Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
20. okt 2009

klaudy no veru ja síce zatiaľ idem cisárskym ale ešte to niejej isté uvidíme vo štvrtok či sa drobec trošku stočil či nie

dydynka
20. okt 2009

luka no mas pravdu neviem ci to do vianoc vydrzim ale budem sa asi snazit :D

luka04
21. okt 2009

dobre ranko tehulky 😀 tak ako??? co mame nove?? ja som zas od 6 hore, uz som pozrela aj reprizu panelaku, aj sa napapala...drahy ma vzdy prebudi ked odchadza a ja uz nezaspim 🙄 co mate dnes na plane?? ja budem poobede robit palacinky..uz teraz mam slinky 😎 😎

katika82
21. okt 2009

ahoj luka

no ja som dnes spala hrozne snívali sa mi somariny najskôr o normálnom pôrode potom o cisárskom no proste hrúza. drahý išiel so svokrom po drevo tak som tiež sama. odišiel o 6 som mu ranajky urobila a potom som ešte pri telke chvíľku zdriemla ale len tak na chvíľu.

mna baby ukecávajú aby som išla s nimi na skúšku v piatok ale neviem či zvládnem cestu do žiliny a potom tie stresy okolo skúšky, ešte som to ani nevidela ale vraj si to mám len prčítať tak neviem.
mám teraz dilemu, lebo asi pôjdu všetci a nechcem potom zostať sama tak to asi risknem. no uvidim teda.

katika82
21. okt 2009

luka inak aj teba už všetko tak tlačí??

mne je fakt príšerne niekedy, ani pohnúť sa mi nedá, mám pocit že drobec sa chce cez bruško vykopať vonku.
a teraz mám ešte aj nejaký výtok stále silný, asi ten ku koncu čo som čítala že zosilnie ale je to už fakt dosť nepríjemné

smajli
21. okt 2009

drzte sa :o) len taky kuk robim :o) malicky spinka :o) zachvilku budete mat aj vy svoje pokladiky pri sebe :o)

luka04
21. okt 2009

ahojcek smajli aj kati... jaj smajli, tebe je uz hej 😅 ozaj, kolko si uz zhodila kileciek, ide to dolu??? aj kojis?? ja presne stredu nastupujem do nemocky..pametam si, ako som tebe pisala, aby si sa nebala a teraz to cochvila caka mna...

kati..aj mna vsetko tlaci...su chvile ked sa citim fajn, cez den aj daco porobim, vladzem...alebo naopak, mala sa mrvi, tlaci, neda sa mi dychata vtedy mi je nanic, len lamentujem..alebo mi pride taka slabost, co som vam uz spominala...ale suvisi to s tlakom, mavam velmi nizky..aj ten vytok mam uz dlahsie, taky silnejsi...dnes sa citim fajn, bola tu kamoska s 3 tyzdnovym syncekom, prave odisli, tak mi ubehol troska den...teraz idem konecne robit tie palacinky...

katika82
21. okt 2009

luka si ma nimi navnadila tak som si aj ja urobila palacinky, a krúpkovú polievku 😀 už som sa aj naťochlila až idem prasknúť

no inak ja som tiež mávala veľmi nízky tlak ale teraz na počudovanie mám ideálny. ja uvidím čo mi zajtra povie doky ak sa malý neotočil asi ma už pošle aj na nejaké anesteziologické vyšetrenia. a neviem akú mi odporučia anestézu kedže ja mám aritmiu no uvidíme.

luka04
21. okt 2009

tak si si dala palacinecky??? ja uz ich mam hotove, ale este som nepapala... ja idem rano na interne vysterenia kvoli cisarskemu.. myslim si, ze asikvoli srdiecku ti daju polovicnu radsej...ale ktovie...som zvedava, potom napis co ti rozhodli, ci teda bude ten cisarsky...

miculienka
21. okt 2009

tak je to tam, bola som u dr, tehotenstvo potvrdila, teším sa 😀

luka04
21. okt 2009

miculienka, srdecne gratulujem 😀

klauduska
21. okt 2009

Ahojte tehulky!!!

Tak ako?Vidim,ze tu robite chutky s palancinkami......No pekne...ja som minule bola na palacinky u sestry,take fajne s nugetou... 😵

Dnes som vybavovala znalca,berieme uver,tak mam trosku behacky okolo toho.....A dnes mi kamoska oznamila,ze na buduci rok v septembri bude svadba.....Tak to uz aj s nasim drobcekom budeme svadbovat.... 🙂 🙂 🙂

A Vy ako,citite sa celkom fajn?Ja teda chvalabohu vyborne,trosku mam pocit,ze mi opuchaju nozky,ale inak vsetko OK!!!! 😉

katika82
22. okt 2009

ahojte maminy

no tak som sa vrátila z poradne, takže malý je stále zadočkom takže 3.11. ideme na sekciu.
budúci týžden ešte urobí vyšetrenie, ultrazvuk či sa nič nezmenilo a ak nie tak 2. 11 maj prijmú a 3 už to budem mať za sebou. ufff ale začínam sa toho strašne báť.

luka04
22. okt 2009

ahoj kati...tak vitaj v klube 😅 ja som bola dnes na tych predoperacnych, vsetko ok....pondelok idem posledny krat na poadnu a stredu nastupujem...stvrtok na mna mysli, skoda ze sme tak tesne po sebe, asi ti nestihnem napisat co a ako, lebo ratam ze ma pustia okolo 2-3.11 a to uz zas ty budes tam...tak si potom vymenime dojmy...a dufam, ze aj radosti...inak, dnes jak som tam bola a odchadzali mamicky s oteckami a s novorodeniatkami, tak som im zavidela ze to maju za sebou, normalne by som pristala, aby ma tam hned nechali a isli na to 😅 toto cakanie ma zabija, hlavne v noci ked na to zacnem mysliet...

klaudy...tak ty riesis uver, to su teda behacky, poznam to.. sestricka mi na internom dnes vychvalovala porodnicu, aka je krasna, ale ze idu teraz robit gynekologiu a budu zeny pokope natlacene opet...tesim sa 😅

dydynka
22. okt 2009

ahojte baby,,tak bola som u gynekologa aby mi potvrdil tehotenstvo ale nebolo tam nic vidiet,,aj on mi tam robil test a vysiel pozitivny,,o tyzden tam idem zase a dufam ze uz tam bude nieco videt,,,

katika82
22. okt 2009

dydynka všetko záleží od poslednej mrchy a kedy prebehla ovulácia. neboj ak sú testy pozitívne tak si určite tehu. a nebral ti aspon krv???

klaudy ty si minule spomínala ten ster z krčka žee??že to ti len tak zotrel to ti robil len kultiváciu to nebolí aj pri tom sa dá zistiť ten streptokok, ale to čo robili luke a mne to je cytologia teda nám musel kúsok odšipnúť preto to bolelo. tá cytologia je vlastne aj na zisťovanie rakovinotvorných buniek. robí sa to raz do roka

luka tak to je fakt na figu že to jej takto že ty prídeš a ja nastúpim. júúúj nebudem vedieť čo a ako.

dydynka
22. okt 2009

ahoj katika,,hej krv mi bral,,ale kedze som tam dlho nebola tak mi robil aj preventivku,,a zajtra si mam zavolat za vysledky s tej krvi..

klauduska
22. okt 2009

Ahojte maminy... 🙂

kati...tak aj ty uz mas termin kedy nastupujes???Ti to akosi tiez posunuli,nie?vidim,ze v pase mas az 13.11.
Ten ster mi robieva tiez bezne,ked chodim na preventivku raz do roka a posiela to na cyto....ale ved mozno to robi kazdy inac,neviem....viem len,ze mne nikdy nic nestikal,ani ma to nebolelo a nekrvacala som.... 😉

Tak ja na VAs budem babulky mysliet,kedze to mate obidve skor...luka uz na buduci tyzden a kati,ty o dalsi...No pekne to ubehlo,dufam,ze aj v porodnici Vam to tak rychlo ubehne,aby ste boli cim skor domka,s manzelikmi a drobcekami..... 😵 😵 😵

Ja som sa dnes bola zahlasit u detskej lekarky ci mozeme k nej chodit a bola milo potesena,ze ved jasne,ved ja som jej odchovanec... 😵

luka04
22. okt 2009

ahoj klaudy...aj moja doktorka sa potesila, tiez zacala spominat ako este mna bola pozriet po porode 😅 doma...
veru, uz sa nam to blizi, cim dalej viac, ja uz takto o tyzden budem po.... 😕 😕 😕 myslite na mna, ved dam vediet hned ako sa bude dat, alebo nakazem svagrinke aby vam sem napisala .... ja inak sama neviem aky ster mi bral, tiez ma nikdy nebolel ster na cyto...raz rocne...ale tento krat ano..a pytal sa ma, ci mi uz robil ster z posvy teraz ako som tam bola a ja ze ano....tak asi to bolo obycajny ster, nie to cyto..ale preco ma to tak bolelo 2 dni a krvacala som...hmmm 🙄 dufam, ze to neznaci zas nejaky problem..

katika82
22. okt 2009

luka neboj, viem že v tomto stave človek myslí len na to najhoršie ale neboj určite to nič zlé neznamená že si krvácala, možno máš len citlivejšie tkanivo.

počúvaj luka tak napíš klaudy na mobil len alebo mne ti pošlem číslo do IP len či je všetko ok, a aký ste veľký a my to tu potom dáme kočkám vedieť. a ja zasa potom tebe napíšem a ty im to tu napíšeš

luka04
22. okt 2009

ok, tak mi posli cislo a ja ti poslem tiez a bude to najrychlejsi sposob ak odam o sebe vediet 😅

klauduska
22. okt 2009

vidite kocky,super napad a budeme hned informovane..... 😉 😉 😉

neboj luka,budeme na TEba silno,presilno mysliet!!!!Zvladnes to a potom sa budes uz len vytesovat z malej,krasnej a zdravej Leusky... 😉

baby,ja si neviem predstavit,ze budem v nemocke lezat par dni,sama....som nikdy takto nebola,iba raz,ked som mala 3 roky a to si ani nepamatam....ani nic zasivane,ani nic zlomene...No proste si to akosi neviem predstavit....bez manzela....Vy ako?

luka04
22. okt 2009

klaudy,,ja som uz bola na operacii a tento rok som lezala 2x na gynekologii kvoli problemom, ale aj tak to strasne neznasam..je to hrozne psychicky, som zvyknuta na muzicka a tam mi velmi chybal..a este ked mi stale pisal a volal ako mu je doma smutno... 😢 ved aj to ma tak teraz plasi, ze zas budem sama dobry tyzden....

dorryska
22. okt 2009

ahojte mamicky...neviete mi poradit?...dnes som bola na sone,mam peknu fazulku a v popise mam napisane CRL:1,27 zodp. 7 plus 4 tt, takze neviem,ci to mam brat tak,ze male ma 1,27 cm a ja som v siedmom tyzdni a stvrtom dni....viete mi poradit?

monika131
22. okt 2009

ahojte maminky.....

Tak sa hlásim...

Včera som bola v nemocke, všetko je v poriadku, drobček je aktívny až až, keď som bola na ozvy, tak som sa normálne musela otočiť bokom, aby aspoň na chvíľu prestal, ale kopkal si veselo ďalej....
Dnes som si bola pre lieky, lebo zo steru mi vyšlo, že mám nejakú pleseň, ktorú treba preliečiť, dostala som 12 tabletiek do pošvy, teším sa .....

Ináč sa mám veľmi dobre, až na to, že maličký ma už tlačí z každej strany a už veľmi nevládzem, ale dá sa to vydržať....Už len pár dní, a bude medzi nami, veľmi sa tešíme.

🙂 🙂 🙂

A vy, ako sa máte?

klara87
22. okt 2009

Ahojte baby!
Ja mam taky problem, ze sme mali nechr. pohl. styk asi pred 2 tyzdn. Citila som bolesti v podbrusku, velakrat som chodila na toaletu. Potom som zacala mat hnedy vytok a teraz keby som mala aj vytok do hneda a slabucky menzes. Test som robila, zatial negativny.

Mozem byt tehotna? Buduci tyzden idem ku gynekologovi, musim.
Dakujem za opd.

katika82
22. okt 2009

klara no ak vyšiel test negatívny tak to ešte neznamená že tehu nemôžeš byť, všetko záleží kedy ti prebehla ovulácia, a či ste vtedy mali styk. 2 týždne je málo na to aby vyšiel pozitívny ak by si bola náhovou tehu. budeš musieť ešte počkať

doryska ja by osm skôr povedala že si v 4tt +7 dní to znamená že začneš 5tt 😉

luka04
22. okt 2009

kati, mas to moje cislo? poslala som ti IP

katika82
22. okt 2009

ano zlatko mám

klara87
22. okt 2009

katika, dakujem za odpoved.Ak som to dobre pocitala, tak ovulaciu som mala cca. vteky, ked sme mali nechr. pohl. styk.. Nechapem preco mam teraz tento slaby menzes... Test som robila iba pre zvedavost, viem, ze je to velmi skoro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre