Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
29. okt 2009

ja mám tiež ten monitor dychu a teraz som rada že som neváhala a kupila ho aj ked to bola vačšia investícia ale práve pre toto som teraz duplom rada.

kathi76
30. okt 2009

ahoj luka!

no tak som vcera an teba myslela a uz to mas za sebou!!!jupiiiii....sa tesim s tebou a hlavne blahozelam k malej
Leuske.... 😅 😅 😅

...aby ste boli obidve len zdrave a Leuska ti robila radost vam prajem.... 🙂 🙂 🙂

monika131
30. okt 2009

luka....tak vám z celého srdiečka gratulujem. Držte sa, nech Vám Leuška robí len veľkú radosť. 🙂

klauduska
31. okt 2009

Ahojte kocky!!!

Tak ako sa mate???

dydynka...super,gratulujem a prajem bezproblemove tehu.... 😉 🙂

kati,moni...tak ako?Par dni pred?

moni...vsetko uz nachystane a dokupene?Co inak porabas,nechyba Ti robotka?

kati...ak som Ta teda dobre pochopila,ostava Ti termin 10.11.?Tak aj my sme sa rozhodli kupit tu podlozku nakoniec,tu od angelcare AC300...Len mangel musi dat este nieco pod matrac,lebo mame lamelovy rost a ta podlozka musi byt na pevnom..... 😒

Baby,ja si to akosi stale neviem predstavit co cochvila budem rodit,bude tu medzi nami dalsi cloviecik,ze nebudem mat brusko.....proste vsetko bude ine,budeme mat naozaj zodpovednost.....Ach,akosi si to az teraz uvedomujem cim viac sa to blizi.....

katika82
31. okt 2009

ahoj klaudy,

noo ano termín mi ostáva na toho 10 a tak som sa tešila že 12 narodky už domka oslávim a takto ich strávim v nemocke ale zasa malý bude mať pekný dátum 10.11.09 😀

no inak ani ja si to ešte akosi stále neviem predstaviť, stále sa snažím si predstaviť aké to asi bude ked mi malého prvýkrát ukážu, či budem plakať či čo vlastne, a čo ked prídeme už domkov ako to všetko budem zvládať, je to už naozaj iné už nebudeme len my dvaja s drahým že sme si robili čo chceli už to bude všeto len kolotoč okolo malého. no ale tak všetky sme to predsa chceli a nevedeli sa dočkať tých vytúžených // na teste tak teraz už len hlavu hore a hrdo do boja 😉

katika82
31. okt 2009

no babule ako nám odišla luka do nemocky a smajli porodila tak tu máme akosi pusto nezdá sa vám

klauduska
31. okt 2009

ahoj kati...

veru zda,o chvilu porodime aj my a budu nas musiet zastupit ine tehulky.... 😉 🙂

kati a co mas inak noveho?Uz sa s muzickom neviete dockat,vsak?Ked viete presny datum......

My prave cakame navstevu a potom ideme vybehnut von na bowling,samozrejme,ze ja budem len tichy pozorovatel.... ☹

katika82
1. nov 2009

ahoj luka

no veru už sa nevieme dočkať ,je to také iné ked vieš presne kedy to príde, ale poviem ti že mám trošku strach či to vyržím do toho 10 leob malý fakt hrozne tlačí a mám pocit že bude chcieť ísť skôr.

dnes som písala s Lukou tak vraj ich asi ešte nepustia lebo malá schudla nechce jej papať a trápia sa s kojením. tak je taká smutná z toho chudiatko naše.

smajli
1. nov 2009

ahojte... drzim vam palce a myslim na vas...
a luka...no ono je to najtazsie to rozbiehanie mliecka... prsniky uplne stvrdnu a treba ich rozmasirovat.. a bolia a mliecko netecie... a babatkam sa nie vzdy chce papat... nie vsetky sa vedia pekne prisat... ono je to hotove umenie..aspon tak sme si to hovorili my,ked sme tym prechadzali...
ja budem rada,ked sa mi podari kojit co najdlhsie... niekedy ma prsia pobolievaju.. az neviem,ci ma to podprsenka tlaci abo co to je.. ...

tak sa drzte dievcata

smajli
1. nov 2009

a 10.11. sa narodil bratov prvy syn... :o)) takze aj ty katika sekciou....

katika82
1. nov 2009

smajli veru áno aj ja sekciou kedže malý má 3,5 kg a vraj sa tam už naozaj nemá kde otočiť, takže musia urobiť sekciu.

smajli
2. nov 2009

neboj katika bude to ok,ja som rada,ze som bola nakoniec sekciou... ale porovnat predsa len neviem... ,ale sekciou sa to da...,a boli jedno aj druhe...

a monika? ... cele to tu nestiham citat...
hlavne sa drzte vsetky...

luka04
2. nov 2009

ahojte babule...dakujem vsetkym...uz sme nakoniec domka...cleu noc mala papala, pozbierala som posledne sily a kojila ju aj cez dohryzene bradavky ☹ lebo pytala kazdu hodinu, ale rozbehlo sa nam mliecko a rano ked ju odvazili, mala trolinku viac, tak sme mohli domkooov..strasne som stastna aj ked ubolena, rana este boli, neviem sa poriadne zohnut a chodit...a velmi mi opuchli nohy..mam ich jak balony,,vraj je to normlane po porode...malinka ja ale strasne zlata, teraz spinka, idem si troska lazkat, hotova som...ved este popiseme viac... a ako sa tu mate, nik nepribudol medzi mamule??? 😵

pepppe
2. nov 2009

ahojte babenky,,no ja som si dnes robila testik a vysiel pozitivne,som musela hned priatelovi volat,,,no uvidim co bude,ked pride vecer z prace,heh co urobi: 🙂 dydynka,potom mi musis dat nejaku radu,heh ako to povedat doma nasim,,bo vobec neviem,ako zareaguju ai dostanu infarkt,aj jeden a jdruhy

katika82
2. nov 2009

lukaaa super tak už ste domka, to som rada že malá trošku pribrala.

rana bolí čooo??? ale neboj pri každom pohľade na malú to bude bolieť menej a menej. a ako to bolo hned po sekcii, prikladali ti ju hned či až na druhý deň, kedy ti dovolili vstať prvý krát.

no a nejaké fotočky nám tu zaves nech vieme ako vyzeráte

pepe gratulujem k tehu, neboj vaši to prežijú, budú rady že budú mať prírastok do rodiny, ono prvé dojmy sú vždy také všelijaké ale potom ked už bude drobec na svete na všetko sa zabudne. my sme drobca plánovali a predsa boli zaskočený ked sa to konečne podarilo

dydynka
2. nov 2009

pepe a kolko mas rokov?ja mam iba 19 a moja mama bude mat 40 preto sa stazovala ze bude mlada babka :D ale uz to predychala a je vsetko ok :D a priatelovi rodicia uz maju 2 vnucata tak aj na tretie sa tesia, :D

pepppe
2. nov 2009

jujha ja mam 21...ale neviem ako to zoberu,mamina bude mat 42,este ta to si myslim,ze zobere dobre ale otec,,waaa to bude tvrdy oriesok,,,,jaj a co priatel ma kolko?

pepppe
2. nov 2009

noo ved hej katika,oni to nejako predsa musia prezit,,,len neviem ,kedy im to povedat

emilly821
2. nov 2009

...ahoj luka. tak aj ja ti gratulujem k malinkej 😵 ono s tym kojenim je to zo zaciatku tazke, ja som si aj kolkokrat poplakala, ked sa sofia nevedela prisat, ale povedala som si, ze spolu to nejako zvladneme a prideme ako na to, a teraz uz nam to ide vpohode obidvom 😉
...smajli aj ja ked tak teraz s odstupom casu na to pozeram, tak som rada, ze som mala cisarsky... aj ked na druhej strane ten zazitok z prirodzeneho porodu je asi predsa len iny... taky intenzivnejsi si myslim. ked po tej vsetkej namahe a bolesti vytlacis babetko... ja mam len tu spomienku, ze ja som vlastne nerodila, mne iba operacne vybrali moje babetko z bruska 😅 ale zas ten moment, ked som ju uvidela prvykrat bol najkrajsim v mojom zivote 😵 a vobec nezalezi na tom akym sposobom sa narodila...
...a ja teda neviem, ci mam nejaky iny prah bolesti alebo co, ale mna ta rana nejak extra nebolela. tak asi bol ten moj doktor fakt super... lebo som mu na sale hovorila, aby mi to pekne zasil 😀 😉

emilly821
2. nov 2009

pridala som nejake fotocky do albumu, tak kuk 🙂

katika82
2. nov 2009

dydynka tak to budeš mladá mamička 😉 , no ja idem mať 27 a to mám obavy ako to zvládnem tak klobúk dole pred tebou

sisacha
2. nov 2009

ahoj ...som tu viacmenej nova a nevedela som , kde by som mohla polozit moju otazku tak hadam tu mi poradite.V ktorom tyzdni tt.od oplodnenia je mozne robit vysetrenie ultrazvukom , ktore potvrdi tehotenstvo , cize uz je vidiet plodovy vacok ? Dakujem

dydynka
2. nov 2009

sasacha- mne to bolo videt medzi 6 a 7tt.

katika no ja viem budem mlada mamicka ale boli uz aj mladsie :d

peppe moj priatel zase nieje taky mlady ako ja,,on bude mat v decembri 29

katika82
2. nov 2009

dydynka ja viem že sú aj mladšie a práve preto hovorím že klobúk dole lebo ja neviem či by som to v takom veku zvládla ked teraz mám obavy z toho.

sischa - no ked rátaš odvtedy ako bola posledná mrcha tak cca mesiac a pol už by mohol byť vidno vak.tak ako písala dydynka v tom 6-7tt to už možno aj srdiečko niektorým vidno byť.

sisacha
2. nov 2009

katika/je mozne aby bolo vidiet plodove vajce uz od 2a pol tyzdne od otehotnenia?cize 4 t.t. a 3 dni?

sisacha
2. nov 2009

lebo mne robil moj lekar 3 dni po vynechanu MS ultrazvuk a uz sme videli vacok , asi 3mm.Nie je to skoro?

sisacha
2. nov 2009

ake mate vy skusenosti? dik

katika82
2. nov 2009

sisacha je to možné pretože si mohla mať ovuláciu skôr takže v 4tt už je možné vidieť váčok a neskôr to srdiečko už.

ja som napríklad mala ovuláciu tesne po poslednej mrche takže mne už v tom 5tt bolo vidno srdiečko. je to indiviuálne ak videl doky váčok všetko je tak ako má byť a ty sa môžeš tešiť z tehu

pepppe
2. nov 2009

🙂 noo vsak hej,ked clovek chce to babo,zvladne vsetko 🙂 🙂 a co dydinka v ktorom si tyzdni??

klauduska
2. nov 2009

Ahojte!!!

luka..tak som na Teba dnes myslela,ze ktovie kedy Ta pustia,ci uz dnes...Tak sa tesim,ze ste uz domka,doma je predsa len doma,mas svopje pohodlie.....
A co kojenie teda,Mala pomalicky papa?A co mliecko,mas dost?
Tak uz mas svoju princeznicku pri sebe,to musi byt krasny pocit....A neboj,urcite tie bolesti coskoro prejdu,mala bude rast a vy sa z nej budete teskat kazdym dnom.... 😉

Ja idem zajtra do poradne tu u nas,ks vojmu lekarovi a v stredu do NR....Tak uvidime....Vcera som mala akysi blby den,prislo mi zle,neviem ci tlak alebo co,ale normalne mi bolo 2 krat na odpadnutie,bolelo ma podbrusko a na vracanie mi bolo......Neviem co to malo byt... 😒
Ale vecer uz bolo dobre....

A vy ako babulky,kati este vladzes???A kde ja moni???

novym tehulkam gratulujem.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre