Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

luka04
28. aug 2009

kati to aj mna sem tam prepadne, taky strach....to je asi normalne...
ahoj klaudy, a ja ze kde sa flakas dnes.. to sa ti aj oplatilo ist do robotky este?? do kedy si?

klauduska
28. aug 2009

joooj kati....to kde toho maleho ukryvas???Nemas este niekde nejaky skryty vak, v ktorom ho mas schovaneho??? 😀 😀 😀 A ze 8 kg???

No ja 7 kg a tiez pridam nejake foto... 😉

babulky,ja som prave tu z MK kupila odsavacku na baterky,aby sme ju mohli vyuzit hocikde...za 18,80 aj s postovnym....taktuto....

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

luka04
28. aug 2009

ze aj ja sa cudujem na tej jej vahe a brusku..hmmm...tu odsavacku som pozerala aj ja, ale dala som sa zlakat radami kamosiek a objednam tu druhu....inak dobra cena veru 😉

klauduska
28. aug 2009

oplatilo,neoplatilo...musim robit.... 😒 ale takto kratko,celkom fajn to je.... 😵

katika82
28. aug 2009

klaudy no kukni ale veru veľké nieje 😀

katika82
28. aug 2009

no ja tiež veru neviem kde sa ukrýva ten môj malý drobec a pritom je taký veľký 😀 to asi tie fotky skresľujú žeee??

klaudy tá odsávačka sa mi páči

ja som dnes do piatej a taká nuda tu je že až

katika82
28. aug 2009

no ja ešte pol hodku a idem si lažkať na izbu strašne ma bolia kríže aj celé telo z toho sedenia celodenného.

klauduska
28. aug 2009

kati...uz oddychujes???

ja prave robim cuketove placky a pojdem ich zaniest muzickovi do robotky.....a potom sa vyvalim pri telku a budem oddychovat... 😵 😵 😵

dnes bolo teda riadne horuco.... 😝 zajtra hlasia ochladenie,tak snad bude vzduch lepsi.... 😉

tak papa babulky!!!a prijemny vecer!

luka04
28. aug 2009

mnaam placecky, klaudy aj mne zanes 😀 asi sa uz aj ty vyvalujes pri telke, ja pojdem tiez, len cakam na sprchu, je tam drahy 😀 a potom sup ho do postielky...dnes si budeme pozerat stare foto v albumoch /jeho napad 😅 /aspom nejaka zabavka, ked uz ine nemozeme....pekny vikendik Vam...

katika82
29. aug 2009

no ahojte maminy,
no ja som dnes v noci ani nespala.vedľa našej chaty boli ubytovaný nejaký debili ktorý do pol tretej bliakali vonku.o pol dvanástej sme ich boli prvý krát slušne upozorniť že je polnoc a že by sa mohli skludniť. no ako mala som dosť ženy tri tak 35 ročné deti im hore spali chlapy tiež už popitý a oni vonku bliakali. ked to neprestalo ani do druhej vnoci tak sme zavolali policajtov tak tí ich už potom dali do laty. no ale akože ogrcali tam všetko dookola nadrbané jak divé svine a tá jedna mala také malé bábetko a totálne ožratá no chápete.

tak som si aspon dlhšie pospala trošku ráno do deviatej prišla som neskôr do práce lebo som bola celú noc hore aj drobec bol zo mna nervozny že nespím tak sa prehadzoval celú noc.

dnes tu leje ak z krhle celý den tak máme veget aspon

luka04
29. aug 2009

ahoj kati....no teda, takuto divoku noc ste mali??? to sa aj mne strasne nepaci, ked sa matky, vedia hentak spravat...este aj deti tam mali, hruza...dnes sa uz vyspinkas, aj je take pocasko...my sme tiez lenosili cely den, len sa mi chce spat...

katika82
30. aug 2009

ahoj luka,
no tak dnes ma sa teda už vyspali do ružova. ani vstávať sa mi nechcelo tak dobre sa mi spalo. no od zajtra mám 4 dni voľno tak sa teším. ale 2.ráno idem na hematologiu na kontrolu takže ráno o 6 vstať a potom o tretej ideme na poradňu na tú sa teším lebo sa už hádam dozviem kedy mám na materskú nastúpiť. a pozajtra pôjdeme asi zemiačky kopať teda vyorávať ešte uvidím či pôjdem aj ja či sa mi nebude zle zohýňať tak asi len manželíka vyženiem a ja im budem robiť len spoločnosť 😀

luka04
30. aug 2009

joj to ty nevymyslaj so zemiakmi 😅 nechaj pekne na druhych..aj my sme dlho spali, neviem sa prebrat...uz som sice navarila, ale stale som jak mechom rachnuta...no ja nastupujem na MD 13.9..

klauduska
30. aug 2009

Caute tehulky!!!

Tak ako vikendujete???

kati,vidim,ze aj ty si mala pernu noc z piatku na sobotu a moc si sa nevyspala....Ale s tou maminou to je fakt sila...Jedna taka podobna byva vedla v dedine a ta ma uz 4 deti,len kvoli tomu,ze maju malo penazi a nemaju na ochranu...resp. maju,keby ich neminuli na chlast a na cigarety...Tlacia sa 4 deti a 2 dospeli v jednej izbe, ona nekoji,aby mohla dalej chlastat a fajcit...no des!!!A take mozu mat deticky v pohode a take co by ich naozaj velmi chceli,tak nemozu..... ☹
Ja som sa zasa nevyspala,lebo nejake mlade babenky vykrikrovali a hulakali do skoreho rana....bolo ich dost pocut,aj napriek tomu,ze som nezistila kde sidlia,zrejme niekde obdalec.... 😠

luka...uz mas navarene?Co si dnes varila?Tie placky boli fakt dobre,ja som ich jedla popritom ako som ich robila a mala som dost...ale asi mojho muzicka veeelmo lubim,lebo boli trosku slansie... 😀 😀 😀

luka04
30. aug 2009

ahoj klaudy...dens mame klasiku: vyvar so slizami a mesko na kyselo... chcela som ist do Nitra na jarmok, ale drahy nechce, a uz zdrhol na ryby...takze som sa ma doma...

katika82
30. aug 2009

luka tak máš oddychovú nedeľu aspon sama pre seba. ja by som hned vedela ako ju využiť lahla by som si do záhrady a relaxovala

ja surfujem po nete a kukám na polských e-shopoch detské vysielačky a zistila som aže sú o skoro 1000a ž 1200 korún lacnejšie ako u nás. no ešte uvidím koľko by vychádzala doprava resp. poštovné.

klauduska
30. aug 2009

luka...na ten Klokocinsky?XChodis tam kazdy rok?Ake to tam byva?
My sme dnes mali slepaciu polievocku s pismenkami a robila som kura na smotane..... 😉

kati....tie vysielacky su take drahe,ze vyjdu az o 1 000,-Sk lacnejsie???Mne segra vravela,ze ich ma odlozene,ze mi ich da.... 😉

luka04
30. aug 2009

ano klaudy tam..nechdim tam, este som tam nebola, ale tento rok sa tam nastahoval brat so zenou a malou, tak som chcela ist za nimi a spojit to...ale drahy mal ine plany, tak si hnijem domka...

ulala
30. aug 2009

ahojte babenky, rada by som sa s Vami poradila. S manzelom praktizujeme prerusovany styk, stym, ze si davame pozor. K dnesnemu dnu mi meskaju kramy 4.den. Robila som si 2 rozne TT,vysli negativne. Priznaky:nemormalne naliate prsia a bolia tym padom aj zvacsene, mierne bolesti v podbrusku. Myslite,ze mam este pockat,alebo ist na gyndu aj napriek tomu, ze vysli negat TT? chcela by som sa opytat ci niektora z Vas nahodou neotehotnela z tkz"kvapocok lasky" D 😅 ik za pomoc,zelam kraasnu nedelu.

luka04
30. aug 2009

ahoj..nemyslim si, ze si tehotna ked mas negativne testy...este by sm chvilu pockala, a ak aj tak nepridu, tak potom chod gyncovi...

oliinka
30. aug 2009

ahojte babule.chcem sa spýtať,s manželom sme sa snažili od marca o druhé baby.menzes som mala naposledy 12.7. u dokiho som bola 27.8.potvrdil mi tehotenstvo,ale povedal že to vidí na 6 tt a že je vidieť iba tehotenský vačok,ale mne podla menzesu vychádza že som viac .je to zle ked videl iba vačok?na kontrolu mám isť až o 4 týždne to budem asi v 10 tt podla dokiho.

luka04
31. aug 2009

ahoj oliinka..nie je to zle, ze videl iba gestacny vacok, na zaciatku tehitenstva, vidiet iba ten..mne to videl tiez a tiez mi kazal prist az o 4 tyzdne..on ti to casom napravi, ten termin, bude ta sledovat, neboj 😉

luka04
31. aug 2009

bree ranko tehulky nase 😀 vyspinkane?? ja ani nie..zas sa mi snivali hovadiny... idem na postu, mam tam balik, konecne prisla postielkova sada..som zvedavaaa 😎

klauduska
31. aug 2009

Bree ranko tehulky moje!!!

olinka,mne to tiez nevychadza podla menzesu,ked som bola unho,mala som byt uz v nejakom 8tt a podla ultrazvuku o 2 tyzdne menej!Takze klud,ked videl vacok,je to na dobrej ceste!Casom sa to upravi ako bude male rast..... 😉

luka....supis,teskame sa s Tebou...ja uz tiez sledujem schranku,ci tam nic nebude,aj mailovu,ale akosi nic...Ty si objednavala z toho pampy shopu?Teda za ako dlho ti to prislo?

Dnes pridu nasi domkov,uz sa veeelmo teskam!!!!Vcera som im bola zaniest do chladnicky papanicu,nech maju,ked pridu domkov.... 😵

oliinka
31. aug 2009

luka 04 snad máš pravdu a bude to ok.ale ja nemám ani nejaké príznaky,iba výtok a občas ma pobolieva v podbrušku,a mala som citlivé prsia ale už asi týžden nemám ani mi nieje zle.tak snad duuuuufam........že to bude ok.ako si to vydržala tie 4 týždne čakať?a bolo ti zle?

luka04
31. aug 2009

ahojcek klaudy....no hej z tade dom obejdnavala...vies co, mali dovolenku, vraveli ze budu vybavovat objednavy v Septembri, ale aj tak mi pisali minuly tyzden ze objednavka spracovana, ze posielaju balik...cize od mojho zaplatenia na ucet som cakala asi tyzden...peknucka je, spokojna som, len neviem ako tam navliect ten baldachyn 😅 idem teraz ku kamoske, ta si ju tiez objednavala /ma rodit za 3 tyzdne 😀 / snad mi poradi...joj, tak konecne budes mat rodicov domka, aspom tam mozes zbehnut, ked ti bude smutno...

olinka..ano ja som nemala na zaciatku priznaky, len trosku citlive prsia a brusko stale bolelo akoby som mala dostat menzes..neboj, priznaky este len pridu 😀 som zacala pocitovat az okolo 12 tyzdna...smrad, nechutenstvo a taak..no ja som dopadla asi tak, ze som ani nevyckala tie 4 tyzdne ist znova ku gyn, lebo som zacala krvacat a leteli sme na pohotovost..a nechali ma v nemocke...mala som hematom /zrazeninu/ na maternici..a ked ma prepustili, hned som sla dokimu, takze ja som ho navstivila uz po 2 tyzdnoch...neboj, dobre bude, vydrzis cakat, mysli uz na to, ze ti rastie v brusku babenko a bud kludna..ziadne stresy..mne to velmi uskodilo ☹ drzim palce

klauduska
31. aug 2009

luka....tak skoro?My sme to platili uz min. pred 2 tyzdnami a stale nic,ani mail ani balik..... 😠 Este pockam tento tyzden a potom tam zavolam,lebo mali tam tusim pisane,ze objednavky vybavuju tak 2-3 tyzdne.....Ale uz sa neviem dockat.... 😒

olinka...neboj,nie kazda baba ma priznaky a rovnake tiez nie...mna len prsia boleli,aj to az od nejakeho 8-9tt do 12-13tt apotom nie....Ale zle mi byvalo teda riadne a strasne ospala som bola....Inak take stavy,ze je mi zle mam este aj teraz niekedy,nie kazdy den ako na zaciatku,ale tak 2-3 krat do tyzdna..... 😒

luka04
31. aug 2009

no bol v tom aj vikend, takze dokopy nejakych 10 dni...ale mozno kvoli tej dovolenke nestihaju...urcite sa izvu tento tyzden, uvidis 😉 a ty si co z tade objednala??? tiez sadu?? ktoru?? ja tu co mam v albe..potom odfotim na postielke nasej a pridam, ako to ukaze....

oliinka
31. aug 2009

dakujem baby ste zlaté.ano verim vto,že tam je mala fazulka a ma sa dobre.len ma trapi to že videl len ten vačok.

klauduska
31. aug 2009

luka...my presne tu istu len v zelenom!!! 😵 😵 😵 + volan pod matrac+prestieradlo.... 😉
Tak snad sa uz ozvu.... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre