Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

andrea12737
7. apr 2009

dobre ranko... ak je vam tak zle tak si skuste zaobstarat take obalene tobolky GINGER, je ich bud 10 al 20 v baleni-zarucene pomahaju, ak ich rano asi nedostanete do seba, tak skuste ich zobrat vecer pred spanim, ja som ich brala az ked som mala zaludok uz teda riadne zdvihnuty a brala som tabl-ze bud alebo- a nakoniec mi to zaludok prijal a do 2 min som sa mala fantasticky, urcite vyskusajte..

lulu19
7. apr 2009

ahojte baby tak ja som vcera testla a bola tam len jedna ale kramy nemam este tak ja neviem co sa deje

katika82
7. apr 2009

no mne aj doktor predpísal lieky na nevoľnosť ale nechcem sa nimi zbytočne napchvávať ked to nieje až také strašné. keby že grciam celý den tak by som ich jedla ale zatial sa to dá vydžať.

lulu19
7. apr 2009

baby poradte prosim

katika82
7. apr 2009

lulu a ktorý si deň cyklu??? a aký dlhý ho mávaš???
lebo od toho dosť veľa záleží aj od toho kedy v cykle mávaš ovuláciu. pretože aj si ju mala neskôr tak to na teste ešte nemusí byť vidno. koľko ti vlastne meškajú?

klauduska
7. apr 2009

lulu a kolko ti meskaju???

kati...presne tak,pokial to nie je na nevydrzanie,tak v poho.....
Ja som minuly tyzden bola straaasne unavena a chodila som spavat so sielpkami.... 😀 😀 😀 Ale tento tyzden zatial vyzera v pohode...... 😉

lulu19
7. apr 2009

no meskaju mu od piatka cyklus mavam 28 29 dnovy som uz zufala neviem co sa deje a to ma zoziera

klauduska
7. apr 2009

lulu nestresuj,hlavne klud,stresom si urcite nepomozes......!Ja viem,ze clovek je tvor nedockavy,ale vies ako sa hovori...trpezlivost ruze prinasa....v tvojom pripade to bude mala fazulka..... 😀 😀 😀
Presne tak,ovulka mohla byt neskor a tak to test nezachyti,vela bab pisalo,ze im test ukazoval negytivne aj v 8 -9 tt.....takze klud.....netestuj kazdy den,lebo to nema vyznam,skus tak na konci tyzdna.... 😉

klauduska
7. apr 2009

inak kati nasla som tento link.....to sa zide,nie?

http://www.femibion.sk/index.php?pid=cvicenie

lulu19
7. apr 2009

dakujem vam baby dufam ze mate pravdu vcera na to tak nezobralo ale dnes to na mna dolahlo tak som si aj poplakala dufam ze mate pravdu

petra2505
7. apr 2009

lulu19 ja som toto iste prezivala minuly mesiac, akurat ja som mala testy pozitivne a menzes prisiel na 35 DC....to bolo ovela vacsie sklamanie ako keby som tie testy ani nerobila alebo keby boli negativne ☹ ale drzim Ti palce aby si coskoro nasla // a dockala sa drobca

lulu19
7. apr 2009

petra dakujem a je mi luto co sa stalo tebe

katika82
7. apr 2009

to máš len 4 dni meškania to ešte nieje veľa a ak si mala neskôr ovulku tak na teste ešte nemôže byť nič vidno.
musíš len čakať, viem že je to ťažké ale nič iné nezostáva. ak by mrcha neprichádzala viac ako dva týždne a teste bude stále negatívny mala by si isť na vyvolávačku

petra2505
7. apr 2009

lulu bola to facka, ale pomohla lebo odvtedy som sa prestala na tehotenstvo sustredit, tento mesiac som absolutne nepocitala plodne a neplodne dni, do vcera som ani netusila kolky DC vlastne som 😀 len uz sa mi zdalo, ze dlho nemam M tak som pocitala a este mam 4 dni cas...velmi Ti prajem aby si nasla // a naozaj bola tehotna lebo absolutne chapem ako sa citis....

andrea12737
7. apr 2009

jj, suhlasim ,lulu skus to niekedy ku koncu tyzdna...budem ti drzat prsty nech to vyjde.. 😉
inak tie ´lieky´na nevoľnosť to je zo zazvoru, to neublizi babatku- to vobec, jedina ´chemia´kt tam je, je ten filmový obal, v kt. sa nachadza ten suseny zazvor, ale ako chcete, je to na kazdom individualne, to len ak by nahodou...

katika82
7. apr 2009

lulu naozaj zostáva len čakať.

klaudy- ten femibion som už mala je to presne to isté ako baby plan akurát ten femibion stojí jedno balenie 380 korún a baby plan 130 takže riadny rozdiel.a obsahuje presne tie isté vitamíny akurát je to iná firma.

klauduska
7. apr 2009

neboj lulu,budeme na Teba mysliet a drzat Ti palceky....Urcite nam daj potom vediet ako si dopadla....

andy....jasne,ze je to na kazdom,ja lenze nie som na tom az tak zle....ked bude horsie,urcite si ich kupim.... 😉

mandula
7. apr 2009

lulu, ja som bola na tom podobne ako ty. Mrcha mi meskala asi 4-5 dni a test negativny. Tak som to testovanie vzdala a cakala, kedy dostanem. No ale ked mrcha nechodila uz 2 tyzdne tak som radsej testla a boli tam 2 ciarky, ta druha ale veeelmi slabulinka. Jasne 2 ciarky som mala az ked mi m. meskala nejakych 19 dni 🙂 takze bud v klude a cakaj. ono to zavisi od vysky hcg, a to je u kazdej ine. Mas aj nejake priznaky? Myslim hlavne pobolievanie v podbrusku, napnute prsia alebo nieco ine? Budem Ti drzat palce, aby Ti to vyslo. 😉

katika82
7. apr 2009

kaludy a nemáš pocit že si viac nervozna a náladová ako predtým.
lebo ja strašne proste raz by som sa smiala za pol hodinu by som najradšej niekoho "zabila" 😀
no proste hrozné stavy. v robote boli na mna chlapy zvyknutý že somnou stále sranda a teraz len hundrem na nich proste stále mi niečo vadí

klauduska
7. apr 2009

kati,nie vobec....zatial si teda vobec nepripadam ako tehulka,keby ma neboleli prsia a rano mi trosku nebolo zle,tak absolutne.....No,mozno to pride......akorat vcera som revala pri filme.... 😀 ale to ja bezne,aj ked som nebola tehu..... 🙄

Inak mi mame tusim rovnak ytermin tej kontroly,ze?

katika82
7. apr 2009

jejj andy si dala fotočku to je super

katika82
7. apr 2009

ano ano ideme v jeden deň akurát ja idem asi neskôr ako ty. môj lekár robí poobede takže ja idem až o 18-tej ty budeš vedieť skôr čo a ako.
ja by som už bola najradšej keby skončila sezona a mala by som do konca júna pokoj v práci potom na tri mesiace letnú odkrútiť a v klude na materskú juuj ale mi bude hej
klaudy ale ty tiež ešte nemáš materskú knižku žee?

klauduska
7. apr 2009

No,ja budem vybavena rano....pojdem medzi prvymi.... 😀 Snad tam nebude vela zienok... 😝
Mam prist nalacno a s mocom.....

Nie,nemam,povedal,ze mi da az toho 5.5,ked bude vsetko v poriadku,to uz by som mala byt v 11tt,takze snad najhorise a najrizikovejsie obdobie bude uz za nami....

A ty kde robis?Mas tazku pracu?

kacka.h
7. apr 2009

Ahojte kocky...Vy pisete ako draci...
Tinika: Tak som bola dnes u lekara a mam to potvrdene. Aj fotku uz mam...pomaly teda zacinam tomu verit, ze je tam maly chrustik. Takze utekaj k doktorovi, urcite ta sprava potesi....
Katika a ty este nemas knizku? Mne ju uz hned aj doktor dal... u vas su asi doktori opatrnejsi...

klauduska
7. apr 2009

kaci,tak GRATUJEME!!!!Nech je vsetko bez problemov a ok!!!

Ani ja nemam knizku,niektori dr. su opatrni.....
A mas aj fotku?Mne nedal..... ☹

klauduska
7. apr 2009

Andy...z akeho okresu si,nevidim to na vizitke...

Kacka....a hod do albumiku,aby sme videli..... 😉

katika82
7. apr 2009

klauduš - no ja pracujem v Jasnej ako vedúca na pokladniach na lanovke takže teraz máme pomaličky koniec zimnej sezony a v robote je nuda pretože ludí je menej ako bolo.

kacka- no knižku ešte nemám lekár povedal že po tých troch mesiacoch je už malé riziko potratu tak že radšej neskôr mi ju dá. ale všetky potrebné odbery mi už zobral takže ked pojdem na kontrolu v ten den ako klaudy tak mi už dá knižku ak bude všetko v poriadku a hádam aj fotočku to už budem na konci 12 tt a začínať 13 takže už bude bábo krásne vidieť.

kacka.h
7. apr 2009

Dakujem Vam... Dal mi foto, som si ho vypytala. zajtra rano hodim do albumiku, ked pridem do prace, hned zoskenujem a pridam. Teraz nemozem, lebo to tu este nik netusi, tak aby som nebola " in flagranti ."
Inak, po vysetreni mi sestricka brala krv a vobec jej nechcela tiect..tak sa smiala, ze ci mi z tej spravy ztuhla krv 🙂

kacka.h
7. apr 2009

Kladuska- kde sa chystas rodit? U vas v nitre???

andrea12737
7. apr 2009

No takze pockat, bolo tu na mna viacej otazok, no ano fotku som si uz pokusala dat od zaciatku, len je s tym problem, lebo mam trosku kvalitnejsi fotak na mobile, a fotky maju viac bajty ako by mali mat, tak som dala takuto, to robil este moj otec so svojim fotakom asi pred rokom a ta zodpovedala ich parametrom...
klauduska: pochadzam z presova, teda aj som sa tu narodila, a asi tu aj zomriem 😉
urobila som si ´fotoalb´s tymi fotkami co som uz skor pisala...tak idem ja sa uz pripravit s malym, treba nam ist na imunologiu, zatial sa majte krasne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre