Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

jahody11
10. apr 2009

presne, takze porozmyslaj ako to urobis, aby to bolo pre teba najlepsie... 😉

janahad
10. apr 2009

tak moj sef,ked potrebujem vymenit sluzbu,alebo volno,alebo on sam povedal,ak potrebujem pomoc mam prist za niim, vzdy mi vyhovie,tak isto aj s dovolenkou. asi mu to zajtra poviem

katika82
10. apr 2009

zuzi určite všetko záleží na šéfovi

inak baby našla som ešte jednu super stránku ako sa starať o pokožku a tak aby neboli stie

http://povodna.rodinka.sk

jahody11
10. apr 2009

tak povedz, urcite mate potom dobre vztahy medzi sebou...

kacka.h
10. apr 2009

Ahojte kocky, tak som sa predsa len dostala na net.
Sme boli na bytiku a okolo bytiku robit. Som sa rozhodla, ze pojdem listie hrabat, co je tam este od jesene, ale kedze to bolo namahave, radsej som hrable odlozila, aby som nahodou malinkemu neuskodila. To je na tom najhorsie, ze kym mi nic nie je, neuvedomujes si, ze by som nemala robit to ci ono...

katika82
10. apr 2009

kacka ja som si tiež myslela že sa nejdem nejak preťažovať a neviem čoooo??? a potom som si uvedomila že ako naše mamy a staré mami robili volakedy na poli v záhradách a boli tehotné a deti sa rodili zdravé
viem že bola iná doba ale ja hovorím že čo sa má stať sa stane.
ja som minule teda riadne makala v záhrade tiež som si myslela že či sa nemôže niečo stať ale všetko je v pohode

jahody11
10. apr 2009

veru, aj ja sa prichytavam pri tom.... zacnem nieco robit a potom, mozem to? neublizim babatku?? je to hrozne.. ale aj krasne, aspon vieme, ze nieco v nas rastie... 😵

zuzanka.h
10. apr 2009

no ja sa toho trošku bojím nám trvalo 4 roky kým som otehotnela a navyše mi lekár povedal že mám mať kľudový režim. dnes som sa ale nezdržala a vydrhla som celý byt.....

jahody11
10. apr 2009

aj mne to lekar povedal, setrit sa a odpocivat kolko sa len da...

kacka.h
10. apr 2009

Ved to...aj sestra ma strasi, ze by som sa nemala namahat...ale presne tak Kati, ked si predstavime ako to byvalo kedysi...zeny nelezali a neoddychovali. A to, ze co sa ma stat stane sa si vravim aj ja....
Len to je to, ze ja nedokazem len tak sediet a nic nerobit. To ma ubija... Takze robit ale asi s mierou

katika82
10. apr 2009

jasné ja tiež robím veci ako doteraz len som v niektorých opatrnejšia lebo už nie som sama 😀

zuzi uplne ťa chápem my sme sa o mimčo snažili rok a pol a bola to pre mna strááášne dlhá doba takže fakt ťa obdivujem za trpezlivosť. teraz si tie vytúžené bábätká musíme poriadne vychutnať a tešíť sa na ne

jahody11
10. apr 2009

tak babky ja sa lucim, caka ma dlhaaaaaa cesta na vychod, tak drzte palce nech nie su zapchy sa ze sa neuvarim v aute, dufam,ze to stihneme za 4 hodky, papa 😉 😉

katika82
10. apr 2009

ahooj moja držkaj sa nám a dávaj na seba pozor

kacka.h
10. apr 2009

Na mna prisla taka unava, ze si idem asi zdriemnut. Ale mam tak strasnu chut na nanuk alebo zmrzku, ze rozmyslam, ze sa premozem a pojdem tu kusok sa prejst a posediet na terasu v tunajsej krcme 🙂

kacka.h
10. apr 2009

Jahody..uz som ta asi nestihla, ale aj tak stastnuuu cestu!!!
Kati a u vas stale prsi?

katika82
10. apr 2009

kacka nie teraz už zasa slniecko sviti,

no ja ešte zajtra v práci a idme na dva dni domkov na oravu. ale si oddýchnem fajne

kacka.h
10. apr 2009

Tak uz je dobre potom.
A inak byvate kde s priatelom?

katika82
10. apr 2009

no my bývame každý doma zatiaľ ale sme vlastne viacej v práci ako doma a tu bývame spolu na zamestnaneckej chate.mamé tam svoju izbu so soc.zariadením a stravu na hotely takže super.

ale po svadbe budeme bývať spolu u nás doma mám prerobené poschodie takže svoj byt prakticky a pomaličky chceme začať stavať

kacka.h
10. apr 2009

Hej hej, to som citala, ze u Vas mate cele poschodie. Len som nevedela, ze ako vlastne byvate v praci...tak to mate celkom fajn.
Inak kocky, som sa chcela spytat, ci vas tiez stale boli brusko. Teda nie stale ako nepretrzite ale myslim tak, ze ci vas to preslo hned alebo stale z casu na cas pobolieva. Lebo mna hej, napriklad ked sedim a potom ked sa postavim ma zacne boliet. Tak vlastne ako pri MS.

tinika
10. apr 2009

kacka aj mna boli ako pri mrche občas, vraj je to normalne

mi.mimi2
10. apr 2009

ahojte kočky
kacka a tinika nebojte nič aj mňa to na začiatku tak bolelo.....asi do nejakého 13tt.to sa všetko naťahuje nie je to nič nebezpečné..iné by bolo keby krvácate...ale takto je to ok.mala som to ako kacka tiež ma bolel každy môj pohyb...ale potom to prešlo...inak to bude pobolievať častejšie aj keď bude bábo rásť a tak...mňa to teraz napr.bolieva skoro každý deň..ale je to zase tým že drobec má už menej miesta...a už sa len pretáča a naťahuje...
tak kočky veľa oddychujte lebo ako som písala keď sa vám narodí drobček tak už nebudete.. 😉

kacka.h
11. apr 2009

Dakujem mimi a tinika za odpoved, ste ma ukludnili. Lebo niekedy sa aj bojim..ale krvacanie nie je, takze aspon vlastne takto viem, ze sa tam nieco deje, kedze iny priznak vlastne ani nemam. 🙂

katika82
11. apr 2009

dobré ránko tehulky???
tak ako ste sa vyspali???no ja nič moc akosi som sa stále budila. no ešte že som dnes posledný den v práci teda iba na dva dni ale aj to je niečo.

jahody - tak čo ako si nám docestovala domkov dúfam že dobre

kacka tie bolesti mam aj ja sa smejem že sa začína drobec akosi rozťahovať v tom brušku

zuzanka.h
11. apr 2009

ahojte žabky ako sa máte???? ja som sa práve vrátila z mäsiarstva. poviem Vám ľudí akoby zadarmo dávali a čo vám poviem malému asi mäso nevonia - práve. Tak mám otočený žalúdok a je mi pekne na nič

zuzanka.h
11. apr 2009

katika ahoj a ty si dnes v práci???? ty robíš v tej jasnej????

katika82
11. apr 2009

noo ano robím v tej jasnej a dnes ešte pracujem vieš tu nepoznáme piatky sviatky proste ked je sezona robí sa stále

zuzanka.h
11. apr 2009

a kde robíš v lyžiarskom stredisku???? ja som v jasnej každý druhý víkend..... môj mm robí v demänovskej doline

zuzanka.h
11. apr 2009

máte tam snehu??? ja som sa tento rok chystala že si riadne zalyžujem ale začali sme s IVF tak som si moc nepolyžovala..... neva budúci rok to dobehnem 🙂

katika82
11. apr 2009

zuzi ano ja robím vedúcu na kasách na lanovke

to je super že tu bývaš občas a čo robí tvoj manžel v demanovskej doline????

ja som sa tiež tešila že si užijem jarnú lyžovačku ked je teraz tak krásne ale aspon som si trošku zalyžovala kým som nebola tehu

linea22
11. apr 2009

Ahojte dievčatá,ja som tu nová,ale potrebovala by som poradiť,pravdepodebne niesom tehu,ale vysadila som antikoncepciu je to prvý mesiac čo som bez nej.mrchu som mala naposledy 25.3. čiže nie tak dávno a pri milovaní s partnerom som teraz krvácala a dnes mám taký hnedý výtok môžem už mať mrchu,lebo je to dosť skoro či to môže byť spôsobené vysadením tých tabletiek?strašne ma bolia aj prsia.poradte mi prosím ak viete.Ďakujem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre