Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

luka04
23. okt 2009

ahojte baby...mne sa nic nechceee ☹ ☹ som spala velmi vela oproti inym dnom a som jak mechom prastena....este aj to pocasko... /mimochodom, do rana som vo sne uz rodila 😅 /

katika82
23. okt 2009

ahojte maminy,

tak ja som dnes bola na skúške a urobila som ju za B tak som happy, ale čo ma potom čakalo doma tak to už bol presný opak.

nechceli mi povedať že ocino mal búračku, ani drahý mi nič nepovedal až ked ocino prišiel domov z nemocnice. viete ako som sa zľakla ked som ho videla, bolo to horšie ako keby mi to nejako opatrne povedali. Druhý krát sa narodil, bože taká som rada že sa mu nič nestalo.

katkabg
23. okt 2009

katika82 tak to sucitim stebou...musis velmilubit ocka 😵

luka04
23. okt 2009

joj kati, chvalabohu ze to takto dopadlo...este ti teraz treba take soky.... ☹

katkabg
23. okt 2009

tak tomu ver...chystas sa uz pomalicky aj rodit...vsak???Drzim pacek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
23. okt 2009

vieš luka najhoršie je na tom všetkom to ked som to teraz videla v správach a to som sa chcela s ním ísť previesť ja keby som nešla na skúšku a ráno som prehovárala manželíka nech ide aby nebol sám doma. chvala bohu že nešiel lebo keby sedel vedla neho neprežil by. uplne odtrhlo kabinu z kamiona a ocina vyhodilo von našiel sa pod mostom. ale tí dvaja čo do neho narazili sú mrtvy, je mi ocina moc ľúto,

luka04
23. okt 2009

coze?? to az take vazne bolo?? a kedy to davali v spravach??? kedy sa to stalo?? tak to mal obrovske stastie ze to prezil....bozinko...

luka04
23. okt 2009

kati, som to spominala mojmu Matovi a vravi, ze to pozeral v spravach o 17-tej..dva kamiony...tak to mal ocino z pekla stastie..ale je mi to luto, ze tam niekto zomrel, urcite sa ocino trapi...to chce cas...a hlavne ty sa moc nestresuj, tes sa ako to pre neho dopadlo...aby si malinkeho nerozrusovala...

katika82
23. okt 2009

luka no teraz sú u nás všetci, starká plače uplne vystresovaná a tak. no ocino sa trápi to hej ale fakt robil všetko aby tomu zabránil, už robí šoféra fakt 30 rokov a nikdy sa mu nič také nestalo. a ráno vykladal mna na zastávke som išla na autobus. fakt pri nom stál PanBožko

luka04
23. okt 2009

uz som to videla aj ja...hrozne.. ☹ aj tvojho ocina som videla rozpravat... hlavne ze to prezil...bude to teraz smutne obdobie, ale coskoro vam pride do rodiny maly anjelik a pridete na ine myslienky...

katika82
23. okt 2009

no luka poviem ti neviem ako by som zvládla v tomto stave keby sa mu niečo stalo asi by som na mieste začala rodiť. ale našťastie to pre nás dobre dopadlo. škoda len že len pre nás a nie aj pre to druhé auto. ☹

klauduska
23. okt 2009

Ahojte maminky!!!

kati....tak chvalabohu,ze to takto skoncilo,stastlivo pre Tvojho ocka a fakt verim,ze sa citi ako keby sa druhy krat narodil....Viem,ze ma asi teraz rozne myslienky,ale nech dakuje Bohu,ze to takto dopadlo,ze je zivy a zdravy a ono sa to casom spravi...Neboj.Ani ty nemysli tolko na to,teste sa,ze to takto dopadlo a na prichadzajuceho drobceka.... 😉

Ja som dnes bola v NR pre znalecky posudok,potom som este stvrdla u nasich dost dlho,na 18,30 som sla cvicit a mali sme aj prednsku o sestonedeli,tak som sa vratila o 21,00.... 😅 Takze cely den som nebola domka,ale nevadi,aspon mi ubehol den,kedze manzelik robi na poobede...zajtra a v nedelu ide tiez do robotky na rannu,tak si upracem,navarim...

teraz som si uvarila gastyany,tak sa idem do nich pustit!!! 😀

monika131
24. okt 2009

ahojte maminky.....

kati....tak to je hrozné, čo sa vám stalo, ale našťastie pre vašu rodinku to dobre dopadlo. Nesmieš na to myslieť, aby si neuškodila drobčekovi, ocino sa z toho určite dostane a aj vy budete časom v pohode.

😢

katika82
24. okt 2009

ďakujem babulky moje ste fakt zlaté ako na mna myslíte.
no ja viem že to chce čas, ale aj tak sme sa všetci hrozne zľakli

luka04
24. okt 2009

neboj kati, uz bude dobre, caka vas prijemnejsia udalost, mysli na to 😉 😉 kedy ides na poradnu aby pozreli ci sa malinky predsa neotocil??

smajli
24. okt 2009

Kati,... tak drzim palce nech je ocino ok... len tak na rychlo som si precitala...
a drzte sa dievcata
aj ty luka...
budem na vas mysliet
a potom sa tu pozriem,ako to s vami... na spravicky od vas :o)
tak sa drzte

klauduska
24. okt 2009

Ahojte maminky!!!

tak co porabate?Makate a upratujete tak ako ja?Uz mas popratane,ale nie vsetko,kupelnu a WC si spravim zajtra,nech mam tiez co robit,ked bude manzelik v robotke a aj mi to bude lepsie kvoli krizom,lebo ked vela upratujem som zistila,ze potom ma neskutocne bolia krize a ledva sa na posteli otocim.... 😒
Periem uz druhu pracku,tak este to vyvesim a navarene uz tiez mam.....Aj u Vas je take hnusne,sychrave pocasie?Tu celu noc opat prsalo,aj cele doobedie... 😒

Baby,mate niektora skusenosti s homeopatikami???

luka04
24. okt 2009

ahoj smajli...mylsi na mna stvrtok 😅 napisem katike na mobil, ona vas poinformuje....

klauduska
24. okt 2009

jasne luka,ze budeme na TEba mysliet,ved budeme ako na trnoch..... 😅

katika82
24. okt 2009

klaudy ja mám skúsenosti s homeopatikami len neviem akými chceš vedieť.

inak mne krsná ona jej setrička odporučila si kupiť na spustenie mliečka také tabletvočky aj v lekárni mi to odporučili že je to dobré. začína sa to jesť po pôrode.

luka04
24. okt 2009

aj ja uz mam upratane, navarene..vlastne uz na obed som mala...doteraz som bola u svagriny na kave..a papala makovu strudlu s visnami 😅 drahy je zas na sluzobke v Ziline, aspom mi usiel cas trosku...

katika82
24. okt 2009

no ja sa len idem pustiť do upratovania, sme segre robili posteľ tak som akosi nemala čas. ale poviem vám vôôôôbec sa mi nechce

klauduska
24. okt 2009

kati...mam na mysli take,co sa papaju pred porodom na ulahcenie porodu a po porode na lepsie hojenie.Kamoska to mala a chvalila si,sice nevedela presne povedat ci je to isto tym,lebo ma uz druhe,ale porovnavala to s prvym porodom a povedala,ze urcite lepsie....Zostalo jej toho dost,pytali sme sa na to doktora,ci mi to moze posunut a povedal,ze ano....Tak som dnes zacala....Tak som zvedava... 😕

lolita.9991
24. okt 2009

babenky potrebuejm radu,co ste robili ked vas strasne bolela hlava,ale nehorazne, sa mi az plakat steee,pomoze mi vobec nieco?poradeeee

katika82
24. okt 2009

lolita tak to ti veru neviem povedať tabletky určite nejedz žiadne. skús nejaké obklady alebo kávu

klaudy no ja mám nejaké len na spustenie mliečka, na uľahčenie pôrodu som zatiaľ nepočula, ale homeopatiká nemôžu ublížiť takže by som v pohode papala

lolita.9991
24. okt 2009

katika nepomaha to skusala som obkladyy
mozem mat vysoky tlak?

luka04
24. okt 2009

lolita..ja som mala v tehu dve hrozne migreny...po prvej som sa pytala doktora co si mozem dat...povedal, ze paralen mozem...tak pri druhej som si uz dala...prvu som odtrpela do rana so studenym obkladom ☹

zuzna.z
24. okt 2009

Ahojte dievčatá. Zrušila som predajňu a robím likvidačný výpredaj potrieb k pôrodu ,pre novorodencov a malé deti. Ak chcete 3.11. od 11 na Obchodnej v Rozkopasáži v suteréne za symbolické sumy.

lolita.9991
24. okt 2009

luka toto je uz 2 za 3 dniii

katika82
24. okt 2009

lolita tak skús ten paralen ako ti radí luka možno pomôže trošku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre