Som v 19. týždni a necítim pohyby. Ako ste na tom vy?

lienka1122
6. nov 2014

Ahojte. Som v 19tt a necitim pohyby..par krat som mala pocit akoby som citila take tlmene kopkanie, ale niesom si ista ci to bolo ono. V 20tt ma caka velky UTZ a som velmi nervozna. Prosim kedy ste vy citili prve pohyby?

evittam
6. nov 2014

Ahoj, čakáš prvé bábo? Ja som pri prvom cítila prvé pohyby cca okolo 20.tt - a to bolo také "žblnkanie" akoby sa mi črevá búrili 😀 . Nemaj obavy. 😉

nanka3
6. nov 2014

ahoj, nestresuj sa ja som citila prve pohyby zaciatkom 21tt, takze sa neboj, ono, moze sa hybat, kopkat nozkami a hybat ruckami ale je otocene k chrbtici a taky pohyb necitit, neboj, ak sa rozkope, potom budes chciet, aby si dal aspon na par hodin pauzu 😉

evita123
6. nov 2014

S pohybmi je to velmi individualne. Ked v 19tt necitis pohyby, nie je ziadny dovod na paniku, neboj sa 🙂 Zalezi aj od toho, kolke je to tehotenstvo.... pri prvom sa pohyby pocituju neskor, az po 20tt, poznam maminky, ktore necitili absolutne nic az do 23tt, neboj sa, pohyby pocitis,len to nemusi byt hned 🙂

drobcek26l
6. nov 2014

Tak ja som prvé pohyby cítila až v 23tt. Tiež som sa už bála, ale nakoniec to prišlo.

ornela_tn
6. nov 2014

ja som pri prvom tiež až v 21 tt

dobromila1111
6. nov 2014

Ja sa pamätám, že to bolo tiež až po morfologickom utz..okolo 21tt.

zlatunkava
6. nov 2014

ahojte ja som v 22 tyzdni som prvorodicka a tiez pohyby necitim len uz druhy den mam take zvlastne hlasne krutenie criev ale ziadne kopkanie ani vlnenie necitim tiez mam obcas obavy ale dr povedal,ze ako prvorodicka to nemusi byt tak skoro.

emkab
6. nov 2014

Neboj a hlavne neporovnavaj 😉 Ako prvorodicka ich pocitis neskor, len teoreticky by to malo byt v 20tt. A kedze este nevies presne, co mas ocakavat, tak mozno si ich uz aj pocitila, len este nevies, ze TOTO je ono 😉 Kazdopadne este nemas realny dovod na stres, tak si daj cokoladku a mysli na babo, ze kazdy zbytocny stres mu nerobi dobre
PS: Ja som bola taka ista 😀

anicka621
7. nov 2014

Ahoj 🙂 Ja som v 20tt.a bola som už aj na veľkom 3D UTZ a zatiaľ ich ešte tiež necítim🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre