Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

monika131
31. mar 2009

Nemám strach z toho, že nie som tehotná, ale z toho, aby bolo všetko v poriadku.
Keď mi zajtra doki povie, že je všetko O.K. strach opadne, a už sa len budeme šetriť a hlavne tešiť na malého človiečika. 😎

klauduska
31. mar 2009

jaaaj,neboj,budem drzat palceky,aby ste boli ok...obaja.... 😉

monika131
31. mar 2009

Ďakujem veľmi pekne, si zlatá. Dám vedieť ako to zajra dopadne.
A aj ja Ti držím palce. 😅

queenka
autor
31. mar 2009

baby nerobte paniku 🙂 vsetko dopadne dobre..aj ja idem vo stvrtok k dr. a verim ze uz uvidi srdiecko....

monika131
31. mar 2009

queenka - jasné, že to dobre dopadne. Ináč, všimla si si, že máme skoro rovnaký termín, rozdiel 1 deň. 😎

blondinka42
31. mar 2009

Klauduska:no i ja idem zajtra k doktorovi prvy krat,mam hrozne obavy aby bolo vsetko ok.Aj mna bolia prsia ale aj v brusku citim trocha tlaky a chodim casto cikat.Je to normalne? 😲

katka_4
31. mar 2009

ahojte baby, tretí den mi to mešká nikdy mi predtým nemeškala, bolia ma prsia, ale test negatívny...

blondinka42
31. mar 2009

katka-4 este zatial nestresuj,tri dni nie je vela,meskat ti to moze z hocijakeho dovodu.Pockaj este.

katka_4
31. mar 2009

dufam, že ten dôvod je len jeden 😉

simib
31. mar 2009

Katka nezáleží kolko ti mešká ale kolký DPO si.

katka_4
31. mar 2009

17

simib
31. mar 2009

Aha,tak možno sa fakt len neskoro uhniezdilo.Ťažko povedať.

bambolina
31. mar 2009

ahojte dievcata, mozem sa pridat...ja som mala poslednu mrchu 3ho februara, pozitivny testik, u lekara som bola min.tyzden v utorok , potvrdil mi ze je spravne uhniezdene, ale srdiecko nevidel...asi som mala posunutu ovulku preto odhadol na 5 ty tyzden, tak sa chystam opat k lekarovi teraz niekedy, snad uz bude vidiet srdiecko...no a priznaky do min.tyzdna okrem bolesti prs ziadne, tento tyzden som neuveritelne unavena a dvakrat denne mi pride pekne zle...

janahad
31. mar 2009

ahojte. test vysiel v lekarni pozit. takze som tehu. dnes mi to doktor povedal,ze suhlai s testom a som,tak som objednana za 3tyz. k sestre a ona vsetko da urobit a teskaam.prsia su velmi citlivee,vycerpanost je a brusko raz zacas za pichne,ale ok 🙂 myslite ze to viijde? 🙂

shpirti
31. mar 2009

urcite to vyjde!tak sa teskame vsetci spolu s tebou!

janahad
31. mar 2009

jaaj babyy prosim vas vie mi niekto poradit co ako v uk? ako sa spravaju a tak,ze co mam od nich cakat

tinika
31. mar 2009

Ahojte mozem sa pridať, včera sme zistili ze som asi v 5tt 😀

diamand
31. mar 2009

ahojte dievcata

janahad - ja som uz v UK odrodila dve deticky a tretie na ceste a mozem ti povedat ze so starostlivostou som spokojna ci pocas tehotenstve, porodu a po narodeni. Mozno sa ti bude zdat ta starostlivost mensia ako je na sk, ale tu to moc nechcu prehanat, vlastne do 12tt nie su vobec ziadne vysetrenie, ultrazvuky su len dva v 12tt a v 20tt, na krv sa ide len raz a vysetrenie zo spodu nerobia vobec, samozrejme ak nie su ziadne komplikacie.

queenka
autor
1. apr 2009

bree ranko mamulky 🙂

blondinka42 drzim palce u dr. potom napis ako si dopadla....

katka_4 aj mne sa prvy test ukazal negativny a potom dalsi o 2 tyzdne uz pozitivny....skus pockat aked nedostanes mrchu tak si ho urob znova....

bambolina..vitaj...aj mne sa casto chce spat a co sa tyka toho bolenia bruska u mna je to hrozne uz asi tri dni mi je tak tazko a napina ma...a prisa ma bolia nehorazne..su velmi citlive.....

klauduska
1. apr 2009

Ahojte babenky,

tak som uz doma od lekara a ten mi povedal tu najlepsiu spravu!!!!Tehotenstvo potvrdene!!!! 😀 😀 😀 😀
No podla poslednej menstruacie by som mala byt v 8tt ale velkost malickej fazulky je cca 6 mm,co odhadol na 6 tt.Vraj som musela mat neskor ovulku a neskor otehotniet......no nevadi.....hlavne,ze to vyslo!!!

Najblizsie mam prist 5.5.kde mi spravi vsetky testy a da tehotensku knizku 😉

klauduska
1. apr 2009

takze menim svoju znacku zo snz na 6tt... 😀 😀 😀

tinika tak gratulujem....

klauduska
1. apr 2009

blondinka...tak ako si dopadla ty u dr???napis.......

monika131
1. apr 2009

Ahoj klauduska, tak Ti gratulujem a veľmi sa teším. 😎 😎 😎
Ja som objednaná k lekárovi až o 12.30, takže ešte musím chvíľu počkať.

klauduska
1. apr 2009

Dakujeeem....

hm,skoda,tak pockame a uvidime co Ti povie.... 😉

monika131
1. apr 2009

Ok. dám vedieť, ako to dopadlo. 🙂

jahody11
1. apr 2009

babky, tak vam drzim palce, ja si idem zajtra po druhe vysledky AFP testov, tak drzte palce lebo inak amniocenteza a tam moc nechcem ist !! Stale verim, ze to dopadne zajtra dobre .. 😅

dadadulka
1. apr 2009

ahojte kočky 😉
veľmi dobre viem, ako to všetko prežívate... tiež som si myslela, že budem tehotná,
kedy sa mi zachce... ale človek mieni... toto sú jednoducho veci, ktoré sa nedajú
naplánovať podľa nejakej linky, mne prvé tehu nevyšlo a bola som z toho dosť
nešťastná, keby mi vtedy niekto povedal, že neboj, o rok budeš kočíkovať, tak mu
určite neuverím a predstavte si, o rok som už mala malého v náručí 😵 😵
nebojte, všetko bude tak, ako má byť... držím vám palce, aby sa vám tehu vydarilo
a aby ste si mohli bez problémov vychutnávať tieto najkrajšie mesiace života ženy 😉 🙂

klauduška blahoželám ti k tehu 🙂 a občas mrkni aj do regiónu 😉 Vráble...

smajli
1. apr 2009

ahojte dievcata,aj ja sa k vam rada pridam a drzim vam palce a nebojte sa a nebojme sa,treba verit a bude vsetko v poriadku 🙂 Ja som mala poslednu mrsku 6.1. a uz 7.2. mi tehu test visiel pozitivny... to bolo radosti 🙂 tiez som naklusala ako vzorne dievca /mam 28r./ k dokymu hned o tri dni... jasne,ze mi povedal,ze je este skoro... 🙂 ale ja som uz nevedela vydrzat. Vtedy na ultrazvuku videl len uhniezdene vajicko v maternici,po dvoch tyzdnoch uz videl byt srdiecko 🙂,vzali mi krv,... a to bolo radosti 🙂 potom som 4 tyzdne cakala na dalsiu poradnu a tento pondelok som sa dockala 🙂 muz so mnou nemohol ist,tak som si nechala nase 6cm-babo nahrat na dvd.. a som v 12tt+4d. Teraz sa z neho vytesujem a mam uz tehu knizku 🙂
Niektore dievcata sa tu pytali,kedy komu ako bolo zle... no mne bolo od zaludka zle a aj som vracala tak od toho 5-6tt,bolo to dost neprijemne,na nic som nemala chut jest,ani pit,nic mi nechutilo,mala som divnu chut v ustach...citala som si paru rad v teme "nevolnosti v tehu",niektore pomohli. no a tesim sa z toho,ze tie nevolnosti v takej silnej miere u mna trvali len mesiac,uz mi je treti tyzden lepsie,uz nevraciam a aj chute sa mi vratili...., ale aj sa prevratili...tak ako som sa predtym objedala sladkym,tak teraz sladke vobec nemusim,priam nemozem... , a prsia ma tiez dost silno boleli,ale tiez to uz preslo... takze podobne ako vy 🙂 🙂 🙂 a chut na sex maam teda mensiu... ale uz sa to lepsi...chudacik moj muzik,moc si toho so mnou teraz neuzije.. 😉

smajli
1. apr 2009

🙂 budem vam drzat palce,aby vase tehu bolo v poriadku a aby ste sa z neho len tesili, to cakanie je teda dlhe...,na dalsie kontroly,ale treba verit v dobre a mysliet na dobre 🙂 ja mam ist na nablizsiu poradnu 27.4.,budu mi brat krv na lacno... to som zvedava,ako to na lacno vydrzim,lebo teraz ked na mna pride hlad,tak jem aj v noci... a rano som stale hned hladna,az ma z toho hlava boli a mi je zle... tak som zvedava,ako to na lacno dopadne..., vo vrecku kabata nosim stale cukriky z hroznoveho cukru..toto sa mi osvedcilo,ked mi prichadza zle od hladu...
rada sa k vam pridam do pokecu,lebo som teraz doma na PN/rizikovom,a rada sa podelim o pocity 🙂 hned je cloveku lepsie,ked vie,ze to co preziva,prezivaju aj ine dievcata a je to normalne.
tak sa zatial majte a pridem si vas precitat,ako sa vam kontroly u lekarom vydarili,drzim palce 🙂 🙂 🙂

klauduska
1. apr 2009

smajli...tak ti gratulujem a prajem prijemne tehulkovanie....Ty si tu v najvacsom predstihu,takze vsetky pocity nam budes davat dopredu.... 🙂

Mne zatial nejak extra zle nie je,len rano nemozem ranajkovat,lebo mi je tak divne od zaludka,ze do seba nic nevpracem....a trapi ma trochen zapcha....ale inak v pohode.....tie prsia beriem ako samozrejmost....

Inak sa uz tesim na 5.5 kedy dostanem aj knizku a testiky budu snad ok....Povedal,ze to uz pekne budeme vidiet aj nozicky a rucicky.... 😀

dadi....diky...urcite mrknem aj tam....inak pozname sa???Moc ta na fotke nie je vidiet... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre