Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
26. apr 2009

mati ja som mala spolužiačku a ona mala normálne mrchu 4 mesiace normálne silnú bolestivú, takú ako inokedy a vôbec nevedela že je tehotná až ked išla k dokymu dať si predpísať HAK tak jej povedal že je v 5 mesiaci a nič nevedela ani len netušila že je tehu. takže nestrácaj nádej zlatko

matulik284
26. apr 2009

to vazne kati? myslis, ze si mam pre istotu urobit este test ked prestane spinenie?

katika82
26. apr 2009

mati určite skús,
ked boli predtým na teste // tak je len otázka či sa tam drobec udržal alebo nie.

a aká bola ta mrcha taká veľmi silná?cítila si že by sa z teba niečo strácalo myslím nejaký zárodok alebo tak??
lebo ak bola normálna tak si myslím že sa mimčo mohlo udržať.
ti hovorím ta moja kamoška ona až doktorovi nadala lebo bábo nechceli že proste ako je to možné že mala normálne krámy celé 4 mesiace bez jedinej zmeny ani slabšie ani inakšie že necítila tak je to dosť divné preto ja som povedala že aj ked baba dostane mrchu netreba zúfať.

katika82
26. apr 2009

maťka ozvem sa ti ešte z domu lebo už idem domkov ano

matulik284
26. apr 2009

kati ja som mala taku riadnu ms...aj take kusy zo mna isli ako sliznica alebo co to bolo...ale taku mavam vzdy...len teraz bola na moj vkus kratka..len 4 dni a iba 3 dni bola taka riadne silna. Len nechapem, ze preco ma stale bolia prsia...a ta hnacka vcera a dnes zase zapcha 😒 ale urcite zajtra kupim testik a v utorok rano pre istotu testnem

smajli
27. apr 2009

ahojte :o) fiiha dnes tu este nikto nebol:o) nasi susedia si pomaly zacinaju vsimat,ze mi rastie brusko:o) pytaju sa,ci som pribrala alebo zeby tehu ? :o)))
pojdem si o chvilu kupit do lekarne nejaky ten kremik na brusko...,mozno som uz mala masazovat skor,ale vsak nikdy nie je neskoro :o) uz myslim na to,ze by som uz tak rada pocitila malicke,jeho pohyby:o))) ale vsetko ma svoj cas :o))

katika82
27. apr 2009

no dnes tu je akosi pusto???
jahody tak čo ako dopadla svadba???? juj už sa tešíme na fotočky a na zážitky

babule kde ste všetky?

smajli
27. apr 2009

ahoj Katika,neviem kam sa babule podeli,cely den tu nik nie je... ,a ty sa ako mas?
vcera davali v tv novinach ako sa z Chopku raftovali po stehu na raftoch...tak som si spomenula na teba....

smajli
29. apr 2009

fiiha,ale tu uz nik nechodiii... kam ste sa vsetky dievcata podeli :o)))

monika131
29. apr 2009

Ahoj smajli, tak poď hodiť pokec o nás tehotných.
Ako sa cítiš, máš nejaké problémy alebo je všetko OK.

smajli
29. apr 2009

ahoj monika, celkom sa mam fajn,len som stale hladna..., okrem toho ze ma doky postrasil,ze mam makksi krcok maternice a ze ked to bude v 20tt zle,ze ma budu musiet zasit - cerklaz...,tak ok,dufam,ze to bude ok v tom 20tt. Ale doma som na PN... rizikovom,lebo pred 3rokmi som v 6tt potratila...,tak ma pre istotu nechal doky doma...,lenze sa zacinam nudit...,sice teraz variim...,ale niekedy sa mi az nic nechce... lebo nemusim... :o) este ze mam muzicka,tak navarim pre nho.. :o)) a vlastne aj pre babo,lebo sme stale hladnii...
a ty ako?

monika131
29. apr 2009

No smajli, tak s tým hladom sme na tom rovnako. Ja by som tiež v kuse iba niečo jedla a jedla. Ale musím sa trošička krotiť, lebo ešte som len na začiatku a už som pribrala 4 kg.
Ja chodím do práce, pracujem ako ekonómka, takže sedavé zamestnanie a zatiaľ nemám žiadne problémy, takže chodím do roboty.
A keď prídem domov, tak prechádzky so psom. Ja totiž to bývam na dedine, takže u nás je pokoj a kľud a taká večerná prechádzka mi po celom dni urobí dobre a havinkovi tiež.
No ja doma varím len občas, lebo manžel chodí na týždňovky, takže nemám pre koho variť, a ja mám v robote obedy. Ale za to v sobotu a v nedeľu stojím poslušne pri sporáku a kuchtím.
Pozerám, že si tiež z Košíc.
Poznáš dedinku Bukovec - ja tam bývam. 😀 😀 😀

jahody11
30. apr 2009

caute babky, konecne som sa dostala k netu 😀

tak svadba bola fantasticka, neda sa ani opisat !!!! Fotky sem dam ale neskor lebo pracovny laptop nema CD mechaniku a fotky ( nie zatial vsetky) mam na CD, tak sa musim doma s nimi pohrat a pozmensovat ich a tak ich sem hodim, dufam,ze sa mi to podari cez vikend 😅

inak co mate nove?

poseidonka
30. apr 2009

jahody11: tak to ma teší. že sa vám svadba vydarila, možem si potom pozrieť fotky, ked budeš mať v albume??? a vieš čo ma zaujíma...mala si aj závoj??? ja totiž vobec neviem ako sa mám dať učesať 🙂

jahody11
30. apr 2009

mala som ale iba taky kratky na malom hrebienku pod vlasmi 😉

poseidonka
30. apr 2009

a ako si bola učesaná???

jahody11
30. apr 2009

taazko vysvetlit 😀 celenka, vzadu dohora a chvostik vlasov spusteny popri tvari 🙂

poseidonka
30. apr 2009

aha no tak nevadí, aj tak dakujem a ké máš pocity, ked si čerstvo vydatá::::: 😉

jesi
30. apr 2009

ahojte viete ako sa da otehotniet pocas nepravidelnej mrchy poradtemi

jahody11
30. apr 2009

zatial super, ale mam pocit ze sa nic nezmenilo, iba ze mam papier v ruke... a ine priezvisko, inak nic, ved sme spolu uz 9 rokov...

babky, fotky dam na mojasvadba.sk lebo tu moze byt fotoalbum len s tehotenskou temou.. tam mam nick tiez jahody11

smajli
30. apr 2009

ahoj jahody,tak super,ze ti to tak krasne vislo:o))) myslela som na teba :o) som zvedava potom na tvoje fotky :o)
inak dievcata sa tu odtial volajako vytratili... snad sa este vratia:o)
🙂

smajli
30. apr 2009

a nevies nahodou jahody,alebo aj ine dievcata, ten 3D/4D ultrazvuk sa robi automaticky,alebo ho musia z nejakeho dovodu odporucit,ked sa im volaco nezda? ... len tak pre info..

jahody11
30. apr 2009

3D a 4D si musis platit, je to nadstandard, to je komercia... ziadne normalne vyuzitie
Morfologicky ultrazvuk, ten je dolezity a je uz povinny....

smajli
30. apr 2009

uhm, nejako som si myslela,ze je to to iste. A ten morfologicky ultrazvuk sa robi v ktorom tt? v 20tt som objednana na dalsiu poradnu a tam mi nejaky II.screening utlazvuk budu robit,je to toto?

Na ten 3D som sa pytala aj mojej kamosky,lebo ona na tom 3D ultrazvuku bola,len mi este neodpisala,ma teraz dost robotky okolo 3-mesacnych dvojiciek..,ona chodi k rovnakemu dokymu,kde ja,preto ma zaujmalo,ci sa ten 3D ultrazvuk robi automaticky,alebo ci si ho ziadala...

minuly tyzden mi bral krv na AFP testy,vysledky budem mat 5.5.,tak som zvedava,velmi dufam,ze budu dobre...
a ty uz jahody citis pohyby baba? tusim si vravela pred tyzdnom dvomi,ze ano,ale teraz uz iste viacej a castejsie,ze? :o)

male zlate babatka:o)))

poseidonka
30. apr 2009

jesi::skúsim ti poradiť. Ja som dlho brala hormonálnu antikoncepciu 🙂 ale pred tým som mala nepravidelný cyklus niekedy aj 50 dní. Potom som sa niekde dočítala, že na to pomáha aloe vera, ktoré sa však nesmie brať počas tehotenstva. Takže si najskor over či už nie si tehotná 🙂 🙂 🙂 🙂 . Tak som vybrala jednu flašu. čo trvalo cca mesiac a potom sme hned otehotneli. Tedy ovulácia prišla tak ako mala a mi sme ostali v tom 😅 😀

skus za to skoro nič nedáš, ak sa vám nedarí, ale možno nie si na vine len ty

zuzanka.h
30. apr 2009

ahojte baby.
Jahody: blahoželám - mladá pani 🙂

poseidonka
30. apr 2009

zuzanka.h::: chcela som sa opýtať s kadial mát tú srandu, ako vyzerá tvoja bábika, vieš to čo ti sviti v albume,,, dakujem za odpoved

jahody11
30. apr 2009

smajli, hned po vysledkoch AFP testov som sla na ten ultrazvuk takze to bude asi ono, viem ze sa da robit od 19 do 22 tt...

smajli
30. apr 2009

diky :o) uz mi teraz kamoska odpisala a napisala presne to,co si aj ty vravela,ze je to len komercna vec ten 3D ultrazvuk, aby jej natocili deticky na dvd a stalo to 2tis.sk...

smajli
30. apr 2009

ze jej tam na tom 3D/4D ultrazvuku deticky nekontrolovali,len jej ich ukazali a nahrali...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre