Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

zuzanka.h
16. apr 2009

loli to nebude asi plodová voda ale voľná tekutina v maternici a ona sa dá vprípade nutnosti odsať. aspoň tak mi to lekárka vravela

majka221
16. apr 2009

kacka.h-tak aspon to budem mat skor za sebou a budem vam rozpravat zazitky 😀

zuzanka.h
16. apr 2009

majka 221 gratulujem

majka221
16. apr 2009

zuzanka.h-dakujem pekne 🙂 ty cakas tiez babatko? 😅

mi.mimi2
16. apr 2009

majka 221 blahoželám...... 😉
baby ako sa vám tie týždne menia....sledujem vás od zloženia témy....... 😲 a držím každej jednej palce....aby ste boli už aspoň tam kde som ja 😉 a nezabudnite ako som písala aj na začiatku...myslite pozitívne a hlavne buďte v kľude 🙂

majkaa
16. apr 2009

Ahojte, majka gratulujeeeeeeem. Chcem sa vas spytat ci nebudete vediet. Zajtra idem 1x k doktorke nasla som si //, ale to som uz vcera pisala. Zajtra mam 35 DC myslite, ze by uz mala vidiet ci je tam jedno alebo dve oplodnene vajicka???

zuzanka.h
16. apr 2009

no mne videla po prvom vynechanom dni MS, ale iba malú bodku

majka221
16. apr 2009

mi.mimi2-dakujem za blahozelanie hrozne sa bojim porodu ☹

zuzanka.h
16. apr 2009

to je ešte ďaleko neboj sa zvládneš to

majkaa
16. apr 2009

zuzanka to naozaj tak to mne uz meska tyzden, to by uz mala asi vidiet, vsak?

majka221
16. apr 2009

tak ahojte pomaly idem som rada ze som medzi vami. 🙂 tesim sa na najblizsie stretnutie 😀 drzte sa 🙂 🙂

matulik284
16. apr 2009

ahojte babule...kedze vy ste tu asi vsetky tehulky alebo aspon vacsina..chcem sa opytat, mozem byt tehu aj ked mam velmi silne bolesti v podbrusku alebo to signalizuje len bliziacu sa ms? mate niekto take skusenosti, ze ste mali kazdu chvilu pocit ze je tu ms a neprisla?

zuzanka.h
16. apr 2009

majka mala, ale podľa toho aké má lekár sono

zuzanka.h
16. apr 2009

matulik ja som mala strašné bolesti. už už som myslela že príde a neprišla a po tom čo mi týždeň meškala to prešlo
teraz bude obdobie kedy by som mala dostať akokeby 2. MS tak uvidím či budú bolesti lebo vraj môžu byť

loli2
16. apr 2009

Matulik284, ja ked som bola tehu (mam doma 7 mesacnu dcerku 🙂 tiez som mala strasne bolesti v brusku, aj vytok, taky do hneda 1 den a tiez som to pripisovala bliziacej sa menstruacii a moja sestra ma presne to iste teraz. Je to asi normalne, inak som nemala ziadne problemi v tehotenstve iba tie "kramove" bolesti. Ale inak teraz uz ked viem ako bolia kontrakcie, tak to vlastne nie je nic ine len o nieco silnejsie ako silne kramove bolesti - krce..
Inak kto pisal ze sa bojite porodu, nebojte sa, je to sice strasne ale ked uvidite babo zabudnete na to hned 🙂
A hlavne ked sa to skonci, budete stastne ze ste obaja v poriadku a na nicom inom nebude zalezat.

Sa inak hrozne bojim o moju sestru, dufam teda ze je to normalne, lebo jej lekarka je trosku divna..

loli2
16. apr 2009

kacka.h, povedala ze nevie preco to tak je... No som vravela sestre preco sa nespytala ci je to problem...
Ale inak mne v 10 tt este nebolo babetko vobec vidiet na sone z vonku, lekar sa az zlakol, ale potom spravil sono zvnutra a krasne sme ju videli a povedal ze patrim k typu zien co maju ine "postavenie" maternice, vraj dako dovnutra viac....
Mozno aj ona ma tak a preto nevidno nic len tmu a vodu... premyslam.... 🙂 hehe

matulik284
16. apr 2009

zuzanka, loli dakujem, ze ste mi napisali 🙂 ...ani neviete ako ma vase odpovede potesili..tak teraz len dufat ze ms nepride 🙂

loli2
16. apr 2009

Matulik hlavne bud v klude, ziaden sport ani nic podobne, nosenie tazkych nakupov a tak a urcite sa nic nestane. 🙂

queenka
autor
16. apr 2009

mimi....dlho som tu nebola koli praci...len sa ta chcem este spytat ze ty kym si bola na pn tak to si mala normalne ako ked si chora?ze musis byt stale doma alebo ako?ja by som chcela aby ma sef stiahol z vlaku a aby ma dal do kancelarie..ved sef by mi mal najst nahradnu pracu nie?no neviem ako sa mam rozhodnut..ja som totiz myslela ze to je ina pn ako ked som chor na marodke...

zuzanka.h
16. apr 2009

queenka presne taká istá ako ostatné PN s vychádzkami 4 hod. denne

lily1983
16. apr 2009

matulik, ja som mala velke bolesti, ale to som bola už asi v treťom tyždni, zrejme to bolelo, lebo sa uhniezdovalo do steny maternice. a mala som velke bolesti v prsiach ake som nemavala ani pri menzesi..potom to ustupilo..

matulik284
16. apr 2009

lily u mna to moze byt podobne...mna tiez strasne bolia prsia - viac ako pri ms a v tom podbrusku ma tak velmi pobolieva alebo picha raz na jednej, raz na druhej strane

kacka.h
17. apr 2009

Dobre ranko "mamicky"...
Tak a mame tu opat piatok..konecneee. Sice bude asi uprsany ale hlavne ze je 😉
Matulik- ja som sa na bolest bruska dokonca budila, som myslela, ze prisla MS, ked ma tak brusko boli a nic....A neskor sa objavili 2//.
Tak drzim paste

zuzanka.h
17. apr 2009

ahoj kacka co nové?

kacka.h
17. apr 2009

Ahoj zuzanka....
Nove veru nic, vsetko zatial asi po starom...s malou dusickou chodim na WC. Ale inak ok. Tesim sa na stredu a ratam dni...samozrejme od doktora ocakavam dobre spravy...ale v cakarni asi budem sediet cela bleda 🙂 .
A ty ako?

katika82
17. apr 2009

dobré ránko lásky,
páni jeden den som tie neni a koľko tehuliek tu pribudlo to je super fakt.
ja som mala včera voľno boli sme vybavovať obrúčky,oznámenia poháre júúúj taká som spadla poobede vyčerpaná do postele až som zaspala

kacka- dúfam že bude všetko ok, ste ma vyľakali s tým sexom lebo mi s drahým fakčíme ako keby sa nič nedialo.zo začiatku som sa veľmi bála a vôbec som sa nevedela uvolniť akosi som stále myslela na mimčo.ale teraz si to užívam akosi viac. ja som zatial nepostrehla nič zvláštne po sexe tak dúfam že sa ani nič zle nestalo a nestane.

ahoj zuzi tak čo ešte ti je zle??? mne dnes trošku lepšie snažím sa do seba dostať chlebík s maslom a redkovkov ale to maslo mi akosi smrdí a pritom je čerstvé ja cítim teraz všetky pachy akosi inak

kuspitka
17. apr 2009

Ahojte dievcata....
Zuzanka ako sa mas?????

katika82
17. apr 2009

kuspitka môžm sa opýta čo je ta provera?

kuspitka
17. apr 2009

katika provera sa berie ked zacinas IVF na zaciatku to su tabletky aby ti aj prisla ms aby ti velmi nemeskala.

kacka.h
17. apr 2009

Ahoj Kati- dakujem!!!
Asi je tej roboty a behaciek okolo svadby dost, co? Ale tak to ubehne, ze si o chvilu budes uzivat svadbu 🙂
Inak Kati, mozno to nie je sexom...to je tazko povedat. Mozno by sa to stalo aj bez....Asi to je u kazdeho individualne...a pokial nemas problemy, tak si myslim, ze sa nebusis nicoho obavat.
A pri papani chlebika si teda zapchaj nos 😉 . Alebo daj stipec 😀 .
Ahoj Kuspitka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre