Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

baramborka
20. jún 2009

dakujem surviver no bol negativny ale myslim teda zrak ma urcite neklamal ze boli dve ciarky ale jedna bola abssolutne slabucka...:D no ja by som cchela babo.....casto sa mi stane ze zvraciam a napr.nemam rada ryby a pred vcerom som si kupila lososa :D no pondelok idem ku doktorovi potom napisem ako som dopadla :D ale dakujem :D

baramborka
20. jún 2009

BABY A AKY BY STE MI DOPORUCILI UROBIT SI TEHOTENSKY TEST ?
lebo ja som si robila test pepino za 40 sk..ale asi mate lepsie skusenosti .. 😵
dakkujem holky

andrea12737
20. jún 2009

Ahoj baramborka. no ja z vlastnej skusenosti, pri prvom aj teraz druhom tehu sa spravne vyjadrili az testy z tej nizsej cenovej relacie-dvojtesty, tie drahsie ako su rapidclear za 6e mi stali za h.... . No ved vydrz tolko do pondelka, na testy uz kasli,a dr.ti to povie stopercentne...drz ti prsty.

babullka1
20. jún 2009

vraj najlepsi je mamatest..ten som skusala aj ja 😀 bol mi odporuceny v lekarni

baramborka
20. jún 2009

no ved ano jasne uz pockam do pondelka ..:D strasne som naapata ratam minuty ..ale bojim saaj sklamania.
ale nic sa nekonci, svet sa nezruti no poznate to..ten pocit ked sa sklamete robite si nadeje dobre ze uz neuvazujete ake meno date drobcovi.ale kazdopadne musim byt silna :D
dakujem holky ste zlate :D
a vy teda VSETKY ako prezivate tehotenstvo ,? lebo som pocula teda podla skusenosti mojej sestry ze je to niekedy aj strach aby bolo vse ok ...

sisiska
21. jún 2009

ahojte, kocky, mam problem:
chcem spytat k listerioze a podobnym zalezitostiam....keby nahodou bolo mlieko nakazene niecim podobnym, prevarenim by sa mala tato pliaga znicit, vsak? manzel totiz varil krupicu, a nie som si celkom ista, ci mlieko, ktore do nej pouzil, bolo uplne v poriadku, lebo uz bolo nejaky cas otvorene....ale krupica, samozrejme, presla varom, myslite, ze by to mholo byt ok? dakujem za reakcie

baramborka
21. jún 2009

to siska : neboj listerioza vznika hlavne z neprevarenych napojov , syroy salatov...ty si ho prevarila a ak je trvanlive a bolo otvorene dlhsiu dobu tak var to znici teda vsetky tie bakterie :D
pokoj neboj sa nic :D

katika82
21. jún 2009

Ahojte babenky
baramborka- no tak myslím si že ty si jasná všetky príznaky máš, aj tá slabučká čiarka môže byť tehu len možno je ešte málo HCG v moči. určite by si bola šťastná tak ti budeme držať palčeky aby to dopadlo tak ako si ty praješ

siska-mlieko ak prešlo varom tak sa zabíjajú všetky mikroby neboj ak sa kaša prevarila tak sa určite všetko zničilo

smajli- no svadba - tak pomaličky začíname od včera s upratovaním a tak. stres zatiaľ žiadny v utorok idem pre šatočky a už sa tešíme na sobotu

klauduska
21. jún 2009

ahoj katika,

nebola som tu dlhsie,boli sme dovolenkovat a tak sa chcem spytat ci uz citis pohyby....Ja som zacala presne na dovolenke,11.6.... 😵 😵 😵

lulu19
21. jún 2009

ahojte baby mozte poradit som 17dc a hrozne ma bolia prsia co ma nikdy nebolievaju takto skoro az neja 2alebo 3 dni pred mrchou a tiezma tak trosku pobolieva a sem tam pichne v podrusku ovulku som uzmala tak nrviem poradte ak vietemoze to nieco znamenat s tehu?dakujem za od

zuzba
21. jún 2009

baby, chcem aj ja poprosiť o radu. začala som to tu čítať od začiatku, ale na 79strán nemám žalúdok.
včera som si urobila test a vyšiel pozitívny, krásne silné dve čiaročky. poslednú mrchu som mala 18.05., na preventívke u gyny som bola 02.06., tam mi povedala, že sa mi otočila maternica do správnej polohy a sestričke sa nepáčili prsníky pri prehmate. ale už od nejakého týždňa po ovu som mala také divné pocity. ... až teraz týždeň pre mrchou ma normálne boleli prsia a mrška nikde a prsia stále bolia, tak som si po 6-tich dňoch robila test ... a bum. prsia stále strašne bolia a už mám aj divné pocity v žalúdku. sa mi trošku prevracia, stále mám chuť na jedlo. neviem, v ktorom som týždni a podľa toho čo ste tu písali, asi je skoro ísť ešte ku gyne. alebo si myslíte, že je lepšie ísť hneď a nestresovať sa ? aj keď mi povie, že ešte nič nevidí ? to bude asi ešte väčší stres. ... neviem, fakt. zasa nemôžem vzbudiť podozrenie u šéfky, lebo to je jeden nepríjemný a nechápajúci človek ....

jahody11
21. jún 2009

lulu, tazko povedat, su to priznaky tehu ale nemusis byt.. mne sa to tiez stalo, mala som vsetky priznaky a nebola som a ked som nemala ani jeden, tak zrazu bum, tehotna 😀 😀
urob si test ale zajdi k dr...

baramborka
21. jún 2009

to ZUZKA: mam presne ten isty problem co ty :D ja som tiez na tom podobne ibaze mam zajra prehliadku no zvazujem ci neni skoro ist lebo podla mna tam aj tak nic neurobi a neccem aby sa vo mne zbytocne sprtal.
no z druhej strany som tak nervozna nedockava ze asi nevydrzim a pojdem s tym ze mu poviem aby sa vo mne zbytocne nespaaral :D je to drze ale ide tu o zivot malinkeho ( ak som tehotna)
cize dobre by bolo pockat ale ak si nervna a nevies vydrzat ( ako ja) tak povedz to iste nech sa v tebe zbytocne nespara , no nepovedz mu to takto doslovne ...a chod :DD
drzim paste ver mi citim s tebou :D

KATIKA82-

baramborka
21. jún 2009

KATIKA 82- dakujem zlatik si uplne super ze ma podporujes kazda dobra podpora mi padne velmi dobre
no priznaky su len neviem prsia ma az tak velmi nebolia skor sa mi zvacsili ale bolest pride neskor ze ?
ak som tak som 3 tyzdne mozno 4 tehotna..ktory je to ten tehotensky tyzden vedela by si mi poradit lebo takto to ratat neviem :D
a mrska mi meska 3 tyzdne :D presne ako by mala ( teoreticky) :D

baramborka
21. jún 2009

BABYY RANO IDEM KU LEKAROVI..DRZTE PASTE POVIEM VAM AKO SOM DOPADLA :D
BUDEM SA STRASNE MODLIT ABY TO TENTOKRAT VYSLO :D

andrea12737
22. jún 2009

Ahojte kocky....o 2hodky mam byt na utz...strasne som nervozna....dufam ze mi konecne povedia co to bude, lebo ma slak trafi....boze ked si predstavi ze mi to nepovedia, a ja budem musiet zasa do konca tehu cakat ze co to bude....tak sa asi zblaznim...drzte prsty..krasny den vam prajem

smajli
22. jún 2009

ahojte tehulky:o)) nech sa vam splnia vase sny :o))) a asi aj ked to same vzdy vieme ... tak fakt trpezliivost ruze prinasa... vsetky tie priznaky a tak... treba cakat aj ked je to na nevydrzanie...
podobne ako jahody,ja som tiez ziadne priznaky zo zaciatku nemala...abo take,ake som mala aj pred mrskou... a nakoniec som tehu bola ani sa mi verit nechcelo... nevolnosti nastupili az neskor... :o)
ale viete co... ci vam uz doky povie hocico... tak tam chodte tak skoro,ako vam to vasa intuicia radi,aby ste boli spokojne...,aby ste sa citili vyrovnanejsie... kazdy lekar je iny a kazdy vam aj inak povie,ci uz nieco vidi,alebo ci ste prisli skoro...,ja som sla k dokymu tyzden co mi meskala mrska a z testu som uz vedela,ze tehu som... a nic mi nepovedal,ze som skoro... a maly vacok tam uz videl...to zlte teliesko,bublinku:o) len trpezlivost... aj ked je to take tazke... ale je to udel,ze si na to musime pockat...

..a tyzdne tehu sa rataju od prveho dna poslednej menstruacie...

tak sa drzte novotehulky i tehulky i snazilky,nech vam vsetko vijde ako ma...
:o)))

jahody11
22. jún 2009

andrea : ja som v 31 tt a stale neviem co to bude 😀 uz ma to az tak netrapi ako na zaciatku, co bude, to bude... nechame sa prekvapit 🙂
fakt, najtazsi je zaciatok tehu, ked nevies co a ako, hlavne my prvorodicky, je to tazke... ale my zeny sme silne stvorenia a zvladneme vsetko !!! 😉

baramborka
22. jún 2009

BABYYYYYYYY SOM TEHOTNAAA :DDDD

baramborka
22. jún 2009

NO BOLO TO ZAUJIMAVE....robil mi sono a povedal ze graviditu tam nevidi ze mi pichne injekciu na vyvolanie mrchy...no neviem moje vnutro mi povedalo NIE...nedovol mu to
tak mi urobil 3 tehotenske testy..VSETKY POZITIVNE......a potom povedal ze to je asi velmi rane stadium..
som rada ze som mu to zakazala brali mi krv a vsetky tieto veci.
baby som neskutocne stastna..v pondelok bud.tyzden mam prist na dalsiu prehliadku kde by mi to mal ma 100% potvrdit...SOM TAK STASTNA dakujem kazdej za podporu

jahody11
22. jún 2009

baramborka
blahozelaaaaam, prajem ti dostatok sil na tazky prvy trimester 🙂
potom si daj do profilu, v ktorom si tyzdni 😉

baramborka
22. jún 2009

jahody dakujem este to ani doktor nevie kedze male nevidel na sone musi to byt velmi malinke ale pondelok vam to vsetkym dam jasne vediet :D
a nevadi mi ani prvy trimester hlavne je ze budem mat moje vytuzene babatko :D
a ty uz budes rodit ze ?

jahody11
22. jún 2009

no, este mam 9 tyzdnov 😀 takze najskor oddych na materskej dovolenke 😉
a ked si kliknes na profil, tam si zadas datum prveho dna poslednej mrsky a konik ti vypocita sam, ja mam v tehu knizke termin 28.8, a konik mi vypocital 30.8. ale to je uz detail 😉 😉

katika82
22. jún 2009

ahojte lásky

abramorka tak to blahoželám viem si predstaviť ako sa tešíš. teraz dávaj na seba pozor a oddychuj. inak aj keby ti pichol tu injekciu nič by sanebolo stalo lebo ak si tehu tak by mrcha neprišla ani potom ale je lepšie ked ti ju nedal

klaudy- no už cítím pohyby občas silnejšie občas len také šteklenie ale je to krásne.

jahody a ty ako sa cítiš ja už pomaličky pripravujeme všetko na svadbu a tak. takže veselo je

jahody11
22. jún 2009

ach katika, normalka ti zavidim, ja by som svoju svadbu zopakovala este raz 😀 dufam, ze vam vynde pocasie lebo zatial to ruzovo nevyzera... a hlavne davaj na seba pozor !!!
ja mam v stredu skusku, ale mam pocit, ze ju neurobim, neviem to vsetko.. ale nevadi, dalsi termin je 6.7. dovtedy sa to naucim naspamat 😀 😀

baramborka
22. jún 2009

dakujem baby :_DDD KATIKA no ja sa strasne tesim ja viem injekcia ale tak blbo to znelo a bala som sa odmietla som to :d
a ty si v ktorom mesiaci ?

baramborka
22. jún 2009

JAHODY juuj tak ty uz si vo " finale" ...zanedlho si ho das do ruciek :DD
to je krrasne vela stasria drzim ti prsteky aj pri porode lebo to je fuska :D
ja si to ani nepredstavujem este je skoro a nhccem zakriknut

lydia22
22. jún 2009

baramborka pripajam sa ku gratulácii tehotenstvo a materstvo je najkrajšia vec ktorá môže ženu postretnúť, veľa štastíčka pri prežívaní tehu, všetko sa dá prežiť aj ranné nevoľnosti aj pôrod hlavne aby bábo bolo zdravé 🙂

jahody11
22. jún 2009

veru, ja sa zatial viac bojim na skusku do skoly ako porodu ale viem, ze aj tento strach ma urcite pochyti 😅 😅
zatial riesim nakup kociarika a vybavicky ale strach pomaly ale isto ide aj kumne....
a baramborka neboj sa, urcite to bude fajn, len fakt vela oddychuj, ja som na zaciatku tehu v 8tt krvacala ale nastastie sa babatko udrzalo a teraz kope mamu, co mu sily stacia 😀 😀

katika82
22. jún 2009

jahody tak na také silné kopance sa teším už aj ja.
my ideme zajtra do poradne aj na veľký ultrazvuk tak sa teším že uvidím drobca v plnej paráde.
no dúfam že počasie sa ešte umúdri do soboty hlásia tak polooblačno tak hádam nebude pršať.

baramborka- teraz si začneš užívať tie najkrajšie chvíle bože mne sa zdá že to bolo pred pár dnami ked som našla na teste dve a už som v 21tt ani sa mi veriť nechce. a viete čo je najlepšie že u nás z rodiny to nikto zatiaľ nevie proste bruško akosi na mne až tak moc nevidno ale už im budem musieť povedať do svadby hádam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre