Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

jahody11
8. apr 2009

mne by stacilo posunut cas od vysetrenia po vysetrenie.... lebo to cakanie na vysledky a dalsie sono, to je asi najhorssie zo vsetkeho 😠

smajli
8. apr 2009

tak to uz nic nenarobim,uz som ho zjedla.. 🙂 ale to bude fajn,mozno to uz dalsi krat riskovat nebudem...

smajli
8. apr 2009

ok...volaco som o lysterioze precitala...plesnovy syr uz teraz jest nebudem...ale asi ani nebum citat co sa smie a co nie,lebo potom to cloveka len vystrasi..., treba verit,ze vzdy bude vsetko ok a pozitivne mysliet :o))))

klauduska
8. apr 2009

jasne,netreba zasa stresovat,pokial si ho nezjedla aspon kilo... 😀

Tak ja za 30 min. koncim a zajtra mam dovcu.....chcem oddychovat...... 😉

smajli
8. apr 2009

aj ja uz idem,majte sa :o) idem kukat hokej... uz by som nasim priala titul 🙂 tak sa pekne majte

klauduska
8. apr 2009

ok,papa smajli a prijemne pozeranie... 😉

ja prave dopijam acidko a mam taky pocit,ze sa creva trochu zacali zasa hybat,takze to je dobre,nech nemusim fucat ako slon.... 😝

Tak idem ja na nakup a potom domkov nieco porobit.....
Majte sa tu pekne,mozno zajtra aj zavitam,podla toho ako sa vyvinie situacia a bude cas.... 😉

majte sa tehulky!!! 😎 😎 😎

kacka.h
8. apr 2009

Jahody- neboj, rychlo to ubehne...!!!
Majte sa teda pekne aj u nas uz pomaly nikoho niet, neviem ci sa aj ja nezbalim a nevypadnem odtialto...

kuspitka
8. apr 2009

Ahojte dievcata chcem sa opytat uz niekomu ukazal test pozitiv a potom neskor negativ???

tinika
8. apr 2009

kuspitka ano , viem o jednej babe, ktorej sa to stalo viackrat

kuspitka
8. apr 2009

len ja som po umelom oplodneni...
ozaj ked spinim je to zle ???zajtra mam dostat mrchu.
centre povedali,ze je to normalne

jahody11
8. apr 2009

spinit mozes ak budes mat mrchu ale nic to nemusi znamenat ale radim ti hore nohy !! aj ja som spinila, sice som otehotnela normalne ale pocas uhniezdenia som spinila a tak som musela lezat s nohami hore, a babatko sa udrzalo... 90% uspechu je v klude, tak mi povedali v nemocnici v BA.... 😉

tinika
8. apr 2009

tak potom to je normalne a myslim ze aj baby pisali o tehu vytoku takze asi je to ok, nestresuj hlavne, držim palčeky a bud kludna

marci149
8. apr 2009

caute baby, vy ste tu toho stihli popísať. ja som dnes bola u lekára, naše mimi má 4 mm, rastie ako z vody 🙂 🙂 a som v 7 tt. vsetko by bolo super, len mi lekár zistil, že mám kvasinky. som sa tak zlakla...ma s tym niektora z vas nejake skusenosti počas tehu? ja som to mala raz pred tehu a znova sa mi to vrátilo.lekár mi síce potvrdil, že sa nemôže nič stať, ale...ja sa aj tak bojím

kuspitka
8. apr 2009

tinka dakujem vam
som rada,ze ste ma upokojili.

jahody a mam mat hore nohy aj ked buva???

jahody11
8. apr 2009

Ja som mala len troska vyvysene, poloz si ich na nejaky vankusik....

marci, aj ja som mala kvasinky a nechapem z coho, tiez raz pred tehu a druhy krat teraz, aj mne doki vravel, ze je to ok, tak uvidime ale asi ak uz to raz chytime, tak sa toho nezbavime ☹(

kuspitka
8. apr 2009

jahody dakujem ti..dobre tak aspon viem.dakujem vam dievcata

jahody11
8. apr 2009

kuspitka nieje zac, za zdravie sa nedakuje, ked mozeme, pomozeme 😉 😉 😉

marci149
8. apr 2009

jahody, mna sa lekár pýtal, či som nemenila prášok na pranie-no vraj to môže byť aj z toho. ale nemenila. ani anibiotiká som nebrala-to hádam uz roky, dokonca ani nesexujem, lebo sa mi straaaaaaaaasne nekce, ani tangáče nenosíím 🙂 tak neviem. no dufam, že to mimi neohrozí. predpísal mi jednorázový krém, ktorý sa môže uživať aj počas tehu, tak uvidíme

tinika
8. apr 2009

kuspi nie je zač, ved sme tu jedna pre druhu 😉

jahody11
8. apr 2009

no si na tom ako ja 🙂 jedine, bola som na plavarni, a asi tam som to chytila... lebo presne ako pises ty, vsetko som vylucila... dokonca ani ten sex, ja som v 20 tt a stale mam nechut...

marci149
8. apr 2009

no ja som len v 7tt a nechápem, čo sa deje. ako to znáša tvoj drahý? môj je z toho trocha mimo, ale chápe to . asi dúfa, že sa to zmení 😀 ale zatiaľ to tak nevyzerá...mozno je to u mna aj taky strach v podvedomí, ja som pred 2mi rokmi potratila a čítala som, že do 3 mesiaca by sa nemalo sexíkovať. mne to zatiaľ vôbec nechýba, čo sa o mojom povedať nedá. no čo, chcel bábo, tak nech znáša následky 😉

kacka.h
9. apr 2009

Dobre ranko dievcata...
Tak ako posledny den v praci pred "dlhym" volnom???
Ja sa uz neviem dockat, aj ked vikend bude trocha akcny...

zuzanka.h
9. apr 2009

ahoj kacka

marci149
9. apr 2009

bré ránko baby, zdá sa, že sa stávam závislá na tejto stránke. ja mám dnes voľno....takže si urobím taký den len pre seba. dám dake nakupy alebo čo

kacka.h
9. apr 2009

Marci - to si neni asi sama...ja tiez sem akosi casto nakukam 😉

marci149
9. apr 2009

ach kacka, ja som tu len nováčik, ale len čo som otvorila oči a vyliezla z postele som tu...ešte som ani nejedla

zuzanka.h
9. apr 2009

nič si z toho nerobte baby ja odkedy som doma na PN som stále zavesená na internete

marci149
9. apr 2009

cau zuzanka,mohla by si mi poradiť? tiez rozmýšlam o PN, mám dosť stresujúce povolanie, šef má proste na mna vysoké požiadavky-je to na nervy. ale inak som zdravaaa ako buk, energie mám za štyroch a tak sa kcem opýtať, či mi lekár aj napriek tomu obmedzí vychádzky, či mi budu chodiť kontroly a tak

fyalynka
9. apr 2009

Ahojte zienky,
tak ja som bola vcera na 1.sone, ale dr. hned povedala, ze je este skoro, ze nebude nic vidiet,
a ani nebolo ☹ tak nas objednala o 2tt, tak snad uz to bude lepsie 😉
Zienky mate niektora tehu nevolnosti? Ak ano, v kt. tt vam zacali? 😕

zuzanka.h
9. apr 2009

ja som doma od 23.2. lebo som mala IVF . ale lekár by mi vypísal PN aj keby som nemala. Oni s tým nerobia problémy. Vychádzky mám 4 hodiny denne.. a mohla som si určiť čas. a kontrola tá mi zatiaľ nebola a dúfam že ani nepríde ..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre