Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

monika131
20. júl 2009

veď aj ja sa teším keď kopká 😀

klauduska
20. júl 2009

je to super pocit,som uplne blazena vtedy...a hned manzelovi kazem nech si chyti a citi to aj on.... 😵

juj,uz sa velmi tesiiim na to 3D sono....

idem este omrknut fotky,tusim luka spominala,ze pridala do albumu....

monika131
20. júl 2009

ja sa tiež veľmi teším keď začne kopkať.
Klauduš - a manžel už cíti kopančeky? Lebo ten môj ešte zatiaľ nič necítil. 😅

Ja už začnem pomaličky chodiť po obchodíkoch a sem tam malinkému niečo kúpim, juj ako sa teším.
Veď sa ani nenazdáme a už bude medzi nami, tak mu musíme všetko nachystať. 😀

katika82
20. júl 2009

no tak ju vyhodím určite aj drahému musím povedať lebo si ju zobral na zajtra.

no ja nad tým mintorom uvažujem zasa nie som taká že musím mať všetko pre drobca ale toto neviem viem že niektorým mamičkám to bábo zachránilo

klauduska
20. júl 2009

moni...ano citi,uz asi take 2-3 tyzdne... 😉 A velmi sa tesiii.... 😵

katika....ani ja nemusim mat vsetko,ale ked mi kamoska rozpravala o tom ako im to zacalo v noci pipat a maly nedychal...az som mala zimomriavky...potom ho len potriasla a uz bolo dobre.....Ze si nechce predstavit,keby to nemala a stane sa to....Ona to mala pozicane od kamosky....My to asi kupime a potom to este cez net predam,takze sa nejake bubaciky vratia spat a my to vyuzijeme.... 😉

luka04
20. júl 2009

klaudi...mam fotky z 3D..pozri..tak fajn ked si sa zabavila..aj my sme boli vcera vecer na ihrisku, bol tam futbalovy turnaj a potom disko, troska sme pobudli, ale netancovala som...stretla som kopu znamych..drahy si dal pivko a sli sme domkov...to sono bude super, uvidis, tesim sa aj za teba, akoby som sla prvy krat :D

aj mne sa paci ten monitor, ale ako vravi moni,,,neni su na vsetko peniazky..my mame tiez dva uvery a do toho prerabame a ja som na peenke 😒 hmmmmm, tak neviem...ale asi skor nie..

katika...vracala si aj doteraz, alebo to bolo prvy krat co si tehu???

klauduska
20. júl 2009

luka...uz som pokukala....krasne....tusim na tych fotkach spinka,nie???A mate uz pekne vela veciciek.... 😅

Ved jasne,ze sa neda vsetko mat.... 😉

Tak aj vy ste si oddychli na turnaji,posedeli....super...aj ja uz budem...aj ked tento vikend ideme opat na oslavu narodenin,ale budem sa setrit.... 😉

Tu sa uz nejako zmraka,asi pride burka... 😒

katika82
20. júl 2009

luka juj kdeže prvý krát ja som do tretieho mesiaca mala pravidelný pokec každé ráno so záchodovou misou. proste ani som nemala čím ale grciavala som každučké ráno.

klaudy tak si ma presvedčila kupim to a teraz som dostala v dôvere vpoisťovni aj zľavu normálne 4400 stojí a ked som v poisťovni dôvera tak mám 1400 zľavu tak bude 3000 a hádam to aj pri druhom využijem a segra potom niekedy.takže si myslím že sa to oplatí

luka04
20. júl 2009

no malinka cely cas cusala, bola zle otocena, doktor sa ju snazil vyhnat z tade 🙂 ale marna snaha..aspom ze mame toto...zase ides na oslavu?? komu lepsie 😀 aj ja ceeeeem...no mame vecicky, ale vsetko dostane...mam par kuskov novych...ale ved su zachovale, tak pomozu...

klauduska
20. júl 2009

luka tak to vela pomoze,ze si dostala kopu veci.... 😉
No,asi aj na dve v jeden den.....a teraz nevieme,ze co..... 😒

kati....hod link,aky mas vyhliadnuty...moj mngel nieco pozeral na nete,ale ten bol lacnejsi...o dost.....

luka04
20. júl 2009

katika...tak to ti nezavidim..ja som nevracala ani raz / ak neratam crevnu chripku,kvoli ktorej som bola v nemocnici /

klaudy..a ty uz si nasla nejakeho favorita na kocik?

klauduska
20. júl 2009

luka,tak to mas super,ze Ti nebyvalo zle...Aj mne dost casto byvalo,aj teraz este sem-tam mam "svoje" dni,ale apson to uz nie je kazdy den.... 😒

inak,neviem ci som sa Vam pochvalila,ze uz sme ho objednali.... 😕 😕 😕
tento...

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

luka04
20. júl 2009

nepochvalila si sa 😀 hmm pekny..a co stoji?? 😉 farba tato???

klauduska
20. júl 2009

aaale,hodilo to zle....je to ten reverso neonato sport tris....farba 879,oranzovo-bezova..... 😀
stoji 530eur.....

utekam uz domkov,este sa asi ozvem z domu..

papa tehulky! 😉

luka04
20. júl 2009

ahaa tak uz asi viem ktory..tusim si sem raz davala na taky oranzovo-bezovy link..mne sa pacia strasne vela typov kocikov, ale nie a nie mi sadnut farba 😖

katika82
20. júl 2009

klaudy tu je link na ten babysense
http://www.mlongauer.sk/

a tu aký kočík by som chcela nájsť v poľsku

http://www.e-kociky.sk/?36,jet-neo-3v1

http://www.e-kociky.sk/?17,jet-picasso-3v1

inak som kukala luka fotočky, tak ty už máš pekné bruško no to asi len ja akosi nerastiem ja mám stále akosi také isté.mne sa asi viac do vnútra ukladá my kolegyna povedala že ona tiež nemala vôbec bruško a dovnútra jej viac išlo

katika82
20. júl 2009

utekám lásky idem k drahému do nočnej hore na chopok. tak pa pa ráno

jasmika
20. júl 2009

katika82 hrozne sa mi podobáš na moju spolužiačku zo strednej

luka04
20. júl 2009

vsetky utekate domov, len ja nemam kam, bo som domka 😀 😀 tak sa majte zatiiiiiiiim

monika131
21. júl 2009

No Dobré ránko maminky...
Ako sa dnes máte?
Mňa zasa trápi ten nepríjemný pocit naťahovania bruška a všetkého vo vnútri. Chytilo ma to už včera, večer som už iba polihovala.
A zdá sa, že to dnes bude trvať celý deň.
Musím si ísť nachystať stoličku, na ktorú si vyložím nohy aby mi bolo aspoň troška lepšie. 😢

klauduska
21. júl 2009

Krasne ranko tehulky!!!

Tak som nakoniec rychlo zutekala domkov vcera,lebo bolo uz vela hodin a doma nam PC este nesiel-mangel preinstalovaval cely windows,ale akosi mu stale vyhadzuje nejaku chybu,tak dnes pokracuje... 😒

luka....ano,mas uz pekne brusko,ale hlavne,ze ste zdravucky a dobre sa citis... 😉

katika...pozerala som ten link....vyzera dobre ten monitor...a kolko si vravela,ze stoji?140eur?
A tie kociky su pekne...ten jet neo sa mi paci...To je 3-kombinacia?Teda aj vajicko je k tomu?

moni...a co ty dnes?Mas opat tie blbe pocity bruska?Tak si len pekne vyloz nozky a oddychuj.... 😉

monika131
21. júl 2009

klauduš - no zasa mám tie blbé pocity. Včera som sa aj dosť zľakla, lebo mi bruško riadne stvrdlo a nie a nie sa dať opäť do normálu. Ale bola u mňa kamoška, tiež tehulka v 25tt a tá ma troška ukľudnila, že drobček si pravdepodobne urobil pohodlie, že jemu je dobre ale mne na všetko tlačí. Tak dúfam, že to čoskoro prejde. 😖

katika - ako bolo pri drahom v nočnej?

jasminka - a ty by si sa k nám nechcela pridať?

ahoj luka - ako sa dnes máš?

katika82
21. júl 2009

dobré ránko maminy
no tak pri drahom super, chceli sme sa ísť prejsť na chopok ale stršne fúkal vietor tak sme zostali na lanovke

jasminka - no neviem ja som chodila do žiliny do školy neviem odkiaľ si ty??,

monika tak to naťahovanie mám aj ja, v noci som vôbec nespala či na tom boku či na tom to drobcovi vadilo a kopal ma na chrbte zasa som mala pocit že my bruško tvrdne. inak to bruško na to sa musím vo štvrtok opýtať lekára lebo my akosi často tvrdne

klaudy áno ten kočík je 3 kombinácia a veľmi sa mi pácia kombinácie tých farieb, dúfam že ho v poľsku nájdem

som to tak rátala včera že prvý oktobrový týžden už budem musieť na materskú nastúpiť a drahý povedal že si vezme náhradané voľno má ho dosť a že zostane somnou domka, ja budem chodiť na kurz predpôrodný a od robkať detskú izbu a tak, a v novebri si vezme dovolenku zasa aby bol snami pri pôrode aj po nom

klauduska
21. júl 2009

kati..tak ste boli aspon spolu s manzelinom.... 😵
tak to je fajn,ten kocik...snad zozeniete,ved v Polsku je dobry vyber.nie???A kedy sa tam chystate?

luka a ty ako dneska domka?Co mas v plane?

moni..mas dnes vela robotky???

monika131
21. júl 2009

klauduška - no tej robotky mám dosť, sa mi toho troška nakopilo, lebo som pár dní flákala. A musím to dohnať asi tak do štvrtka. Ale snáď to stihnem.
A sem tam odbehnem na net, a to potom robotka stojí. Takže ja idem pracovať, ozvem sa neskôr. 😢

zatiaľ sa majte maminky..... 😀

katika82
21. júl 2009

v phode moni len pekne pracuj aby si toho nemala potom veľa

klaudy no chceme ísť do nového targu normálne do obchodu nie na trh, aby sme mali aj záruku my to máme nejakých 60 km ani to nie.

klauduska
21. júl 2009

moni...tak len pracuj,ale potom sa k nam vrat... 😉

kati...no tak to mate fajn,my to mame od Nitry daleko,ale na Tvojom mieste by som ani nevahala a sup ho do polska na nakupy... 😉

Inak baby,viete co sa mi dnes snivalo?Ze som uz normalne porodila,porod bol rychly a bezproblemovy a za 3 hodky som to mala za sebou....a krasneho chlapceka som drzkala v naruci...to bol krasny pocit,som sa taka blazena zobudila.....mal aj vlaskov dost... 😵 😵 😵 😵 A manzel ked rano vstaval do robotky som mu to stihla povedat,ze co sa mi snivalo.....a hned som zahlasila,ze taky porod by mohol byt aj v skutocnosti.... 😒 No a potom som este zaspala a opat sa mi snivalo s malym drobcekom,ze uz som ho vozila v tom nasom novom kociku... 😀 😀 😀
Mne uz asi sibe.....Mozno to preto,ze som bola vcera na prednaske o tehotenstve a porodna asistentka nam rozpravala vselico,aj v nemocke ako to je a tak...porode...no a akosi som sa do toho moc vzila.... 😅 😕 😕

luka04
21. júl 2009

ahojte babulky....dnes sme dlho spinkali, lebo som v noci buntosila... 😉 vidim, ze vy uz v plnom racovnom nasadeni a mne sa nic nechce 😒 uz par dni ma pobolieva brusko ako pri menzese...normalne som vcera na chvilu zabudla, ze som tehu a myslela, ze dostanem menzes...a este sa k tomu pridava to zlvastne tvrdnutie 😖 na par sekund mi sem tam cez den akoby stvrdne brusko a citim taky zvlastny krcik...potom sa to uvolni..vela sa tu o tom pise, neviem ci je to teda normalka...

moni..asi ma to chytilo opet ako teba vtedy...

klaudy..inak by som sa mala fajn, keby toto nie...alebo keby aspom viem, ze je to normalka a nebojim sa..dnes som tusim zacala 26tt..juuj ako to leti...budem musiet uz aj ja vybehnut na ten kocik, vidim, ze ty si to uz poriesila 😉 ak si pametas, ja chcem ist do toho velkeho obchodu v Partizanskom..

kati...to mas super, ze mate tak blizko Polsko, u nas boli tie vylety vzdy od pol noci, mamina nas budila, vnoci sa cestovalo a domov vecer...uz som tam veru dlho nebola..

klauduska
21. júl 2009

ahojky luka....

tak si sa aspon vybuvala do krasneho dnika.... 😉

To tvrdnutie bruska-vcera na prednaske nam ta asistentka vravela,ze je to v pohode,pokial ich nemas prilis casto...tak od 5-10 za den je to este v norme,ale vraj keby to je viackrat tak treba ist k lekarovi... 😉
A veru,ten cas leti,ani sa nenazdame a anjelikov budeme mat v naruci... 😵

luka04
21. júl 2009

no tak to je v pohode, ja to viac krat nemam...diky za upokojenie... 😉 a ten tvoj sen...no vidis, uz si si videla drobceka, ani si na 3D nemusela ist 😀 😀 bodaj by bol ten porod taky..mne sa snivali somariny, ze som zbierala jahody, strasne moc ich rastlo na obrovskej luke.....a jedla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre