Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

klauduska
19. aug 2009

garicka...skus si tam zavolat,su velmi mili a ochotni.... 😉

klauduska
19. aug 2009

baby,ja som sa zasa vcera napchavala zakuskami a penovou tortou....a v sobotu bude penova torta tiez....synovec bude mat 4 rocky.... 😉 Ale kompenzujem to zdravou vecerou-plny tanier ovicicka... 😉

monika131
19. aug 2009

juj, ale ste sa rozpísali, mne nabehol do kanclu šéf, takže som sa musela tváriť, že usilovne pracujem.

smajli - tebe sa to už kráti. Dúfam, že sa cítiš dobre a aj maličký je v poriadku. Tak sa drž.

garicka - tá postieľka je celkom fajn a aj cena je fajn. Má všetko, čo by postieľka mala mať. Takže tebe chutí dyňa? Ja ju mám tiež rada, ale potom cikám jedna radosť, takže ju papám iba vtedy, keď viem, že aspoň pol dňa nikam nepôjdem 😀

klaudi - no tie kríže občas chytia aj mňa, a tiež na pravej stane, a mám dosť veľký problém vstať keď to príde.
Vlastne ja mám problém vstať aj bez toho, hlavne keď som rozvalená na gauči.
Ja aj v robote sem tam vstanem zo stoličky a poprechádzam sa, alebo len tak stojím pri ventilátore.
Lebo z toho sedenia ma bolí vrchná časť bruška, tak ako keby som mala svalovku.
A keď troška postojím, tak to prejde 🙂

monika131
19. aug 2009

klaudi - na koláčikoch si pochutnám aj ja. Ja som včera večer zhltla celý dezert Milka. A vôbec som nemala výčitky. A drobček potom kopkal jedna radosť. Aj jemu chutia sladkosti. 😀

garicka
19. aug 2009

ahoj monika

s tou dyňou je to u mňa tiež takisto jem len keď sa nikam nechystám 😅 ale posledne jak som ju jedla tak ma riadne nafúklo čo som myslela že mi tvrdne brucho 😲 . ale potom nafúkla aj mnž tak som vedela ž čoho to brucho také bolo 😀

klauduska
19. aug 2009

no,som sa veru aj jasmiala,ze ked som dojedla tu tortu,tak maly kopkal o 100/6....som mu dodala energiu..... 😀

subidubi
19. aug 2009

cauko, babiny dakujem za rady, skusim pozret ine forum lebo vy ste uz o par dosť mesiacov dalej ako ja 🙂
držte sa, a prajem vam nech setko dobre dopadne
paa

blondy12
19. aug 2009

babenky ked som si dnes rano robila opat testik a vysli mi // a mozno o 2 hod len tak ci tiez vyjde a vysli // uz to asi bude iste ze som tehotna?mam take bolesti v podbrusku pocas celeho dna...a takisto aj nafuknute casto...tie // ciarky boli hned a dost silne...ja len preto ze mi meska este len 4 dni MS tak ci sa este nemoze stat, ze nahodou sa zacnem tesit a nic z toho nebude...

klauduska
19. aug 2009

babulky,nepozerali ste uz niekde na nete tie hracie deky?Ja vcera a nasla som zatial toto...teda tie by sa mi celkom pacili...

http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/9-1-HRA...

http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/9-1-HRA...

http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/9-1-HRA...

Viete o niecom lepsom a lacnejsom???-sem s tym...
Aj pekne kolotoce tam maju,v celkom fajn cene oproti ostatnym co som pozerala....Zasa taky kolotoc za vyse 66 eur nepotrebujem..... 😉

burina111
19. aug 2009

test ti zaznamenáva obsah hormónu v moči, ktoré produkujú iba tehotné....takže to je na 90% určite...ale dr. ti to potvrdí na 100%

garicka
19. aug 2009

ahoj blondy,

tak to potom vyzerá že si tiež tehu... blahoželám 😉

baby volala som do tegla lebo mi to nedalo pokoj a som smutná lebo bočnica sa nesťahuje a ja by som chcela veľmi sťahovaciu ☹ no možno si to rozmyslím....

klauduska
19. aug 2009

garicka...hm,to je skoda,ale stoji aj tak za uvahu....

blondy...Tak to potom gratulujem....!!!si na 99,9% tehu!!!dr. to z krvi zisti uplne isto.....si ta svetlejsia vynimka,ktora ma mozno vyssie Hcg na zaciatku a testik to pekne zaznamenal....Ked ti vyslo uz niekolko testov pozitivnych,je naozaj veeelmi mala pravdepodobnost,ze by to tak nebolo...
hlavne si teraz davaj pozor,nenatahuj sa s nicim tazkym.....Nechcem Ta strasit,ale stat sa moze vselico.....

katika82
19. aug 2009

babule neviem či som sa vás už na to pýtala, ale rozmýšlate o tom monitore dychu??
ja si ho chcem objednať ale stále sa neviem rozhodnúť

garicka
19. aug 2009

baby ja už som tak zlenivela na tom rizikovom že už sa mi nechce ísť ani robiť polievočku... ale sa na ňu táááák teším. 🙂 asi sa už zdvihnem od stola a pôjdem ju robiť, aby som potom mala čím nakŕmiť toho futbalistu čo stále kopká 😀

monika131
19. aug 2009

klaudi - tie deky sú pekné, len hľadaj ďalej, určite ti nejaká padne do očka a bude. 😀

garicka - no ja by som tiež chcela sťahovaciu, ale na túto by som možno pristala, je pekná a dá sa využiť aj na dlhšie.

blondy - tak neviem, neviem, žeby vitaj medzi nami? No toľko testíkov a toľko //. Ja by som sa už asi aj troška tešila, ale ešte počkaj pokiaľ ti to doktro potvrdí na 100%. 🙂

monika131
19. aug 2009

no tak ja som sa práve napapkala. Mala som brokolicu na masle so šunkou, a zemiakovú kašu. Asi prasknem. Bola to riadna dávka. 🙂

klauduska
19. aug 2009

Tak ja som uz po obede....bola rybka a hranolky,som to riskla,ze skusim,lebo rybu som nejedla odkedy som tehu,jednoducho mi "smrdeli"....no a dnes,cuduj sa svete,dalo sa to zjest.... 😵

kati...ano pytala si sa...my sme najprv nad tym uvazovali,ale teraz uz zacinam pochybovat,asi nam to uz financne nevyjde,kedze sme mali tolko vydavkov a treba nam este aj ine veci.... ☹

moni..veru,budem hladat...uz pozeram aj tie odsavacky na mlieko a som na pochybach ci rucnu alebo eletricku,no ta elektricka je zasa o dost drahsia,no omnoho lahsie pouzitelna...ale co ked ju nebudem musiet az tolko vyuzivat,potom zbytocne tolko penazi....ja neviem......ako vy?

monika131
19. aug 2009

klaudi - no ja budem kupovať odsávačku, ale iba ručnú. A snáď ju využijem aj neskôr, ak by sa podarilo 2 bábo. A nechám ju pre ségru, aspoň nebude musieť kupovať. 🙂

klauduska
19. aug 2009

moni...ten obedik znie dobreee... 😉 😉 😉
tak rucnu,aj ja skor nad nou uvazujem,lebo je tam dost velky cenovy rozdiel.....a vies aj znacku?Ja sa rozhodujem medzi avent a medelou.....aj som citala na fore tu,ze ktore su lepsie a baby chvalia aj tie,aj tie...tak babo rad....!

monika131
19. aug 2009

klaudi - zatiaľ som to na nete ešte nepozerala - ale ja mám hneď vedľa robotky lekáreň, a tam je jedna kočka, ktorá mi vždy veľmi dobre vo všetkom poradí. Takže snáď mi poradí aj pri odsávačke.
Ale hádam je to jedno, či je v tom nejaký zásadný rozdiel, myslím v tých značkách?
vieš čo idem to omrknúť na nete. 🙂

katika82
19. aug 2009

no ja som už tiež poobede mali sme fazuľovú polievku na vetry 😀
a masko dusené na kely no mňam mňam dobručké to bolo ešte niečo sladké za tým musím zjesť a bude už úplne dobre

klaudy kukala som tie deky hracie krásne sú fakt. ja ju chcem ale v poľsku kuknúť tam sú lacnejšie. však ak by si chcela tak ja by som ti ju mohla kupiť tam a potom poslať od nás poštou.by som ti odtiaľ zavolala a odfotila ti ju do mms či sa ti taká páči a bolo by

klauduska
19. aug 2009

moni,ja som pozerala tuto...

http://www.mojalekaren.sk/medela-manualna-prsna...

tak nech Ti poradi a potom nam das vediet.... 😉 😉 😉

kati...to nie je zly napad...a kde budes kupovat,na trhu alebo v kamennom obchode?Nechcela by som ta zatazovat....

katika82
19. aug 2009

klaudy no v obchode by som to chcela v baby boo.a ked už budem jednu kopovať tak aj dve kupim prečo by ma to malo zaťažovať 😉

klauduska
19. aug 2009

tak to by bolo fajn...a nemaju oni nejaku stranku,ze by sa to tam dalo pozriet,aby si to nemusela riesit cez mobil???

monika131
19. aug 2009

klaudi - tak ja sa jej to najbližšie keď pôjdem na niečo do lekárne opýtam a dám vedieť.
Ale na tom nete je toľko toho, že si človek ani nevie vybrať. No hrozné.
Moja mama sa minule smiala, že keď som sa ja mala narodiť, tak bol iba jeden druh kočiarov ale v troch farbách, hnedý, modrý a zelený, takže špekulovať sa veľmi nemohlo a teraz je toho toľko, že nevieš, kde sa máš pozerať. 😀

klauduska
19. aug 2009

veru moni,mas pravdu...Ked mi moja mam zacne rozpravat ako to bolo,ked sa oni zariadovali....Vtedy boli peniazky,ale vyber ziadny,vsetci mali tu istu mahagonovu obyvackovu stenu,tu istu sedacku,jeden druh kobercov,co potom,ze nepasoval,hlavne,ze bol!!!A teraz je zasa velky vyber,len keby si to clovek mohol dovolit.... 😒

monika131
19. aug 2009

áno, teraz je to presne tak, že vecí je hrozne veľa a peniažtekov málo.
mamina mi vravela, že keď sa oni zobrali, tak dostali nenávratnú novomanželskú pôžičku 50.000, za ktorú si kúpili byt, zariadenie do bytu a ešte im 10.000 aj zostalo. A teraz? Za 50 000 si kúpiš tak akurát sedačku. 🙂

katika82
19. aug 2009

veru tak baby úplne iná a horšia doba je.

klaudy no oni majú stránku ale nemajú tam vyfotené konkrétne veci.tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre