Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

klauduska
3. apr 2009

jahody...my sice nie na svadobnu,ale ideme... 😉 Tento krat teda asi posledna a ideme sami dvaja,po prvy krat,vzdy sme chodievali s partiou,ale tento rok s nami nechcel nikto ist,lebo sa im to zdalo privela......dvaja idu stavat,treti kupili byt,stvrti sa rozisli.....takze tak....

queenka
autor
3. apr 2009

no my chceme ist do bulharska 🙂 len neviem ako to bude vyzerat ked tam pojdem s takym bruskom..v lete to uz bude dost vydno ze?aj ked som drahemu povedala ze mi to nevadi ze pojdeme ked budem mat brusko...no neviem bude to take zvlastne...

jahody11
3. apr 2009

hmm, to chapem, u nas su zaca vsetci v zahranici a cez leto maju najviac prace... tak sme sa rozhodli, ze budeme oddychovat doma, aj tak v juli uz budem balon, kedze v auguste rodim.. 😀
ale sla by som si polenosit niekde k moru 🙂

klauduska
3. apr 2009

preco,ak to tebe nevadi.....a budes si davat pozor.....len skor by som mozno volila nejaky skorsi alebo skor neskorsi termin....
my sme boli v bulharsku v juli 2007 a bolo riadne horuco....na terase sa nedalo chodit naboso,ani po pieskovej plazi a to nehovorim o prepchatych plazach-to bolo fakt hlava na hlave....ale inak bolo super,nam to vtedy nevadilo,ale teraz ked som tehu,rozmyslam uz inak.....
my ideme v tom juni a ratame,ze je este pred sezonoz a bude aspon klud....vcera nas sused ukludnil,ze ani o studene more sa nemusime bat,ze v juni je uz ako caj a pocasicko krasnucke,teplucke.... 😎

katika82
3. apr 2009

no my sme sa chystali až v auguste ale to už budem mať asi dosť veľké bruško tak neviem ak tak tak by sme išli možno skôr a chceme do chorvátska dole na makársku

klauduska
3. apr 2009

kati....tak chorvatsko ano....to sa da....

baby,ja si este stale neviem predstavit,ze budem mat ooobrovske brusino pred sebou 😀 😀 😀
Som tak minule cupela vo vani,ked som sa sprchovala...a rozmyslala nad tym,ze ako sa budem holit.... 😅

jahody11
3. apr 2009

no a mne skola nedovoli... skusky mam az do konca juna ale nevadi, ja budem rada aj doma, kedze teraz prebyvam raz v BA a raz v Hodonine... 😅

klauduska
3. apr 2009

ale jasne,kazdy podla seba....
my sme si este povedali v januari s mangelom,ze nasa posledna dovca a skutocne tak aj bude....a este nikdy sme neboli tak,ze 5 a pol* hotel,ultra all inclusive....tak sa veeeelmi tesime!!!!

jahody11
3. apr 2009

tak to vam verim, my setrime najve dovolenku nasvadbu, tam padnu 2 tyzdne a keby ze nemam tu skolu tak by sme sli ale musim stihnut porobit skusky este pred materskou 😝 blee ale tak sa mi nechce ucit, dnes som zas do toho ani nekukla, len konikujem od rana 😀

klauduska
3. apr 2009

a ja som v robote nic nespravila.... 😅 a uz letim domov.....cafte......

jahody11
3. apr 2009

no ja tiez sedim v robote a ani sa neucim a ani nepracujem 😀 tak pa aprijemny vikend 😉

queenka
autor
3. apr 2009

klauduska....lenze ja sa zas pred sezonou bojimj ist...zeby nahodou nevyslo pocasie...neviem....aj ked sice mas pravdu ze v juli tam bude kopa ludi a maly by sme ist asi co najskor....a vy kedy chcete ist?

mi.mimi2
3. apr 2009

Tinika
🙂
myo mne test ukázal až po 14 dňoch meškania..predtým som si robila každý deň X testov a stále nič...som bola v šoku že čo sa to deje 😉 a bolo tam bábo len nebola vysoká hladina 🙂
Klauduška ja som mala tie bolesti neboj nič hlávku hore 😉 je to tým,že sa vnútri vše naťahuje.ty másš len bolesti ja som mala aj kŕče aj som krvácala a pozri dotiahla som to až sem 🙂 mysli pozitívne a vše bude ok 😉 ak môžeš veĺa oddychuj lebo keď sa drobec narodí už nebudeš 😉 a stým holením no poviem ti je to sranda...take brušisko a ešte aj holiť dole...fúha poviem ti je to fuška 🙂 ale žena je tvor ktory zvládne veľa a dokaže si poradiť 😀 😀 😀 no nie???

klauduska
3. apr 2009

qeenka...my ideme 7.6.,cize za 2 mesiace,ten cas bezi..... 😕

mimi....no,myslela som si,ze to budu take cudne veci,len som nevedela,ze az tak....ale v poho....ked vravite....
No a ved prave to...s tym bruskom si holenie ani neviem predtsavit,ved to si tam ani neuvidim 😅 😅 😅

queenka
autor
3. apr 2009

no hej to mate prawdu...asi my s tym bude musiet drahy pomoct 😀 😀 aspon bude sranda 🙂

klauduska..neviem ale aj my asi pojdeme skor nechcem tam ist s obrowskym bruskom...

klauduska
3. apr 2009

ved prave,potom sa cloveku aj tazsie hybe,aj to slniecko potom.... 😒

Juuj,ale neskutocne sa na nu uz tesim......

queenka
autor
3. apr 2009

no to aj ja.....tak dlho sme si to planovali 🙂

tinika
3. apr 2009

mi.mimi no sak mne uz meska tyzden a tienik furt rovnaky, nie je silnejsi a minuly tyzden som mala s /. Takze aj mne asi pomaly stupa hcg 😉

queenka
autor
3. apr 2009

klauduska a kde wy to wlastne presne idete?a to uz mate wybawene wsetko?a co cesta?lietadlo?ja sa hlawne cesty bojim ze jak to zwladnem w tej horucawe 😕

myounghee
3. apr 2009

xhojte 🙂 , tak manzel to uz nevydrzal do zajtra rana a kupil mi druhy test. Spravila som ho a 😵 // ciarky mi vysli hned. trosku je ta druha slabunka (zajtra rano spravim druhy test, hadam bude silnejsi). Tak velmi sa tesim, ale len v kutiku dusicky - verim, ze to uz tentokrat dopadne dobre!!!
dakujem vam za povzbudenie 🙂
este sa chcem spytat, teraz mi meska 4 den, takze este mam pockat 2tyzdne a potom mam navstivit lekara?
Pri prvom tehu som isla hned ale to som bola v 4tt tak som sa musela vratit po 1tyzdni.

tinika
3. apr 2009

myo ty mas uzasneho muza, to ze sa tak tesi a on ti kupil
gratulujem ja som dnes opat testovala ale az k večeru a bol tienik slabsi tak rano este testnem
jo ja tiez idem k lekarovi az buduci tyzden

kacka.h
4. apr 2009

Ahojte,
tak sa pridavam ku Vam, nakolko mi meskala MS, boleli ma prsia a dnes mam ist kamaratke na rozlucku so slobodou, spravila som si pre istotu test [aby som to nahodou s tym lucenim neprehnala 😉 ].. Uz som si robila neraz test, kedze mi aj neraz meskali,a vzdy bol test negativny, takze som opatovne ocakavala len jednu / a na moje prekvapenie sa tam zrazu objavili //. Aj druhy test ukazaol to iste...U doktora som este nebola ale, lebo ako tu citam, aj tak v rannom stadiu tehu doktor vela toho neuvidi a moja posledna MS bola 27.2.[ Cize som len na zaciatku. Sestra mi uz vypocitala termin na 4.12...ja to este beriem vsetko s rezervou, kedze moj mozog este akosi tie 2// nespracoval. Mali ste tiez niektora taky pocit? A pritom som sa na tu chvilu tesila...
A este jeden dotaz...ja namiesto unavou trpim nespavostou, je to mozne?

myounghee
4. apr 2009

tinika - tak on je velmi zlaty, cenim si to velmi! len to neprehanam 😅 . Drzim ti palce aby si tam mala krasne //. ja som si robila rano 2test a sa mi zda ze je taky isty (je to rapiclear classic-no kazdy test vyzera inak 😕 ) ale hlavne su // 😵 . Neviem ci mam ist k dokimu bud. stvrtok alebo az potom
😝
kacka - ano ani ja si to nepripustam, tesim sa ale este by bolo priskoro. Pockam nech mi to potvrdi lekar a potom tomu asi uverim 🙂 . Ta nespavost je mozno prave kvoli tehu, vela pocitov, emocii a pod.
Drzim palce a GRATULUJEM!

mi.mimi2
4. apr 2009

tinika júj sa teším potichučky s tebou..a samozrejme držím palce 🙂 všetky.... 😉 pak daj vedieť čo a ako už som nedočkavááááááááááá....a podla mňa neni dôležité akú silnú farbu ta druhá / má ale hlavné je že tam vôbec je. 😉
myo ja som bola podľa poslednej ms v 6tt a na pohotovosti nič nevideli len gestačný vak naplnený..kázali mi víkend počkať a pak ísť svojmu a ten ma mal poslať na sono..a za tie 3 dni začalo biť srdiečko ako dive..a bol to 5 tt A maličké malo 3mm.som sa tešila ako blázon..teraz sa mi to už pomaly kráti...neboj nič 😉 aj ty daj pak vedieť čo a ako..baby držim palce silno silno.... 😵 😵 😵

trinitka87
4. apr 2009

caute baby, mozno to je blba otazka, ale ked som mala poslednu MS 6.3 to by som mohla byt v 5tt, a doktor uz by nieco videl, ci este je skoro ist k nemu? 😔

ditka1
4. apr 2009

este pockaj tyzden 🙂

trinitka87
4. apr 2009

tak to vidim nejako po Velkej noci...

mija777
4. apr 2009

Ahojte babky 🙂 Chcem sa spytat,ako dlho po oplodneni ste zacali pocitovat priznaky?? 😨

tinika
4. apr 2009

mi.mimi ja som teraz v 6tt a vo stvrtok by som chcela ist k lekarovi, uz by dačo mohol vidieť? dakujem, a dnes uz boli čiarky skoro rovnake 🙂 😉

fyalynka
5. apr 2009

ahojte zienky, vsetkym vam blahozelam // a silno drzim palceky, nech su deticky zdravucke 😵
ja by som tiez potrebovala poradit. Nasla som si // uz na 26DC 😵 🙂 Dnes som len 28DC, ciarka sice
nebola taka silna ako prva, ale bola vyrazna, ziadny tienik... Raz som uz o mimi prisla, a preto neviem
dokedy mam cakat a kedy ist k Dr.? 😕 Bojim sa, aby nebolo neskoro na pripadne lieky na udrzanie...
Na jednej strane asi este nic neuvidi, ale nechcem nic zanedbat... nemate s tym skusenost?
dakujem! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre