Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

klauduska
23. sep 2009

takze Tvoj buduci manzel je z Vrabel?Dobre chapem?Ktovie,mozno ho aj poznam..... 😅 vrable su male mesto.....
a svadba teda bude skor?Ci ste to este nestihli prebrat?

kati,idem mrken fotky.... 😉

lolita.9991
23. sep 2009

hmm nie svadba az buduci rok urcite
hej dobre chapes,ja tam chodim na vikendy,a aj som tam chodila na gympel

ty mas koko rokov?

klauduska
23. sep 2009

ty kokso kati....to akoze toto je 33tt??? 😅 😅 😅 😅 Tak mne vravia,ze mam celkom male brusko,ale teda ty ho mas riadne male!!!!
odmeraj si ho,nech to viem so mnou porovnat.....vyzeras fakt super s takym malym bruskom,aspon to mas o nieco pohodlnejsie,nie?

luka04
23. sep 2009

aj ja som pridala ale mna radsej nekukajte 😀 😀 boze baby vy ste jak chrustiky

emilly821
23. sep 2009

...luka na tej krabicke je napisane: caj z listov ostruziny malinovej, a cesky je tam: caj z listu maliniku. malo by to byt na pripravenie porodnych ciest, ale tak kto vie, ci to funguje... 😝 ale ved za skusku nic nedam a ked nic aspon pre dobry pocit,a ja mam bylinkove caje celkom rada.
...no s tou mesitou to je fakt "parada" 😖 oni sa modlia 5x denne, neviem presne, nejako okolo 12:30, 14:00, 17:00, 21:00, a o 4:00. no skratka je to des 😝
...no teda katika fakt mas ake male brusinko 🙂 ale ved to je jedno, hlavne ze je vsetko ok a miminku je tam fajn...na velkosti bruska nezalezi 😀 ja uz sa radsej ani nemeriam. pribrala som sice len okolo 10,5kg (si myslim, ze to je v norme), ale vsetko mam v brusku, takze cez "pas" (ak sa to tak este da nazvat 😅 ) mam riadnych 112cm 😝 ja uz sa ledva nosim....

luka04
23. sep 2009

lolita...a komu chodis doktorovi????

lolita.9991
23. sep 2009

chodim kunskemu na klokocine
ty si odkial?

luka04
23. sep 2009

ja som okres Nitra...taka mala dedinka...Dolne Lefantovce 🙂

klauduska
23. sep 2009

lolita...ja mam 27 rokov a tiez som chodila na gympel...mozno sa aj pozname a ani o tom neviem..... 😅

emily....tak to jasne,ze si s kileckami v norme,uplne v pohodicke.... 😉

lolita.9991
23. sep 2009

hmm hej mozno s apozname zacala som chodit na gympel 2002

monika131
23. sep 2009

Ahojte maminky....
Tak my máme ďalšiu poradňu za sebou.
Drobček je v poriadku, váži 1683 gramov, doktor hovorí, že to bude taký drobný chlapček, ale že ešte uvidíme.
Chcela som, aby nám urobil fotečky, ale drobček spinkal a rúčku mal položenú cez celú tváričku, takže ani mu ju nebolo vidno, aj ho skúšal zobudiť, ale spinkal ako zarezaný.
Sestrička mi už zobrala krv na posledné testy, bola som na EKG a už som sa aj objednala na ultrazvuk do nemocnice, kde budem rodiť. Volá sa to IPP ultrazvuk a vraj sú to prietoky.
Do poradne idem o 3týžde posledný krát.

Pridala som nové fotky kočiara, konečne sa mi to podarilo.

A ozaj, ja som pribrala už 15 kg a obvod pása mám 104 cm. 🙂

klauduska
23. sep 2009

ahoj moni...

No super,ze si sa ozvala a ze je hlavne vsetko OKI,tusim podla tabulky by mal mat uz viac kileciek,ale tak hlavne,ze je zdravucky,aj ked bude mnesi.....
Tak ty ides o 3 tyzdne?Aj ja som myslela,ze nas tak da,ale dal nas az o 4,lebo to mi budu robit akorat aj ten ster z posvy,tak to dali naraz....
Na EKG Ta poslal doktor?A aj na prietoky uz?Fuuu,ty si dobra......

A myslim,ze na to,ze si pribrala 15 kg,vyzeras super a ani ten obvod pasa cez pupok neni taky hrozny.... 😉 😉 😉

klauduska
23. sep 2009

Inak,na tychto fotkach uz pekne vidiet jasnu,krasnu farbu....peknucky!!!! 😉

monika131
24. sep 2009

dobré ránko maminy....

klauduš....áno, ja idem do poradne o 3 týždne a to už naposledy, potom už budem chodiť iba do nemocky.
Na EKG ma poslal doktor a to už druhý krát, prvý krát som bola hneď na začiatku tehulkovania. No a aj na ten ultrazvuk do nemocnice ma už poslal on.
No a aj doktor mi povedal, že drobček je maličký, ale že inač je všetko v poriadku, a že aspoň sa mi bude ľahšie rodiť 🙂

No pred tým som fotila kočiar veľmi z blízka, a nedala sa mi fotka zmenšiť tak, aby ju koník zobral, včera som ho u našich fotila znova, ale z diaľky a podarilo sa.

A ináč vy dvaja sa máte ako? 🙂

luka04
24. sep 2009

dobre ranecko 😉 zase pekny slnecny jesenny dnik pre nami....

moni..noo uz je lepsie vidiet kocik...krasna farba 😵 ja som vcera zvliekla vnutro vanicky, bol je tam taky navliekaci potah, aj paploncek co bol naspodu kocika a oprala aby to krasne vonalo, lebo to strasne smrdi novotou este 😖 sama guma vonia po izbe 😝

monika131
24. sep 2009

luka....ďakujem, no a aj náš sa vetrá, lebo tiež smrdí novotou 🙂

monika131
24. sep 2009

luka...a ty si z akej stránky objednávala kočiarik, lebo sa mi zdá taký povedomý, že som ho na nejakej stránke zahliadla, a ináč je veľmi pekný, ja milujem kombináciu sivá, ružová. 🙂

luka04
24. sep 2009

objednavala som ho cez mimibazar....tam si ho asi zahliadla, vsade tam bol....z predajne v Bradejove... no povodne som chcela fialovy, lebo to je zas moja farba 🙂 ale ked som zbadala tento, prisiel mi typicky dievcensky a zvitazil..a co v robotke?? uz posledne dni, ze?

drobul
24. sep 2009

Pekny dnik 🙂
dakujem katika a monika, skusim teda znova o par dni .. dufam ze tam uz konecne budu dve ciarky, to budem vysmiesena hadam kym neporodim hihi

klauduska
24. sep 2009

Dobre ranecko babulky moje!!!

Tak ako vcera som sa vyborna vyspala,dnes zasa hrozne.... ☹ V noci,asi o druhej som sla na WC cikat a ledva som sa otocila ako ma zacalo pichat dole,vlavo v podbrusku.....som sa dotackala na wecko,tam ma zalial studeny pot,no uz som myslela,ze budem kricat na mangela,ze mi je na odpadnutie......ale potom som to akosi rozdychala a lahla...este to chvilu bolelo,ale nevedla som asi hodku-dve zaspat,lebo som sa nevedela ulozit....tak som aj neskor do robotky prisla.....no hroza,taky divny pocit a to este ani neboli porodne bolesti..... 😕 som si hned pomyslela,ze ako to vydrzim,ked uz teraz som skoro odpadavala...... 😠 Ale hned v zapati som si zasa povedala,ze ved preboha prezili tolke zeny predo mnou,tak to musim zvladnut aj ja......No,proste take zvlastne pocity,obavy a vsetko..... 😒
Vam sa take nestalo?luka...mozno Tebe ano,vtedy co si pisala,len si to mala cez den,nie?

Inak sa maly stale pekne vrti v brusku,vcera dokonca az tak,ze som si myslela,ze snad "brejkuje".... 😀 😀 😀

luka04
24. sep 2009

ahoj klaudy....veru stalo....sice cez den, ale stalo...vsimam si, ze toto vyssie stadium prinasa so sebou rozne stavy 😕 mna dost boli aj pretacanie z boka na bok,tak divne taha brusko vtedy a stipe....alebo zacne pichat neznesitelne ako ty vravis...raz ma tak zacalo pichat pri telke, dole v podbrusku...tak som sa postavila, ze ked zmenim polohu, hadam to prejde..ale kdeze..mne sa podlomili kolena od tej bolesti, az ma zohlo k zemi...mato tak vyskocil, co sa deje...potom som si lahla na gauc, ale pichalo to asi este pol hodinu, hlavne pri nadychnuti....nuz, asi si to vybera svoju dan 😅 ja som prave kukala do zrkadla ako sme na tom so striami...uz sa nejak ukludnuju, sice su, ale uz nie take cerstve, opuchnute, ale splasli, uz to nesvrbi...casom sa to hadam este viac zjemni a zbledne...

klauduska
24. sep 2009

luka....uf,tak vidim,ze opat nie som sama a mame rovnake stavy.....aspon viem,ze netreba stresovat a lakat sa,ze co sa deje.....Je to sice neprijemne,ale tak co uz narobime,nejako to vydrzat musime.....Ale Ti poviem,ze som sa trosku aj vyplasila,kedze som doteraz bola uplne v pohode a tak som hned rano zahlasila, ze si pre istotu tu tasku naozaj pobalim.... 😉

luka04
24. sep 2009

aj ty mas posledne dni v praci, ze???

klauduska
24. sep 2009

veru,dnes sice trosku dlhsie,lebo mame jedno verejne prerokovanie,este potom zajtra a buduci tyzden uz len do stredy..... 😵 😵 😵 Tesiiiim!!!!

ozaj, a Tebe ta alergia uz presla,co si mala tie pupaciky na brusku???

luka04
24. sep 2009

hej presla...konecne...prestala som sa cim kolvek natierat a jest hrozno..jedna baba mi poradila, aby som vyskusala nejset hrozno /lebo to som v tom obdobi priam hltala kazdy den/ tak neviem co zabralo ale hlavne, ze zabralo..uz som myslela, ze sa doskriabem k smrti 🙄 teraz mam maniu na jablcka, mame plnu zahradu stormov a uz dozrievaju...tie citronky..mnaaam, milujem ich...

klauduska
24. sep 2009

tak to je dobre,ze preslo,lebo to muselo byt fest neprijemne.....
Mna kolegyna zasobuje jablckami,aj svokra nam nejake dala,tak asi spravim nejaky kolacik alebo strudlu cez vikend,konecne bude zrejme nagel doma cez vikend,tak si aspon spolu oddychneme.... 😵 Asi nas caka aj oslava bratrancovych narodiek,ale este nevieme ci v piatok,ci v sobotu....

A Vy co planujete na vikend?Vraj sa ma ochladit..... 😒

monika131
24. sep 2009

luka...no áno, presne na tej stránke som ho videla. Aj ja som mala najprv kočiar vybratý z tej stránky.
No a v robote som už iba dnes a zajtra. Možno budem musieť ešte pár krát prísť, ale to už iba keby bolo niečo súrne.

klauduš...tak ty si mala hroznú noc a také bolesti. Moja, asi si sa aj riadne zľakla, čo? Ale snáď to už bude dobré. A presne ako píšeš, musíme vydržať, tak ako vydržali aj ostatné maminy. 🙂

luka04
24. sep 2009

ja sa tesim, ze sa ma ochladit 😀 noo zaujimava otazka co cez vikend, lebo vraj si mam vymysliet plan a bude po mojom 😅 😅 / aj sa oplatilo byt sama vcera do vecera 😎 / teraz uz len vyhutat co.... mozno zneuzijem situaciu, kedze nema drahy pravo protestovat a pojdeme sa poprechadzat do Mlynov, lebo inak by som ho tam nedostala...

monika131
24. sep 2009

luka...tak to máš dobre vymyslené. Ináč môj manželíno sa tiež nerád prechádza po obchodoch a tiež ho musím iba nanútiť. Takže hor sa na nákupy, snáď ulovíš niečo zaujímavé.

My zatiaľ nemáme na víkedník nejaké plány. V nedeľu asi pojdu naší aj s manželínom na huby, ale ináč nič zvláštne. 🙂

klauduska
24. sep 2009

baby,tak ja zasa s tym mojim mangelom taky problem nemam,ze nakupy....ten chodi celkom rad,aj sa rad oblieka,takze niekedy mam pocit,ze si viac veci vybera ako ja.... 😀

moni....juj,tak ty veru ma sozaj posledne dni......aj sa nejako lucis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre