Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

jahody11
9. apr 2009

veru, uz, este som prisla na to, ze nemam bizuteriu... tak snad v sobotu nieco zozeniem..
aj sa tesim aj sa bojim... take cudne to je 😀

fyalynka
9. apr 2009

neboooj, potom sa tie pocity zmenia na to, ze nebudes chciet aby to skoncilo 😉
hlavne si to uzivaj 😉

jahody11
9. apr 2009

veru, ve dbudeme mat 100 ludi 😅

katika82
9. apr 2009

kacka tak len takú malú o dvoch svedkoch môžete to vás veľa nevyjde.
my ideme tiež len malú lebo drahému zomrela pred mesiacom starká takže by sa tam aj tak nikto z jeho strany nebavil tak ideme len menšiu aj ked sme chceli vačšiu pôvodne ale čo už. tiež nám treba peniažky na drobca a chceme stavať takže zídu sa

jahody11
9. apr 2009

my sme chceli tiez malu... ale rodicia su rodicia... oni vsetko platia ale aj tak v dnesnej dobe je to drahy spas... ale co, uz som sa zmierila s tym... 😅

katika82
9. apr 2009

jahody no naši napr. tiež chceli veľkú ale musíme brať trošku ohľad na priateľovu rodinu že oni to teraz berú ťažko
ale dôležité je že budeme už svoji a pôjdeme radšej niekde na dovolenku si oddychnuť aj ked ja s tým bruškom no uvidíme

zuzanka.h
9. apr 2009

jahodz ja som sa v skalici narodila mám tam ešte starkú v takej malej dedinke neďalako
.....

zuzanka.h
9. apr 2009

baby ja som chcela malú - manžel veľkú tak bola veľká 110 ľudí- ale bola super už by som nemenila bola do 7.30 ráno.....

katika82
9. apr 2009

zuzanka tak to ste mali fakt super juj aj ja by som takú veľkú chcela ale teraz sa to nedá 😒

jahody11
9. apr 2009

katika, to chapeme, skoda no, ale urcite si uzijes aj tu mensiu, u nas bude tiez dlho, som zvedava ako to vydrzim a najhorsie je to, ze u nas na vychode su este potom na druhy den posvadbiny a to sa opiju vsetci susedia okolo nas a cela partia este raz :D

zuzanka.h
9. apr 2009

no ti verím.... my sme svadbu mali 5 rokov dozadu.... ale to ti verím teraz potrebujete peniažky na domček tak to si nachystajte veeeeľa ....
my staviame a chceli by sme sa v októbri sťahovať ale nevieme ako to urobiť aby sme bábetku nič neodopreli
asi to bude lacnejší kočík, postieľka a vecičkz od kamarátiek, ale to nevadí bábetku je to asi jedno v čom sa vozí 🙂

zuzanka.h
9. apr 2009

jahody myslíš - poprávky?????

jahody11
9. apr 2009

neviem ako sa to hovori u vas..

ja si idem kupit akurat kociarik, inak veci mam po sestre a svagrinkach ktore maju este male deti, sestrina mala ma len 2 roky a niektore vecicky ani nenosili, nestihli, tak rychlo to babatko rastie, my chceme stavat az ta o rok-dva, mame pozemok ale este tam niesu natiahnute inzinierske siete, akurat aspon male trocha povyrastie, zatial budeme v 2 izbovom byte mojej tety, cize budeme platit len inkaso, ziaden najom, co je v dnesnej dobe super...

katika82
9. apr 2009

jahody to máte naozaj super niečo ako my my budeme zatial u našich jasné že na vodu a elektriku im budeme dávať.a pomaličky ked sa nemáme kde náhliť začať stavať.

to máte super že mate po kom vecičky ja som prvá v rodine takže všetko si musím pokupiť ale určite niečo ešte aj po mne mame odložené a celkom nové niektoré veci niečo ešte pokupime a sestreka robí v sekáči a majú tam úžasné vecičky celkom zachovalé niektoré aj nové a za super ceny. a na doma do malému stačí

kacka.h
9. apr 2009

Kati- no taku svadbu o svedkoch skrz peniazky by som brala, ale na druhej strane by mi to asi bolo potom luto...vies, tie nase dievcenske sny mat svadbu a "zahrat sa na princeznu" by mi casom mohlo chybat. Aj ked prezmenu veeelikansku svadbu nechcem, len taku pre najblizsich. Rodicia, surodenci, babky...a to je vsetko. Len aj taka svadba vyjde okolo 80tis. Takze uvidime...ved ja som na jednu vec uplne zabudla...Moj drahy ma este nepoziadal o ruku 😒
Tak potom budu po tebe veci dedit, teda po tvojom malinkom. AJ mas surodencov?

mi.mimi2
9. apr 2009

baby čaute ale ste sa rozpísali 🙂 vše som poctivo prečítala som tu dlho nebola ☹ no k tomu čúraniu,vám poviem mňa trápi celé tehotenstvo v noci aj 7-8krát ale zvykla som si 😉 písali ste aj o obavách z porodu,júúúúj ja sa už začínam báť...baby držte mi palce 😲 mne sa to pomaly blíži 😕
tinika blahoželám sa teším jupííííííííííííí.
klauduš nič sa neboj dr určite nič nezanedbal.ani mne nebrali krv len na sone mi to na začiatku potvrdili a krv mi brali až potom v 16ttkoli afp testom ktoré dopadli na výbornú..na výsledky som čakala až 2mesiace pretože mi medzitým zomrel lekár a nik nevedela aké som ich mala ...to bolo strachu vám poviem ☹ takže kľud slubuješ???to je pre mimčo to prvoradé 😉 k tomu športu ja som od začiatku na pn na rizikovom pretože som krvácala a mám rizikové tehotenstvo takže nemožem nič len ležať..tiež som musela mať nohy hore aby sa udržalo bábo.a to som pred tehu bola aktívny športovec 😉 ale kvoli bábu som sa vzdala všetkého..veď to sa doženie po porode 🙂
queenka no ja som pribrala len do bruška a moj recept je papať všetko 🙂 tedda ja som sa v ničom neobmedzovala ani sa neobmedzujem a to mám už 14 kíl naviac..ale len v brušku..
no a dnes som bola na poradni a doky mi nasadil magnézium koli tvrdnutiu bruška...ale inak sa mame fajn...robil mi aj sono...doniesla som si fotku nášho babetka ako sa nudí v brušku a vyzivuje si..
tak sa zatial majte a keď budem mocť rada vám pomožem a poradím.prajem krásny slnečný dník

kacka.h
9. apr 2009

Ahoj mimi...Budeme drzat palceky kolko sa len bude dat. Hovorit ti, ze to zvladnes, je asi zbytocne. Asi kazda holka si to vytrpi, ked vie co z toho bude. Ked ti donesu malinke a podaju, tak urcite zabudnes aj na bolest.
Potom nam povies...ved dufajme, ze kazdu nas to caka. 🙂
Ja sa s Vami pre dnes lucim, idem k zubarke a potom pozriet konecne nasich po dlhej dlhej dobe.
Ak by som sa tu neukazala, tak aj pekne sviatky zelam, vela vody aby ste boli zdrave...ved uz ide o zdravie dvoch, tak sa pre kyblami neschovavajte. 😀
paaa

mi.mimi2
9. apr 2009

kacka ďakujem moc moc...jasné že napíšem čo a ako...nebojte nič posuniem info ďalej... 😉 jasné že to čaka kažkú z vas...sa teším keď mi pak poukazujete fotky vašich babetiek 🙂 aj ja ti želam...veľa vody....a príjemné sviatky.....awoj 🙂

timinka3
9. apr 2009

caute baby uzivate niektora utrogestan??

jahody11
9. apr 2009

ved jasne, do 1 roka sa absolutne neoplati kupovat..

tak moje svagriny uz maju cez 33 a sestra ma 30, takze mam stastie 😀

jahody11
9. apr 2009

mimi a kedy si pocitila prve pohyby???????, ja este stale nic necitim...

tinika
9. apr 2009

mi.mi dakujem aj ja sa teším

katika82
9. apr 2009

jahody chcem sa opýtať kde si si objednávala tie tričká sú úplne úúúúúúúúúúúúúúúúžasnnéé myslím tie čo máš v albume krásne su

ahoj tinik ako sa cítiš?

jahody11
9. apr 2009

katika www.mamimo.sk

fakt tam maju super veci, dufam, ze pridu raz dva 😉

katika82
9. apr 2009

jahody a čo presne si mam dať akosi to tam nemôžem nájsť

tinika
9. apr 2009

katika ahoj, no trocha unavene, bo mam toho stale vela, ale inač ako by som ani tehu nebola 😀 a ty??

jahody11
9. apr 2009

prave mi prisiel mail, ze uz ich odoslali, myslite ze UPS robi aj zajtra? bolo by super keby to priniesli 😀

katika82
9. apr 2009

jahody už som to našla juj ked budem tak v 15 tt tak si objednám aj ja.

krásne sú fakt.

tinika no ja už teraz poobede celkom fajn len ráno bolo ako za trest, obed to sa mi ani neoplatí chodiť lebo polku nezjem tak škoda lístka
no hádam do koncom mesiaca už prestane.

jahody11
9. apr 2009

katika, urcite, potom chytis druhy dych a budes papat za dvoch 😀

tinika
9. apr 2009

takže ti je rano zle??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre