Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

jahody11
20. apr 2009

kuspitka tak to hlavne dodrzuj !! mne sa mala nejako prevracia v brusku asi ma vecernu rozcvicku 😀 😀 , sa tak velmi tesim ze uz citim pohyby, uz som si myslela, ze to nikdy nepride...
ja mam tehu nohavice ale este mi nesedia ako maju ale rifle uz nechcem nosit, sice ich zapnem ale velmi tlacia...

kuspitka
20. apr 2009

jahody tak lezim a dodrziavam to musim .nechcem prist o babatka...
mozno ma to aj preto boli ,ze rasti ani neviem zabudla som sa opytat len spinim tom ma trapi.
tak ja nosim len teplaky

monika131
20. apr 2009

kuspitka: Všetko bude v poriadku, len musíš oddychovať, ležkať a brať lieky. 😅
A hlavne sa nenamáhaj, a nestresuj sa , lebo aj to ti podľa mňa škodí.

kuspitka
20. apr 2009

monika ved lezim hore nohy.ale mozem ist sa najest a nieco si uvarit,......????
to neviem ci mam nonstop lezat...
bojim sa velmi dievcata,,,,

monika131
20. apr 2009

kuspitka: no nonstop zasa nie, môžeš sa ísť aj najesť, aj na wc, aj si niečo uvariť, ale hlavne sa šetri.
Ja Ti verím, že máš strach, ale neboj, určite všetko dobre dopadne, a všetci budete v poriadku 🙂

kuspitka
20. apr 2009

monika hej ved som sa dnes zlakla.tak teraz lezim postivo nechcem ich stratit.....

monika131
20. apr 2009

Mám kamošku, ktorá síce nečaká dvojičky, ale je asi v 12 týždni, a pred 3 týždňami začala krvácať, v noci k nej volali sanitku.
Dostala lieky, a musela poctivo ležať, ešte aj teraz leží a všetko sa upravilo, všetko je v poriadku.
Určite to bude tak isto aj u Teba. 🙂

kuspitka
20. apr 2009

tak aj ja mam lieky a magnezium papam....musim vsetko co treba robit aby deti boli tam kde maju...

jahody11
20. apr 2009

ja som krvacala v 8 tt. nasadili mi duphaston a lezat a este magne B6, lezala som 5 tyzdnov doma, prvy tyzden poctivo a potom som uz robila take bezne ako navarila, trocha upratala ale vacsinu dna som prelezala a mala sa pekne drzi, tabletky som brala do konca tretiehoo mesiaca...

kuspitka
20. apr 2009

jahody tak aj ja lezim ako zerava len nech sa nic nestane.muz vari ,aby som nemusle ja.
tak ja beriem len magnezium a kolko si brala denne magnezia....???

jahody11
20. apr 2009

2X do dna rano a vecer viac sa uz nemoze ...

kuspitka
20. apr 2009

jahody dakujem aspon viem...za par minut lieky a potoma si buvat

jahody11
20. apr 2009

tak si pospinkaj a naberte sily poriadne 😉 😉 ja koncim v praci , dam sprchu nieco zajem a tiez pojdem spinkat 😀

diamand
20. apr 2009

ahojte

valhali - zda sa ze opat tehulkujeme spolu 🙂

mi.mimi2
20. apr 2009

ahojte baby...len odychujte a ty kuspita sa ničoho nebooj.......len oddychuj a nohy hore...ja som tiež musela a vlastne musim cele tehotenstvo len ležať tak ale stoji za to ten výsledok no nie????držim palce tehule.. 😉 a novým blahoželám 🙂

diamand
20. apr 2009

jej a chcela som vam povedat k tomu krvacaniu, ja som pri prvych dvoch tehu krvacala v kuse do 12tt a teraz tiez, pokial to nie je jasna krv tak je to ok

klauduska
20. apr 2009

kuspitka...tak to je fajn,ze si to hned riesila u dr.....teraz pekne oddychuj a setri sa!!!

no,komisia dopadla sobre,aj ked som sa tam zdrzala dlhsie ako so planovala...no co uz,ked su vsetci maju kooopec mudrych reci.... 😠 😠 😠 A inak,v B.B.som mala byt,ale nikdy som tam nebyvala,ale mesto je to za to krasne! 😉

zuzanka.h
20. apr 2009

diamand máme rovnaký termín 🙂

katika82
20. apr 2009

ahojte lásky,
juj tak ja som dnes mala voľno až do štvrtku mám, vo štvrtok idem vyberať svadobné šaty juj len kto bude mať na to nervy toľko ich vyskúšať,
jahody som rada že je všetko vporiadku teším sa s tebou - inak ja idem mať svadbu v ten dátum ako ty pôvodne teda 27.6.09 to je náhoda čoo?

idem vás prečítať lebo ste tu toho popísali aj aj jjáááj,
inak mne segra dnes merala tlak a mám 90/50 tak ma zjazdila že málo pijem tak ma lieva teraz vodou

inak už mi 4 den nieje zle tak dúfam že je mimčo ok

katika82
20. apr 2009

dobre maminky idem ja spinkať tak sa majte krásne zajtra sa ozvem
pa pa a dobrú nôcku aj drobcom vašim

sarinka23
20. apr 2009

Ahojte baby neviete mi nahodov poradit? Chcem len vediet mam pravidelny cyklus vzdy presne nikdy nemeska alebo neni skor a stale tak 5-6dni, no tento mesiac som dostala o 9dni skor a mrcha trvala iba 2dni ten 3 uz ani nebola, robila som si aj 2testiky ale boli negativne...no nerozumiem sa mi to len zdalo vela ze o 9dni skor a tak kratko....

kuspitka
21. apr 2009

Ahojte.uz je to kus lepsie len mam bolesti sedim na sedacke a hore nohy.manzel sa omna pekne stara dal mi do chladnicky papat len ohriat to musim...
inak stale lezim len wc idem.

diamand
21. apr 2009

dobre ranko

zuzanka - veru mame, a dokonca ja mam termin presne na draheho narodeniny

klauduska
21. apr 2009

Ahoj Katika....

no,uz som si myslela,ze si na nas pozabudla.... 😕

ale uz len 2 tyzdne a ideme k dr.... 😀 😀 😀 uz aby to bolo,pravda?
A inak,27.6 je u nas vo Vrabloch jarmok,tak budem na Vas mysliet-na tie,co mate svadbu,aby Vam aj pocasicko vyslo.....

Inak,musim zaklopat...klop...klop...,ze dnes mi je celkom fajn...zatial.... 😅

jahody11
21. apr 2009

caute babky a ja som mala ist k dokimu dnes ale nemozem 😖 musim ssa preobjednat, ale aspon viem, ze sme ok, kedze som bola v piatok na utz 🙂

bodzlomu
21. apr 2009

ahojte babule, prepacte, ze sa vam sem "pletiem",ale citala som tie riadky na zaciatku a nejaka baba tam napisala, ze sa ucila v skole, ze srdiecko bije od 8tt - to nie je pravda. Ja som mala sono na 6+1tt a mimi malo uz 3mm a zltkovy vak 4mm a srdiecko mu bilo o stosest 🙂 od 8tt nastava vyvoj pohl. organov, ak je to chlapcek, tak od 9tt vylucuje testosteron, ktory sa da zistit aj u maminky v krvi 🙂 - ale toto nikto nesleduje 🙂

jahody11
21. apr 2009

a ty si otehotnela v prvy den menstruacie? prirataj si dva tyzdne.... na sone ma babatko 6 tyzdbov a jeden den ale tyzdne sa rataju od prveho dna poslednej MS....

katika82
21. apr 2009

ahojte tehulky,
tak ja som dnes už od polšiestej hore bola u na kožnom po matičku lebo mam niečo sprstom. v lekárni som si kúpila tehu čaje no a lekárnička povedala že s tou mastičou opatrne lebo že sú to kortikoidy, neviem prečo mi to doktorka potom dala ved som jej hovorila že som tehu. no radšej počkám až po treťom mesiaci si ju budem dávať tak mi povedala tá lekárnička že do tretieho mesiaca opatrne.

no potom som si urobila nákup kupila som ružové tričko už také čo môžem aj s väčším bruškom nosiť. a ked som prišla domov tak som odpadla ako hruška že som od 11 do teraz spala.

inak včera som to asi uriekla že mi neje už 4 den zle lebo ráno mi to drobec patrične vrátil že halo mamina tu som neboj sa za to že ti neje zle ja som tu ale tak aby som nezabudla ak ako to je tak ma dnes potrápil v záchode.
musela som si na cestu busom urobiť rožok s maslom a šunkou inak by som asi niekde po ceste grckala. 😀

klaudy - no ani mi nehovor ja sa táák teším už nech je toho piateho

bodzlomu - prečo by si sa tu mala pliesť rady privítame nové tehulky takže vitaj medzi nami a stým srdiečkom máš pravdu ja som bola na prvom ult-vnútornom v 6+2 a srdiečko bilo aj som ho počula ale asi je to ondividuálne v knihách som tiež čítala že až od 9-10 týždna tak neviem

inak kupila som si tu knihu 9 mesiacov otázok a odpovedí a je fáááákkk ttt suprová odporúčam všetkým

jahody11
21. apr 2009

tak si toho dnes stihla dost 😀 😀 aj odpocinok 🙂 pekne

moj priiatel ma uz od dnes volno ale musi ma cakat este jeden den, dnes bol na stk s autom, super, bez problemov presiel a ked sa vracal domov tak sa mu rozsvietila nejaka blba kontrolka a teraz nevieme co, ci mozme zajtra cestovat na vychod alebo nie, tak som obvolala servisy v hodonine, vsade plno ale ukecala som jedneho 😀 😀 , dlha cesta pred nami, svadba pred nami... tak nas zobral, prave je tam, tak cakam co a ako, drzte palce nech sa to vyriesi lebo potom neviem ako sa dostanem domov , asi sa nevydam, ci co ☹ to ma asi pan boh varuje 😀 😀 😀

nikkkka
21. apr 2009

aj ja uz chcem byt tehula ☹ nepoznate nejake lieky aby mi to pomohlo...kys.listovu mam neviem ci je nieco lepsie od toho 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre