Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

laura112
22. máj 2009

Ahojte baby mam jednu otazku je trochu odveci ale co uz. Mozem vediet kedy ste si robili testy ktory den po sexu?Nemusite odpovedat ale zaroven dakujem za odpovede.laura 🙂

smajli
22. máj 2009

laura... ja som vydrzala do vynechania mrsky,robila som si test jeden den po vynechani...

smajli
22. máj 2009

jahody,kusok som si o tom precitala v inej teme...tak je to ok...uz mozno viem:o)

laura112
22. máj 2009

je podla teba priskoro robit si test po 9 dnoch?

weronikla
22. máj 2009

Cafte, zelam pekny dnik... Ja dnes nic moc, zacinam byt velmi unavena a nesustredena, co sa dnes odzrkadlilo na nespravenej skuske a tak mi ich este hodne ostava :( a tazko sa veru robia bez stresu. Nechcem sa moc vyhovarat na tehotensstvo, kto by to pochopil? Tym padom ma aj brusko viac boli :( Snad to v zdravi vydrzime...
Laura, ja som si robila test na stvrty den po vynechani a pozitivny 🙂 Doporucujem ti pockat, kym ti bude meskat.

smajli
22. máj 2009

na teste rapipreg pisu,ze sa vysledok ukaze uz 5 dni po pohl.styku... a ze z mocu v ktoru kolvek hodinu dna... ale nemam s tym skusenost....,clovek uz po takom case da tolko peniazkov za testy a aj tak treba byt trpezlivy,lebo ci sa tomu aj tak da verit..., tak ja som si povedala,ze uz vydrzim do toho dna mrsky... ,ak tak skus si spravit ten test,co proklamuju 5 dni po,ale pre istotu z ranneho mocu,nech je hcg co najsilnejsia...,cez den je hcg v moci menej...

katika82
22. máj 2009

smajli dakujem za popis ked to teraz tak vezmem tak ja ho mám také napnuté len ked stojím ked ležím tak je to v pohode je mäkké normálne len nad lonovou kosťou trošku tvrdšie ale to segra hovorila že je maternica že ta pomaly stúpa vyššie k pupku takže sa nemám báť a sledovať.

smajli
22. máj 2009

katika to som rada,ja som sa presne tiez toho bala,lebo som nevedela ako to vlastne vyzera a co sa citi ked brusko tvrdne...tak som sa pytala maminy a ta mi hned brusko obhmatala:o))))) a uz som bola spokojna:o))))))))))))) pekny vikend prajem:o))))))))))))) vsetkym tehulkam:o))) 🙂

katika82
22. máj 2009

inak smajli aj ty chodíš tak často na wc-ko no ja teraz ako na bežiacom páse,fakt nechápem predtým som nejak nie ale teraz len trošku cvrknem a cítim sa ako keby som vypila 5 litrov vody.

smajli
22. máj 2009

no ano,aj ja chodim casto,niekedy pred spanim idem na wcko,umyjem si zuby a mam pocit ze musim ist na wcko zas... a idem a stale je co cikat... ,divne,ale co uz,uz som si na to nejako zvykla... uz to beriem za samozrejmost... ,babo stale na mechur tlaci,mne teraz na usg v pondelok zapisal do knizky,ze ma babo polohu KP ,t.j. koncom panvovym,t.j.hlavicku ma hore.. a nozkami si pokopkava do mechura:o)))))))))))))) 🙂 to tam uz jasne ze nepisal,ale potom som to este niekde citala:o))) ale mozno to este na nejaky mesiac prejde,a mozno nie:o) co narobime:o))) ale tesim sa na nase zlatko:o)))

laura112
23. máj 2009

Ten typ testu som si robila ale nie rano a objavila sa tam jedna jasna ciarka ...

lyndus
23. máj 2009

ahoj laura, podla mna je to velmi skoro, a to ze napisu do testu ze 5 dni po oplodneni, nech sa nehnevaju ale su fakt smiesny, to ti neukaze ziaden test, najlepsie je pockat do mrsky, to sa ukaze naisto... mne ledva ukazalo ciarku na tehu teste Rapi clear, citlivost 10, co je najvyssia a ta ciarka tam ledva bola, ale na dalsi den som mala HCG v krvi 340 🙂 Den pred mrchou, takze este vydrz...a urcite ranny moc, drzim palceky 😉

laura112
23. máj 2009

Dakujem za rady baby nuz nic ine mi nezostava len teda pockat.

katika82
23. máj 2009

lauri určite len počkať lebo ovulcia mohla byť neskôr takže preto na teste ešte nemôže byť nič vidno.
treba počkať naozaj kým nebude mrška meškať takto sa iba trápiš ked tam nič nevyjde

magdal1
23. máj 2009

ahoj laura, urcite pockaj do menstruacie, ja som si robila test skuor, vysiel pozitivne, druha ciarka vsak bola slabsia, po vynechni menstruacie na druhy den, bolo to jasne 🙂 a my zeny mame aj siesty zmysel, ked ho vieme pocuvat 🙂 aj bez testu zistime tehotenstvo

laura112
23. máj 2009

no tak este pockam tych 6 dni ale nieco mi hovori ze aj tak nie som v tehu.

katika82
23. máj 2009

laura a snažíte sa o mimi už dlho???

laura112
23. máj 2009

nie mi sa nesnazime mi si tak poviem ked bude tak bude....

monika131
23. máj 2009

Ahojky laura. Ja som si robila testík 7 dní po vynechaní mrchy a vyšli jasné dve čiarky. Ale ja som už vedela, že som tehu, tak ako hovorí magda, my žienky máme šiesty zmysel a to bábo jednoducho vycítime. Tak ti držím palčeky, aby si sa k nám čoskoro pridala. 😅

mija777
23. máj 2009

Ahojcek!Vcera a dnes som si robila test a vysli jasne // 😵 😵 😵 Ak je to pravda,mala by som byt v nejakom 5.tyzdni.Chcem sa spytat,kedy by som mala ist k dr.?Kedy uz bude ,,nieco" vidiet??

monika131
23. máj 2009

Ahojky mija. Tak Ti z celého srdiečka gratulujem, ja som bola na krv asi tak v 5tt, tehu sa potvrdilo, sestrička ma v 6tt objednala na ultrazvuk, ale ešte nebolo vidno srdiečko a v 7tt už ťukalo.
Podľa mňa by si mala v pondelok zavolať svojmu doktorovi a opýtať sa, kedy máš prísť.
Ešte raz gratulujem 🙂 🙂 🙂

laura112
23. máj 2009

ahoj mija777
aj ja sa pripajam ku gratulacii tak nech sa ti dari.

loss
23. máj 2009

ahoj mija ja som testovala vo stvrtok a piatok boli tam volala som doktorovi takze na sono idem vo stvrtok
a srdecne gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vejinka
23. máj 2009

loss uff ty si tehotnaaa??? waw gratulujeeeem 😵 😵 😵 😵

magdal1
23. máj 2009

ahoj mija, gratulujem, sme asi v rovnakom tyzdni 😉 , lekarka mi robila sono, bolo vidno plod v maternici, idem este 3.6., , uz by malo bit srdiecko
loss tiez gratulujem 🙂

jenifer6363
23. máj 2009

Ahoj baby ... chcela by som sa spytat taku malicku otazocku no mozno bude dlhsia ale k veci ... 30.aprila mi koncila menstruacia a hned v ten den som mala p.styk, od vtedy som si kupila 5 testov, prve dve boli lacne za 1euro a na jednom vysli dve palicky ale nejde mi to do hlavy, lebo do 15 min nebolo nic a test so odlozila na policku a potom som pozrelna na druhy den niekedy poobede a boli tam dve, spravila som si na druhy den ten isty a uz tam nebolo nic ani na druhy den ako v tom predchadzajucom.Mam pochybnosti neviem preco asi si namyslam ze sa mi zvacsili prsia a ma trosku bolia , kupila som si pred tyzdnom dalsi test a bol negativny a pred vcerom tak isto dalsi a bol tiez negativny ale uz stych drahsich nieco okolo 4eur... bojim sa ze som tehotna lebo 3 dni do zadu som dostala menzes ktory mi dnes skoncil a trval velmy kratko a bol taky cudny ako keby sekavy, nepravidelny nikdy som taky este nemala, co myslite vy ? vedeli by ste mi nejako poradit ? v ziadnom pripade nechcem byt tehotna :( a co sa tyka fakt tych priznakov mozno si len fakt namyslam :( poradite mi ? 😨 😨 😨

mija777
23. máj 2009

Dakujeeeeeeeeeem,som taka stastna. 😵 K dr.pojdem teda v priebehu buduceho tyzdna,dufam,ze mi to potvri a vsetko bude v poriadku.Vsetkym,co uz tehulkujete prajem bezproblemove tehu a snazilkam nech najblizsia mrcha uz nedorazi!!! 😀

magdal1
23. máj 2009

ahoj jenifer, test sa ma vyhodnotit do 3. minut, 15 je vela - to uz neplati, pockaj tyzden alebo aspon zo 3 dni a sprav si dalsi

loss
23. máj 2009

podla mna ma magda pravdu skus neskor a uvidis
magdi aj tebe gratulujem k fazulke 🙂

weronikla
24. máj 2009

Gratulujeem VAm aj ja, nech je vsetko v najsamlepsom poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre