Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
15. apr 2009

tak možno teraz na najbližšej kontrole ti povie viac určite

linea22
15. apr 2009

Ahojte dievčatá,tak zatiaľ mi mrska mešká len 1 deň tak nejdem zbytočne robiť paniku,ale ma strašne páli záha môže to byť nejaký príznak či len šaliem? 😒

klauduska
15. apr 2009

linea.....jasne,ze to moze byt priznak......je to pomerne casty priznak.....

mna tak raz palila zaha,meskanie 2 tyzdne,ale testy negativne.... ☹

valhali
15. apr 2009

linea, 1 den meskania je malo,aby sa dali robit zavery. Zaha moze palit aj zo zlej kombinacie jedla..ale drzim palce,aby to bolo tehu. Ved urob o par dni test a uvidis.

linea22
15. apr 2009

No ved nechcem práveže predbiehať lebo potom budem sklamaná!!!aj keď kolegine ma už nahovárajú aby som sa testla,ale ja vydržím 😉 No mňa nikdy záha nepáli preto sa pýtam lebo známa mi povedala,že to páli len vo vyššom štádiu tehu tak neviem.Ale prsia ma bolia tri dni ani dotknuť sa mi ich nedá svinská bolesť ako pred mrchou len trochu viac ☹

klauduska
15. apr 2009

lini....treba dufat!Na priznaky to zatial vyzera,ale niekedy to moze byt aj klamlive.....vydrz aspon taky 4-5 den meskania a potom testni a uvidis....a kup si taky najcitlivejsi testik... 😉

smajli
15. apr 2009

:o) vitajte nove tehulky :o) linea..mne ukazal test // na druhy den meskania...
a doky mi daval pocuvat srdiecko sam od seba...,najblizsie idem 27.4.,tiez sa uz neviem dockat :o)
a pozrite tehulky,dala som si do albumu svoju prvu foto bruska:o))))))))))
:o) nech nam pekne bruska rastu a babatka su v poriadku:o)))
🙂 🙂 🙂

kacka.h
15. apr 2009

Linea..trpezlivost ruze prinasa🙂 Prajeme vela stastia, nech su tam 2 //.
Smajli- brusko pekne rastie .. 🙂

katika82
15. apr 2009

smajli a to pri prvom tehu už máš teké bruškoooo??? no ja som sa utešovala že na svadbe budem v 20 tt tak ho hádam také veľké až nebudem mať ale ak to pojde takto ako tebe tak budem mať riadne
ale krásne rastiete len tak dalej

klaudy - a čo tiež si taká netrpezlivá na 5 mája ako ja ??júj ja rátam hodiny nie dni

smajli
15. apr 2009

🙂 🙂 noo presne,pri prvo tehu 🙂 ked som este brusko nemala,tak sa nasi natahovali na tom,ze po kom budem mat brusko,lebo z ocovej strany sestry ked boli v 5.mes.,tak ledva im volaco bolo vidno,zato moja mama mala brusko ako balon...,tiez som si skor myslela,ze sa to dedi po mame...,a je to pravda...,som zvedava,ako to bude pokracovat xixixi 🙂 🙂 😵

jahody11
15. apr 2009

no smajli, mas ho vacsie ako ja v 21 tt 😀 ale to zalezi od postavy a kde to babo je, mne sa usadilo vzadu, kde mi tlaci na vsetko 😝 radsej by som brala velke brucho, no a v svadobnych satach ho nieje vobec vidno az v popolnocnych..

valhali
15. apr 2009

smajli,mas pekne brusko, mozno ti teraz vybehne skorej a potom uz tak rast nebude. Ja som pri prvom tehu mala v 20tt este uplne ploche,az som sa bala,ci je vsetko v poriadku. Tak trochu zacalo vidiet az v 24tt a rodit som isla v 40tt s obvodom pasu 89, co nie je na 9.mesiac vobec vela.
A tak som zvedava,ako to bude pri druhom babatku, kedy vykukne brusko. Mozno skorej...

zuzanka.h
15. apr 2009

baby tak ja som totálne po mame.... mne vybehlo bruško hneď a normálne je na mne vidno že som tehu a to som iba v 8 tt
ale to bude aj tým že som si kvôli IVF pichala do brucha injekcie (35 ks za 3 týždne) tak mi nestihlo odpuchnúť... 😀

kacka.h
15. apr 2009

Kocky, aj ste tu niektore take, ktore sa idu brat len kvoli babatku? Myslim tak, ze ste sice svadbu mali v umysle, ale este ste ju neplanovali, ale ked sa babatko postastilo, tak ste sa rozhodli predsa vziat teraz?

linea22
15. apr 2009

Dievčatá veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše reakcie ste veľmi zlaté všetkým Vám prajem nech je s Vami a Vašimi vytúženými všetko vporiadku a nech pekne rastiete 🙂 ja sa ozvem ak budem niečo nové vedieť a možno sa zaradím medzi Vás tehulky.Prajem Vám krásny zbytok dňa

jahody11
15. apr 2009

my sme mali mat svadbu 27.6. z lasky 😀 😀 uz vsetko bolo aj dohodnute, dokonca pohare uz boli doma namalovane 😅 a ked sme zistili, ze som v tom tak sme to zmenili, pohare dali prebrusit, nastastie vsetko sa dalo do normalu ale tyzden stresu bol, lebo napr. objednavku na kolace nam zobrali len tak tak... ze uz je vraj neskoro ale mamka ich prehovorila 😀 😀

zuzanka.h
15. apr 2009

no jahody pekne a kde to máte????? za koľko sa vám podarilo zorganizovať "novú" svadbu???

katika82
15. apr 2009

kacka neviem či sú tu také,
my sme svadbu plánovali na august akurát nám to bábo posunie o mesiac skôr
ale ja tvrdím že svadba nieje všetko oveľa dôležitejšie je aby dvaja spolu dobre žili, aby boli k sebe tolerantný a dôverovali si. jasné že ked je to na papieri už sa z toho horšie cúva ale čo sa má stať sa stane

no inak mne vidno bruško iba ked sa riadne napapkám

kacka.h
15. apr 2009

Juuuj, lebo mna sa vsetci vypytuju a tak mi to lezie na nervy.
Totiz ja s priatelom sa chceme vziat, len sme to teraz neriesili, kedze korunky isli do prerabky bytu. A svadba proste stoji peniaze. A teraz, ked prislo babo do toho, tak neviem ci je dobre odlozit to a radsej setrit peniazky na neho a dokoncenie bytiku, alebo zacat riesit svadbu, aby boli aj veci jednoduchsie. Lebo neviem, ci ako slobodna mamicka nebudem mat este viacej vybavovaciek.
Da sa sice aj mala svadba spravit, ale aj to nieco stoji. Uz len samotne saty stoja kopec penazi, obrucky...atd. To su tie zakladne veci. A ani nie som zastanca toho, ze ked uz cakame babo, vezmime sa...

jahody11
15. apr 2009

mame to na radnici v spisskej novej vsi na buduci tyzden 25.4. a ideme sa zobrat po 9 spolocnych rokoch, povedali zme si, ze uz je aj nacase posunut sa dalej 😀 😀

kacka.h
15. apr 2009

Veru jahody, po tolkom case veru aj ano 🙂)))))

klauduska
15. apr 2009

kati...no jasne,kazdu chvilu pozeram do kalendara,ze kolko dni este musim pockat,aby som drobca videla na ultrazvuku....a zda sa mi to stale rovnako daleko,ako keby sa tie dni ani neminali..... 😠

jahody.....tak budeme na Teba buduci tyzden mysliet a priat Ti krasnu a nicim nerusenu zabavu!!! 😉

kacka....aj ja som svadbu brala ako "papier",brali sme sa po 6 rokoch,bytik sme akorat dorobili a mesiac pred svadbou sme uz byvali.Nastatsie nam svadbu platili rodicia,ale ine vydavky ako oblek,topanky,obrucky,oznamka,pohare nas vysli dost.....Ale myslim si,ze by sa aj mala svadba dala zvladnut ked sa clovek uskromni a nemusi mat napr. obrucky za 10 litrov,ale da si iba nejake lacnejsie....saty pre nevestu su uz dnes tiez pomerne lacne a pekne...mna napr. vysli 3800,-sk so vsetkym.....Ked som pocula kamosku,ze dala 18 000 za saty,to som povedala,ze by som tolko nedala....ja viem,ze sa sice vydavame len raz (dufam 😀 ),ale za par hodin co ich budes mat na sebe.....fakt sa daju zohnat pekne a lacne..... 😉

idem este omrknut to smajline brusko,ked tu o no tak pisete...... 😀

jahody11
15. apr 2009

nas obrucky vysli na necelych 8.000,- a za saty sme dali 6000,- ale ajj s doplnakmi, dokonca ozdobu na auto robili na zakazku pre mna lebo co mali v ponuke sa mi hroozne nepacilo, tak som dost spokojna....

kacka.h
15. apr 2009

No mne mamina povedala, ze mi to zaplati, ale to od nej nechcem, lebo mi dala kopec veci co sa tyka bytu, tak ich nechcem viacej oberat. Ved uvidime, mozno to pride vsetko spontanne a nakoniec sa vezmeme....
Ja si tiez nepotrpim na zbytocne vyhodenych tisicoch za "krasne" veci, ked sa daju kupit take iste aj za menej...
Dakujem za nazory... 😉

klauduska
15. apr 2009

vies,u nas sa to,ze nam to budu hradit rodicia.....bralo tak akosi automaticky....to tak byva......aj oni vlastne s tym tak ratali,ze my nemame ste dost nasetrene a vsetko sme dali do bytu a oni na tu svadbu setrili,lebo vedeli,ze sa raz vydam a manzel ozeni.... 😉 Ine by bolo keby na to nemali peniazky,tak by sme to riesili naozaj len nejakou mensou oslavou s obedom..... 😎

kacka.h
15. apr 2009

Jahody, ako prosim Ta vlozim to babystrology do svojich foto? Ved som z toho blazen. Ked to skopirujem, tak to mam kde vlozit?

kacka.h
15. apr 2009

No ono v podstate sa to aj tak robi, ze rodicia platia. Len nas je dost, tak preto som to nechcela od nasich...Ale ved este je cas, kym brusko narastie, mozme nad tym premyslat 🙂

klauduska
15. apr 2009

to ano,ved uvidite ako sa este situacia vyvinie......

tak ja uz konecne koncim,toto poobedie sa mi zdalo nejake dlhe.... 😠 Idem na nakup a potom sup ho domov.... 😀

jahody11
15. apr 2009

u nas to tiez nasi platia, tiez je to nejako automaticky brane.... aj ked napr. sestre platili vsetko aj saty , ja som si saty zaplatila sama, nasi platia hostinu, kolace, palenku, kameramana a autobus, pricom autobus ide napoly s druhou stranou, nasi platia kameramana a svokrovci dj-ja... proste sa to nejako uz podelilo...

to babystrology musis na to kliknut a nie kopirovat, otvori sa ti www stranka a tam si zadas co a ako chces, aky obrazok a aky datum... snad si to pochopila z mojho vysvetlovania 😀 😀

jahody11
15. apr 2009

daj si www.babystrology.com a tam to uz pojde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre