Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

lulu19
9. apr 2009

marci dakujem chcem aj ja skuit sste v nedelu uvidime

marci149
9. apr 2009

lulu a máš nejaké príznaky? mna strašne boleli prsia, ale neznesiteľne. nikdy ma pred mrchou takto neboleli. tak som si bola istá, že sa to konečne podarilo.

jahody11
9. apr 2009

ja som tiez brala duphaston na udrzanie a pomohlo to, dokonca aj pred otehotnenim som ho brala lebo som mala nepravidelny ciklus, kt. bol sposobeny tym, ze som mala jedneho hormonu malo... ani som necakala, ze tak skoro otehotniem, ved sme sa nesnazili azi 3 mesiace.... a sex sme mali velmi malo lebo drahy bol v nemecku... 😅

lulu19
9. apr 2009

no mna prsia nebolia mna zvyknu boliet ked mam dostat mrchu je mi task divne neviem sa vyspat spim od 9 vecer do 8 rana ale vstavams takymi kruhami pod ocami a mam citlive brusko dle neviem uz ani sama poriadne

fyalynka
9. apr 2009

jahody, tak si ma trosku ukludnila, ze si ho brala aj ty a pomohlo to 🙂 Vkladam do nho nadej 😅
Ako casto a ako dlho si ho uzivala? 😕

marci149
9. apr 2009

lulu, sprav si ešte raz testík a chod k lekárovi. ak si predtým mala mrchu presnu ako hodinky, tak na tom niečo bude 😉

marci149
9. apr 2009

baby, prajem vám pekný den, ja už idem volačo robiť, lebo ako sa zdá závislosť na tejto stránke sa prehlbuje. asi by som bola schopná presedieť tu celý den. držte sa.

fyalynka
9. apr 2009

papa marci 😉 davaj pozor na seba 😉

jahody11
9. apr 2009

no ked som zacala spinit a az do konca tretieho mesiaca, najprv 2x denne, neskor doki znizil davku na 1x denne , do toho konca tretieho mesiaca je to najrizikovejsie... 😖

queenka
autor
9. apr 2009

caute zienky 🙂 vcera sme boli na kontrole...tak vsetko je v poriadku...len som zistila ze na nic nemam chut nikdy teda myslim nejake jedlo...vobec nic mi nechuti....neviete cim to je?

fyalynka
9. apr 2009

mne povedala, ze az 3x denne 😕 a okrem toho mi dala nejaky ascorutin - tusim ta sa to vola...
to je vraj nejaky vitamin, ten mam uzivat 3x denne 2 tabl. Tak uvidime...snad bude dobre 😉

jahody11
9. apr 2009

no queenka si na tom ako ja, ja uz som v polke a mam take stavy... nutim sa jest koli babatku, ma to aj vyhodu, aspon vela nepriberies 😀

fyalynka
9. apr 2009

ja tiez nemam chut na jedlo, papam preto, lebo mi hroozne skvrka v zaludku, ale nemam na nic
chut 😒

kacka.h
9. apr 2009

To ste stihli riadne popisat, kym som pracovala 🙂 .
Fyalynka- ascorutin je na zrazanie krvi ak sa nemylim..
Lulu- drzime pasticky.
Kocky a vy ste vsetky take ospate a unavene? Lebo ja zas pre zmenu uz druhy tyzden vobec nespim. To je katastrofa.
Ja som neni nejak obzvlast tiez hladna ale ked uz sa do nieco pustim, tak to zjem tak, ze sa ani zaprasit za tym nestihne.

jahody11
9. apr 2009

ascorutin je na zriedenie krvi, aby sa ti nerobili zrazeniny aj ja som to mala brat ale naloniec doki vravel , ze nemusim 😕

fyalynka
9. apr 2009

kacka, neviem presne, lebo vcera ked som bola v lekarni, tak ho nemali, maju ho dostat dnes rano,
tak si pojdem ponho 😉 Takze som este necitala pribalovy letacik 😒 Potom poviem, ked to zistim 😉

fyalynka
9. apr 2009

tak zrazanie alebo zriedenie??? 😀

jahody11
9. apr 2009

alebo zrazanie? dala som si ho do goooglu a pisu tam, ze sa nema brat v tehotenstve 😨

jahody11
9. apr 2009

daj si ho do vyhladavaca a zistis co je to zac...

fyalynka
9. apr 2009

ja uz fakt neviem...pockam kym si ho vyzdvihnem v lekarni a precitam si letacik 😉
snad som si dobre zapamatala nazov 😅

fyalynka
9. apr 2009

idem teda mrknut v googli 😉

jahody11
9. apr 2009

aj mne ho najskor doki kazal a potom to zmenil na Magne B6

fyalynka
9. apr 2009

fakt tam pisu, ze sa nesmie uzivat v tehotenstve! 😲 😕 Preco mi ho teda dala???? 😠
Opytam sa v lekarni, co mi na to povedia, pri najhorsom ho nebudem brat 😝

jahody11
9. apr 2009

ale nejaky dovod musi mat.... ja som brala magne B6 a tiez sa tam pisalo, ze sa neodporuca v tehotenstve... a nic sa mi nestalo, tak snad vedia co robia, nie?

fyalynka
9. apr 2009

no mam strach ☹ a to mi ho kazala brat 3x denne 2 tabl. 😕
tiez dufam, ze by len tak neriskovala nieco, ze by stalo miminku... 😖

kacka.h
9. apr 2009

fyalynka- tu je debata https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Ja si spominam, ze mi ho doktor odporucil kedysi davno, ked som brala antikoncepciu, lebo som krvacala asi dva tri tyzdne vkuse. Tak podla mna na zrazanie...

jahody11
9. apr 2009

tak dufam, ze nestudovali za slaninu a klobasu 😀

kacka.h
9. apr 2009

No aj to je mozne...ale teraz naozaj neviem. Ale mam pocit, ze ma pamat neklame 😉 alebo zeby som uz bola taka stara ☹
Inak na nete som nasla aj to, ze nemoze uskodit, ak si tehotna

fyalynka
9. apr 2009

kacka dakujem, precitala som si to 😉
trosku ma to ukludnilo, baby tam pisali, ze sa na zaciatku tehu normalne uziva 😉
len oni mali problem s krvacanim, tak na zrazanie...Ja zatial nekrvacam, tak snad sa mi zrazi
az tak, ze stuhne v celom tele 😀 alebo sand sa neohrozim nejakou emboliou 😖

fyalynka
9. apr 2009

malo tym byt "snad sa mi NEzrazi" az tak... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre