Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

kacka.h
17. apr 2009

A potom ozaj sa v tom vyznajme...

zuzanka.h
17. apr 2009

no jediné na čom sa zhodnú čo sa nesmie - alkohol, drogy fajčenie

katika82
17. apr 2009

tak tomu už fakt nechápem. podla mna je dobré jesť všetko ako doteraz len proste to neprehánať len s jedným jedlom.ale ked sa to strieda tak je to podla mna oky doky.

kacka a ty si si v práci či domka???
ja ešte pol hodku a pojdem dom. teda domov ako domov len na izbu domov pojdem až v nedelu na dva tri dni.
drahý ma dnes zasa nočnú hore pod chopkom ale kedže tu prší tak k nemu nejdem lebo by som iba namokla a prechladla. taký čas na spanie je že ma len tak ukladá.ked prídem tak si pospím fajne.

zuzanka.h
17. apr 2009

no super a ešte sa u vás lyžuje????

kacka.h
17. apr 2009

Kati ja som v praci...mam taku sedavu pracu, tak som sa rozhodla, ze nebudem doma trcat...aj tak by som vlastne tiez sedela doma za pc...
A uz si vymyslela ako to spravis s tym raftom????
Zuzanka- kde staviate dom, v TN priamo?

katika82
17. apr 2009

no jo ale už je to také mokré a ťažká lyžovačka

kacka.h
17. apr 2009

Inak Zuzi, pozerala som si ten tvoj ticker, to je ti sranda, ze v 6 tt je babatko velke 1,5cm tusim a v 7tt ma uz 5cm. To fakt rastie...
Aj brusko uz troska mas...ja mam take stale, aj pred tehu 😖

zuzanka.h
17. apr 2009

no tu v TN smerom na Nové Mesto nad Váhom
Katika ja by som si hneď išla polyžovať - tento rok som toho veľa nenalyžovala

kacka.h
17. apr 2009

Zuzi v zlatovciach? Ci uz zamarovciach? My sme v zamarovciach chceli pozemok kupit ale nakoniec sme si to rozmysleli, lebo neboli iste, ci tam budu pristupove cesty...

kacka.h
17. apr 2009

Zuzi...inak smerom od TT sa blizi burka...tak o hodinku je to asi u Vas...
Roasha- nevieme kto si, ale dakujeme 😉

katika82
17. apr 2009

zuzi no my niečo hovor vieš čo to somnou robilo posledné dva týždne ked bolo tak nádherne lyžovačka ako lusk a ja som nemohla na lyže strašné niečo

kacka.h
17. apr 2009

To nie je bohvie co kocky...ja sa chystam na lyze uz treti rok, ale zakazdym mi nieco do toho vojde...nejaka ta choroba

zuzanka.h
17. apr 2009

kačka presne v zlatovciach - poznáš????

kacka.h
17. apr 2009

Jasne, ved som tam chodila do skoly....a som aj byvala v TN, ale na sihoti...

zuzanka.h
17. apr 2009

Do Detského mestečka?????

zuzanka.h
17. apr 2009

Už tu máme tú búrku....

katika82
17. apr 2009

kacka ale tento krát do toho prišla taká krajšia choroba nie 😀
dobre babule ja idem domkov ozvem sa z mesta tak papa zatím

linea22
17. apr 2009

ahojte dievčatá,mne to nedá lebo mrchu ešte stále nemám a čítala som na ´´Zmizela druhá čárka´´ze jedna baba neoporuca rapidclear,lebo má osobné skúsenosti,že rc jej ukázal negatívny a obyčajný paličkový dvojtest krásne pozitívny.Aký máte na to názor? 😒

kacka.h
17. apr 2009

Nie zuzik, na SPSO som chodila.... prave mi sestra pise, ci je u nas taka tma...ja ze nie, u nas sa uz rozvidnieva...ona byva este za TN(N. DCA)...takze uz mam info, ze to ku Vam prislo
Kati- ta najkrajsia na sveteeeeeee
Pekny vikend TI ZELAME..

zuzanka.h
17. apr 2009

linea neviem mne vždy testy ukázali tak ako mali. Raz mi meškala MS 21 dní po IUI a nič - negatívne.... a bola to pravda.

kacka.h
17. apr 2009

Ja mam tiez linea dobre skusenosti zatial...vzdy ukazali to co mali...aj rapid clear

mausy21
17. apr 2009

linea mne rc tiež ukazal vždy presne a to dokonca i po tyždni oplodnenia takže parada

linea22
17. apr 2009

ďakujem pekne za odpovede 🙂

matulik284
17. apr 2009

ahojte kocky 🙂 Tak dnes som myslela ze uz je tu ms...take hrozne bolesti....ale nakoniec je to len take slabulinke spinenie...hnedy vytok 🙂 Nikdy som to nemala pred ms..myslite ze mozem byt tehu?

mi.mimi2
17. apr 2009

matulik ja som mala hnedý výtok 😉 v čase keď som mala dostať mršku 😉a testovala si sa?

katika82
17. apr 2009

tak už som tu kočky

linea - no ja mám s rapidom tiež zlé skusenosti skús mama test ten je najlepší

matulik môže to byť najistejšie bude ked skúsiš testík

matulik284
17. apr 2009

nie mimi este som netestovala...akosi som neverila ze by som mohla byt tehu...az teraz mam nadej ked neprisla ms ale len spinenie

smajli
17. apr 2009

mne rapid test ukazal na druhy den meskania //, bude to individualne...

katika82
17. apr 2009

matulik a koľko mešká ms????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre