Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

mija777
6. apr 2009

lulu19 to s tym cikanim mam presne tak isto aj ja.Niekedy mam pocit,ze som prechladnuta.Ja som este netestovala,este by mi to bolo zbytocne,lebo mne este nemeskaju.Este mrchu len (ne)ocakavam. 🙂))

klauduska
6. apr 2009

aha,tak to hej v pohode....ved uz do svadby nemate daleko,nie???

queenka
autor
6. apr 2009

breeee raaanko kocky 🙂 no o tom cikani ani muk...ved som tam castejsie ako v kuchyni....je to fakt hrozne..kazdych 15min...a co sa tyka svadby tak mne uz ostava len 19 dni 🙂 🙂

katika82
6. apr 2009

quenka tak to už máš čochvíľa to už len také dokončovačky žeee???
a idete mať veľkú či menšiu svadbu&?

queenka
autor
6. apr 2009

no budeme mat asi 80 ludi dokopy takze dost taka väacsia...ale planujeme ju uz asi rok 🙂

klauduska
6. apr 2009

Jaaj,kocky,ako Vam bude fajne,svadbit sa...... 😎 To uz aj pocasicko hadam bude fajn....
Mne uz pripada ta nasa svadba straaasne daleko...... ☹ Ale su to krasne spomienky,tak si to uzite naplno..... 😉

Baby,aj vy mate stale pocit,ze ste "mokra"??? 😕 Lebo ten vytok mam stale...... 😒

katika82
6. apr 2009

kladus ja som si zvykla dávať intimku a je to v pohode.lebo ja som sa tiež cítila ako stará práčka ktorá stále tešie 😝

quenka - no my sme tiež planovali vačšiu ale drahému zomrela pred mesiacom starká takže z jeho strany by ani nikto netancoval takže by to bolo také divné tak asi len takú menšiu urobíme

queenka
autor
6. apr 2009

aha no je to fakt smutne...ale taky je ziwot co uz 😢 ja mozem powedat ze prawe prezivam najkrajsie obdobie...idem si brat skveleho miza a otca mojho baba a k tomu cakame male.....je to krasne a ten pocit stastia ani nehoworim 🙂

katika82
6. apr 2009

bubule a nebojíte sa pôrodu????lebo ja strašne 🙄 🙄 🙄

tinika
6. apr 2009

katika ja tiez ale na to teraz nemyslím, ved este to ani potvrdene nemam, ale poobede budem mať výsledky z krvi 🙂

klauduska
6. apr 2009

tak to aj ja....ja som taky posero,ze mi staci sa trosku udriet a uz odpadavm.... 😀 Takze porod bude zaujimavy.... 😅

tinika
6. apr 2009

No klauduska sa ja mam tiez dost nizky prah bolesti takze som veeeelmi zvedava ako to prezijem, ale teraz si chcem uzivat tehu a na toto mam času myslieť dost 🙂

katika82
6. apr 2009

no ved ja viem že času je dosť na to myslieť a teraz sa tým nemám stresovať ale ked počúvam z každej strany čo ma to čaká tak buuuuu.

queenka
autor
6. apr 2009

o porode...pssst..ja mam taky strach ze konec..som pozerala porody na nete...och moj booze dost ma to wydesilo 😒

katika82
6. apr 2009

quenka no niečo mi o tom hovor ja som si tiež jeden kukla a teraz sa toho nemôžem zbaviť

queenka
autor
6. apr 2009

no ja som ich wiac popozerala a stale nato myslim...aj ked mozno ze je to porod z newiem akych cias ale aj tak no newiem,....

katika82
6. apr 2009

baby a kedy sa začnete obzerať aj po nejakých tehu veciach či až ked začne bruško trošku byť vidno???

klauduska
6. apr 2009

Kati....vtedy ked mi uz bude moje oblečko tesne.... 😀
Ja som si teraz nadbehla,zhodila som par kileciek-5,5 kg,takze este ponosim tie veci,ktore som mala doteraz,ked budem priberat....len aby ma to na brusko potom moc netlacilo......skoda,ze este dost kil na mne ostalo..... 😒 No co uz,chudnut budem moct zasa az potom..... 😉

baby,beriet aj nejake vitaminky?

katika82
6. apr 2009

no ja beriem calybrum baby plan do konca 3 mesiaca a potom prejdem na calibrum mami.

v tom je obsiahnuté všetko aj kyselina lystová aj všetky ostatné potrebné vitamíniky.

klauduska
6. apr 2009

aj ja takisto,kupila som si to hned ako mi to dr. potvrdil.....mali by tam byt vsetky potrebne vitaminky..... 😉

Tak ja uz za chvilu koncim,dnes som to celkom zvladla a aj dost robotky porobila..... 😝
rozmyslam,ze pojdem trochen pohybu dat.... 😒

jahody11
6. apr 2009

ja som brala centrum materna ale mavala som z nich velmi silne bolesti hlavy takze doki mi vravel papat zeleninku aovocie 😉

katika82
6. apr 2009

jahody a tebe už vidno bruško či ešte nie veľmi???????

jahody11
6. apr 2009

troska, kazdy sa ma pyta, ci nosim babo v taske 😀 ale kazdy je iny, ja mam vystupene brusko ako keby som len trocha pribrala ale fakt,inac nic .. 😉

queenka
autor
6. apr 2009

no ja ked tak pozorujem na sebe tak mam pocit ze brusko mi fakt rastie...a uz ani teraz nejak toho moc nepapam..praveze naopak mam k niektorym potravinam strasny odpor....zvlastne...

katika82
6. apr 2009

quenka nieje na tom nič zvláštne v tehu je to tak že to či mala rada tak ti chutiť prestane a to či nechutilo ti začne
ja napr. som milovala sladkosti dokázala som zjesť za den dve tabličky čokolády k tomu nejaké tie dobošky a teraz absolútne mi sladké nechutí som zvedavá čo z toho čo som rada nemala mi začne chutiť 😀

jahody11
6. apr 2009

presne tak, mne nechuti skoro vsetko, vela bab v mojom tyzdni tehu maju obrovske chute, jedia dokonca aj v noci a ja papam malo lebo mi skoro nic nechuti...

myounghee
6. apr 2009

ahojte,, dnes som volala dokimu, ze mi vysiel v piatok poz.test a meska ms uz 8 dni (posled. ms 1.03) a ma objednal hned na stredu. Tak sa velmi teskam boze nech je to pravda a nech je vsetko v poriadku 🙂 !!! Potom ked mi tehu potvrdi ostavam doma na rizikovom. Ja som uz mala jeden missed

jahody11
6. apr 2009

myounghee: drzim palce !!! urcite bude vsetko ok a pridas sa medzi tehu, pekne budes oddychovat a tesit sa 😵

tinika
6. apr 2009

Ahojte, tak vysledky z krvi su take, ze som tehu 🙂

myounghee
6. apr 2009

ahoj tinika 😵 GRATULUJEM TI!!! Teraz si uz davaj na seba velky pozor! 🙂 velmi sa tesim
mozno budeme mat rovnaky termin,, hmmm ked mi to lekar v stredu potvrdi. pojdem tam s malou dusickou 😅 , len nech to je pekne v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre