Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

kuspitka
9. apr 2009

ahojte dievcata spinenie prestalo.tak som uz ok ....

zuzanka.h
9. apr 2009

fyalynka teraz v siedmom tt aj to nevraciam len mi je strašne zle od hladu

fyalynka
9. apr 2009

zuzanka.h dakujem 😉
takze to mam este cas 😅

jahody11
9. apr 2009

kuspitka, tak to je super, tak drzim palce aby to slo aj nadalej dobre 😉 😉

zuzanka.h
9. apr 2009

fyalynka a ty by si mala byť v ktorom tt???

kuspitka
9. apr 2009

jahody dakujem ste tu super partia....som rada,ze ste mi aj odpisali...uz sa mam dobre nestresujem.spala som hore-nohami 😀

marci149
9. apr 2009

no tak to je fajn, ked nerobia problémy, ešte potiahnem do konca aprila a ak sa situácia nezlepší hodím sa tiež na PN.
fyalynka a to ti nezobrali ani krv?

marci149
9. apr 2009

zuzanka a dakujem za odpoved

kuspitka
9. apr 2009

marci ktory mesiac si??

marci149
9. apr 2009

som len v 7tt

kuspitka
9. apr 2009

tak to si uz pekne ja len na zaciatku 😅

fyalynka
9. apr 2009

mala by som byt nejako medzi 4-5 tt... nie ani krv mi nebrala 😕 ☹
ja som isla skor k dr. uz 4 dni po meskani ms, tehu test som mala pozit. uz na 26DC.
Tak skoro som sla preto, lebo uz mam zasebou jedno MA...takze mi nasadila duphaston. 😒
Snad uz tento krat to dopadne lepsie, dalsie MA uz asi neprezijem 😔

zuzanka.h
9. apr 2009

marci tak už máš aj termín???

zuzanka.h
9. apr 2009

no teda tak toho sa bojím aj ja hoci som 1x tehotná ale po IVF . uvidíme čo bude, ale ja beriem od začiatku utrogestan

marci149
9. apr 2009

fyalynka, ja neviem, no mne lekár hned zobral krv, 2 krát aby zistil, či sa mi zvyšuje HCG.tyžden mi meškala mrcha, tak som k nemu bežala ako o život. spravil mi aj sono a bola tam len taká malilililinka bodka. okomentoval to tak, že keby to bol starší prístroj tak tehu ani nezachytí. no až včera som sa presne dozvedela, že som v 7tt.takže neboj, všetko bude v ok, len ziadne stresy
kapustika a ty si v ktorom tt?

fyalynka
9. apr 2009

ja sa v tychto liekoch moc nevyznam, nikdy som nic podobne nebrala, ale duphastone som
uz pocula vela....
tak snad budeme v poriadku a nase miminka budu silne a zdrave!!! Musime verit a mysliet pozitivne 😉 😵

kuspitka
9. apr 2009

marci ja neviem som po IVF mam v brusku 2embria ,ale neviem povedat ktrom tt som este som nebola na krvy

marci149
9. apr 2009

zuzka, ešte mi termín nepovedal, ale ako tak rátam mohol by to byť začiatok decembra. len ja vôbec nemam pocit, že som tehtona. niekedy mi to pripadá ako sen. keby som nechodila k lekárovi, tak sa mi to zdá ako vtip alebo čo.

zuzanka.h
9. apr 2009

no snažím sa ja mám ďaľšiu kontrolu 20.4. a ak bude všetko ok tak aj s tehu knižkou 🙂

fyalynka
9. apr 2009

marci, ved to...zalezi aj ake sono je, s akou citlivostou....A mne vcera meskala len 4.den ked mi
robila sono...takze ani nie som prekvapena, ze tam nic nebolo... Vraj kazdy den narasta o 1mm,
tak snad o 2tt uz bude pekne vidiet 😵

zuzanka.h
9. apr 2009

no mne videli malé jeden deň po vynechaní ms ale bolo to niekoľko krát zväčšené a stále bolo ako zrnko maku
a po dvoch týždňoch už aj srdiečko bilo

marci149
9. apr 2009

fyalynka uvidíš, že už tam na buduce niečo uvidíš 🙂 , moje malé ma 4 mm. včera mi ukazoval ako mu bije srdiečko, len ja som akosi nevedela ako sa mam na to pozerať, som tam akosi nevidela nič, ale usmievala som sa ko slniečko. trapas, no čo už

lulu19
9. apr 2009

ahojte tak jlasim ze stav je nezmeneny zatial kramy este neprisli uz je to 6 7 den uz nam aj strach

kuspitka
9. apr 2009

lulu a co si neurobis test??

lulu19
9. apr 2009

robila som v pondelok bol negativny

kuspitka
9. apr 2009

lulu a kedy ides ku gynekologovi????a aku citlivost testu si mala

fyalynka
9. apr 2009

marci, dakujem. Snad sa uz ukaze 🙂
Neboj, casom prides na to, kam pozerat a budes ho aj pocut 😉 🙂

aj mate ine priznaky? Ja napr. mam ine prsia a velmi citlive bradavky 😅

lulu19
9. apr 2009

juj tak to uz neviem bol to ten rapid clasic a ku doktorovi na bduci tyzden asi

marci149
9. apr 2009

lulu ja som si robila test 2x a bola tam jedna čiarka. na tretí krát tam boli dve, hoci tá druhá bola slabulinka, ale hned som bežala na gyndu. mrcha mi meškala týžden

fyalynka
9. apr 2009

lulu, mne prvom tehu ukazal test // az po 10 dnoch 😒
takze nadej mas, drzim palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre