavena....Inak v nasej partii mame kapelu,takze sme tiez casto chodili na festivaly letne a tak....

Kamoske sa nedari uz vyse 2 rokov,je z toho uz zufala,chodi uz aj do BA a rozmysla nad umelym...Velmi by som jej to dopriala a tesila,keby sa im teraz zadari a mohli sme kocikovat spolu.... 😵

A z Vrabel nepoznas nikoho?

luka04
24. jún 2009

z Vrabel ani asi nie...tym smerom Vasim je myslim ze Tajna, tam mam sesternice vzdialene akurat...ty si vodnar? aj moj mangel, tiez bude mat 28 v januari...ja budem mat v auguste 26...pozrela som si albumcek, hmm krasna dovolenka 🙂 dobre vam bolo...to cakate prve baby??? akurat som bola spravit obedik, uz sme boli hladne 🙂 a premyslam, ze prekvapim draheho z prace, nejaky kolacik...jak je to super domka..upracem si, navarim, oddychujem..ty si do kedy v praci?

klauduska
24. jún 2009

Tajna?No jasne,je to tu kusok....
A nie som Vodnar,som Kozororec... 😉

Bolo vynikajuco,oddychli sme si...A bude to nase prve....A Vase?V praci, pokial nebudu problemy, tak tych 6 tyzdnov pred terminom.....

klauduska
24. jún 2009

a byvate v Rd alebo panelaku?

luka04
24. jún 2009

byvame v RD..momentalne ho prerabame, teda par izieb...musime stihnut do Novembra 😉 aby babenko bolo uz v novuckom...a vy ak byvate? kedy ste mali svadbu? aj nase to bude prve..manzel chcel uz dlhsie, ale ja som otalala..vyhovovala mi ta nasa volnost...ale na silvestra sa to vo mne nejako zlomilo a od januara sme sa zacali snazit..ale ved, netrvalo dlho a 😎

selyma
24. jún 2009

Neviete mi prosím poradiť. Dobrala som antikonc. EVRU lebo chceme bábo. Ale teraz mám 41 dnový cyklus. Je to už 2 mesiac, síce mi tá druhá má prísť zajtra alebo pozajtra. Čo to má znamenať? Nebudem mať problém s otehotnením?
Kedy ste vy otehotneli? Čo ste pre to robili?

klauduska
24. jún 2009

luka,my byvame zatial iba v 1-izbovom a ked male trosku podrastie,tak bud domcek alebo vacsi bytik,uvidime podla financii....Aj tak male je zo zaciatku stale pri nas,tak nam to ani tak vadit nebude...

My sme mali svadbu 6.5.2006,ale v januari mame 10 vyrocie,co sme spolu... 😉 A babo sme sa rozhodli minuly rok,vysadila som HAk v januari minuleho roku,ale nesnazili sme sa hned,az od leta sme nabehli a zadarilo sa teraz....

Tak to mate fajn,ze byvate v RD,budes mat aj co robit stale,zveladovat a skraslovat a tak....

Teraz musim rychlo bezat,ale vratim sa.... 😉

luka04
24. jún 2009

selyma- ja som vysadila HAK 2 januara a 5 marca som bola v 6 tyzdni..takze nam sa to zadarillo hned..sice som sa bala,pretoze som nestihla mat normalnu menstruaciu, ale babenko vyzera byt v poriadku, pekne rastieme obaja a stale ma kopeee ako aj teraz 😉

luka04
24. jún 2009

klauduska- my sme mali svadbu 14.5.2005..a v lete je 9 rokov co sme spolu..takze aj vy to pekne spolu tahate ako my 😉 noo to zveldovanie sa kona akurat vnutri v mojom byte, lebo dole byva svokra a dvor je jej parketa..v tom az taku slbodu nemam,ale aspom mame hore svoje hniezdocko a dost velke...ok tak utekaj a ozvi sa pak 😎

klauduska
24. jún 2009

tak som uz spat z vinsovacky,zlupla som 2 zakusky,nejake slane a nealko.... 😀

A so svokrou vychadzas v pohode?Mna by strasne lakala zahradka,ale skor nie na pestovanie zeleninky,ale kvetinkovo...To by bolo pre mna - sama kvetinka....Aj teraz mam na balkone muskatiky zavesene,aj na parapete a vytesujem s az nich.. 😵

A veru,tahame spolu uz dost dlho....Tak sme na tom podobne.... 😉 Este aj majovu svadbu sme mali... 😵

My sme si teraz davali dorobit take ulozne priestory,lebo mame malo miesta v skrini a ked pride mimi....Tak sa aj chystame este na nakupy do BA-ikea to isti....nejake drobnosti....tak sa uz tesim.....

Uz ste aj nieco kupovali pre mimi???

allinka79
24. jún 2009

I am back again...
zacalo nam tu dobre prsat... riadny zlievak...

luka04
24. jún 2009

klauduska- ja som par veci kupila, ale stale ma brzdi to sono, aby mi usitil pohlavie a budem nakupovaaat...svagrina moja je blazniva, uz mi pokupila ruzove vecicky...ja som si akurat zavinovacku, kosielky do porodnice a nejake potrby kojencke...a svagrina mi dala kopu veci po malinkej..dve cestovne tasky..musim prat a zehlit...ty si uz nakupovala??

allinka79
24. jún 2009

babule, neni trochu skro nanakupy? Ci vlastne ani nie... o 8 tyzdnov plus minus budem aj ja... beriem spat🙂

luka04
24. jún 2009

ved pockaj 🙂 aj ja som si myslela ze mam na vsetko cas, ale jak prejdes 5 mesiac a zacnes citit malinke, neodolas 😎

klauduska
24. jún 2009

mne sa svokra tiez cudovala,ze Vy ste uz nieco kupovali???To by sa nemalo....Ja vravim,ze co sa ma stat,sa stane,aj bez ohladu ci nieco kupim alebo nie....

Kupili sme,ale fakt len drobnosti,ako topanocky,ktore boli na spapanie a nevedela som im odolat a boli za smiesnu cenu,jedny gatuse a mikinku....Nejake body a gatuse na spanie od kamosky z UK a 2 vrecia od svagrinnej a sestry.....Po sestre mam pre chlpaca a po svagrinnej zasa pre dievca....Tak tiez cakam,kedy budem vediet co to bude,aby som aj potriedila veci a mohla este nieco dokupit...

Prave som si dohodla to sono v LV-mohla som si vybrat ci v 24tt alebo 27tt,lebo medzi maju dovolenku.Dr. odporucil ten 27tt,tak ma nalomil a bude to az 17.8.Aj teraz trosku uvazujem,ze sa este nacakam a ci to neprehodim na ten 24tt....neviem... ☹

allinka79
24. jún 2009

luka, asi hej... akurat koncim treti, a zda sa mi to este skoro... ale hej, ty si 21 tt, ja len 13tt, tak je to normalne... ja uz niekedy neodolam aj teraz, esteze ma sestra dcerku... 🙂

luka04
24. jún 2009

klauduska- jeeeeej na moje narodky 🙂 ale ja bt tebou dam sa skor..ja idem 10 jula a uz sa teraz neviem dockat

klauduska
24. jún 2009

baby,ved tie drobne vecicky su tak nadherne...ja bych tak nakupovala.....ale ved budem mat kopu veci zdedenych,dost dobrych,ale to sa neda nekupit...

luka04
24. jún 2009

allinka- aj moj brasko ma malu dcerku..kolko ma vasa??

klauduska
24. jún 2009

babenky,lucim sa,koncim v praci,tak utekam cez cestu domkov...papa 😉

luka04
24. jún 2009

awoj 🙂

allinka79
24. jún 2009

nasa ma 19 mesiacov.. uz je velka slecna...

luka04
24. jún 2009

ajaaaj to ano..nasa ma 7...a ty si vlastne teraz preco na peenke? mala si nejake problemy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre