Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

matulik284
17. apr 2009

katika dnes mam 34 dc, ale mne to zvykne takto meskat...ale podla dr. ktory ma sledoval - foliky a tak ...tak by som mala dostat dnes...ale namiesto ms prislo to spinenie co sa mi nikdy nestalo...vzdy sa mi hned spustila ms a taka riadna silna. A momentalne uz tie bolesti nie su take silne, len ma picha na pravej strane v podbrusku tak neviem...

matulik284
17. apr 2009

a este aj to pichanie som nikdy nemala...vzdy len tlaky...

katika82
17. apr 2009

a prsia necítiš???lebo ja som napr pred mrchou nikdy prsia necitila ale pred poslednou som ich cítila poriadne

matulik284
17. apr 2009

citim a riadne 🙂 aj pred ms som citila, ale nie tak velmi

mi.mimi2
17. apr 2009

matulik na veď ty môžeš byť tehu...presne také príznaky som mala i ja 😉 skús test....mne tiež ukazal až po 2 týždnoch meškania....testni a pak daj vedieť 😉 držím palec

matulik284
17. apr 2009

mimi dakujem 🙂 skusim testik, ale asi az v pondelok . Mimi a ako dlho si spinila?

mi.mimi2
17. apr 2009

okolo 4 dní....potom som ale začala krvácať tak som utekala na pohotovosť...tam mi napichali injekcie na udržanie tehu...dali lieky a dotiahla som to až sem...a prečo až pondelok???či nemáš ho kde kúpiť???ale je to fuk hlavne je aby tam boli 2//

kuspitka
17. apr 2009

Ahojte ....uz konecne som domka som uz poriadne unavena..
co porabate???

katika82
17. apr 2009

no ja som nejaká chorá asi je to skôr z alergie ale mám riadnu nádchu dúfam že to bábu neublíži

a mala by som sa učiť na skúšku ale berie ma akosi do spania

kuspitka
17. apr 2009

katika ty chodis aj do skoly??

katika82
17. apr 2009

no ja chodím ešte externe do školy na stavebnú teraz končím bakalára a ešte chcem ísť na dva roky potom tie sú už lahšie tak uvidím.ale teraz sa mi všetko kopí lebo ešte mam dve skúšky potom musím bakalárku dopísať a učiť sa na štátnice.takže na zbláznenie a po štátniciach hned svadba.

matulik284
17. apr 2009

mimi cez vikend nebudem mat kde kupit...tak az v pondelok...ale ak nevydrzim tak mozno aj zajtra skocime do mesta...uvidime 🙂

katika tak toho mas az az 🙂 ja tiez dufam, ze ak bude mimi tak zacneme planovat svadbu 🙂

mi.mimi2
17. apr 2009

matulik ta veta že je to fuk bolo pak myslené tak že je jedno kedy ho spravíš hlavne je že tam budú dve//..júúúúj tak držíííííím palce...

matulik284
17. apr 2009

dakujem mimi..prave mi drahy povedal, ze ideme zajtra do mesta tak kupim testik 🙂 ktore odporucate? 🙂

katika82
17. apr 2009

matulik ja určite mama test tie sú najlepšie a určite nam daj vedieť nieže nás budeš naťahovať

matulik284
17. apr 2009

dakujem katika....a keby nemali mama test tak este aky je dobry? neboj dam vediet 😉

mi.mimi2
17. apr 2009

hej matulik mama test su tie naj...ja som ich tiez mala...a ešte som mala aj byby test aj ten bol ok..

matulik284
17. apr 2009

dakujem babulky...tak zajtra snad nejaky kupim 😉 idem uz prec tak vam prajem pekny zvysok vecera a krasnu nocku 🙂

katika82
18. apr 2009

dobré ránko tehulky???
tak ja som tu asi prvá čooo?no som ranné vtáča ktoré je už v práci a tak sa mi chce spať.
ale dnes mi nebola rano zasa zle tak asi sa to začne zlepšovať dúúúúúúúúúúúúfamm až sa bojím či je všetko vporiadku ked mi nieje zle.ale tak hádam ano len už je 10 tt prakticky už bude skončený zajtra takže asi preto to pomaličky prestáva.

matulik284
18. apr 2009

ahoj katika 🙂 ja som tiez dnes vstala akosi skoro, uz som dala prat a chystam sa trosku upratat 🙂 to je dobre, ze ti uz nie je zle 😉

katika82
18. apr 2009

no a ty čo máš utekať predsa po ten teeeessstt či až poobede pojdete do mesta????
dúfam že sa k nám tehulkám uspešne pridáš 😉 budeme držať pršteky.
mati a nechodila si náhodou aj na tému grafy BT alebo na príznaky veľmi rýchlo po ovulke???lebo si mi nejaká známa

matulik284
18. apr 2009

kati az poobede pojdeme do mesta 🙂 dakujem za prsteky 🙂 ano chodila som na priznaky velmi rychlo po ovulke...a este stale tam chodim 🙂 🙂 aj ja si ta odtial pamatam...tusim si tam nemala fotku az neskor ked si uz cakala mimi ze? dobre si pamatam?

katika82
18. apr 2009

jo jo ale mala som stále fotku len potom ked som zistila že som tehu tak som si ju dala preč lebo ma tu našla kamoška a ešte naši nevedeli že som tehu ale teraz už všetci blízky vedia tak som si dala fotku naspať.
tak potom daj určite vedieť ako dopadol testík 😉

matulik284
18. apr 2009

neboj dam vediet 🙂 tak a idem pokracovat v upratovani 🙂

katika82
18. apr 2009

no haallooo dnes tu idem byť sama????
asi máte jarné upratovanie čooo? tak sa potom ozvite čo a ako

kuspitka
18. apr 2009

Ahojte.dnes ste vela nenapisali nemam co citat poriadne.co behate po vonku???

katren
18. apr 2009

helou,ja som uzvo vnutri.....😀

katren
18. apr 2009

ozaj,vcera sme boli u dr. a mame embryjko 6,8mm velke 😉 ,ale plodik este nebolo vidiet 😢

kuspitka
18. apr 2009

katren aj ja som domka konecne.muz maka a ja sedim za pc.
co si dnes robkala ???ja stikujem pupuce pre babatka nase

kuspitka
18. apr 2009

katren tak to muselo byt pekne.my este sme ani nepoculi srdiecko az 29 budeme pocut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre