Som v 11. týždni a nemám príznaky

matikeks
17. mar 2014

Som v 11tt a nemam absolutne ziadne priznaky tehu. Nieje mi zle, nic ma neboli, nemam ziadne divne chute ani citlivejsi cuch, prsia ma absolutne nebolia nic proste ziaden naznak vobec. Je to normalne ?? Ze mam aaz take bezproblemove tehu? Cakala som ze mi nejake jedlo bude vadit alebo nieco mi bude smrdiet mozno sem tam nevolnosti no ja absolutne nic ..

nefertitka
17. mar 2014

@matikeks tes sa, vies ako ti zavidim? Tvoje telo sa proste lepsie vysporiadalo s tehu hormonmi 😉

moni244
17. mar 2014

ja som to mala tiež, jediná doba, kedy mi bolo trocha zle, bolo leto a horúčavy, ale nič, jedla som všetko, znaky žiadne a všetko ok, ešte aj pôrod bol pohodička

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
afrika
17. mar 2014

@matikeks je to úplne v pohode 🙂 niektorá nemá žiadne príznaky a iné ich máme aj za 4 tehotné 🙂 🙂 užívaj si tehotenstvo 😵 😵

zdena12345
17. mar 2014

tiez som da sa povedat o nicom nevedela- cca do toho 10-11 tyzdna a vtedy to zacalo...nevolnosti, pachy, chute... ustupovat zacalo v 4 mesiaci.

hatapkagb
17. mar 2014

@matikeks tisko zavidim,ale v dobrom samozrejme.Kazda zena znasa tehotenstvo inak,no ja sa len denno denne modlim aby mi uz bolo lepsie,schudla som velmi,vkuse zvraciam uz vyse mesiac ale vkuse z jedla aj z vody,teraz mam lieky a ak nepomoze do zajtra musim zavolat dr a idem lezat do nemocnice.Tes sa z tehotenstva ak je vsetko ok netrap sa uzivaj si to krasne tehulkovanie

kiwi82
17. mar 2014

Jak ti fajne 🙂 užívaj si to. mne je ešte stále zle :(

lulu369
17. mar 2014

máš to šťastie, že patríš medzi tie čo tehotenstvo prežívajú bezproblémovo....Ja som to tak mala pri dcérke, synček ma už trocha potrápil (nie všetky vône mu voňali a neznášala som vôňu mäsa) a toto tehotenstvo je úplne iné, chutí mi úplne všetko ale zo všetkého mám ako keby pokazený žalúdok ☹

vapin
17. mar 2014

🙂 já končim 12tt a presne ako ty nič absolutne len prsa mam plnšie 🙂 ale žádné nevolnosti chute no vobec!!!!Zajtra mam poradnu tak sa spítám či som ozaj tehotná 🙂 🙂 🙂 drž sa a opatruj

milota164
17. mar 2014

super uzivaj si to , nech je to take skvele a bezproblemove az do konca 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre