Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

zuzanka.h
15. apr 2009

ja som mala na 11 deň po ET (embrio transfere) bolesti v ľavom vaječníku a išla som na pohotovosť tam ma vyšetrili a zobrali krv. Zistili že som tehotná ale nič nevideli. Iba mi povedali že mám cysty a že mám veľa piť .....

kveetiinka
15. apr 2009

no ostava mi len cakat... nakoniec ked lezim tak ma nic neboli... len pri pohybe je to horsie... a ake si mala priznaky tehotenstva a kedy ti zacali?

kacka.h
15. apr 2009

Ahoj Kveetinka....Ak vysiel test pozitivny, tak bude hadam vsetucko v poriadku. Drzime pastiky.
Co sa tyka bolesti, ja som mala tiez dost silne bolesti, ako pri MS, len silnejsie. A sem tam ma este poty zalievaju, ked sa postavim, vtedy akoby zacala maternica pracovat 🙂
Co sa tyka priznakov, ja napriklad nemam dodnes ziadne a som uz vlastne v siedmom tyzdni. Ked neratam bolest prsnikov a bolest podbruska... Ale u kazdeho je to individualne.

kveetiinka
15. apr 2009

ahoj kacka.h ... ste tu vsetky take zlate...ja sa doma o tom nemam s kym porozpravat a ked mi niekto povie ako to vlastne je tak mi je hned lepsie... 🙂 tie priznaky...mna boli len to brusko a prsia nic viac ... tak len cakam co z toho bude... aj tesit sa bojim aby som nieco nepokazila...

kacka.h
15. apr 2009

No mas pravdu, kocky su tu zlate, ja som taky stresak a vzdy ked napisem nejaky problem, tak ma ukludnia 🙂 .
Kvetinka a kedy mas ist na najblizsiu kontrolu?

valhali
15. apr 2009

kacka, mame podobny TP, ja mam tiez 4.2, len na konovi mi to ukazuje inac...a tak sa chcem spytat,ci si uz bola na usg a mala si akciu srdiecka? Ja idem v piatok a tak dufam,ze nejdem skoro a bude uz srdiecko... 😕

co sa tyka priznakov,tak ja tiez iba bolest prs a sem-tam ako na menzes,tak jemne a trosku boli maternica...asi sa natahuje. A mna boli aj jazva po cisarkom. Na zaciatku ma zalieval pot, take navaly horucavy,ale teraz to uz preslo...

valhali
15. apr 2009

4.12 som myslela termin,nie 4 .2 😀

kveetiinka
15. apr 2009

no lekar ma dal na sono 29. aprila teda o dva tyzdne ... dovtedy budem len cakat... ja sa snazim udrzat si nejako triezvu hlavu a nestresovat aj ked dnes rano ked som mala tie bolesti som aj plakala od strachu aby sa nieco nestalo... doteraz lezim na posteli a pre istotu sa nehybem...aj ked sa snazim nestresovat bojim sa... na to dietatko cakame 4 roky...

zuzanka.h
15. apr 2009

valhali neboj nejdeš skoro srdiečko už bude biť ako o dušu nejdeš skoro. mne už videli srdiečko v 6t0d aj som ho počula

kacka.h
15. apr 2009

Ahoj Valhali- Gratulujem !!! Ako nas tu postupne pribuda. 🙂
Ked som bola u doktora(minuly utorok), tak zatial este nebolo pocut nic, iba vidiet malu bodku . Najblizsie idem o tyzden v stredu, tak dufam, ze uz bude vsetko pocut aj vidiet. Neviem sa uz dockat. Ale myslim, ze Tebe by uz malo byt v piatok vidiet, nakolko sme vlastne uz v siedmom tyzdnii, dokonca v piatok by sa mal zacat uz 8tt.
Drzim pastiky, potom daj vediet

katika82
15. apr 2009

dobré ránko tehulky ,,,
tak ja som dnes slávnostne prvý krát negrcala ráno neviem čím to je,
včera sme si s drahým urobili krásny večer bola som pri nom hore v nočnej pod chopkom tak sme sa boli prejsť až hore na chopku dala som si na kamennej chate parené buchty že som skoro nevládala zísť dole potom a musím povedať že včera som si po dlhej dobe užila sexík 😝 neviem akosi som sa vedela lepšie odreagovať takže dnes dúfam že budem mať pekný den za to. zajtra by som mala mať voľno tak si hádam oddýchnem trošku ale asi sa budem učiť na skúšku už mám najvyšší čas

valhali
15. apr 2009

kveetiinka, tie 2 tyzdne budu nekonecne, to je prevda, to poznam. Ja som bola na vysetreni,ked osm bola v 4-5tt, tak doki povedal,ze na usg o 2 tyzdne. A tie trvali a trvali...nekonecnost! 😠 Ale piatok sa uz blizi a ja dufam,ze bude vsetko dobre. Tiez stale stresujem,aj pri dcerke som vecne stresovala a baby na konovi ma vzdy ukludnili. Takze neboj, bude dobre 😵 Inac byt ani nemoze 😉

zuzanka.h
15. apr 2009

kveetiinka a po akom zákroku v CAR sa vám to podarilo ??? ak smiem vedieť si na PN?????

katika82
15. apr 2009

jahody to ma mrzí že ti robia také problémy no môj lekár našťastie robí poobede takže môžem chodiť až po práci
a školu si dávam tak ked mi vyjde voľno lebo tým že mi robíme aj víkendy tak mam voľno aj cez týžden niekedy podla toho ako si to napíšem takže sa dá.

vítam nové tehulky to je super akosi sa nám roztrhlo to vrece tento rok ale to je len dobre

zuzanka.h
15. apr 2009

kacka až teraz som si všimla, že si skoro suseda.... z Nového mesta 🙂

valhali
15. apr 2009

zuzanka, dakujem za povzbudenie,tak verim,ze to srdiecko uz bude 🙂 Uz tesiiiim 😅

kacka, jasne,dam vediet hned,ako budem doma z usg...

a inac vsetkym tehulkam blahozelam k vytuzenym fazulkam 😉

kacka.h
15. apr 2009

Kvetinka, no musis jedine cakat. Pekne odpocivaj a zbytocne sa nestresuj. Nebud ako ja 😒 , nepomoze ti to. Ja sa pekne s bruskom rozpravam, aj ked ma vobec nepocuje. Ale mi to pomaha. Uvidis o dva tyzdne budes pocut uz mozno aj srdiecko.
Dobre ranko Kati...tak je super, ze ti nebolo zle, len tak dalej. A co vlastne robi tvoja polovicka???

kveetiinka
15. apr 2009

juuuj ale vas tu pribudlo...tak zdravim vsetky buduce mamicky... 🙂 🙂 😀

kveetiinka
15. apr 2009

zuzanka.h - my sme mali podstupit IVF, tusim tak sa tomu hovori prvy krat teraz v lete...doktorka sa vsak rozhodla ze kym budeme cakat na schvalenie ziadosti pojdeme na inseminaciu ci to nahodou nepojde aj takto, lebo ked som jej hovorila ze co so mnou robil moj doktor tak len krutila hlavou... 😒 mam polycisticke vajecniky, nejaku hormonalnu poruchu a manzel pomalsie spermie... tak sme boli na tej inseminacii a zatial su po nej dve ciarocky... 🙂

kacka.h
15. apr 2009

Hej hej Zuzanka, sme skoro susedy. Kedysi som inak v TN aj byvala... 🙂 Len teraz mam priatela z tychto koncin, tak som tu skoncila aj ja 🙂

smajli
15. apr 2009

pekny den dievcata 🙂

katika82
15. apr 2009

smajli ahojjj

kacka no my robíme s drahým spolu ja robím vedúcu na pokladniach a on robí na lanovke takže sme tu spolu ale len kým nepojdem na materskú

jahody11
15. apr 2009

baby ja som v 21 tt a moj doki mi este nedal pocuvat srdiecko 😲 ... kasle namna, mam ho pytat aby mi ho dal pocuvat? ja pocuvam iba doma cez fonendoskop ale to je take slabucke....

katika82
15. apr 2009

jahody no ja ked som bola prvý krát pri doktorovi tak mi hned pustil silnejšie ultrazvuk a bolo to riadne počuť počúval ho hlavne kôly tomu že ja mám aritmiu a že či nemá aj bábo ale tomu bilo ako o dušu a pravidelne

jahody11
15. apr 2009

tak neviem, ale radsej sa ho opytam... ved aj ja chcem pocut 😀 😀

katika82
15. apr 2009

no jahody radšej sa opýtaj to už určite bude počuť ale je možné že nemá tak dobre vybavený ultrazvuk aby bolo počuť aj zvuk viem že nie každý ultrazvuk to ma

jahody11
15. apr 2009

sestra chodila k nemu aa vraj jej dval nejaky pristroj na brucho a tak pocuvali...

katika82
15. apr 2009

hmm no to neviem mne ked robil prvý ultrazvuk tak mi ho robil zo spodu tak možno preto počul srdiečko možno takýmto klasickým to počuť inak.

klauduska
15. apr 2009

Ahojte tehulky!!!

Ale ste tu toho popisali,ze Vas nestiham citat..... 😅 😅 😅

Jahody....tak by som ho poprosila,ze ci mozete spolu popocuvat srdiecko......urcite sa ho treba spytat....za to clovek nic neda.... 😉

kati...no super,ze Ti je fajn.....mne dnes vynimocne tiez lepsie ako za posledne dni,lebo 2 dni mi bolo v kuse zle,ci rano,ci vecer-to bolo jedno.....dokonca som v pondelok ani zaspat nevedela,co mi bolo zle,som si musela dat iskru a vcera rano som sa zobudila a bolo mi stale zle.... ☹ ☹ ☹ Hroza....ale na veceru som si dala len ovocnu misu a asi to pomohlo a dnes je to celkom ok...... 😝

a inak gratulujem ostatnym tehulkam a vitam ich!!!

jahody11
15. apr 2009

zo spodu mi robili v druhej nemocnici a tam to slo ako na pase... takze zvuk nehrozil a moj mi robil klasicky a vravel akurat , ze som tehotna, vidi aj srdiecko a to bolo vsetko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre