Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

sakura77
30. apr 2009

no,to je viac pre radsot rodicov,hlavne ked chcu vediet pohlavie

a niekde som citala ,myslim v brne(ale nie som si ista)tam stoji 600.-cz-takze u nas sa asi len pekne nabaluju nemocnice na nedockavych rodicoch 😅

jahody11
30. apr 2009

asi tak 🙂 ja som na ten ultrazvuk nesla... mne sa to zda dost vela penazi 😒

smajli
30. apr 2009

a mne sa do zda vela,vsak sa na babo napozeram,ked sa narodi:o) a ked tam nic nekontroluju,ze je to len pre potesenie,tak na to tiez nemusim...,aspon viem o co ide:o)

katika82
1. máj 2009

no ahojte lásky
no teda tu nám to nejako pustne čo to tehulky sa nechcú podeliť o svoje radosti???

bianocka
1. máj 2009

tak ten 3D/4D asi zavisi, kde Vam ho robia, ja som bola v 17tom tyzdni a doktor vsetko skontroloval, ako sa vyvija, ci nie su nejake nezrovnalosti a vyhodilo mu to porovnavaciu tabulku s normou... Boli sme ovela spokojnejsi, ked nam take veci popozeral a potvrdil, ze je vsetko ok. Samozrejme povedal aj pohlavie a urcil aj datum porodu. Ja by som sla znova a vobec nelutujem, vobec to nie je len o tych fotkach a videach.

ditka1
1. máj 2009

ja tiez nelutujem ze som na tom bola,aspon mozem malemu ukazat ked vyrastie aky bol v brusku 😵 je to aj pekna pamiatka,aj tam pozru babatko ci sa spravne vyvija,ake je pohlavie trva to 2hodiny a je to uzasny zazitok...smajli neodcudzuj to hned ved si tam nebola nemozes to posudit a napis radsej ze na to nemas peniazky a nepis,ze tam nic nekontroluju lebo to nie je pravda...ja viem ze kontroluju,napozeras sa na babo pravdaze aj potom dost,ale je to ine ked ho vidis tam ako si naziva...mas potom klud po zvysok tehu ze je vsetko ok. 😉

katika82
1. máj 2009

no ja si tiež myslím že na tom 3d bábo aj skontrolujú ale je to skôr pre potešenie maminy aby videla bábo tak skoro ako na živo predsa len to 3D je iné ako normálny ult. ja uvidím koľko stojí u môjho lekára a podľa toho si ho dám alebo nie.

bianocka
1. máj 2009

Katika, nie kazdy lekar ho ma, ved stoji niekolko milionov... Tu v KE su iba 2 a vraj inde na vychode ani nie je. A mam zname, ktore mali problemy a podozrenia na nejake vady babatka a na 3D/4D isli prave kvoli tomu, lebo na 2D ultrazvuku v skorej tehotnosti take veci nie je dobre vidno, ale na 3D im povedali, ci je alebo nie je vyvin ok.

katika82
2. máj 2009

dobré ránko maminy,
tak čo dnes tu už bude niekto či zasa pusto??

bianocka - moj lekár ho má to viem určite lebo sme sa o tom bavili a robí aj záznam na dvd a fotky len neviem koľko to stojí

kessy11
2. máj 2009

dobre ránko 🙂
jéééééééééé katika ahoooooooj, som ťa tu našla náhodou, ako sa máš?
už sa ti blíži poradňa, že???? sa asi tešíš že zasa uvidíš mrňousa 😀 teda už to nebude až taký mrňous 😀
tušim 5.5. si hovorila, že????
čo nevolnosti, už je lepšie???

katika82
2. máj 2009

jejj ahoj moja,
ja občas kuknem na príznaky tak počítam čo máte nové.
no ano idem 5. mája ale až večer o šiestej tak to bude dlhý deň, ale už sa neviem dočkať.
nevoľnosti no tak najhoršie je ráno niekedy mi už ani nieje zle že vraciam ale zasa mi je tak ako po opici riadnej.
no kým niečo do seba dostanem ráno tak to je teda makačka ale večer by som už zasa zožrala čo vidím. večer mi najviac chutí jesť

klauduska
2. máj 2009

Ahojte babenky,

dlhsie som tu nebola a vidim,ze nam pribudli aj nejake nove tehulky... 😎 😎 😎 Tak im srdecne gratulujem a vitam ich...

katika.....no,uz sa tiez nevies dockat utorka?Ja idem hned rano,medzi 7-8 beru krv a potom uvidim dokedy si tam posedim.....Budem si musiet nieco zobrat na jedenie,kedze mam prist na lacno,tak potom budem urcite hladna.....Ja mam teraz take stavy,ze nie ranna nevolnost,ale vecerna.....rano a na obed jem uplne v pohode,do sytosti,ale pooobede a na veceru si musim davat pozor,lebo mi je potom zle a v piatok som aj prvy krat grckala..... 😒 No co uz......

Tak nam drzim palce,nech nas dr. v utorok potesi..... 😉 😉 😉

kuspitka
2. máj 2009

Ahojte.dievcata.
mam problem strasne ma boli zub dala som si paralen neviem co mozem nato brat,ale asi budem musiet istna pohotovost nemam rada zubarov bojim sa ich velmi...
ale mam pocit,ze to nepocka....
viete mi povedat este nieco ako liek co mozem zobrat aby som vydrzala do pondelka.

katika82
2. máj 2009

kuspi tak to je ťažké lebo neviem či môžu tehotné nejaké lieky od bolesti ale chod si radšej na pohotovosť abyto nebolo horšie a tam ti dajú lieky čo môžeš ak su nejaké. zatiaľ si skús dať na obvaz slivovicu ak máš a prikladaj si trošku na zub to by malo zmierniť bolest

katika82
2. máj 2009

klaudy tak mi hovor ja sa už neviem dočkať utorka, v pondelok mam skúšku tak budem asi trošku nervná tak dúfam že to bábu neublíži. je to ťažké nestresovať sa na skúšku a čo potom štátnice chúdiatko moje malé to sa mi tam asi zblázni v tom brušku. a teraz nemôžem ani gynkostym ten som si dávala aby som bola sústredená ale teraz ho asi nemôžem

katika82
3. máj 2009

dobré ránko maminy,
tak čo aký ste mali včera dník, asi pracovný ako sobota čooo?
ja dnes zasa v práci ale potom celý týždeň freee.
v stredu máme guláš no ja len na džúsikoch budem takže to bude teda ale ak všetko dobre v utorok dopadne tak chceme už povedať kolegom lebo už začínajú aj niečo tušiť

lul
3. máj 2009

ahojte kocky,

chcem sa spytat, ci je normalne mat vytok, lebo ja mam taky vodovo-biely, ci je to OK, dakujem 🙂

lucka527
3. máj 2009

myslite ze skodia v tehotenstve klotoce husenkove drahy a tak som druhy mesiac tehotna a neodolala som

jahody11
4. máj 2009

caute babky, tak sme po dlhom vikende, aj ja mam 5.5. poradnu 😀 a gulasik varime v ppiatyok, juj, jak sa tesim 😉 😉

blondinka42
4. máj 2009

ja idem v stredu na prvy ultrazvuk,to uz bude dvanasty tyzden.V ktorom tyzdni sa ta zistit pohlavie dietata?

monika131
4. máj 2009

Ahojky blondinka 42. Pohlavie dieťatka sa dá zistiť v 16 až 20 týždni tehu. Ale niekedy to uvidíš až neskôr, lebo sa nemusí ukázať.
Ale niekedy sa to lekárovi nemusí podariť určiť presne. Moja sesterka, keď bola prvý krát tehotná, tak to mal byť chlapček, aj mala nakúpené veci a nakoniec sa narodila malá Andrejka. Doktor jej povedal, že malá mohla mať rúčku medzi nôžkami a je to, chybička je na svete. 😀

jahody11
4. máj 2009

ja som v 24 tt. a stale neviem 100% pohlavie, tak na 70% baba... co nieje az tak vela, teraz chcem aby bolo hlavne zdrave 😉 😉

poseidonka
4. máj 2009

jahody11: ako si si do albumu pridala tie srandy s tým bábetkom???? 😀 dakujem za radu

jahody11
4. máj 2009

ktore? tie co odpocitavaju porod? ak toto, tak si nanich klikni a tam si urobis na ich strankach vsetko poda seba, skopirujes odkaz a das ho do popisu fotoalbumu, snad si ma poichopila 😀

poseidonka
4. máj 2009

popisu myslíš, akože pridať a tú adresu 😀

poseidonka
4. máj 2009

a nie do tej že pridať fotku??? a myslíš ten odkaz čo je v tom rámčeku, že html??? 😀
dakujem za trpezlivosť

jahody11
4. máj 2009

v albume mas ikonku zmenit popis albumu a tam vlozis to zkopirovane.

poseidonka
4. máj 2009

jéj dakujem jahody, si strašne zlatá, že si mi poradila 🙂

jahody11
4. máj 2009

nieje zac, ak viem, pomozem 😀 😀

poseidonka
4. máj 2009

jahody11. a už máš tie fotky zo svadby?? mohla by som sa kuknut, ja budem mať svadbu 6.6 tak len sa chcem inšpirovať 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre