Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

majka221
18. apr 2009

ahojte baby ako sa mate? 😲

lumah
18. apr 2009

Kočky nebojte sa, ja som krvácala v 15tt, bol to hematóm, vraj to býva často, po pár dňoch to prešlo a detičky su na svete a zdravé. Mne bolo vidno bijuce srdiečka v 7tt. 😀

tinika
18. apr 2009

kočky ahojte, ste ma potešili s tymi srdiečkami, ja idem v utorok a dúfam ze už tiež bude

katika82
19. apr 2009

dobré ránko tehulky ,
tak zasa som tu prvá čooo?
maťka tak čo ako si dopadla nedala si vedieť ty potvorka

tinika neboj určite budeš už počuť srdiečko aj bábo vidieť.

kuspitka
19. apr 2009

Ahojte.pekne ranko
lumah ako u teba prebiehalo tehotenstvo prve mesiace..cakam dvojicky tak by som rada vedela ako a co mozem robit...
inak zas sa mi kruti hlava strasne

zuzanka.h
19. apr 2009

kuspit a aký máš tlak????

zuzanka.h
19. apr 2009

Magnézium si dávaš???

kuspitka
19. apr 2009

zuzanka nie nedavam len obcas...

kuspitka
19. apr 2009

mam 117/ 69 tlak

zuzanka.h
19. apr 2009

skús si dať magnézium

kuspitka
19. apr 2009

a to je naco dobre???

katika82
19. apr 2009

kuspi magnezium je na zvyšenie tlaku ja som mávala tlak ešte pred otehu aj 70/40 to som už fakt odpadávala tak som musela piť kávu a to magnezium jesť.

kuspitka
19. apr 2009

katika a cez tehu kavu mozem.ja velmi nepijem len to caro...

kuspitka
19. apr 2009

katika a ty kolko krat denne to beries???

katika82
19. apr 2009

no ja si dám len vtedy ked som taká malátna ale o dávkovaní je dobre sa poradiť s lekárom vraj a kávu nepijem to som len vtedy pred otehotnením musela inak pijem tiež len tu karo ale raz začas si dám tu 3 v jednom

katika82
19. apr 2009

kuspi kukni tu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ale myslím si že dve tabletky vpohode

kukulik30
19. apr 2009

kuspitka, kavu kludne mozes , jasne, ze nie v mnozstve 3-4 kavy klasicke silne denne, ale jednu az dve kavy s mlieckom v pohode...ja mavam nizky tlak bezne a pocas tehu som mala este nizsi, takze pila som rano kavu s mliekom 😉

katika82
19. apr 2009

kuspi ešte toto som ti našla

Šumivé tablety s citrónovou príchuťou. Prípravok je vhodný pri psychickej a fyzickej únave, pri rýchlom raste u detí, tehotenstve a pri dojčení. Horčík v 100 g 2500 mg, v 1 tablete 100 mg.

Odporúčané dávkovanie
1 šumivú tabletu denne rozpustiť v pohári s vodou a vypiť. Prípravok je určený pre dospelých. Prípravok neobsahuje cukor, vhodný pre diabetikov. Upozornenie: Prípravok obsahuje zdroj fenylalanínu! Nie je vhodný pre fenylketonurikov. Nadmerné požívanie môže vyvolať laxatívny účinok. Pri užívaní prípravku u detí a mladistvých odporúčame prekonzultovať dávkovanie s lekárom alebo lekárnikom. Nevhodný je pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada stravy.

Zloženie
Okysľujúca látka: kyselina citrónová (E 300), šumivá látka: hydrogénuhličitan sodný (E 500), uhličitan horečnatý, náhradné sladidlo: sorbitol (E 420), citrónová aróma, náhradné sladidlá: aspartám (E 951), acesulfám K (E 950), farbivo: riboflavín (E 101).

kuspitka
19. apr 2009

len sa bojim pit velmi kavu....tak ja nepijem zrnkovu tak a nesku a to len s mlieko.
ja som dnes celi den taka onicom unavena.
ozaj ak ma palia a svrbia bradavky to co znamena???

kuspitka
19. apr 2009

katika dakujem ti pekne.
ja mam tabletky......

smajli
19. apr 2009

ahojte dievcata,ani nemam cas citat si vas,len som sem nakukla,zajtra si vas docitam,len kusok co som pochytila,tak citam,ze sa rozpravate o magneziu,ale ved ten znizuje krvny tlak ....hm? tak si to vzdy ja pamatam..., ja mam tiez nizky tlak,preto to viem... ale jasne ze sa aj mylit mozem... 🙂

kuspitka
19. apr 2009

smajli ako sa mas???ja sa tesim dnes idem vonka na prechadzku

kuspitka
19. apr 2009

ozaj poradte kedy mam ist zubarke mam dieru v zube a bojim sa ist mam strach ,ale muz povedal,ze ked nepojdem bude toskodit babatkam

katika82
19. apr 2009

kuspi určite choď aj tak by si mala ísť aspon na dve prehliadky počas tehu takže sa tomu nevyhneš.

kuspitka
19. apr 2009

tak mozno pojdem ked bude byt srdiecko.uz tam mam dieru

kuspitka
19. apr 2009

idem dievcata vonka.prajem vam pekny dnik.papa

katika82
19. apr 2009

tak pekné poobedie a uži si pekný dníček

tinika
19. apr 2009

ahojte, ako sa mate? ja som chora, liečim sa citronom, medikom a čajikom

katika82
19. apr 2009

tinik a čo ti je?? ja som tiež bola taká nascípana ešte aj som mám nádchu asi z alergie a grdlo ma bolelo tak som si dala nanuk a prešlo 😀

flyangel
19. apr 2009

jeej baby caute...noo vy ste sa odstahovali od snaziliek?pocujte nespinila z vas niektora ked sa jej pravdepodobne male uhniezdovalo?ja som dnes 20dc,8dpo a dnes som dajak slabo spinila... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre