Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
10. apr 2009

janahad tak to je super že je všetko vporiadku
a prečo si len v 5 týždni?? kedy si mala poslednú mrchu????

janahad
10. apr 2009

🙂 ahojcek no mala som krv v piatok a kedze tu ma odbavili s tym,ze to je normalne, a pobolievalo brusko tak som kupila letenku a sup domov k svojmu gyn. a pozrel ma cez sono a hovori ,ze som v 5tt ze podla toho co vidii tak mi len tyzden meska mrcha a ja mu hovoriim,ze ale ja som ju mala naposledy 11.feb. a on ze no ale na sone vidiii ze 5tt, ja som mala probleemm otehotniet tak mozno preto,ze som pravde podobne tesne pred tou marcovou mrchou tooo 🙂 hlavnee je ze mi dal este lieky aa povedal,ze vsetko sa vytvara tak ako ma,ze je to okk tak som kludnaa

smajli
10. apr 2009

tak drzim palce janahad,nech je vsetko ok,drzte sa a tesim sa s tebou a dobre si spravila,ze si dosla tu :o) babatko je zazrad a dar :o))))) 🙂

smajli
10. apr 2009

babatko je zazrak som chcela napisat... 🙂
tak sa majte dnes,uz tu bude kazdu chvilu synovec,tak sa tu nedostanem:o)
a tesim sa s vami vsetkymi na spolocne tehulkovanie 🙂

janahad
10. apr 2009

dakujem, ved mi sme uz tak chcelii a nebolo nic,ale terazz 😀 uz len zvazit co robit ci ist na stalo na sk alebo zostat v uk,kde mozno rodit a momentalne ma trapi ze zajtra sa musim zo sefom porozpravat,lebo on sa chce a on nevie ze som tehu ci mu to dam pis,vediet ci cooo

mispulinka
10. apr 2009

Ahojte, vcera mi doktorka potvrdila, ze konecne patrim k tehulkam.., tak som vas vsetky chcela pozdravit a popriat stastne a bezproblemove tehulkovanie 🙂)

jahody11
10. apr 2009

janahad, super, to ma tesi, dak sa len pekne drzte aj dalej, ja sedim v robote a chodi kopa ludi, aj teplo tui dneska mam strasne, citim sa ako v skleniku, mam tu aspon 27 stupnov blee 😝

smajli, tak si pekne uzi aby si sa nacvicila 😀 😀

jahody11
10. apr 2009

mispulinka, tak vitaj medzi nami 😉

katika82
10. apr 2009

mispulinka - vitaj medzi nami

janahad - ja mam sesterku a ona tiež rodila v UK a potom bola pol roka domka teraz sú zasa tam a tak chodia

jahody ty máš teplo ta tu v jasnej začína pršať.

mispulinka
10. apr 2009

dakujem.. 🙂

lulu19
10. apr 2009

ahije baby tak dnes to je 8 den co mi meskaju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 v stredu idem ku doktorke stale mam ten biely vytok a boli ma trosku podbrusko tak uvidime

mispulinka
10. apr 2009

lulu drzim palce 🙂 a robila si si uz aj baby test?

lulu19
10. apr 2009

robila som pondelok to mi neskalu 4 den a bol negat

jahody11
10. apr 2009

lulu, tak dufam,ze sa ti to podari 😉 😉 a co ten test, nerobila si? to ja by som nevydrzala 😀 😀

Tu neni ani mracika letacika na oblohe 😀

lulu19
10. apr 2009

potom uz od pondelka nie

mispulinka
10. apr 2009

mne tiez vysiel prvy po troch dnoch negativny a potom uz len poz. 🙂 ja by som to tiez nevydrzala neurobit si dalsi 😲

janahad
10. apr 2009

gratulujem a drzkam palce dalsim snazilkaamm katika a prosiim ta nevies ako dala vediet sefovi,ze je tehotna?

lulu19
10. apr 2009

neviem bojim sa ze bude negativny

mispulinka
10. apr 2009

Neboj 😉 ..mna sa prve doktorka opytala, ci som si robila test..

jahody11
10. apr 2009

ja som ich predtym narobila tolko vela ze ked mi posledny krat meskali, tak uz som nic nerobila, povedala som si, zas plany poplach, az ked som zacala chodit casto cikat a stazovala sa na prsia sestra ma prinutila urobit test, tak ten uz bol pozitivny a tak som urobila dalsie 3 😀 a vsetky boli dvojciarkove ale co cert nechcel, zacala som v nedelu rano spinit, tak v pondelok sup k doktorovi ale v hodonine, tu nemam poistenie, tak som si musela vysetrenie zaplatit, hned si ma chceli nechat v nemocnicci ale to by som sa nedoplatila, tak davaj do BA a tam nic nevideli !!! Vraj v cechach prehanaju... ale aj tak som bola 5 tyzdnov na PN-ke, a pri prvom sone som bola uz pomaly v 8tt 😀

katika82
10. apr 2009

kto teraz myslíš ako dala vedieť šéfovi???
ja som čítala že je dobré napísať list a priložiť k tomu potvrdenie od lekára že si tehu a potom ťa už podla zákona berie za tehu a nemôže ťa prepustiť

jahody11
10. apr 2009

ano,katika ma pravdu, si v ochrannej lehote... nemozu ta vzhodit !!!

mispulinka
10. apr 2009

Tiez som minula dost na testy..Ten posledny som si robila, len preto, ze som pri uceni odpadla a kupila som ten najlacnejsi aky bol 🙂Ja som tiez v pondelok zacala spinit, ale doktorka povedala, ze je to normalne, ze vsetko Ok..jahody a kedy ti dali tehu knizku?

jahody11
10. apr 2009

po krvnych vysetreniach v 10 tt

janahad
10. apr 2009

noo no,ze ci mu to mam pisomne napisat a o tyzden dodam od midwaife,alebo aj z lekarne co mam potvrdenie ze som.. alebo mam sefovilen povedat a papiere mu dodam o tyzden.

queenka
autor
10. apr 2009

no aj mne tak powedala dr. ze po krvnych testoch mi da knizku...takze mam ist 17.. na odbery tak snad potom ju uz budem mat aj ja:D jahody..svadba sa nam blizi co:DDD

katika82
10. apr 2009

janahad no najlepšie by bolo keby si už mala potvrdenie od doktora lebo môžu potom povedať že ústne to neprijímajú vieš aby si potom nemala zle predsa len ked maš niečo na papieri tak je to lepšie

ja budem mať tehu knižku až toho 5.mája to už budem 12 tt + nejaký ten dníček dva. juj už aby to bolo to je nekonečné čakanie fakt

jahody11
10. apr 2009

zalezi aky mate vztah.. ja som nemusela ani papiere davat, uplne mi idu v ustrety...

katika82
10. apr 2009

jasné všetko záleží na zamestnávateľovi. určite je iné robiť u súkromníka inak v štátnej sfére a inak u veľkých firiem zahraničných

zuzanka.h
10. apr 2009

babyja robím v školstve a tam mám super riaditeľku a vychádzala mi všetkom v ústrety, keďže toto moje tehu nie je prirodzené bola som často u lekára.... myslím že to strašne závisí na šéfovi a jeho postoji .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre