Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

fyalynka
13. apr 2009

zuzi, mozno to bude z neho, netusim... 😒 Ale väcsinou ked sa najem, tak o par minut mi je zle...
no uvidime, musim to vydrzat 😉

tinika
13. apr 2009

gugu aj mne vychádza termín na 6.12. hihi ako sa cítiš?

dianka3
13. apr 2009

avojte maminky , no cem sa nieco popytat.moj muz by chcel sex lenze ja uz asi od 17tt vobec nemam chut a navyse sa teraz hrozne bojim lebo sa mi skracuje krcok maternice- to asi uz je nebezpecne sexovat sak?

inac som pocula ze spermie drazdia krcok maternice a moze sa otvarat je to pravda?

kacka.h
14. apr 2009

Dobre ranko...tak ako po dlhsej dobe opat v praci? Mne sa niiiiiic nechce.

klauduska
14. apr 2009

Krasne ranko tehulky....

Tak co,ako ste sviatkovali???Oddychnute?

Ja sice ano,len ma stale trapi zaludok a stale mi je zle.Ked nie rano,tak vecer a stale dokola......hroza..... 😠 Pripadam si ako keby som mala kazdy den opicu..... ☹

A inak vy ako?

veva2
14. apr 2009

Ahojte,
ja sice ani poriadne neviem, v ktorom som tyzdni iba priblizne🙂 prvy krat idem k lekarovi 20.4. ale nevolnosti mi uz pomaly zacali. Hlavne rano, pri posteli mam sacok s piskotami musim aspon zo 4 zjest a je mi lepsie, ked sa niecoho najem tak je dobre, ako som hladna hned zaludok protestuje. Este zatial nevraciam, no uvidim kedy to pride.

klauduska
14. apr 2009

Mozno vraciat ani nebudes a bude Ti iba takto zle,ako mne..... 😒 Niekorym babenkam nie je zle vobec a niektore zasa vracaju aj do 7 mesiaca.... 😝

veva2
14. apr 2009

Tak to by som bola velmi rada, neznasam vracanie (ako asi nikto🙂) Este som sa chcela opytat, strasne ma nafukuje 😝 ,nevies ci je to normalne?

jahody11
14. apr 2009

Ach jaaaj, ja chcem este volno !! Som si vobec neodychla... a este k tomu vcera ta cesta do hodonina, sme sli v kolone od ruzomberka az po zilinu, katastrofa,cestovali sme cez 6 hodin...

inak, mne tiez byvalo zle ked som brala duphaston ale myslim, ze to bolo tehotenstvom, po kazdom jedle mi byvalo tazko ale nezvracala som... len uz som ani nic nechcela jest lebo som sa bala ze zas mi bude tazko na zaludku..

katika82
14. apr 2009

dobré ránko lásky,,,
tak ja som už tiež v práci ale vôbec sa mi nechce
mne je tiež ráno stále zle ale len ma tak ponaťahuje a slinami grciam ale už ked sa najem tak je dobre.
klaudy viem ťa pochopiť mne je tiež tak

mausy21
14. apr 2009

veva2 ja som za cele tehotenstvo asni raz nevracala, ale to nafukovanie poznam velmi dobre, a je to normálne neboj.ja som sa rano zobudila plocha a večer som šla do postele s peknym gulatym bruškom.kedy máš termin?

veva2
14. apr 2009

mausy21 - tak to som rada 🙂 zatial este neviem prvy krat idem k lekaromi 20.4. ale priblizne to vidim na koniec decembera 🙂

jahody11
14. apr 2009

mna nafukuje stale, aj ked uz menej ako predtym ale teraz mam skor problem so zapchou 😒

kacka.h
14. apr 2009

Mna tiaz nafukuje stale....ale skor tak na prdenie 😒 . Na WC inak chodim normalne. S tym zatial problemy nemam.
Jahody-no veru som citala, ze su zapchy...v RK a aj pred BA hlasili

klauduska
14. apr 2009

No,ine nam nezostava len to vydrzat,ved co by sme nevydrzali kvoli tym nasim drobcom,nie??? 😀 😀 😀

jahody a to ty este stale mas zapchu?som myslela,ze skor taketo priznaky su len na zaciatku tehu a potom ustupuju.....

katika82
14. apr 2009

klaudy ja som čítala že zápchy sú práve že až dokonca tehu

zuzanka.h
14. apr 2009

baby chcem sa spýtať. Včera som mala taká zvláštne ťahavé, pichavé bolesti z pravého vaječníka a ťahali sa až k slabinám.... Nemali ste niektorá také niečo????

katika82
14. apr 2009

zuzi veru nie mna podbruško občas pobolieva ale je to v norme. ale to čo opisuješ ty som zatial nemala.
mna dnes akosi žalúdok divno bolel

zuzanka.h
14. apr 2009

no nič dúfam že to bude v pohode.... uvidím keď nie tak pôjdem ku gyndošovi. no uvidím čo a ako

monika131
14. apr 2009

Ahojky dievčence.
No u nás boli sviatky v pohode, iba sme sa objedli až, až. Teraz papkáme skoro každé tri hodiny.
S nafukovaním mám problém aj ja, ale zápchy som zatiaľ nespozorovala 😅
Ale u každého je to asi ináč.
A čo boli ste vyšibané? 😀

katika82
14. apr 2009

ja som sa teda šibať ani oblievať nenechala

smajli
14. apr 2009

ahojte dievcata 🙂 mna moj mily oblial tento rok tak decentne,ze to bolo mile... keby vraj uz vedel,ze to bude dievca,tak mi pofrka aj brusko... 🙂 takto este nemohol...,ale moj tato to dohnal poctivo...
...vcera po dlhom case mi bolo celkom od zaludka normalne.. ale aj mna nafukuje poctivo,tiez mam rano brusko mensie o dost,ako ked si idem vecer lahnut..
🙂 pekne sa nam tie tyzdne tt menia a rastuu... 🙂 🙂

jahody11
14. apr 2009

ani mna nikto neoblieval 😀 mali zakazane aby sa nieco nestalo !! a vsetci to akceptovali ale vonavkam som sa nevyhla fujj 😝

kacka.h
14. apr 2009

Mna len maly synovcek rano o osmej prisiel navstivit az do postele, ale len trocha ma vysibal, voda sa mi nastastie neusla...
Kati, aj si si oddychla za tie dva dni?

katika82
14. apr 2009

kacka ale celkom ano v nedelu boli budúci svokrovci na návšteve dohadovali sme svadbu a tak no a včera som si poobede pospinkala asi tri hodiny takže som si oddýchla

dianka3
14. apr 2009

avojte maminky , no cem sa nieco popytat.moj muz by chcel sex lenze ja uz asi od 17tt vobec nemam chut a navyse sa teraz hrozne bojim lebo sa mi skracuje krcok maternice- to asi uz je nebezpecne sexovat sak?

inac som pocula ze spermie drazdia krcok maternice a moze sa otvarat je to pravda?

smajli
14. apr 2009

dianka,vsimla som si ta,ale vobec ti neviem poradit,ale pre mna by platilo,ze babo je prvorade,muzicek by to akceptoval,mozno by ti gynekolog vedel povedat najlepsie. skus si v googli vyhladat slova: skracovanie krcka maternice a sex... urcite ti nieco vyhodi...
drzim palce

dianka3
14. apr 2009

smajli
avoj moja dakujem ti,no vies mi sme sa uz hodne dlho nemilovali.furt ho odhovorim,ale zato slubila som mu ze ked budem aspon v 36tt tak uz mozme lebo vtedy sa uz mimi moze narodit sak?
neviem ale kedy presne dozreju plucka?

jahody11
14. apr 2009

joj, dnes som sa pohadala so sefovcami, take nervy domna vosli ze az, bud. tyzden mam svadbu a pre nich je problem dat mi 7 dni volna, skratili mi to na 5 a v piatok mam ultrazvuk a vystrajali ze nemozme ist, tak som chytila nerva ze som chcela dat normalne vypoved alebo pojdem narizikove a vykalsem sa im na hlavu...

smajli
14. apr 2009

to su blbci ti sefovia,hladia si len svoje zaujmy,len si stoj za svojim a presne tak ako hovoris,v najhorsom pojdes na rizikove...nech sa daju vypchat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre