Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
7. máj 2009

Dobré ránko maminy
tak mne je dnes zasa zle dostala som nejak do seba tri kúsky chleba ale akosi to neprechádza.
inak mne dal doky aj nejaké tabletky na vkladanie na kvasinky že sa mi z toho výtoku urobili ale že je to normálne v tehu.dnes domka pridám aj fotočky z ult.

jahody11
7. máj 2009

😉 aj ja som mala kvasinky ked som bola v tom tyzdni ako ty, raz dva to preslo 😉

inak ajmne je dneska akosi zle... mozno je nieco vo vzduchu 😀 😀

klauduska
7. máj 2009

Ahojte,

a mne zasa nenormalne chuti.... 😀 😀 😀 ale len doobeda,zjem vsetko co nezje mna... 😀 😀 😀 a pooobede je to uz horsie,nejako mi potom netravi... 😒

katika...no daj nejake tie fotecky.... 😉

ozaj baby,a ako ste zbadali,ze mate kvasinky?Ci to vam len dr. zistil?

smajli
7. máj 2009

ahojte:o) aj ja som tie kvasinky mala,a mne to povedal len doktor z toho vyteru na zaciatku tehu,ziadne problemy som inac nemala. Potom mi odporucil,ze si mam cele tehu davat raz do tyzdna na noc take cipky Kitovuli,su cisto prirodne,spravia spravne ph a mikrofloru,a vraj je to dobre aj kvoli tomu,ze mam makksi krcok maternice,lebo aj to mozu robit tie kvasinky... ,sranda vsak je,ze ked som si tu cipku davala posledne,tak som necitili predtym nic,ale den po tom ano...take jemne palenie...,tak som zvedava,ako to bude pri dalsej...
tesim na sa pridane fotky katika:o))
a u nas vcera vobec neprsalo...

jahody11
7. máj 2009

no mna to velmi palilo pri sexe, tak mi potom zistil kvasinky ...

klauduska
7. máj 2009

aha,lebo ja nemam teda zatial ziaden problem a vyter mi nerobil... 😒 😒 😒

jahody11
7. máj 2009

tak bud rada 🙂 ja som ho o to poziadala sama, lebo to sa fakt uz nedalo sexovat, mala som pocit akoby som tam mala vatru 😀 😀

klauduska
7. máj 2009

tak fajn,jasne,ze som radsej,ked ziadne problem na obzore nie je.... 😉

minka21
7. máj 2009

baby prosim poradte mi,meska mi to 5dni,a fakt sa nam mohlo zadarit tak pred dvoma tyzdnami aj nejake dniky,a ja by som uz to mimi naozaj aj chcela 😵 ,tak neviem ci sa oplati uz teraz testovat alebo este cakat? 😕

klauduska
7. máj 2009

minka,ja som prvy testik robila prave v 5 den meskania.... 😉 skus a ked nie,tak pockaj zasa par dni a testni znovu..... 😉

katika82
7. máj 2009

babule ešte som v práci ale ked prídem domkov hned vám pridám určite fotočky aby ste si kukli

klaudy mne robil aj výter z krčka na cyto vraj to treba, no a tak mi prišiel aj na tie kvasinky ono vtedy je výtok taký biely ako hrudky tvarohu alebo bryndze a občas to svrbí ale nemusí.ja som mu to aj hovorila potom tak povedal že v pohode že v tehu je to normálne a že aj po preliečení sa to vráti.ale vraj je dôletižé preliečiť to a hlavne pred pôrodom aby sa bábo nenakazilo či čo.

mimka- no určite ak už 5 dní mešká by malo byť vidno na teste // ovšem ak nemávaš ovu nejak neskôr ale tak na ten 12-14 den. ja som napr. teraz pri dokymu zistila podla termínu pôrodu že som ju mala týžden po mrche

katika82
7. máj 2009

klaudy mne zasa chutí jesť viacej večer ako cez den večer by som aj neviem čo zjedla. a zisťujem že mi všetko maso okrem kuracieho strašne smrdí to zacítim aj neviem v čom a nemôžem ho akosi vôbec jesť.aj ten guláš včerajší no taký je super ale smrdí mi masom

minka21
7. máj 2009

🙂 diiik,skocim kupit test a pojdeme testovat,aj mam pocity trosku ze uz dostanem,ale ja mavam vacsinou poriadne bolesti a toto je len taky malinky pocit🙂 ufff🙂 hadam budu // 🙂)) drzte palceky 😵 😵 😵 😵 😵

klauduska
7. máj 2009

katika...no vidis ake je to individualne....obedik ja pekne vzdy cely spapam.... 😎 😎 😎 vcera som dala svieckovu-4 knedle..... 😝 😝 😝 riadny natresk..... 😒 co uz....

aj ja som tusim citala,ze sa ten vyter robi,neviem ci mi ho zabudol spravit,spytam sa sestricky na najblizsej poradni....ja sice mam vytok,ale nie taky ako ty popisujes,tak asi to je v pohode.....ten je v tehu tiez normalny,nie?

jahody11
7. máj 2009

mne vyter na cytologiu nerobil lebo som ho mala robeny koncom jula a otehotnela som v decembri.. takze vravel, ze by to bolo zbytocne...

smajli
7. máj 2009

:o)) vsade je vsetko inaksie ... mne vyter na cyto robil v otkorbri na preventivke a vo februari ked som prisla ze som tehu,tak zase....

tinika
7. máj 2009

ahojte kočky, čo tu nového?
minka držim palce nech su // a pridáš sa k nám

klauduska
7. máj 2009

tini,ty sa pochval,ako sa citis?

jahody11
7. máj 2009

haluz, aspon vidime, ze kazdy doktor si robi podla seba 😀 joj, uz nech je vecer ....

sarinka23
7. máj 2009

Ahojte kocky. Viete mi poradit nemate skusenost s tym ze.....robila som si teraz test no neviem ako ho mam chapat. ciarka bola tmava no 2 taka akoby priesvitna no je ju tam trosku vidno a nerozumiem tomu pretoze sa mi to este nestalo stale bola len jedna a dost a teraz ma pletie ta druha teraz neviem ci to moze byt mimino alebo to len ja vidim hlupo.... 😒

smajli
7. máj 2009

moze to byt miminko, na jednom teste sa mi to tak stalo,mozno je este prilis skoro a ze hormon hcg mas este nizky,ak si nedockava a nechces cakat paru dni,kym sa ti hormon zvysi,tak si sprav test zajtra rano z ranneho mocu,vtedy je hcg najvyssie /aj ked je ten urceny na testovanie z mocu v ktorukolvek hodinu dna,tak rano mas vacsiu sancu,ze to uz test rozozna,ak je este skoro/ :o))) tak drzim palce :o)))

sarinka23
7. máj 2009

Dakujem no ja viem povodne som to tak aj chcela ze az rano len som nevydrzala ta neistota je hrozna..... ☹

sarinka23
7. máj 2009

Je mi to len divne vsetko lebo tu 2tam vidno len farba akosi chyba a od rana mam len strasne sucho v ustach a taku chut akooby som jedla zelezo alebo nieco take hoc robim cokolvek.

smajli
7. máj 2009

raz sa mi to presne takto stalo,ze ta druha ciarka bola taka slaba,az som si myslela,ci si ju nenamyslam.... z toho ze som ju tam strasne chcela vidiet...,a ked som si test spravila na druhy den rano a potom este o 2 dni,tak tam uz bola ciarka zretelna...,
ja som sucho v ustach nemala,ale isty cas taku cudnu blbu chut v ustach som mala...
:o)

katika82
7. máj 2009

sarinka tak to si na najlepšej ceste,
skús rano a ak tam nebudú dve tak nezúfaj kým nieje mrcha tak treba počkať a ak bude meškať dva týždne už tam určite dve budú.
ja som prvý rok minula na testy mailnat lebo som bola nedočkavá a potom sklamaná. teraz ked som bola naozaj tehu som čakala skoro tri týždne kým mrcha nemeškala a až potom mi to bolo divné tak som skúsila test a hups tehu

amaca
7. máj 2009

Holky stretli ste sa niekedy s tym, ze moze prist mrcha aj napriek zacinajucemu tehotenstvu?

klauduska
7. máj 2009

sarinka, podla mna to vyzera tak,ze Ti mozeme gratulovat..... 😎 😎 😎 ale nechcem to zakriknut....ono aj ked je len uuuplne slabulinka,tak s najvacsou pravdepodobnostou tehu si.....skus zajtra rano alebo az vydrzis az o dalsie rano,vtedy by to malo byt este lepsie vidiet... 😉

sarinka23
7. máj 2009

Dakujem vam kocky za rady. Ja uz som nevedela ci skutocne si uz namyslam alebo co...len to cakanie a ta neistota je najhorsie teraz mi kazda minuta ide pomaly, no testik uz je na rano pripraveny tak som velmi zvedava hoc aj s pochybnostami co ak tam ta druha nebude

smajli
7. máj 2009

potom nam napisa sarinka,aj my budeme zvedave,ja urcite,lebo mne sa presne toto s tou slabulinkou ciarkou stalo ... ,mozno tam bude len rovnako slaba druha ciarka ako teraz,ale mozno bude aj viac, vsak uvidis :o))))))))) iste daj vediet :o)

katika82
7. máj 2009

babule tak už som pridala fotky drobca tak môžete kuknúť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre