Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

queenka
autor
30. mar 2009

a to ako casto zvyknes vracat???

jahody11
30. mar 2009

Ja som nezvracala vobec, iba ma boleli prsia, to bol moj jediny priznak teehu 😀 , inak mne vraveli u doktora, ze najlepsie je do konca 3-tieho mesiaca nesexovat, vraj kym sa uhniezzduje... 😕

shpirti
30. mar 2009

jahody,to sexovanie je pre mna novinka!!!mne lekar povedal opak.. 🙂

jahody11
30. mar 2009

Neviem... asi zalezi od doktora aale ja som na zaciatku krvacala asi koli tomu.. mozno pri normalnom tehu je to inak,, neviem...

queenka
autor
30. mar 2009

no neviem ako to je zo sexom..na nete pise ze to je normalne....ina ak by bolo rizikove tehotenstvo alebo nastali vazne komplikacie...inak je to vraj bezne a vraj to aj pomaha..no neviem...

shpirti
30. mar 2009

ze vraj pomaha...my na tom pracujeme! 😀 😀 😀

jahody11
30. mar 2009

aj tak som doteraz nemala vobec chut na sex, a drahy to akceptoval, az vcera som konecne nanho skocila a uzila si to, nechapem preco som doteraz nemala vobec chut ale baby, nemate problem s vlhnutim? Pred tehu som s tym nemala problemy ale teraz som nejak "vyschla" nechapem... 😖

queenka
autor
30. mar 2009

no ja stym vobec nemam problem...skor by som povedala ze naopak,,,,

shpirti
30. mar 2009

jahody,ja mam ten isty problem,tiez som predtym nemala!myslim,ze po tehu sa to upravi!

jahody11
30. mar 2009

ta nechut zacala az tak okolo 10 tt.aj neskor a trvala asi tak mesiac 😅

jahody11
30. mar 2009

dobre vedie, ze niesom sama, no nic a uzivate nejaky lubrikant? a je to vhodne v tehu??

queenka
autor
30. mar 2009

no ja neuzivam vobec nic a radsej ani nechcem....radsej neriskujem..nechcem ohrozit moje male....cimkolvek takze taketo srandicky nabok🙂) 🙂

jahody11
30. mar 2009

no to nieje na srandicky ale koli tomu, ze nevlhneme...

slaviq81
30. mar 2009

kocky, ja som tiez po sexe krvacala, doktorka mi predpisala Duphaston a kazala nesexovat aspon do ukonceneho 3. mesiaca.
Jahody, pises ze si vyschla 😀 , ja som mala opacny problem, cele tehu som mala vytok, cim blizsie k porodu, tym horsie to bolo 😝
K priznakom, tak prve - este skor ako som vedela ze som tehu - prestala mi chutit kava a zacali mi vadit kuchynske vypary 😝

queenka
autor
30. mar 2009

ved ja viem....ale myslim ze babo je prednejsie.....aspon u mna je to tak...

jahody11
30. mar 2009

my neuzivame nic, len predtym to bolo prijemnejsie ale zaklad je zdravie dietatka a orgazmus 😀 😀

queenka
autor
30. mar 2009

no momentalne je umna na prwom mieste miminko 🙂

jahody11
30. mar 2009

ved jasne, mne ked doky vravel ziaden sex do konca 3 mesiaca (do konca 12.tt) ani ma nenapadlo sexovat...

queenka
autor
30. mar 2009

ty si uz v pokrocilejsom stadiu to je fajn...mne este len dr. vo stvrtok povie ci vidi srdiecko...snad bude vse v poriadku....

queenka
autor
30. mar 2009

jeminenku..baby hrozne ma boli chrbat a krize ☹

blondinka42
30. mar 2009

ja som mala menstruaciu naposledy 10 februara,tak to by uz aj malo byt daco vidiet nie?

queenka
autor
30. mar 2009

no tazko povedat to zavisi od toho v ktorom si tyzdni.....no nemusi to byt este vidiet...u kazdeho je to individualne...

kotenko
30. mar 2009

blondinka42 a ty si mala aj tehu test pozitivny? lebo ja mam rovnakep riznaky ako pocas prveho tehotenstva, no vsetky tehu testy som mala negativne a mrcha mi meska od 20.03., cize uz 10 dni... mam krvavy vytok, to je vsetko. to osm mala aj pri Lili. navyse ma boli kazdy vecer priserne hlava a mam "chute" na sladke... toto som mavala aj pri malej cez prve tyzdne

blondinka42
30. mar 2009

Kotenko:ano mala som pozitivny test,a uz tri tyzdne mi to meska,do doktora ide v stredu som zvedava co mi povie.

ramana
31. mar 2009

blondinka42 neboj vidno bude určite niečo.možno ti dr. povie že nevidí srdiečko a pôjdeš znova o týždeň na sono. My sme mali už v 6tt srdiečko v 5 tt bolo vidno len takú bodku 😵

klauduska
31. mar 2009

blondinka...tak sme na tom rovnako.....
ja som mala mrchu naposledy 7.2., 2 pozitivne testy,a k doktorovi idem zajtra......takze sa snad dozviem dobre spravy....Inak ma bolia prsia ja svina..... 😒

monika131
31. mar 2009

Ahojte babenky.
Radosť čítať tieto riadky.
Ja som mala mrchu naposledy 16.2., vyšli mi 2 pozitívne testy, už som bola aj na krv - HCG 3720, cca 5-6 týždeň.
klauduska aj ja idem zajtra k lekárovi - na 1. ultrazvuk, a tie prsia - presne tak ako píšeš, bolia ako sviňa. 😵

klauduska
31. mar 2009

moni....tak to je super...gratulujem....
mne na 1. ultrazvuku nic nevidel,teda "nieco" ano,ale tehu nepotvrdil....hcg v krvi bolo sice zvysene,ale tiez nie natolko ,aby to potvrdilo.....tak mam prist o 2 tyzdne....co je zajtra... 😉
to cakanie bolo strasne.....
a kedy si ty bola u doktora?

monika131
31. mar 2009

Klauduska - u doktrora som bola minulý týždeň v stredu, ale nevyšetroval ma. Sestrička mi iba zobrala krv, poobede som zavolala do labáku, povedali mi výsledok, volala som sestričke a tá ma objednala na zajtra na 12.30 na ultrazvuk. 😅
Uvidím čo bude zajtra. Aj sa teším ale mám aj strach. 😢

klauduska
31. mar 2009

a preco mas strach,hcg mas pekne vysoke,takze by malo byt vsetko v poriadku,ked to uvidite na ultrazvuku...neboj... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre