Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

monika131
31. júl 2009

boberuska - len sa pozitívne nalaď, uvidíš, že všetko bude v poriadku a na ďalšej kontrole tam už to srdiečko bude.

klaudi - tak dúfam, že sa to podarí v tom októbri. A už sa musím odnaučiť spať na chrbte, aby som si náhodou neublížila, a aby som neublížila drobčekovi.

smajli - tak pevné nervy a niekedy sem nakukni.

prajem vám všetkým pekný víkend 😅 😅 😅

queenka
autor
1. aug 2009

budzem ocec 😉

queenka
autor
1. aug 2009

sorry baby..moj maly pubertacky brat newie co zo sebou 😠

klauduska
3. aug 2009

Breee ranko babulky......

Tak ako po vikende,oddychnute???

Ja idem skusit nahodit fotecky z 3D sona,lebo nam to neslo a neviem preco....uz mi ten PC doma lezie pekne na nervy..... 😠 😠 😠

luka04
3. aug 2009

ahoj Klaudy...no ako bolo???? idem kuk, vidim, ze si dala foto...ja som bola vcera v Bojniciach s nasimi a malym bratom, bolo prefektne az na tu horucavu...aj ja som si hodila par foteciek 😀

monika131
3. aug 2009

ahojky maminy....

My sme boli celý víkendík doma, lebo bola strašná horúčava a mne sa nikam nechcelo ísť. Ale inak pohoda.
V sobotu som zavárala broskine, robila džem a ešte večer sme so svokrou nakladali uhorky. Odpadla som do postele ako zdochlinka. Ale nedeľa bola pohodová, celý deň sme s manželínom oddychovali pri telke a potom sme mali návštevu. 😉

klauduska
3. aug 2009

takze fotecky nahodene.... 😉 😉 😉

luka...takze bolo skvele,aj ked sa priznam,som trosku viac od toho cakala...bol tam mlady brastansky a dvd mame asi 20 minut + 10 fotiek...ALe dolezite je,ze malicky je zdravucky,je to 100% chlapec a vsetko mame v norme...Tak som neuveritelne stastna a spokojna.... 😵 😵 😵

luka04
3. aug 2009

klaudy..uz som pozrela...zlatunky je 🙂 aj mate aku peknu foto pipika, my mame len foto tvaricky...vravis ze tal kratko ste boli dnu?? no mna vysetroval starsi B. a boli sme tam skoro hodinu...a 20 foto nam dal...ale ved to je jedno, hlavna vec, ze je vsetko ok a videla si drobceka..tak vam sa pekne ukazal, vidis, nasa nie a nie 😉

klauduska
3. aug 2009

V Bojniciach,tam je krasne,tam sa da chodit snad kazdy rok....

moni...mnam,mnam,broskynky.....dala by som si.... 😉 😀

Baby,ta horucava vcera...to bolo strasne....sme sa zastavili po ceste naspat z Hlohovca este v hofferi na ovocny poharik a neuveritelny hic...este aj ked zavial na terasu vietor,tak bol horuci... 😠

luka04
3. aug 2009

klaudy..nieco mi vrav...ja sa sama sebe cudujem, ze som sa vybrala v tom najvescom teple do Bojnic..aj som obhorela trosku 😅 a musela si vsade sadat a odychovat..len mi nosili studenu vodicku a ladovu drt...

moni...tak pracovny vikend bol..uz mate aj vy zasoby na zimu 😀

my sme sa stavili v tescu v Partiznaskom cestou domky a kupila som si tie male rukavicky do porodnice...ruzovunke

klauduska
3. aug 2009

jeeej,rukavicky????Take teplucke na von,ci tenke dnu???

luka....no,stary si dava asi viac zalezat...hm,co uz....a este sme platili aj viac ako vy...ale neva...vravim,ze som neuveritelne stastna a spokojna,ze viem,ze je malicky zdravucky!!!

No ukazal....ale som sa smiala,ze ako keby vedel,ze sa ide fotit a od rana vzorne spinkal,az mi to bolo cudne,lebo den predtym bol neuveritelne aktivny cely den...asi sa moc unavil.... 😒 🙂

luka04
3. aug 2009

take tenke na vnutro...uz mi chybaju len take drobnosti, tak pomaly dokupujem..vcera sme doniesli a namontovali postielku, aj konstrukciu na baldachyn, uz len objednat postielkovu sadu..
je pravda, ze sa snazil, ale mozno az moc, ved som mala bolave brucho dva dni 😨 jak tlacil s tym sonom aby dovidel na malu skovanu...

klauduska
3. aug 2009

luka...aj my sme v sobotu u svokrovcov rozlozili postielku od segry,aby sme videli co a ako....budeme ju musiet asi pretriet,lebo je sem-tam oskreta,nie velmi,ale nech ju mame peknucku.... 😉 Aj konstrukciu na baldachyn sme skusali....teda uz len vybrat nejaku krasnu sadu do postielky... 😉 Pozerala som tu stranku mamitati a maju tam krasne sady...!!!!

a Vasa mala sa schovavala za rucicky alebo ako?

klauduska
3. aug 2009

luka...inak ste si s mamou podobne..... 😉 a Tvoj mangel vyzera akosi mlado.... 😕

luka04
3. aug 2009

ja ju natierat nemusim, len akurat periem plachticky..
sadu mam vybratu zo stranky www.pampyshop.com 6-Dielnu exclusive výšivka, krémová šifón.....
no nasa malinka bola otocena chrbatikom von, tvarickou sa pozerala dnu a nalepena na 🙂 placente nemohol sa k nej dostat...aj som sa musela prevracat z jedneho boka na druhy, aby sa pohla, ale nic...tak preto ma bolelo brusko,lebo strasne tlacil s tym sonom, chcel byt k nej co najblizsie....a v jednom kuse si nieco robila s rucickami na tvari, skrabkala si nos, bradu, chytala usta....zlatunke to bolo aj tak,, 🙂

klauduska
3. aug 2009

aha...tak uz som to pochopila.....tak nas bol pekne otoceny,len spinkal...aj sa ho sonom snazil zobudil,zavrtel tym na brusku,ale spachtosko spinkal...raz mykol rucickol,na sekundu si pocmulal prstek a raz zivol...to zivnutie bolo uzasne....este aj jazyk vyplazil.... 😀

klauduska
3. aug 2009

jeeej,luka,ja chcem tiez taku supravu so sifonom,len v zelenkavom..... 😉 😉 😉 A pozeram,ze tito maju dobre ceny.....Dik za tip... 😉

luka04
3. aug 2009

no vela ludi vravi, ze sme s maminou ako sestry 😀 heeeej, Matko vyzera mlado??? to mu poviem, bude namysleny 😀 😎 😀 a pritom je starsi o rok odo mna...

nejako sa zacina ten cas rozbiehat, zajtra zacinam 28 tyzden 😕 na jednej strasne chcem aby to tu uz bolo, na druhej sa bojim..zajtra idem na poradnu..som zvedava co a ako..ale najprv si musim skocit po tie vysledky testov z cukru..

luka04
3. aug 2009

neni zac...no maju, preto som si tam vybrala...ja som chcela ruzovu, ale radsej dam neutralnu, aj pre druhe 😎 😀

klauduska
3. aug 2009

no,podla mna sa dost podobate..aspon na fotke... 😉 A je starsi ako ty?To by som zas nepovedala,ale vyzera mlado....Kolko ma?

Ja som este prihodila nejake photos.....

No veru bezi to....ani sa nenazdame a budeme rodit... 😅 😅 😅

luka04
3. aug 2009

Mato ma 27..v Januari 28.. ja za par dni 26 😀 idem kuk foto

luka04
3. aug 2009

pocuvaj ma, ved aj ten tvoj drahy vyzera jak mlado 😀 on ma kolko??? a ty mas jaky dobry uces!!! 😎 aj ja chcem melir farebny do ofinky, bola som sa pytat kamosky kadernicky co na to vravi,ci sa potrapi s mojou ciernou..a inak vyzeras vyborne na 25 tyzden, ja som uz v tom tyzdni mala ovela vecsie brucho 😅

monika131
3. aug 2009

klaudi - no fotečky sú krásne, maličký ako si spinkal. A ozaj vyzeráš perfektne na 25tt. 😉

klauduska
3. aug 2009

tak ten Tvoj tiez nevyzera na tolko,tipovala by som mu nejakych 23-24..... 😉

Moj ma 31 prec a tiez sa mi chvali,ked ho v robotke zienky pochvalia,ze ako mlado vyzera a tipuju mu nejakych 22... 😀 😀 😀A ja mam 27 prec....

OOO,dik,ja to takto nosim uz dlhsie,lebo je to jeden z naj ucesov,ktory mi pasuje.....Mne proste dlhe vlasky nepristanu.... 😒

luka04
3. aug 2009

dobre babenky, musim ja offky, lebo takto nic neupracem a o 11 dojde navsteva..stale sem beham 😅 uz som asi zavisla...pred chvilou mi zhorel vysavac, parada!!! mam dalsie co kupovat...pekny dnik pracovny obom 😉

klauduska
3. aug 2009

papa luka a dobre uprac... 😉

ajoj moni.....tak ako?Dnes v praci?Stlicka nachystana?

monika131
3. aug 2009

ahoj klaudi - áno, stoličku mám, ale teraz ju veľmi používať nemôžem, od dnes začínam zaúčať novú koleginku, ktorá ma bude zastupovať, kým budem na materskej.
Ale je príšerne horúco, ešte že mám ventilátor, lebo ináč by som tu asi odpadla. Teraz som prišla z obedíka, mala som mäsko a zemiačky, bolo to výborné 🙂
A ty, ako sa máš po víkende?

klauduska
3. aug 2009

aha,tak to budes asi musiet nejako teraz vydrzat....

My fajn,este nam doznievaju myslienky a dojmy a pocity zo sona,tak sme taki.....no stastne naladeni.... 😀 😀 😀
Inak sme v sobotu zlozili postielku,aby sme videli co treba,pomerali,aby sme vedeli ake rozmery kupit a tak...a zasa rozlozili....vecer boli u nas svokrovci,tak sa u nas napapali-robila som taky studeny cestovinovy salat a sedeli sme na balkoniku a kecali a popijali.... 😵 😵 😵

A vy?Boli ste niekde?

monika131
3. aug 2009

no my sme neboli nikde....
v sobotu som celý deň zavárala, poviem Ti, že to bolo dosť o držku, večer som bola taká unavená, že som už ani nevedela ako sa volám a v nedeľu sme boli doma, celý deň sme sa povaľovali a oddychovali, potom k večeru sme mali návštevu a sedeli sme vonku do 22.00, takže som sa už len osprchovala a odpadla do postele.
Taký pracovno oddychový víkendík. 😀
Budúci týždeň možno odbehneme do Maďarska, uvidíme podľa počasia. 🙂

ja už odchádzam z práce, takže papa, zajtra 😉

klauduska
3. aug 2009

ako Ti je fajn,ze uz ides,ja este pol hodku.... 😒

tak papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre