Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
14. apr 2009

jahody oni už vedia že si tehu žeee???

ja si myslím že pokiaľ to žene neprekáža a že je všetko vporiadku tak sexík nevadí

jahody11
14. apr 2009

presne, hladia len na seba a na ostatnych kaslu, som zvedava koho daju miesto mna ked im odidem, oni si myslia ze to nespravim ale ja si nervy robit nebudem, aby som neublizila babatku

jahody11
14. apr 2009

hej vedia, dotera bolo vsetko ok ale zrazu, ked chcem volno na svadbu tak mi to zacinaju vycitat... hovada jedne, ze chodim casto a tak, anó, teraz som vela chodila po doktoroch ale chcela by som vidiet ich keby mali ich zeny take zle vysledky.... su to sebci... a o skole ani nehovorim.... nechcu ma absolutne pustat nikde ani na vyucovanie, 1x za pol roka a skusky, to uz vobec nehrozi....

kacka.h
14. apr 2009

No jahody, su to dobri smradi...
Troska sa aj ja postazujem, mna dnes vytocili policajti. Dostala som pokutu za rychlost, 48Eur. Skoro ma vystrelo. Pytali sa ma, ci mam hotovost. Ja ze nie, ale ze mam 30, ci by im to nestacilo. Tak polis ze 32...tak ja ze to este naskrabem nejak...a uz som ich vytahovala a zrazu kukam, ze nemam 20+10 ale len 20+5 eur, cize som mala celkovo len 27...tak mi vypisal blok na 48 Eur...debilo. Inak by to asi len do vacku vzal. Akoby to nemal jedno, ci uz 27 alebo 32....tak som o nieco chudobnejsia. :(

jahody11
14. apr 2009

vidis kacka, dnes je nejaky zly den ☹ , od rana mi nieje dobre, asi bude nieco vo vzduchu, skoro ako piatok 13-teho....

len ma trapi, ze dnes som este necitila bublinky, neviem ci spinka ci sa tiez somnou stresuje, doma mam fonendoskop, musim ho vecer skontrolovat 😉

klauduska
14. apr 2009

jahody...tak ty si ako doma vybavena..... 😅 😅 😅 ze fonendoskop..... 😅

inak s tymi sefovcami by to nasralo asi kazdeho...lenze dnes su naozaj vsetci sebci a hladia iba na svoj kseft a peniaze.....

baby poradte....5.5 idem na vysetrenie,kde by som mala dostat uz aj knizku a teda potom to planujem oznamit sefovi pisomne....Mam si na ten den zobrat pargraf alebo sa potom preukazem tym,ze im to dam pisomne a bude to ok.Lebo niekde som citala,ze ked sa im to da pisomne,zamestnavatel je povinny ma pustat na vsetky vysetrenia a nie su na to potrebne paragrafy......neviem ci som sa vyjadrila dost jasne a ci ste pochopili..... 😒

kacka.h
14. apr 2009

Jahody a odkedy je mozne fonedoskopom zistit, resp. pocut srdiecko?
Kocky, ja som sa prave vratila z WC a mam take spineni- take slabulinko sfarbene do hneda? Nemali ste to niekto? Doteraz som to nemala, mala som iba take ked take blede, resp. bezfarebne... len vcera sme sa s priatelom mali sex, mohlo by to byt aj tym?

klauduska
14. apr 2009

kacka...ja si myslim,ze mohlo....niektore kocky tu o tom pisali,ze to mali zrovna po sexe.....a tiez moze byt,ked si v termine tvojej mrchy.... 😉

veva2
14. apr 2009

kacka - ja som to tiez mala pred par dnami a tiez po sexe trvalo to asi jeden den a teraz je to v normale.

kacka.h
14. apr 2009

Dufam, ze je to ozaj z toho. Lebo doteraz som nic take nemala, ale nemala som ani sex 😒 . Takze pripisujem to tiez tomu, lebo viacmenej krv ziadna, ani tmave nic, len take bledulilinke. Uvidim do zajtra, ked tak by som behla k lekarovi.
A dakujem Vam za odpovede 🙂

smajli
14. apr 2009

budem ti drzat palce kacka

jahody11
14. apr 2009

😵 ano, po sexe je to normalne...
fonendoskop mam pozicany 😀 nieje moj a citala som, ze od 18tt sa da pocut srdiecko ale ja som pocula az od konca 19 tt... stale okolo pupku na lavej strane 😀 a hlavne ako je pocut ked je hore bublinky ako si tam plava 😵

kacka.h
14. apr 2009

Dakujem smajli...ja myslim, ze to bude iba tym, lebo kedysi sa mi to uz stalo, ked som ani tehu nebola. Takze ziadna panika. Keby to bolo nieco vyrazne, tak stresujem, ale toto bolo len take nic. Odvtedy som bola opat na WC a nic sa nedeje. Takze to bolo asi len take postrasenie....takze uz ziadny sex, nech ma to nestrasi
😀
To je super, ze si takto mozes babatko pocuvat...hehe. Budem musiet neskor aj ja pozicat. 🙂 Malinke ti asi odpociva, tiez ho asi unavila hadka so sefovcami. 😉

jahody11
14. apr 2009

No ja som unavena kvalitne, dost ma boli hlava a oci ani nehovorim, hned by som si lahla niekde do tmy a relaxovala, ale co uz, musim sediet v robote, ktora sa mi zacina protivit 😖

kacka.h
14. apr 2009

Jahody- a aku mas pracovnu dobu? Ty robis asi do siestej vecera, co?

jahody11
14. apr 2009

no od 8:00 do 18:00 10 hjodin denne, dost, co? a bodaj by som toho nemala plne zuby....

mi.mimi2
14. apr 2009

ahojte kočky
vy píšete ako draci 😉
Klaudy no s tou zápchou je to až do konca tehu........ 😒 poviem ti nie je to bohviečo...ale tak sa to da vydržať 😉
Dianka nič neriskuj a radšej vydrž ☹ viem ono to je ťažké...ale tak babo stojí za to 😉

dicinka1
14. apr 2009

ajoj mi.mimi2 nemas pocit na kramy?lebo ja ano...a bojkam sa..ci to nie je predzvest porodu 😕

mi.mimi2
14. apr 2009

ahoj dicinka
mojko nie nemám...nebojkaj nič......všetko bude v poriadku....a čo ťa bolí bruško alebo ako?? 😕

dicinka1
14. apr 2009

no hej...otvorila som novu temu..to je bolest ako pri kramoch..nie az tak velmi..ale dost citim to podbrusko 😒

mi.mimi2
14. apr 2009

viem pisala som ti i tam.... 🙂
podbruško bolieva aj mňa...a to ževraj kôli tomu že sa to vnutri naťahuje.... 😕 som sa na to pýtala dokyho na poradni

dicinka1
14. apr 2009

mna boli aj pisula..doky mi dal magneb6...vraj sa roztahuje panva tak preto..ale teraz citim inu bolest 😉 idem si polezkat..zatial dakujem 😉

mi.mimi2
14. apr 2009

dici...choď moja...radšej ležkaj a oddychuj 😉 a pak daj vedieť čo a ako.... 🙂 pozdrav emmku 😉 a povedz jej nech ešte pekne vydrží v brušku 😉 ešte má čas 😉

jahody11
14. apr 2009

no dobre, pomaly koncim v praci, tak pa zajtra babenky, snad budem mat lepsi den ako dnes... 😅

kacka.h
14. apr 2009

No jahody mas to dost dlho...ja som tiez tak podobne, ale mam aj pohyb. Ty sa asi dost nasedis, vsak? Da sa to vydrzat???

kacka.h
15. apr 2009

Dobre ranko sa praje...

kveetiinka
15. apr 2009

ahoj, ja ani neviem ako zacat som tu nova...asi pred mesiacom aj nieco som sa prihlasila na temto portal a citavala som si snazilky, pretoze som bola len cakatel, ktorý nevedel co so sebou... no po liecbe v centre asistovanej reprodukcie som pred dvomi tyzdnami mala na tehotenskom teste dve ciarky... problem je v tom ze mavam bolesti v podbrusku, ostra pichava bolest...taka ze sa obcas ani chodit neda...ja sa chcem teda opytat skusenejsich 🙂 ci je to v poriadku 🙂

zuzanka.h
15. apr 2009

no ja som tiež po liečbe v CAR ale takéto bolesti som na začiatku nemala iba včera som v pravom vaječníku mala ťahavú, pichavú bolesť a ťahala sa až k slabine. Zľakla som sa a bola som u lekára. ten povedal že je to ok, že sa mi zväčšuje maternica a tak.....
Skús zájsť pre istotu k lekárovi, aby si mala istotu že je to ok

kveetiinka
15. apr 2009

no v tom je moj problem bola som u neho vcera a povedal ze ak budem mat este bolesti alebo zacnem krvacat tak mam ist do nemocnice ... ani sa na to nepozrel ani sa neunuval opytat kde presne ma to boli... on mi este ani nepotvrdil tehotenstvo, vraj po 4 týzdnom od oplodnenia je este skoro... ☹

zuzanka.h
15. apr 2009

a v centre asistovanej reprodukcie????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre