Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

luka04
26. júl 2009

😀 teeeda taky je aktivny??? inak dost ste platili, my len 35eur a tiez mame hodinovy zaznam a asi 20 fotiek vytlacenych...ale ved kaslat na peniaze, hlavne ze ste babo videli a ze je vsetko ok, nie?? som zvedava na foto ked das...zajtra ides rano tiez do prace??

andrea12737
27. júl 2009

Dobre ranko tehulky
Katika gratulujem k chlapcekovi! 😵 🙂
krasny den vam prajem.

katika82
27. júl 2009

dobré ránko babulky

luka áno aj dnes som v práci až do štvrtku a potom máme voľno 3 dni idmee na terchovské dni a tak poodychovať.možno aj do poľska zbehneme kuknúť na tie kočáre

.večer sme pozreli s drahým to dvd a neodolal lebo videl že sa tvárim nejak divne tak neodolal a sa kukol a bol veru sklamaný trošku že to nieje baba. ja som si veru aj poplakala večer ale drahý ma potom utíšil že on je rád že to bol len prvý dojem taký.a že možno ešte to bude nakoniec baba. ale proste to veiem že nebude lebo to bolo krásne vidno že to bude chlapec.ale sme rady hlavne že je zdravučký drobček náš malý.

klauduska
27. júl 2009

Ahojte tehulky!!!

Tak ako po vikende????Oddychnute?

katika...no super,dalsi chalan do partie... 😀 A neboj,o par dni sa budete rovnako velmi tesit ako my....Ja som tiez bola najprv sklamana,lebo som velmi chcela dievcatko a stale som nejako dufala.....A po par dnoch som sa uplne vytesovala,ze to bude chlapcek a rod bude zachovany... 😀 😀 😀
A meno mate teda uz vybrane?
Tak nas to caka uz tuto nedelu a nevieme sa uz dockat.... 🙂

My sme zasa trosku oslavovali cez vikend,takze toho bolo dost....A vcera sme sa zastavili v jednom obchode co mi poradila kamoska,ze tam maju pekne vecicky a za dobre ceny a veru Vam poviem,ze bolo z coho vyberat... 😉 Za 18 eur sme vybrali asi 6 veciciek,obleceni....mozno dnes prihodim do albumu....jedny dupky sa mi strasne pacili a kedze to bude pred Vianocami,tak sa to tematicky aj hodi... 😉 Ved uvidite...

katika82
27. júl 2009

klaudy no ved hej chce to len čas zvyknúť si na to. mne to bolo hned podozrivé také silné kopance 😀 😀 😀

inak termín nám upravil na 10.11 po novom.

klauduska
27. júl 2009

ved,bude to nejaky futbalista???

a predtym ste mali aky termin?Ovela Vam to posunul?

luka04
27. júl 2009

ahojte babulky....

kati nebud smutnucka, za par dni to prejde ako vravi klaudy...aj ja som tuzila po dievcatku a ked som premyslala, ze mi povie: je to chlapec, ako sa budem citit, tak som prisla na to, ze mozno by som bola chvilu sklamana, ale zas by som sa tesila na maleho vajcacika 😀, ktory by sa motal okolo ocina, ten ho braval vselikam..neboj, budete ho lubit rovnako.... 😉

klaudy...ty tusim oslavujes kazdy vikend volaco?? a kde ste boli v obchode? u vas?? ja som presne takyto objavila v Nitre, tiez sa tam strojim ked budu peniazky..moj drahy cez vikend konecne citil malu kopat vnoci, tak sa tesil, ze az...

katika82
27. júl 2009

klaudy
no ja viem že baby to majú ťažšie ale tak neviem nejak som cítila niekde v podvedomý že by to baba mohla byť.
ale samozrejme sme rady že ho máme lásku našu.a bude to veľký braček ktorý bude potom dávať pozor na malú sestričku. ale viete čo mi povedal drahý ked videl že to bude chlapec ?? najskôr tak zosmutnel a potom povedal: no tak a čo, tak tam pojdeš ešte raz a prinesieš dievku 😀 😀 😀

no najskrô sme mali 9, potom 8 a teraz na 10 ale podľa mrchy my vychádzalo na 16 takže drobček je trošku väčší ako podla mrchy

klauduska
27. júl 2009

Ajoj luka... 😉

No,zatial to tak vyzera,ze kazdy vikend.....Sranda... 🙂

Boli sme v N.Z.,ale taky isty je aj v Nitre,na Klokocine,vola sa KIK a super ceny....kupili sme dupky po 3eura,take fajne teplucke na zimu... 😉 fakt pekny vyber a prijatelne ceny....maju aj pre vacsie deticky,takze uz asi viem,kde budeme chodit drobca oblekat...Mne sa strasne paci znacka NEXT,ale tie ceny...mal by byt aj v Nr od septembra....

luka04
27. júl 2009

noooooooo presne KIK som myslela..uz som tam bola omrknut... 😎 hod potom fotocky, pokukame...ozaj aj brusko si mohla dat, ci ani nie je zmena? 😉 nieco mi vrav o znacke Next...to je sila..mam par kuskov akurat po krsniatku...neva, da sa obliect peknucko babo aj tak...uz som si aj ja vybrala konecne kocik..mam ho v albume..chcela som iny, ale strasne som tuzila po dievcenskej farbe, a nakoniec som nasla tento...aj drahy ho schvalil...

klauduska
27. júl 2009

Tak,tak,ako vravis,daju sa oblect aj peknucko,lacno....ale fakt som bola prekvapena,ze tam maju v pohode vecicky za dobre ceny... 😉 aj take kosielky,ale tych mame vela,takze tie nam nebolo treba...

Brusko mozno zajtra rano odfotim.... 😉

A kocik je peknucky....taky zaujimavy s tym srdieckom.... 😉 a kde ho budete kupovat?

luka04
27. júl 2009

no ved to srdiecko mi tam najprv nerezealo, bala som sa, ci to neni gycove, ale presvedcili ma, ze je typicky dievcensky...a to som chcela...no budem ho objednavat z netu..z predajne v Bardejove..uz som si o nom pozistovala vsetky potrebne info..vyhovuje po vsetkych strankach..ja som tiez chcela povodne typ ako mas typ, ale bala som sa trosku tych umelych kolies, vies my tu na dedine mavame katastrofalne cesty ked je sneh a neviem ako by som sa pretlacila 🙂

katika82
27. júl 2009

luka ten kočík je krásny fakt aj mne sa veľmi páči.
ja osm chcela dnes pridať fotočky ale zistila som že kábel od foťáka mám doma takže až vo štvrtok večer pridám ☹ ked už budem doma

luka04
27. júl 2009

dakujem kati..hmm skoda, tesila som sa ake mate vy z 3d..ale ved neva, vydrzime... 😉

klauduska
27. júl 2009

tak nas trosku ponatahujes kati s tymi foteckami...ale neva,hlavne,ze budu.... 😉 Takze drobcek je vacsi?Mne podla mrchy vychadza na 14.11 a podla sona v 12tt to dal az na 19.11.Nas teda asi bude zasa mensi....Ale aj tak si osobne myslim,ze to pride skor,neviem,mam taky pocit... 😕

klauduska
27. júl 2009

A kde dnes mame nase dzifcence-vychodniarky?-moni,smajli???

luka04
27. júl 2009

moni tusim spominala, ze maju s drahym dovolenky dnes, ak sa mi dobre zda..asi maju medovy predlzeny vikendik 😀

klauduska
27. júl 2009

jaaaj,vlastne ano,mas pravdu.... 😉 Tak ich nechame oddychovat... 😉

klauduska
27. júl 2009

luka...dnes varis nieco dobruckave???

luka04
27. júl 2009

noo dnes sa mi moc nechce, ale asi spravim cuketove placky pre zmenu..vies, teraz mame plody zahrady, musime minat 😀 😀 do kedy si v praci???

katika82
27. júl 2009

no luka prezrať počúvaj ja tak nerada varím ja neviem ako to ja idem mať v tom manželskom živote. 😀 😀 😀
my dá drahý. ja zasa navarím ale tak nerada. a pritom mamina je učiteľka na hotelke že ona ma stále naháňa do toho.

my máme na obed zeleninkovú polievkua kuracie maso na nive ale ja také nemusím tak som si dala len na prírodno urobiť

klauduska
27. júl 2009

no,ja som robila taky novy receptik v sobotu,tiez z cukiet co mi kolegynka dala....celkom to uslo....

Dnes som do 15,30,manzel robi na poobede,takze budem sama,ale o program mam postarane,idem pre synovca do skolky,lebo segra nestiha....a vecer by som chcela pozehlit....Uvidime ci sa mi bude chciet... 😕

luka04
27. júl 2009

kati..ja som chodila na hotelovu, tam ma prinutili naucit sa 😀 ale najviac som sa naucila aj tak pri mojej svokre, lebo to je stara gazdina a kym sme nemali prerpbeny svoj vrch, tak sa varilo u nej a musela som 😝
a poviem ti, ze ozaj bavit ma to zacalo az teraz ked som doma na peenke..ked som chodila vecer z prace a kolko krat aj sobotu tak som vooobec nevarila...

segra byva tam ked ty tiez?? to mas dobre...moj brasko so svagrinkou su v nitre, neni to sice od az tak daleko, ked sa nudim zbehnem za nou na auticku, ale predsa,,,uz to nie je par domov vedla... a co si robila z tych cukiet?? 😉

klauduska
27. júl 2009

tak ja s varenim problem nemam,varim rada...asi skor radsej varim,ako peciem....lebo sice upeciem,ale nevyzera to tak ako by malo,podla predlohy,ale hlavne,ze chuti,nie???? 😀 😀 😀 A tak vymyslam stale nejake receptiky cez vikend....vlastne cez tyzden moc nevarime,kedze mame teplu stravu kazdy v robotke,len ked mame chut...tak si navarime aj cez tyzden...
Z tych cukiet som robila toto...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6952

hej,byva tu,asi 8 minut od nas....od oktobra je rozvedena,tak sem-tam vypomozem,kezde uz tak zaneprazdnena cvicenim nie som.....

babulky,dnes mam lietaci-cikaci den.....maly dnes kopky asi nejak inak,mam pocit ako keby na mechur alebo co....a tak som kazdych 20 minut na WC... 😒

luka04
27. júl 2009

fiiha vyzera to perfektne..mnaaam..hej to ti asi kopka na mechur, aj mne to casto robieva..tak uplne dole to citim, hlboko vnutri...

klauduska
27. júl 2009

presne...este som take doteraz necitila,ale presne ako pises-tak dole a vo vnutri.... 😉

katika82
27. júl 2009

no mne niekedy tiež tak divno kope dole sa mi zdá že mi čvrka v brušku. a niekedy do čriev kopne tak hned na záchod utekám to mám už naprogramované na to. xi

klauduska
27. júl 2009

Tak,ja som uz po obede,opat mi chutilo,takze nezostalo skoro nic nazvys... 😀 No musim sa trosku krotit,najma vecer,lebo vtedy najviac vymyslam a zjem aj to,co vlastne nechcem.... 😒 😠

inak baby,boli ste uz testovane na tu cukrovku?

katika82
27. júl 2009

klaudy no mne tiež najviac chutí večer.včera som si dala radšej hrozno lebo potom už som taká napchatá že ani spať nemôžem.ale v kaufalnde som neodolala akupila som si celú škatuľu marlenky tak som sa večer do nej pustila.

no a na tú cukrovku?? ja sa mám objednať nejak medzi 26-28tt tak mi to vychádza nejak na 10 11 ten týždeň

klauduska
27. júl 2009

marlenku???Mnaaam,tak tu uplne zboznujem!!"!!

no,ja idem do poradne 25.8. a to mi sestricka povedala,ze to vychadza na ten tyzden 28tt a,ze ma objedna v ten tyzden na tu cukrovku+ na krv kvoli protilatkam,lebo som rh negativna....len som si myslela,ci to nie je neskoro koniec 28tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre