Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

linea22
16. apr 2009

Kamarátka vysadila tabletky lebo mala zdravotné problémy a nechce mať ešte mimi a hneď na prvý krát otehotnela aká je to spravodlivosť? ☹

jahody11
16. apr 2009

Veru, to mas pravdu, ale to je vsade tak a netrap sa, pre jednoduche otehotnenie je dobre absolutne klud a ziadne trapenie a to u oboch partneroch...urcite to pride, ja som uz tiez neverila tomu, prestala som sa stresovat a bum, po vianociach sa objavili 2 // 😉

linea22
16. apr 2009

Máš pravdu len neviem teraz či to mám brať ako fakt alebo ešte dúfať?lebo veľa báb píše,že im 2 vyšli negat.a až potom pozitívny 😒 musíš byť šťastná 🙂

kacka.h
16. apr 2009

Linea- dufat stale mozes, to ti nik nezakaze, ale skus byt trpezliva. CHce to klud a nohy v teple. 😉
Ja viem, ze sa to lahko rozprava, ale pride to vtedy, ked to clovek najmenej caka.

linea22
16. apr 2009

Pretože príznaky som mala dosť pravdepodobné až som sa na to nejako namotala tak,že ma to sklamalo.

smajli
16. apr 2009

dievcata,drzte sa,budeme na vas mysliet.hlavne pozitivne myslite aj vy,aj ked je to tazke,alebo to nejde.
ja ked som vysadila HA,tak mi nenabehol cyklus ani po vyvolavacke,potom mi doky vravel,ze to nechame na organizmus,ako si s tym chvilu poradi,az mesiac po vyvolavacke som riadnu mrsku dostala,odvtedy to uz bolo ok. ja by som uz tie horm.tabletky nebrala...porobili mi problemy....
tak vam drzim palce vsetkym 🙂 hlavu hore, myslite na to,ze cas plynie 🙂

jahody11
16. apr 2009

si dopadla presne ako ja zaciatkom novembra, tak isto som mala vsetky "priznaky" a ked test nie a nie ukazat 2// bola sklamana neskutocne a potom zrazu bum, vychadza to ze som otehotnela okolo 6.12. cize mesiac po mojom sklamani, ale vtedy som si uz povedala, ze sa uz nebudem pozorovat a ked som otehotnela, tak som nemala ziadne priznaky ani zle ani chute ani pachy, proste nic... haluz nie?

kacka.h
16. apr 2009

Jahody- ja tiez som mala vsetky priznaky tehotenstva, ked som tehotna nebola a ked to prislo, ani vo sne mi nenapadlo, ze by som mohla byt tehotna 🙂)))...ale kazda uz mamicka mi vravela, ze pockaj, pride to ked to nebudes vobec cakat. Som tomu neverila, lebo som myslela, ze uz to budem cakat stale...ale vtedy som na to nepomyslela ani na chvilku...a je to tu 🙂

majka221
16. apr 2009

ahojte baby som tu nova od dnes a bola by som rada keby som zapadla do vazho kolektivu 🙂

majka221
16. apr 2009

ahojte baby som tehotna a bola by som rada keby som s vami mohla pokecat som tu zaroven aj nova a dufam ze zapadnem do vazho vyborneho kolektivu 🙂

kacka.h
16. apr 2009

Ahoj majka- gratulujeme!!! A samozrejme ze zapadnes 🙂))
Tak nam napis v kolko si tyzdni aspon 😉

tinika
16. apr 2009

ahojte som tu dlhsie nebola

majka gratulujem, vitaj medzi nami 🙂

majka221
16. apr 2009

linea-niekomu sa podari otehotniet na prvy raz a niekomu nikdy mas pravdu je to nespravodlive

tinika
16. apr 2009

majka a ako dlho ste sa snazili?

kacka presne, teraz som myslela ze mrcha meska kvoli stresu čo som mala hihi a ja som tehotna hihi

majka221
16. apr 2009

v 12 tyzdni 😀

tinika
16. apr 2009

maji ved ty si tehotna dlhsie ako ja hihihi a to si az teraz zistila???? Držim palce takze ty uz si aj srdiečko videla?

majka221
16. apr 2009

prislo to akosi samo 🙂

tinika
16. apr 2009

maji aj u nas a snazili sme sa rok a potom som si povedala kaslem na to, mam novu robotu, ideme prerabat byt novy ta sa zasmestnam inac a ono to príde ked to ma prist hihi

majka221
16. apr 2009

ano videla som .preto som tu prisla lebo si myslim ze mi dodate odvahu strasne sa bojim ☹

tinika
16. apr 2009

maji a preco??? Ved uz vies ze srdiecko je ja neviem este ani to , idem v utorok a tiez sa trocha bojim

linea22
16. apr 2009

majka221 asi fakt ako všetko na svete všade a vo všetkom je nespravodlivosť čo už....máte pravdu všetky nebudem sa pozorovať ani na to myslieť nechám tomu voľný priebeh veď čo sa má stať sa stane 🙂
STE VSETKY VELMI ZLATE,DODALI STE MI KUS OPTIMIZMU!!! 😀

majka221
16. apr 2009

tinika-paci sa mi ze si taka optimistka 🙂

jahody11
16. apr 2009

majka, tak si aj uprav profil aby sme vedeli odkial si a musis sa s nami delit o vsetky radosti aj starosti 😉 😉
nezabudnut aj na fotoalbum lebo ako spravne baby sme velmi zvedave na kazde babatko a aj brusko ako ktorej rastie 😀 😀

tak vitaj a dufam,ze sa budes citit medzi nami len a len super 😵 😵

loli2
16. apr 2009

Ahojte baby, neviem ci mi niekto poradite, moja sestra je tehu v 8 tt, dnes bola u lekarky a uz 3ti krat jej robila sono a povedala jej ze tam ma privela plodovej vody, vraj viac ako normal! Neviete niekto co to znamena??

tinika
16. apr 2009

Maji no a čo ine mi ostava?? Len veriť v to ze je vsetko ok aby ma neslahlo hihi tak držim palce

majka221
16. apr 2009

dakujem velmi pekne nacakala som ze tak rychlo zapadnem do kolektivu 🙂
este raz vdaka 🙂 😀

tinika
16. apr 2009

maji to aj mna tu takto pekne privítali, tak ja uz bezim dosiel mm tak ideme k nasim na tu opekacku papa

majka221
16. apr 2009

ahoj 🙂

kacka.h
16. apr 2009

Veru maji...ty si nas tu vsetky s tymi tyzdnami popredbiehala 🙂 . Ale ved aj nas to caka..

Loli...veru netusim, co to moze znamenat...Doktorka jej nepovedala, ci je to dobre alebo zle?

majka221
16. apr 2009

jahody11-ahoj 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre