Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 21. týždni a necítim pohyby

misinka0611
20. apr 2017

Ahojte,

som prvorodička, momentálne 20+3 tt a vôbec necítim pohyby. Doteraz som tomu neprikladali žiadnu váhu, hovorila som si veď mam cas. No ako som vkročila do 21 tt. začalo ma to trápiť. Keby nemam bruško ako neviem ze som tehotná. Nevoľnosti, únava ustúpili a ráno pred pár týždňami som zvykla vidieť a cítiť po prebudení hrbolcek na brušku no uz dost dlhu dobu ho nevidím a necítim. Najbližšia poradňa ma caka 2.5 a to rovno s morfologickom ultrazvukom.

Mozno mi budete písať ze som len stresant a mam cas, ukludnovat ma, ale chcem vedieť pravdu. Môže to znamenať nieco zle?

P.S bolesti nemam, nekrvacam.
Prosim, je tu niekto co si týmto prešiel a dopadlo to dobre resp. zle?

Ďakujem ❤

lenkaaa22
20. apr 2017

misinka0611 ja som zacala byt presvedcena o pohyboch az v 22tt....dovtedy ked sa mi nieco zazdalo, tak som tiez bola taka neista a myslela som si, ze si snad aj namyslam. Budte vklude, ono sa to rozbehne...Okrem ineho, ak mate nahodou placentu vpredu, tak tie pohyby nemusia byt az tak citit ;)

xevulax
21. apr 2017

Moznoze aj pohyby citis ale nevies, ze uz je to ono. Ja som citila pohyby ako sklbanie svalu ako ked mas tik. Tiez som si myslela ze pohyby nemam a pritom to uz bolo ono. Pri dvojkach som citila uz v 16tyzdni. Pri starsej nieco po 20tom.

misinka0611
autor
21. apr 2017

@xevulax Ako presne take nieco cítim. Take chvíľkové slabučká sklbnutie pocit kt. som este nezažila a cítim to sem tam ked si ľahnem a sústredím sa. Vcera večer som sa snažila rozhýbať ho a vtedy som to pocítila 3x za sebou a dnes v práci ako som sedela tiez.

helenanovakova
21. apr 2017

Ja som pohyby začala cítiť v 25. tt.

xevulax
22. apr 2017

@misinka0611 tak to uz citis babatko. Ked narastie to uz budu ine kopance 🙂

misinka0611
autor
22. apr 2017

@xevulax Ano trošičku ale cítim ho nenamyslala som si to a vcera večer bolo dost aktívne 😂

xevulax
23. apr 2017

@misinka0611 no vidis to, zahada vyriesena 🙂 viacere zeny s tym maju problemy- ze uz citia avsak nevedia co, kedze vsade clovek cita, motyliky, bublinky 😂 Tak sa mozes tesit z babatka gratujujem. Uz je to taky iny pocit ked clovek dietatko citi

malyslonik
9. máj 2017

@misinka0611 Ako dopadlo vysetrenie?

janka396
15. okt 2019

Ahojte som prvorodicka 21 tt..a vôbec necítim pohyby bábätka veľmi sa bojím každý sa pita či už cítim bábätko

andisko
16. okt 2019

@janka396 no ved ako pise vela zien v tejto diskusii, nemusi to nic znamenat 🙂 hlavu hore, mozes dufat, ze to bude lenoch co prespi vacsinu dna ked sa narodi 🙂)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli